Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2014., 13:28   #1161
Usrano klikanje po linkovima. Evo što se dogodi kad čovjek u najboljoj namjeri i ništa ne sluteći krene istraživati ima li što novo u vezi serije.

Prvo


Drugo

I sad ti budi normalan.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 13:33   #1162
Zar još nitko nije odgledao
ja sam jedva dočekala da krene sezona, Sterling se jako dobro prilagodio kraju 60-tih, grupnjaci i slične priče dok Draper nastoji dovesti život u red ... u avionu sam pomislila da će se baciti u akciju, ali ipak nije ... i super mi je što poskrivećki radi s Peggy, a da ona to ne zna
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 14:01   #1163
Ja sam pogledala, ali se osjećam pomalo bedasto kad sama sa sobom pričam na temi, pa šutim.

Da, ovaj dio s Donovim undercover radom mi je bio odličan. I još si mislim (baš kao i Peggy na početku): Pa kako je pobogu ovaj uspio smisliti tako dobru stvar? Odlično mi je leglo otkrivanje Dona kao autora. Njegove su me seksualne aktivnosti počele svojedobno baš zamarati, prevelik naglasak na to je bio dugo vremena, postalo je repetitivno i uvijek se obradujem kad se okrenu njegovoj stvaralačkoj genijalnosti i situacijama vezanim za to.
Tako da me oduševilo i to što nije okrenuo Neve Campbell, iako se bojim da nju nisu uzeli samo kako bi gostovala u jednoj epizodi i da to možda još nije gotovo.

Nego, sunce mi je zasjalo kad je Pete uletio onako razdragan i crven ko rak.

Fakat obožavam dinamiku tog lika. I, kao uvijek, nadam se svakakvim pizdarijama (pardon) s njegove strane.

Ted je i dalje slimeball.

Ma, glavno da su se vratili, ja ću uživat u ovoj sezoni ko da je zadnja!
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 14:15   #1164
Hej, ne pričaš sama sa sobom

Evo i ja pogledala i odličan mi je početak. Baš sam uživala, naravno srce mi je zatitralo na Peggy i njezin plač na kraju. I dalje mi je najdraži lik.

Čak mi je i Don bio drag, kako se trudi i pokušava riješiti starih navika, a nekako ne mislim da će mu poći za rukom. Mnogo me iznenadilo kako je odrezao Neve Campbell, već sam mislila da je to zapečačeno kad ga je onako dirnula njezina priča, rekoh, gotova stvar i onda on da mora na posao.
Joan također odlična, volim kako ova serija prikazuje tretman i odnos prema ženama.

Ted koji mi je bio krasan sad mi je ogavan. Ja sam gutala njegov bulšit kao i Peggy, i bio mi je sladak s onim svojim sinovima.

Nego, gdje nam je Betty? Oćemo je stalno na kapaljku dobivati?

Bitno da je moja Peggy tu, i sviđaju mi se ona i Stan u kombinaciji.
maskirana_osvetnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 22:11   #1165
Nije mi bila previše zanimljiva epizoda.
Nadam se da je ovo zadnja sezona. Koliko god voljela seriju, vrijeme im je već. Ako nastave sa štancanjem sezona do kraja serije i Don će postati drvosječa.

No dobre su mi zadnje scene sa Peggy i Donom i glazba u pozadini.
__________________
Nobody cares. Work harder.

Zadnje uređivanje Miss Hyde : 15.04.2014. at 22:16.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 13:38   #1166
Quote:
maskirana_osvetnica kaže: Pogledaj post

Nego, gdje nam je Betty? Oćemo je stalno na kapaljku dobivati?
Nadam se da će biti što više. Ma ne može nitko i ništa zamijeniti onu bolesnu bračnu dinamiku koju su ona i Don imali. Kakva Megan.
Ah, nostalgija.

Quote:
Miss Hyde kaže: Pogledaj post
Ako nastave sa štancanjem sezona do kraja serije i Don će postati drvosječa.
He he. Ovo je sigurno zadnja sezona, a on do sada još niti jednu granu prepilio nije, tako da smo sigurni.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 14:08   #1167
Pocelo jeee !!!

Razmisljam da li da pratim ep po ep ili da sacekam da se zavrsi sez ...verovatno ce biti ono prvo, videcu vec.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 15:35   #1168
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post

He he. Ovo je sigurno zadnja sezona, a on do sada još niti jednu granu prepilio nije, tako da smo sigurni.
Ovo je prvi dio zadnje sezone, ide 7 epizoda ako se ne varam, drugi dio ide sljedeće godine.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 15:51   #1169
Savrsena mi je bila ona scena Dona na pokretnoj traci na aerodromu, u pozadini se izmjenjuju neke plocice u plavim nijansama, i svira neka predobra muzika sa kraja 60-ih....
Opcenito mi je muzicka kulisa u ovoj epizodi bila odlicna, pogotovo zadnja scena Don na krovu ...
Ali voljela bih vidjeti iduci put sta nam Betty radi
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 19:15   #1170
jednom prilikom sam, ne sjećam se više gdje, pročitala kako se Hamm žalio da mu ni mladom nisu nudili uloge mladih muškaraca jer ima tako neku ozbiljnu facu, djeluje stariji nego objektivno je ... Danas sam zapingirala po programima dok ne dođem do onog koji mi je trebao i upiknem Hamma u nekoj od epizoda Charmed, s dugom kosom i totalno bezveznom facom. Fakat je taj čovjek imao ludu sreću da dobije ulogu Drapera, inače, ne znam što bi mogao raditi, nije da snimaju puno filmova s tematikom 50 i 60-tih godina gdje je njegova faca više nego idealna. Doduše, kako se bliži 50-toj godini imat će i više posla jer mu je sada lice u skladu s godinama koje ima, kao mlad baš je imao neku geek facu
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 11:16   #1171
Penny je zločesta.

Mislim, znam da je ispod sve te novostečene arogancije još uvijek nesigurno povrijeđeno biće koje plače poskrivečki, ali se baš kučkoliko ponijela. Jebalo te cvijeće.

Uživam u Peteu.

On mi je kao Kalimero, stalno je nezadovoljan, uvijek kontra, a tako krasno jambra i grinta.

Zašto je meni Sally tako spooky? Posljednji put me bilo strah djeteta kad sam gledala Omen (Damien). A nje me fakat strah. Nemam pojma zašto, nije da radi ne znam kakve sotonske stvari, ali svejedno ima spooky auru.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 13:51   #1172
Nova sezona...
Zasad sve savršeno, back to the basics... 100% medmenovski

Nek se samo tako nastavi. Ovo ima potencijala da mi postane najbolja sezona.
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 11:53   #1173
Ajme kako je Betty bolesna, svaki put se iznova iznenadim kao da to već ne znam.

Am I a good mother?

Majka Normana Batesa može se sakrit pred njom. Kako ta zna psihički ubijati vlastitu djecu, pa to je strahota. I napravi iz sebe žrtvu na kraju. I sve bez da ijednom podigne glas, opsuje ili bilo što naizgled negativno.

Čovječe, mali je zamijenio sendvič. Sendvič. Upropastio joj dan. O, Isusa ti.


Nego, da li epizoda završava time kako Don izgovara "okay" na njihovu ponudu? Jer mi se samo odrezalo u tom trenutku.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 09:37   #1174
meni je ova sezona skroz osrednja, ova treća epka malo obećava, ali prve dvije su mi jaaako prosječne i nikako medmenovske

Betty je boginja, ali nebi joj htjela biti u blizini
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 12:34   #1175
Obzirom da je zadnja sezona ja sam odlucio da sacekam da se zavrsi pa da je lepo u 3-4 dana odgledam.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 17:15   #1176
grozno spora epizoda, skoro bez radnje, znam da ni prije nisu imali ritam akcijskih drama, ali ovo je prevršilo mjeru po sporosti i nedogađanju ... da sam kojim slučajem odgledala na kauču zaspala bih
Već pola sezone prošlo, a Don još uvijek u pasjoj kućici
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 11:28   #1177
Meni je baš legla ova epizoda.

Velim, čim pojačaju minutažu poslovnim peripetijama i vrate se u ured (a ostave ljubavnice po strani), meni sunce zasja.

Odlične Peggy/Don scene kao i novonastala situacija. I njegova reakcija na to što on njoj mora polagati račune. U ovom slučaju barem. No dobro, prvo se nalio, ali sad će naravno pokosit sve pred sobom nekom genijalnom idejom.

Inače, baš sam se čitavo vrijeme smijuckala ovom instaliranju gigantskog kompjutera. Pa to su bili radovi, bušenja, rušenje zidova, premještanje soba i namještaja...
Posla kao da grade Taj Mahal kako bi ufurali kompjuter u ured.


Jedino što mi nedostaje je neka pristojna minutaža i priča za Petea i Joan.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 18:36   #1178
Pogledala sam prvu epizodu samo i nikako se natjerati ostalo.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 09:45   #1179
Treća epizoda mi je bila odlična, a ovu četvrtu nikako da se natjeram odgledati do kraja.
eenieeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 15:40   #1180
Eh, jedino što je još uvijek na visini zadatka su Peg/Don scene i njihov odnos općenito. Tu su utrpane sve finese, insinuacije, čitanje između redaka, neizvjesnost, toplina, prijateljstvo.

Svi ostali svedeni su na muhe zujare i kao da ne znaju što bi s njima. Apsolutno su nezanimljivi.

A tako dobra ekipa s tako mnogo potencijala. Šteta.

Krasan nervous breakdown zbog kompjutera u prošloj epizodi. Znala sam da će taj kompjuter nekoga doći glave.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.