Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2014., 13:12   #921
WTF!

Nadam se da u zadnjoj epizodi Reporta ne će "ubiti" Stephena. Taman kad mu istekne ugovor stigne se vratiti i popratiti predsjedničke izbore 2020.
__________________
Calcio corretto
XYZ21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 13:36   #922
Kako se zove, vidim da reklamiraju, ona neka nova, treća emisija, i kakva je?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 14:51   #923
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post


Ali ne kužim kaj se čudite ko pura dreku, tamo je dolar Bog, Amerikanci njegovi taoci i usprkos Colbertovoj genijalnosti u onome što radi, da mu netko iskešira strahovito mnogo love da svako jutro obuče kostim kokoši i kokodače u jutarnjem showu on bi kokodakao.

Jebiga, dolar prije stvaralačkog integriteta.

Bilo i ostat će.

Žao mi je, ali me uopće ne čudi.
A valjda, ja stvarno koji put imam iluzije o ljudima koje cijenim. Jbga, imamo jos godinu dana za sjetno uzivanje u emisiji, nadam se da ce biti njezan kada nas bude ostavljao. Ne moze ne biti tuzan gubitak ovakvog tv rariteta, alternative za sada ne postoje, to je ono...
__________________
Ride
Ragdawll is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 21:08   #924
Kako ja uvik kasnim i kasno saznam za ovakve genijalce poput Colberta evo meni jedan od njegovih dražih dijelova emisije

http://youtu.be/4pDbyisUGKc
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 23:00   #925
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Colbert je correspondent u "The Daily Showu" bio prije Jona Stewarta.
Ma znam , ali sam aludirala na to koliko njih može biti zahvalno Stewartu. To Stephen i pokazuje svaki put kada prima nagradu, a i Carell često spominje Stephena kako ga je pozvao u Daily Showu i kako ga je Stewart prihvatio.
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 23:33   #926
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Kako se zove, vidim da reklamiraju, ona neka nova, treća emisija, i kakva je?
@midnight?
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 02:59   #927
To vodi onaj šta uvijek radi one emisije nakon AMCijevih serija, kao Talking Dead?
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 14:12   #928
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Ma Colbert je beskrajno i svestrano talentiran, brz, inteligentan, duhovit i zato je The Colbert Report značajan, jer se bavio temama kojima treba takav renesansni tip.

A ovo će biti talk show, i po svojoj prilici će Colbert biti izvrstan host, ali koga briga. To će biti samo još jedan late night talk show. Šta Colbert ima snishodljivo razgovarati s, ne znam, castom drugog nastavka Divergenta, sedmog Fast & Furious?

Baš sam žalostan.
Colbert je agresivan, pretenciozan i prepotentan. Bolje bi mu išlo kao političaru nego voditelju talk showa. Daleko bolji, inspirativniji, majstor improvizacije i dječačke zanesenosti i šarma je Conan O'Brien. Ako je Colbert renesansni tip onda je Conan pure genius.

A, što se tiče TV komedije generalno, od Colberta je neuporedivo bolji i Michael Rapaport iz The War At Home.
__________________
ej, nemoj bacat rakiju! ti bacaš rakiju, a djeca u Africi trijezna
Fidelio- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 15:35   #929
Quote:
Fidelio- kaže: Pogledaj post
Colbert je agresivan, pretenciozan i prepotentan. Bolje bi mu išlo kao političaru nego voditelju talk showa. Daleko bolji, inspirativniji, majstor improvizacije i dječačke zanesenosti i šarma je Conan O'Brien. Ako je Colbert renesansni tip onda je Conan pure genius.

A, što se tiče TV komedije generalno, od Colberta je neuporedivo bolji i Michael Rapaport iz The War At Home.
Nadam se da shvaćaš da postoje Stephen Colbert i Stephen Colbert i da Colbert Report vodi ovaj drugi koji i treba bit takav kakav si ga opisao
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 19:56   #930
Colbert agresivan i prepotentan

Inače, kao i svima, neopisivo mi je žao što se bliži kraj Reportu. Otkrio sam ga prije otprilike dvije godine i žao mi je što nisam duže imao priliku pratiti. Takva politička i medijska satira ne događa se često.
__________________
Let us start our Republic with a chain of drug stores, a chain of grocery stores, a chain of gas chambers, and a national game. After that we can write our Constitution.
People Can Fly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 03:14   #931
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
Nadam se da shvaćaš da postoje Stephen Colbert i Stephen Colbert i da Colbert Report vodi ovaj drugi koji i treba bit takav kakav si ga opisao
Mislim da nije shvaćao
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 21:09   #932
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
Nadam se da shvaćaš da postoje Stephen Colbert i Stephen Colbert i da Colbert Report vodi ovaj drugi koji i treba bit takav kakav si ga opisao
Velika je razlika izmedju Carlina i Carlina i Bukowskog i Bukowskog. Apsolutna, idiosinkrazijska razlika, gotovo vidljivosvjetlosna versus nevidljivo svemirskopozadinskoozračujuća je razlika između Malnara i Malnara, i Mlinara http://www.sportal.de/photos/13/03/r...cio-268878.jpg,

i Mlinara http://sportnedjeljom.hr/wp-content/...01-460x250.jpg
__________________
ej, nemoj bacat rakiju! ti bacaš rakiju, a djeca u Africi trijezna
Fidelio- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 02:53   #933
Dakle, nisi znao
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 13:17   #934
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Dakle, nisi znao
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 18:52   #935
Nema razlike.

I da ima, koga briga.


Get a life.
__________________
ej, nemoj bacat rakiju! ti bacaš rakiju, a djeca u Africi trijezna
Fidelio- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 20:33   #936
Fidelio-, you're my Alpha Dog of the Week.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 01:55   #937
Quote:
Fidelio- kaže: Pogledaj post
Nema razlike.

I da ima, koga briga.


Get a life.


Ajde, šta si odma takav, pa nema veze ako nisi znao da je u pitanju satira. Nije mi jasno jesi li u tom slučaju onda sve što je rečeno tamo shvaćao ozbiljno, ali ej, i da jesi opet bolje nego da si gledao O'Reillya.
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 16:13   #938
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Fidelio-, you're my Alpha Dog of the Week.
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 16:50   #939
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post


Ajde, šta si odma takav, pa nema veze ako nisi znao da je u pitanju satira. Nije mi jasno jesi li u tom slučaju onda sve što je rečeno tamo shvaćao ozbiljno
A vi se prvi puta susrećete s takvim slučajem?
Pa mene ljudi stalno špotaju da kako takva liberalna mogu gledati i smijati se tom konzervativnom republikanskom preseratorskom "ubipederauhapsisvekoji pušemaricu" američkog Rojsa.

Više se niti ne trudim objasniti, jer završava upravo ovako. (Yeah, right, satira my ass...)
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 18:06   #940
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
A vi se prvi puta susrećete s takvim slučajem?
Pa mene ljudi stalno špotaju da kako takva liberalna mogu gledati i smijati se tom konzervativnom republikanskom preseratorskom "ubipederauhapsisvekoji pušemaricu" američkog Rojsa.

Više se niti ne trudim objasniti, jer završava upravo ovako. (Yeah, right, satira my ass...)
isuse moj bože, nije mi jasno da to ljudi ne kuže. ljudi očito nisu gledali nikad neki stephenov intervju ili nešto slično. ima gro stvari na jutubu gdje nije u liku
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:24.