Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2014., 00:35   #681
Quote:
bunny234 kaže: Pogledaj post
Pour homme mi je dosta slican sa fraicheom, valjda sam se vec zagusila s isprobavanjem pa nisam ni primjetila razliku. A Dreamer mi nije sjeo.
Meni je dosta drugačiji, Pour Homme mi miriše luksuznije, ima više stila, dok mi je Eau Fraiche nekako više za mlađu publiku, premda ne kažem da je to loš parfem.

Što se tiče Dreamera, on na otvaranju zna biti onako grrrr, ali samo malo, nakon 10-20min počinje čarolija Sanjara.
Le Male is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 00:39   #682
Nemoj Eros, uzmi Eau Fraiche ili Dreamer jer su puuuno bolji!

Inače, moguće da ti temu izbrišu, zaključaju, šta god. Za takva pitanja puno ti je bolje obratiti se na punmiris.
i_vanna46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 00:51   #683
Talking

Quote:
Le Male kaže: Pogledaj post
Meni je dosta drugačiji, Pour Homme mi miriše luksuznije, ima više stila, dok mi je Eau Fraiche nekako više za mlađu publiku, premda ne kažem da je to loš parfem.

Što se tiče Dreamera, on na otvaranju zna biti onako grrrr, ali samo malo, nakon 10-20min počinje čarolija Sanjara.
Mislim da je najpametnije da sutra sve isprobam iznova , a brat ce mi bit lutka za spricanje jednostavno nemogu procijenit muski miris dok ga ne osjetim na nekom
bunny234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 07:51   #684
Pomoć pri izboru parfema

Sad cete pomislit da sam skroz munjena, ali otkako sam prvi put otkrila Palmolive Black Orchid gel i kupku za tusiranje, toliko sam navucena na taj miris, pa me zanima postoji li sto u obliku edt ili edp da mirise priblizno slicno. Iskreno nemam pojma kako mirise crna orhideja i nemam blage veze koliko je dobro skinuta u gelu za tusiranje, ali miris gela mi je divan. Znaci to je ovaj gel:
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 07:56   #685
Crna orhideja kao takva ne postoji, tako da nije skinuta nikako
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 08:05   #686
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Crna orhideja kao takva ne postoji, tako da nije skinuta nikako

Hvala lijepo sto si mi ukazala na to, ja sam dosadni pravnik, ne micem se od papira i njegov miris najbolje poznajem prijedlog...
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 13:48   #687
Quote:
akvareLa_neGra kaže: Pogledaj post
Sad cete pomislit da sam skroz munjena, ali otkako sam prvi put otkrila Palmolive Black Orchid gel i kupku za tusiranje, toliko sam navucena na taj miris, pa me zanima postoji li sto u obliku edt ili edp da mirise priblizno slicno. Iskreno nemam pojma kako mirise crna orhideja i nemam blage veze koliko je dobro skinuta u gelu za tusiranje, ali miris gela mi je divan. Znaci to je ovaj gel:
ne znam miris gela za tuširanje, ali imaš parfem tom ford black orchid.
http://www.fragrantica.com/perfume/T...chid-1018.html

kod nas ga nema za kupiti pa ćeš ga morati potražiti van granica lijepe naše
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 23:04   #688
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
ne znam miris gela za tuširanje, ali imaš parfem tom ford black orchid.

http://www.fragrantica.com/perfume/T...chid-1018.html



kod nas ga nema za kupiti pa ćeš ga morati potražiti van granica lijepe naše

Hvalaa, moram prvo uloviti dekan i malo ga testirati, jer je navodno vrlo jak, a ne zelim glavobolju.
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 10:11   #689
Wink

:
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
ne znam miris gela za tuširanje, ali imaš parfem tom ford black orchid.
http://www.fragrantica.com/perfume/T...chid-1018.html

kod nas ga nema za kupiti pa ćeš ga morati potražiti van granica lijepe naše
Nemaju nista zajednicko.
Rossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 12:44   #690
Quote:
Rossa kaže: Pogledaj post
:

Nemaju nista zajednicko.

E steta!
Ja i dalje ne odustajem u potrazi
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 15:47   #691
Quote:
akvareLa_neGra kaže: Pogledaj post
E steta!
Ja i dalje ne odustajem u potrazi
Negdje sam pročitala da ima sličnosti s Givenchy Very Iresistible Sensual (onaj u ljubičastoj bočici).pa probaj
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 15:54   #692
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Negdje sam pročitala da ima sličnosti s Givenchy Very Iresistible Sensual (onaj u ljubičastoj bočici).pa probaj

Imala sam ga. Ali on je dosta jak. Nije kremast, umotan, zaokruzen na takav nacin.
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 15:58   #693
Quote:
akvareLa_neGra kaže: Pogledaj post
Imala sam ga. Ali on je dosta jak. Nije kremast, umotan, zaokruzen na takav nacin.
Imala sam ga i ja Ali ovaj gel nisam pa ne znam što bi moglo biti slično. Teško da ćeš naći baš nešto tako "šamponasto" jer parfemi ipak imaju jače sastojke pa onda ni ne budu tako kremasti. Znam da je Trussardi My Name jako kremast,ali više na onaj baby način.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 21:33   #694
Bok kozmeticari


Posto ovo nije moje podrucje treba mi pomoc glede odabira parfema. Vecina muskih parfema mi mirisi umjetno, "uredski", i opcenito su mi odbojni i "teski". Zbog tog razloga parfeme niti ne koristim (a i skupi su). Cak i oni koje sam davno dobio na poklon su jos uvijek tu, osim onog dijela koji je ishlapio.

Sad bi htio kupiti neki pa bi mi dobro dosli savjeti ne samo glede parfema nego i nacina i mjesta kupnje. U kojim zagrebackim ducanima je najbolje isprobati parfem? Pitam zato jer mi je uvijek bilo nekako bed trositi parfeme koji nisu moji, makar vidim da se neki spricaju svako malo iako rijetko nesto kupe.

Glede samih parfema nemam neka striktna ogranicenja. Prije par godina sam ih isprobao nekoliko i od svih tih najbolji mi je bio Joup Go (jel se taj jos uvijek prodaje?). Osvjezavajuci i umirujuci parfem, vjerojatno najdalje sto se moze otici od tipicnih muskih parfema a da ne pise "zenski parfem". Mada, ne bi mi smetalo ni da se radi o zenskom parfemu jer se ne zamaram toliko formalnostima, ali zenski parfemi koje cure nose su mi dobri na curama i nikad nisam pomislio "joj to bi volio na sebi".
A stranger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 21:20   #695
Mislim da sam na pravom mjestu... Zanima me savjet iskusnijih parfemoljubaca. Naime, nisam sklona mijenjanju parfema. Kada mi se jedan svidi, onda godinama samo njega koristim. Sada sam u fazi promjene. Prije par dana sam bila u Mülleru, namirisala se svakojakih cudesa, najela kave, pa opet mirisala... No nisam naisla na ono sto bih htjela.
Ja zelim zamjenu za Coco Chanel. On mi je vrh vrhova, njega obozavam. Ali sam ga se i zasitila...
Stoga molim neki prijedlog za adekvatnu zamjenu.
tipica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 10:05   #696
Preporuka za tebe je Sculpture od Nikosa. Najbolje je naručiti preko Strawberryneta.

Quote:
A stranger kaže: Pogledaj post
Bok kozmeticari


Posto ovo nije moje podrucje treba mi pomoc glede odabira parfema. Vecina muskih parfema mi mirisi umjetno, "uredski", i opcenito su mi odbojni i "teski". Zbog tog razloga parfeme niti ne koristim (a i skupi su). Cak i oni koje sam davno dobio na poklon su jos uvijek tu, osim onog dijela koji je ishlapio.

Sad bi htio kupiti neki pa bi mi dobro dosli savjeti ne samo glede parfema nego i nacina i mjesta kupnje. U kojim zagrebackim ducanima je najbolje isprobati parfem? Pitam zato jer mi je uvijek bilo nekako bed trositi parfeme koji nisu moji, makar vidim da se neki spricaju svako malo iako rijetko nesto kupe.

Glede samih parfema nemam neka striktna ogranicenja. Prije par godina sam ih isprobao nekoliko i od svih tih najbolji mi je bio Joup Go (jel se taj jos uvijek prodaje?). Osvjezavajuci i umirujuci parfem, vjerojatno najdalje sto se moze otici od tipicnih muskih parfema a da ne pise "zenski parfem". Mada, ne bi mi smetalo ni da se radi o zenskom parfemu jer se ne zamaram toliko formalnostima, ali zenski parfemi koje cure nose su mi dobri na curama i nikad nisam pomislio "joj to bi volio na sebi".
__________________
Colorful life
Švrćo08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 10:15   #697
Coco Chanel je oriental spicy - predlažem u zamjenu Guerlainov Shalimar ili Cavalliev Oro. Oba predivna.

Quote:
tipica kaže: Pogledaj post
Mislim da sam na pravom mjestu... Zanima me savjet iskusnijih parfemoljubaca. Naime, nisam sklona mijenjanju parfema. Kada mi se jedan svidi, onda godinama samo njega koristim. Sada sam u fazi promjene. Prije par dana sam bila u Mülleru, namirisala se svakojakih cudesa, najela kave, pa opet mirisala... No nisam naisla na ono sto bih htjela.
Ja zelim zamjenu za Coco Chanel. On mi je vrh vrhova, njega obozavam. Ali sam ga se i zasitila...
Stoga molim neki prijedlog za adekvatnu zamjenu.
__________________
Colorful life
Švrćo08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 22:33   #698
Quote:
tipica kaže: Pogledaj post
Mislim da sam na pravom mjestu... Zanima me savjet iskusnijih parfemoljubaca. Naime, nisam sklona mijenjanju parfema. Kada mi se jedan svidi, onda godinama samo njega koristim. Sada sam u fazi promjene. Prije par dana sam bila u Mülleru, namirisala se svakojakih cudesa, najela kave, pa opet mirisala... No nisam naisla na ono sto bih htjela.
Ja zelim zamjenu za Coco Chanel. On mi je vrh vrhova, njega obozavam. Ali sam ga se i zasitila...
Stoga molim neki prijedlog za adekvatnu zamjenu.
Pokusaj sa Cartier La panthere
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 22:39   #699
Quote:
A stranger kaže: Pogledaj post
Bok kozmeticari


Posto ovo nije moje podrucje treba mi pomoc glede odabira parfema. Vecina muskih parfema mi mirisi umjetno, "uredski", i opcenito su mi odbojni i "teski". Zbog tog razloga parfeme niti ne koristim (a i skupi su). Cak i oni koje sam davno dobio na poklon su jos uvijek tu, osim onog dijela koji je ishlapio.

Sad bi htio kupiti neki pa bi mi dobro dosli savjeti ne samo glede parfema nego i nacina i mjesta kupnje. U kojim zagrebackim ducanima je najbolje isprobati parfem? Pitam zato jer mi je uvijek bilo nekako bed trositi parfeme koji nisu moji, makar vidim da se neki spricaju svako malo iako rijetko nesto kupe.

Glede samih parfema nemam neka striktna ogranicenja. Prije par godina sam ih isprobao nekoliko i od svih tih najbolji mi je bio Joup Go (jel se taj jos uvijek prodaje?). Osvjezavajuci i umirujuci parfem, vjerojatno najdalje sto se moze otici od tipicnih muskih parfema a da ne pise "zenski parfem". Mada, ne bi mi smetalo ni da se radi o zenskom parfemu jer se ne zamaram toliko formalnostima, ali zenski parfemi koje cure nose su mi dobri na curama i nikad nisam pomislio "joj to bi volio na sebi".
Pokusaj sa ovima



Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 21:33   #700
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
ne znam miris gela za tuširanje, ali imaš parfem tom ford black orchid.
http://www.fragrantica.com/perfume/T...chid-1018.html

kod nas ga nema za kupiti pa ćeš ga morati potražiti van granica lijepe naše
Ispravak netočnog navoda!
Black Orchid ima za kupiti u Zagrebu parfumerija Lana! Ali taj parfem nikako ne odgovara ovo lijepom Palmoliveu!
Prije bih miris usporedila sa Sensual Orchid http://www.punmiris.com/parfem/LM-Pa...hid-16437.html a taj parfem imaš za isprobati u parfumeriji Top u Tomićevoj kod Uspinjače!
oktopusy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.