Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2014., 10:12   #4401
Ja sam kupila Pedegg u Ofertisimi za par kn... Evo ide drugo ljeto i super je još uvijek..
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Old 28.07.2014., 10:18   #4402
Cure, može li više osoba koristiti onaj popust od 15% iz maila? Znači, ja sam ga iskoristila, mogu li ga nekom drugom proslijediti? Jeli vezan za br.kartice? Ako ne, mogu li ga ja jos koji put koristiti?
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 28.07.2014., 10:25   #4403
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Cure, može li više osoba koristiti onaj popust od 15% iz maila? Znači, ja sam ga iskoristila, mogu li ga nekom drugom proslijediti? Jeli vezan za br.kartice? Ako ne, mogu li ga ja jos koji put koristiti?
Da, ja sam ga isprintala i koristila već par puta Neke prodavačice ga vrate i naglase da ga možeš koristiti ponovno
scarfs is offline  
Old 28.07.2014., 10:49   #4404
Bar kod može koristiti tko god želi i koliko god puta želi do kraja mjeseca..
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Old 28.07.2014., 11:19   #4405
sori smotana sam, listam 10 stranica unatrag I ne vidim link...moze netko stavit ponovno? pliz cure...
hedwig is offline  
Old 28.07.2014., 11:21   #4406
https://secure.cardsys.at/dm-store/n...nikacija-3.png
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Old 28.07.2014., 17:15   #4407
Meni je jedna studentica što radi rekla da se mora isprintati...ajme kako su neinformirani
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 28.07.2014., 17:18   #4408
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Meni je jedna studentica što radi rekla da se mora isprintati...ajme kako su neinformirani
ja pokazala na mobitelu
dragonladyx is offline  
Old 28.07.2014., 21:23   #4409
stvarno sam ljuta. u subotu sam si kupila 3 L'oreal sjenila jer su mi od nekad odlična, svi po 15 kn.(ajde onaj cosmic black je bio po 29, ali ostali 15kn)
Danas odem do drugog dm da si možda još koje ubacim a tamo ta sjenila na "akciji", SVA 30,90

ma bezobrazluk kakvog nema. ne razumijem kako to u istom gradu može biti ( Čk, dakle nije neki velegrad!)

a rekla sam da ne kupujem više tamo pa me opet vrag odnese
marta35 is offline  
Old 28.07.2014., 23:05   #4410
hvala puno!!!
hedwig is offline  
Old 29.07.2014., 14:30   #4411
Quote:
marta35 kaže: Pogledaj post
stvarno sam ljuta. u subotu sam si kupila 3 L'oreal sjenila jer su mi od nekad odlična, svi po 15 kn.(ajde onaj cosmic black je bio po 29, ali ostali 15kn)
Danas odem do drugog dm da si možda još koje ubacim a tamo ta sjenila na "akciji", SVA 30,90

ma bezobrazluk kakvog nema. ne razumijem kako to u istom gradu može biti ( Čk, dakle nije neki velegrad!)

a rekla sam da ne kupujem više tamo pa me opet vrag odnese
uglavnom svaka poslovnica određuje za sebe što će staviti na popust.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Old 29.07.2014., 14:59   #4412
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
ja pokazala na mobitelu
Ja sam rekla da imam kod, krenula pokazati na mobitelu ali prodavačica je rekla da nije potrebno, samo je otkucala na kasi.
Lorraine is offline  
Old 29.07.2014., 19:01   #4413
Meni je skenirala kod sa mobitela. i ljudi u redu prije mene uopće nisu informirani o akciji, skroz šteta. Bilo bi bolje da su dali popust bez kodova i gluposti pošto ih i tako druge drogerije šišaju sa boljim akcijama...
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Old 29.07.2014., 20:31   #4414
došla sam napisati svoje iskustvo u dm-u na maksimirskoj (bivša maxima) od prije cca sat vremena.
Uglavnom išla sam obaviti kupnju za more i kupila sam biobazin pekmez sa šljokicama na koji sam iskoristila rođendanski popust i još na sve popust od 15 %.
dođem ja doma i pokazujem sestri što sam kupila, otvorim biobazin pekmez i vidim da je netko iz teglice pošteno zagrabio (vidjeli se ˝utori˝ od nečijih neodgojenih pohlepnih papaka - uzeto je bilo cca 15% sadržaja ).
odmah sam se vratila u dm i pitala prodavača za reklamaciju, striček je bio jako ljubazan i pitao me odmah želim li novac, drugi pekmez ili nešto drugo iz asortimana. ja sam rekla da bih drugi pekmez i odemo nas oboje do police, on uzme drugi pekmez i ide ga provjeriti prije nego mi ga da, a kad ono u njemu isto tragovi nečijih papaka i čak mi se čini da je taj pekmez bio više pokraden od ovog moga
kako više nije bilo drugih pekmeza, odveo me na blagajnu do tete da mi vrati novac. teta je bila jako ljubazna, vratila mi je novac i rođendanski poklon bon - na njemu je naznačila da ipak nije iskorišten.
s njima je u poslovnici radila još jedna teta koja se isto sablaznila kad je čula što se dogodilo i isto je bila jako ljubazna (kod nje sam bila na blagajni kad sam sve to kupovala).
uglavnom svake pohvale toj ekipi iz dm-a! stvarno su svi bili izuzetno ljubazni i dragi!
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Old 29.07.2014., 21:10   #4415
Pohvale za njih, a za divljakuše koje grabe prstima pekmez... bolje da ne govorim.
Lorraine is offline  
Old 29.07.2014., 21:24   #4416
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
došla sam napisati svoje iskustvo u dm-u na maksimirskoj (bivša maxima) od prije cca sat vremena.

Uglavnom išla sam obaviti kupnju za more i kupila sam biobazin pekmez sa šljokicama na koji sam iskoristila rođendanski popust i još na sve popust od 15 %.

dođem ja doma i pokazujem sestri što sam kupila, otvorim biobazin pekmez i vidim da je netko iz teglice pošteno zagrabio (vidjeli se ˝utori˝ od nečijih neodgojenih pohlepnih papaka - uzeto je bilo cca 15% sadržaja ).

odmah sam se vratila u dm i pitala prodavača za reklamaciju, striček je bio jako ljubazan i pitao me odmah želim li novac, drugi pekmez ili nešto drugo iz asortimana. ja sam rekla da bih drugi pekmez i odemo nas oboje do police, on uzme drugi pekmez i ide ga provjeriti prije nego mi ga da, a kad ono u njemu isto tragovi nečijih papaka i čak mi se čini da je taj pekmez bio više pokraden od ovog moga

kako više nije bilo drugih pekmeza, odveo me na blagajnu do tete da mi vrati novac. teta je bila jako ljubazna, vratila mi je novac i rođendanski poklon bon - na njemu je naznačila da ipak nije iskorišten.

s njima je u poslovnici radila još jedna teta koja se isto sablaznila kad je čula što se dogodilo i isto je bila jako ljubazna (kod nje sam bila na blagajni kad sam sve to kupovala).

uglavnom svake pohvale toj ekipi iz dm-a! stvarno su svi bili izuzetno ljubazni i dragi!

U mom dmu postoji tester za njihov pekmez, cemu guranje prstiju u proizvod. Stvarno nas ima svakakvih
Akvarela is offline  
Old 29.07.2014., 21:26   #4417
Ovo mi je grozno , svaki put se iznova čudim kakvih sve ljudi ima , ali svakako pohvala osoblju.

Nego, ako netko traži bronzer, rumenilo ili highligter po pristupačnim cijenama, primjetila sam u dm-u snižene Maybellinove. Bronzer je 20-ak kn, a rumenila 13-14, tako nešto. I tvornički su zaljepljeni pa se na prvi pogled vidi ako je otvarano.
__________________
makeupnaopacke.wordpress.com
hySTeria is offline  
Old 29.07.2014., 21:28   #4418
Quote:
akvareLa_neGra kaže: Pogledaj post
U mom dmu postoji tester za njihov pekmez, cemu guranje prstiju u proizvod. Stvarno nas ima svakakvih
postoji i u ovome dm-u tester u tubici i to već netko vrijeme.
ali ovo nije netko testirao nego je baš krao proizvod jer kud ćeš namazati toliku količinu ako samo testiraš iz obje teglice je baš dosta falilo
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Old 29.07.2014., 21:36   #4419
ja sam danas u dm-u kupila piling za tijelo adria spa. nisam provjeravala. dodjem doma, a zastitna folija skinuta na pola... ne kuzim te ljude koji to rade... majkemi. bio je zadnji I nisam se vratila po pare iz inercije...al ono...ludim sve vise na takve stvari
hedwig is offline  
Old 29.07.2014., 23:46   #4420
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
ja pokazala na mobitelu
i ja ali neki su zbilja neupućeni...

inače govorilo se o sniženim stvarima iz zamjene asortimana... u dm-u na gripama (ST) imate divnih ruževa, L'oreal sjenila, deborah lakova...a sve za oko 15-16 kn. bilo je i deborah jumbo olovki, l'orealovih infallible sjenila, maybelline popsicle ruževa, ima još nešto color riche lakova za 9,90...i tako
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:38.