Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2014., 17:29   #7521
Dogovoreno
__________________
youtube kanal
yslp is offline  
Old 28.07.2014., 18:08   #7522
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
takoder preporuke za revlonove, i nisu skupe.
moram i ja ovo potpisati
imam revlonovu pincetu već...uh, još od srednje škole, dakle oko 15 godina - niti je zahrđala, niti se otupila, dezinficiram je redovito i to je to.
baš ste mi zapravo dale super ideju, mogla bih potražiti novu na ebayu ili negdje, da ova ipak ode u zasluženu mirovinu
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 28.07.2014., 19:27   #7523
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
sebum se jače luči ako se koža isušuje, zato masnu kožu nije dobro tretirat sa sredstvima koja sadrže previše alkohola i sl., ali ne mogu ni zamislit na šta bi ličila da pilingom redovito ne skidam sav taj višak koji mi se skuplja na licu. fuj. ali, ka šta sam već napisala, kad napravim piling onda obvezno stavim malo više kreme nego li inače stavljam, pa da žlijezde lojnice ne moraju još jače radit.
Ma znam, ni ja ne mogu zamisliti da ne napravim piling barem 2put tjedno, trenutno koristim neki Eucerin. Mada mi nisu loši ni ovi kućni pripravci s jogurtom, šećerom, palentom i sl.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Old 28.07.2014., 20:10   #7524
Aveo odstranjivac laka( zeleni). Hvala svima koji su ga hvalili na ovom forumu, najbolji koji sam ikad imala, a koristila sam razne. I jos za tako male pare.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Old 28.07.2014., 22:38   #7525
Nije baš proizvod, nego mix istog i tehnike za totalno fantastičan topic, a to je način pranja kose poznatiji kao co-wash
LadyDanger is offline  
Old 28.07.2014., 22:46   #7526
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
Ma znam, ni ja ne mogu zamisliti da ne napravim piling barem 2put tjedno, trenutno koristim neki Eucerin. Mada mi nisu loši ni ovi kućni pripravci s jogurtom, šećerom, palentom i sl.

za mjesovitu-masnu kozu odlican je the body shopov microdermoabrasion c piling.
ja sam ga uzela na preporuku forumasica, mislim da je bila burleska, i stvarno je vrh.
uz njega jos znam koristit i nuxeov.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Old 29.07.2014., 21:58   #7527
Quote:
LadyDanger kaže: Pogledaj post
Nije baš proizvod, nego mix istog i tehnike za totalno fantastičan topic, a to je način pranja kose poznatiji kao co-wash
koji regenerator koristis?
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Old 29.07.2014., 22:46   #7528
ne da mi se listati, hvalio se bio Ulolin pilling ili neki takav iz DM-a?
fluffy16 is offline  
Old 29.07.2014., 23:50   #7529
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
meni je essence pinceta zakon
ona kako sa moje slike? meni je i njihovo kozmetičko oštrilo jako jako dobro, pa i blush brush, kao da su im te okolne stvari još bolje od same kozmetike
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 30.07.2014., 14:09   #7530
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
ona kako sa moje slike? meni je i njihovo kozmetičko oštrilo jako jako dobro, pa i blush brush, kao da su im te okolne stvari još bolje od same kozmetike
da da ta ja je imam par mjeseci i tek sad mi je otupila, al s obzirom kolko kosta, najmanji problem je skoknut po novu
yogalove is offline  
Old 30.07.2014., 15:24   #7531
Quote:
Freyja kaže: Pogledaj post
Na mojima piše da se ne smiju piti više od 2 mjeseca u komadu....
na mojima ne pise, i krivo sam rekla pijem 2 dnevno
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Old 30.07.2014., 15:30   #7532
moram pohvaliti ovaj eveline 4D piling za tijelo:


ima sitne, jako guste čestice, hidratantan je i odlično obavi posao, nije grub i ne isuši kožu.
pilingirajuće čestice su sintetske i ne tope se pod vodom, a piling se ne rasipa po kadi.
nije mastan pa se kada neće pretvoriti u klizalište nakon njega.
inače košta 28 kn, a ja sam ga ubola na bipinoj akciji kad je sve za njegu tijela bilo -30%
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Old 31.07.2014., 11:10   #7533
Quote:
fluffy16 kaže: Pogledaj post
ne da mi se listati, hvalio se bio Ulolin pilling ili neki takav iz DM-a?
Ok su ulolini pilinzi, al opet debelo precjenjeni. Uzmi radije baleu sa limunskom travom, adria spa ili lavare. Svi su jeftiniji, na sličnu foru, a opet bolji od ulole i dostupni u dm-u.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 31.07.2014., 12:16   #7534
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
Ok su ulolini pilinzi, al opet debelo precjenjeni. Uzmi radije baleu sa limunskom travom, adria spa ili lavare. Svi su jeftiniji, na sličnu foru, a opet bolji od ulole i dostupni u dm-u.
aaa, mislim da je Adria spa bio u pitanju
fluffy16 is offline  
Old 31.07.2014., 20:39   #7535
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
koji regenerator koristis?
Ovaj srednji
http://4.bp.blogspot.com/-6Y3H6V08h0...0/DSC01293.JPG
LadyDanger is offline  
Old 01.08.2014., 00:53   #7536
Quote:
LadyDanger kaže: Pogledaj post
Hvala. taj je bio najbolji ali nema ga vise.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Old 01.08.2014., 01:20   #7537
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
moram pohvaliti ovaj eveline 4D piling za tijelo:


ima sitne, jako guste čestice, hidratantan je i odlično obavi posao, nije grub i ne isuši kožu.
pilingirajuće čestice su sintetske i ne tope se pod vodom, a piling se ne rasipa po kadi.
nije mastan pa se kada neće pretvoriti u klizalište nakon njega.
inače košta 28 kn, a ja sam ga ubola na bipinoj akciji kad je sve za njegu tijela bilo -30%
mislim da je i sad u bipi na 30% u sklopu eveline anticelulitnih proizvoda. i potpis, odličan je. ne znam samo koliko je točno hidratantan, za tim nisam išla, al odlično pilingira
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 01.08.2014., 13:13   #7538
Moram pohvaliti ovaj tonik za lice, to je zbilja nešto predivno! Inače nisam neki ljubitelj tonika, ali sam znala ih kupiti i tako s vremena na vrijeme trošiti, Nivein, Rosalov, Afroditin, malo kad lice podivlja i tako... zadnji koji sam imala i još je od njega ostalo par mililitara je Apivitin i predivan mi je, ali je i skuplji od drogerijskih, međutim Olivalov mu je zbilja dostojna zamjena, i cijenom je također odličan! Ono što mi se kod njega sviđa jest to što super osvježava, uklanja odlično ostatke make-upa i ostalih nečistoća sa lica, hidratizira, ne isušuje, ne izaziva nered na licu, a opet ne peče i ne zateže, ma zbilja nešto prekrasno! Jako sam se iznenadila, pozitivno, što ne ostavlja mastan i ljepljiv trag kako to inače tonici znaju! Prekrasnoća!
Dandy_080 is offline  
Old 01.08.2014., 22:35   #7539
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
Moram pohvaliti ovaj tonik za lice, to je zbilja nešto predivno! Inače nisam neki ljubitelj tonika, ali sam znala ih kupiti i tako s vremena na vrijeme trošiti, Nivein, Rosalov, Afroditin, malo kad lice podivlja i tako... zadnji koji sam imala i još je od njega ostalo par mililitara je Apivitin i predivan mi je, ali je i skuplji od drogerijskih, međutim Olivalov mu je zbilja dostojna zamjena, i cijenom je također odličan! Ono što mi se kod njega sviđa jest to što super osvježava, uklanja odlično ostatke make-upa i ostalih nečistoća sa lica, hidratizira, ne isušuje, ne izaziva nered na licu, a opet ne peče i ne zateže, ma zbilja nešto prekrasno! Jako sam se iznenadila, pozitivno, što ne ostavlja mastan i ljepljiv trag kako to inače tonici znaju! Prekrasnoća!
Apsolutno se slazem! koristim ga jedno mjesec dana i
potpisujem svaku rijec.
Tinchy_09 is offline  
Old 01.08.2014., 23:13   #7540
definitivno moram pohvalit gel za tuširanje le petit marseillais doduše, ja sam do sad probala samo onaj bijeli koji nosi naziv lait, i mogu reći da je nježan, lako se ispire, koža je predivno meka i lijepo miriši, ja ga koristim za apsolutno svaki milimetar svoje kože, pa čak i za intimno područje

http://www.beautydelicious.de/wp-con...arseillais.jpg
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.