Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2010., 22:49   #61
danas sam kupilau mulleru rozi lenor i platila 18kn litru, kasnije kad sam to donesla doma, mama mi veli da je u tommy dućanu 2 litre oko 24kn ,kaj to zato jer mullerov kvalitetniji..?
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 09:54   #62
U kojem Muller-u?
Ako je bilo koji osim onoga na Trgu onda je to "original" odnosno omekšivač koji nije rađen za istočno tržište kao ovi po ostalim dućanima i stvarno se kuži razlika - ove iz Mullera staviš mrvicu a veš odlično miriši i mekan je a ove iz drugih dućana možeš uliti pol litre pa nemaju takav učinak
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 10:01   #63
jel se mora omekšivać ispirat s veša?

ja kad ga isperem više niš ne miriši..
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 10:14   #64
muller u citiyu,a bit će ok valjda ,znam daj e žuti lenor super mirišal al jučer kad sam probala ne baš


meravigliosa creatura-netrebaš ispirat,i u mašini kad se pere prije centrifuge ti uzima vodu i omeksivać i to je to..
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 10:25   #65
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
muller u citiyu,a bit će ok valjda ,znam daj e žuti lenor super mirišal al jučer kad sam probala ne baš


meravigliosa creatura-netrebaš ispirat,i u mašini kad se pere prije centrifuge ti uzima vodu i omeksivać i to je to..
sa bum mirišala..
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 11:57   #66
Crni novi lenor nema toga koji nisam probala, ali on mi je bio zadnji na pameti...ali kad mi ga seka kupila, morala sam ga probat
Svjezina i dugotrajan miris, koji mi tako pase
U kauflandu 2l 22 kn
cosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 12:20   #67
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
miris se promijenio prije godinu i nesto, i u mulleru je isti, ja kupila, smrdi mi ko kuga, kad nadem u ormaru nesto od prosle godine oprano time, zeludac mi se digne. uzas. ja sam u svom konzumu nasla jos pakiranja starog par komada, kupila sam 2 od 2 litre, ovih dana cu pogledat jel ima jos. ovi novi mi SVI ISTO smrde.
nije isti a ti si očito kupovala u mulleru na trgu jer u mulleru u cc1 gdje su original njemački omekšivači nema pakovanja od 2 l već samo po 1l i oni od 750ml.ovi original su oko 18kn litra i ambalaža je sličan oim ostalim starim al ipak se kuži razlika.

dandy baš mi je drago da ti se sviđa.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 13:43   #68
Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
jel se mora omekšivać ispirat s veša?

ja kad ga isperem više niš ne miriši..
Omekšivač se stavlja u zadnju vodu za ispiranje, kad je roba potpuno isprana. Ako ručno pereš dobro je ostaviti malo robu u omekšivaću i protrljati je da omekša. Miris ostaje najbolje ako se suši u zatvorenom prostoru i ne na jakom svjetlu i toplini.
Moja teta donese lenor iz njemačke i ovdje joj roba nikad ne miriše kao tamo, jer je ovdje suši na otvorenom, a tamo u onim njihovim sušionicama u podrumima zgrade.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 14:25   #69
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Omekšivač se stavlja u zadnju vodu za ispiranje, kad je roba potpuno isprana. Ako ručno pereš dobro je ostaviti malo robu u omekšivaću i protrljati je da omekša. Miris ostaje najbolje ako se suši u zatvorenom prostoru i ne na jakom svjetlu i toplini.
Moja teta donese lenor iz njemačke i ovdje joj roba nikad ne miriše kao tamo, jer je ovdje suši na otvorenom, a tamo u onim njihovim sušionicama u podrumima zgrade.
hvala ti...većinu sam toga znala...
nego nisam znala dal je dobro baš neispranu odjeću od omekšivaća stavljat na kožu....
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 14:29   #70
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
nije isti a ti si očito kupovala u mulleru na trgu jer u mulleru u cc1 gdje su original njemački omekšivači nema pakovanja od 2 l već samo po 1l i oni od 750ml.ovi original su oko 18kn litra i ambalaža je sličan oim ostalim starim al ipak se kuži razlika.

dandy baš mi je drago da ti se sviđa.
ovo od 2 litre sam kupila u konzumu, stare zalihe, to je stari, u cc1 sam kupila 750 ml neki narancasti, smrdio je isto ko sva nova pakiranja. jezivo.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 14:56   #71
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
ovo od 2 litre sam kupila u konzumu, stare zalihe, to je stari, u cc1 sam kupila 750 ml neki narancasti, smrdio je isto ko sva nova pakiranja. jezivo.
e taj narandžasti i ostala 4 su neka posebna edicija i njih nema u ostalim dučanima.meni su isto prejaki,možda samo onaj ljubičasti mi je nekako al ni ja ih nekupujem.sljedeći put kupi normalni lenor od 1l kod nih pa ćeš vidjeti razliku.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 16:26   #72
ja kupujem već dugo u mulleru u cc1 softlan plavi, mislim da samo u mulleru ima tih soflan omekšivača, oko 15 kn je litra. to mi je najbolji do sada, stvarno je mrak miris, i jako se dugo osjeti na odječi.
slatkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 14:58   #73
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
vidim da dosta vas koristi ornel. meni je on grozan, ali grozan. da, fino mirisi ali u boci, na vesu ne . mogu cijelu bocu sasut i na vesu se ne osjeti . opcenito, saponiini proizvodi su mi katastrofa. fax mi je valjda najgori prasak ikad, likvi najgori detergent za sudje, zirodent najgora pasta za zube, a ornel najgori omeksivac ....
Ti ocigledno radis za Saponijinu konkurenciju i tvoje misljenje ne treba uzimati u obzir. Ako preko 50% ljudi misli da je ornel najbolji onda tu ima istine. Likvi je po svemu najbolji deterdzent za posudje, zirodent ocigledno nisi niti probala...
Odnos kvaliteta/cijena kod gotovo svih saponijinih proizvoda je daleko iznad svih robnih marki i razvikanih "svjetskih" imena.

Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
ili npr fax - jednom sam kod dragog na moru morala prat rucnike, a oni koriste fax i stavila sam 3 tone omeksivaca, no ves je svejedno bio grozan, nit je bio mekan nit je mirisao.
Mislim da niti 5 tona ariela i lenora ne bi oprali ono sto ti zamuljas.
mdukic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 16:40   #74
Quote:
mdukic kaže: Pogledaj post
Ti ocigledno radis za Saponijinu konkurenciju i tvoje misljenje ne treba uzimati u obzir.
A ti onda radiš vjerojatno za Saponiu


Ljudi moji, Lenor iz DM-a i ovaj iz Mullera CC1 stvarno nemaju veze jedan s drugim, došla sam neki dan u DM kupiti omekšivač i ostala šokirana nepoznatim mirisima Lenora - naime, niti jedan ne miriše kao ovi iz Mullera, nemaju uopće veze s njima. Na kraju sam uzela plavi Cocolino i ok mi je.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 16:42   #75
Super je sto Saponia ne testira na zivotinjama. Super je sto Likvi ne sadrzi methylisothiazolinone i methylchloroisothiazolinone. Dajte jos izbacite iritantne konzervanse iz omeksivaca. Znam znam, to ne bi trebalo dolaziti u dodir s kozom, ali cesto se polijem po prstima kad ih stavljam u vesmasinu.

Zirodent... zasto ste stavili takav naziv? Bojim se da bi ljude mogao odbiti, tipa "Ako koristis Zirodent, ostat ce ti nula zuba.". Ne znam je li se sto promijenilo, ali ono cega fali na trzistu je zubna pasta s aminfluoridom i bez mentola jer mentol iritira. Ima jedna takva, Elmex, i uzasno je skupa jer zaradjuju dodatno na budalama koje popuse homeopatiju (homeopati zabranjuju zubne paste s mentolom). Ajde napravite vi takvu zubnu pastu i stavite normalnu cijenu.

Trebamo dobru UV zastitu. Bez parfema, SPF50+, da zadovoljava EU standarde (UVA zastita barem trecina SPF-a), s Tinosorbima, a sto manje UV filtera koji iritiraju (da, znam, mnogi iritiraju, mene ne iritira jedino Eucerin, tak da, iskopirajte njega i kupovat cu od vas jer vi ne testirate na zivotinjama).

Trebamo dobru kozmetiku sa UVA i UVB, pa s hidrokinonom, pa s kozmetickim retinoidima, a bez parfema, previse alkohola ili drugih gadosti. Nesto kao Paula's Choice. Dajte to iskopirajte.

I, sto se tice sredstava za ciscenje, cijenila bih kad biste naveli kompletan sastav po INCI. Znam da nije obavezno, ali bas me zanima koje tenzide stavljate.

EDIT: I isprika sto je veci dio posta offtopic
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 16:45   #76
meni likvi isusi ruke. nemam naviku stavljat rukavice kad perem sudje . i fakat mi isusi. koristim pur balsam i fino mi mirisi i ne isusuje šape .

da mi je znat za koga ja to radim . koristim prasak ariel, omeksivac lenor, detergent za sudje pur, paste za zube aquafresh ili colgate .

Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, Lenor iz DM-a i ovaj iz Mullera CC1 stvarno nemaju veze jedan s drugim, došla sam neki dan u DM kupiti omekšivač i ostala šokirana nepoznatim mirisima Lenora - naime, niti jedan ne miriše kao ovi iz Mullera, nemaju uopće veze s njima.
daaaa, nebo i zemlja. prije promjene ambalaze nije bila tolika razlika i kako mi muller nije bio usput, nego samo na drugom kraju grada , ja kupovala u kauflandu i nisam ovaj iz mullera vise ni isla pomirisat. i sad, pod utjecajem ove teme kupila zuti i plavi u mulleru. fakat nebo i zemlja . nakon promjene ambalaze sam zuti skroz prestala kupovat (ne znam ni ima li ga vise, nesto ga ne vidjam u kauflandu) i sad kad sam kupila ovaj iz mullera, odusevila sam se .
nego, jel neko probao rozi lenor? valja li? ja nisam nikad, pa razmisljam i o njemu .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 16:49   #77
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
daaaa, nebo i zemlja. prije promjene ambalaze nije bila tolika razlika i kako mi muller nije bio usput, nego samo na drugom kraju grada , ja kupovala u kauflandu i nisam ovaj iz mullera vise ni isla pomirisat. i sad, pod utjecajem ove teme kupila zuti i plavi u mulleru. fakat nebo i zemlja . nakon promjene ambalaze sam zuti skroz prestala kupovat (ne znam ni ima li ga vise, nesto ga ne vidjam u kauflandu) i sad kad sam kupila ovaj iz mullera, odusevila sam se .
nego, jel neko probao rozi lenor? valja li? ja nisam nikad, pa razmisljam i o njemu .
Ja sam imala bijeli, ok je, ali ipak su mi ova tri - žuti, plavi, zeleni - favoriti

Probat ću i Cocolino iz Mullera, ovaj mi iz DM-a baš dobro, friško miriši, cijeli dan se fiksam mirisom veste
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 16:50   #78
rozi lenor mi je jednom muž greškom kupio i doslovce mi je pozlilo od mirisa,meni je pregrozan što neznači da će tebi ito takav biti.
nekako mi je prejak miris i nedefiniran
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 16:53   #79
mene taj rozi privlaci zbog boje . i ljubicasti isto. al ga nisam vidjela u mulleru .
rozi cu onda svakako probat, ja volim intenzivne mirise .

bijeli mi ima neki preblag miris, ne svidja mi se.
zeleni je jednom tata zabunom kupio jer je njemu plavo i zeleno isto i isto mi se nije svidjao miris .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 16:53   #80
Quote:
Just a Girl kaže: Pogledaj post
da mi je znat za koga ja to radim . koristim prasak ariel, omeksivac lenor, detergent za sudje pur, paste za zube aquafresh ili colgate .

Onda nas dvije radimo za istog, i ja to sve koristim

Pur obavezno onaj rozi


mdukic, daj neki skonto, pa bumo kupovali Saponiu
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.