Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2011

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2011., 18:23   #61
a jeste gamad...kak možete samo tak pljuvat po njemu...? možda baš neko pljuje po vama....ja znam lika i nije uopće neki cajkan koji nosi D&G fejk majice i nije mamin i tatin sinčić...jel ga želiš upoznat i reč mu to u facu...? nećeš jer si obična pi***ca...

i da....registrirao sam se samo zato da vam to kažem.....
ivan20696 is offline  
Old 14.03.2011., 18:30   #62
Quote:
ivan20696 kaže: Pogledaj post
a jeste gamad...kak možete samo tak pljuvat po njemu...? možda baš neko pljuje po vama....ja znam lika i nije uopće neki cajkan koji nosi D&G fejk majice i nije mamin i tatin sinčić...jel ga želiš upoznat i reč mu to u facu...? nećeš jer si obična pi***ca...

i da....registrirao sam se samo zato da vam to kažem.....

pa takvi dojam je sam ostavia bar po onome profilu kad je ulazia u kuću.. mile kitić u pozadini i onda prikazuje mercedesa... ja san odma reka ovo je naki đikan....
Jumper_05 is offline  
Old 14.03.2011., 18:39   #63
Quote:
ivan20696 kaže: Pogledaj post
a jeste gamad...kak možete samo tak pljuvat po njemu...? možda baš neko pljuje po vama....ja znam lika i nije uopće neki cajkan koji nosi D&G fejk majice i nije mamin i tatin sinčić...jel ga želiš upoznat i reč mu to u facu...? nećeš jer si obična pi***ca...

i da....registrirao sam se samo zato da vam to kažem.....
opusti se, frend ti je sam odlučio postati javna ličnost...očito želi biti komentiran od strane svekolikog pučanstva
masukipo is offline  
Old 14.03.2011., 18:51   #64
komentirati ne znači da odma morate pljuvati po njemu...nikome od vas ništa nije skrivio...očita je vaša ljubomora kaj se sve ribe pale na njega...bilo to zbog para,odjeće ili mercedesa...
ivan20696 is offline  
Old 14.03.2011., 18:54   #65
On mi se cini ok momak......mecka,cajka-manje vise...nek vozi sta hoce,i nek slusa sta hoce.....nije mi ostavio dojam gay-a....al mi se cini da bi mozda moglo biti nesto pod plahtom,ako je uopce koja od ovih silikonskih njegov djir
__________________
maaj
Maaj is offline  
Old 14.03.2011., 18:57   #66
Quote:
ivan20696 kaže: Pogledaj post
komentirati ne znači da odma morate pljuvati po njemu...nikome od vas ništa nije skrivio...očita je vaša ljubomora kaj se sve ribe pale na njega...bilo to zbog para,odjeće ili mercedesa...
neke cure su čak mislile de da je tvoj frend gay

a kad je ulazia u kuću zna je šta ga čeka.. ti ga znaš, drugi ga ne znaju i imaju pravo komentirat.... a šta mi imamo bit ljubomorani šta se cure pale na njega, ionako su sve ružne, osin one oženjene iz šibenika...
baš me zanima bi li se palile na njega da nema para i mercedesa...
Jumper_05 is offline  
Old 14.03.2011., 18:59   #67
Quote:
ivan20696 kaže: Pogledaj post
komentirati ne znači da odma morate pljuvati po njemu...nikome od vas ništa nije skrivio...očita je vaša ljubomora kaj se sve ribe pale na njega...bilo to zbog para,odjeće ili mercedesa...
nije forum za svakoga,
da netko moj uđe u BB, ja bi se odmah povukao s neta...
masukipo is offline  
Old 14.03.2011., 19:51   #68
Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post
dosta je jedan gay u kući....

@mag777 a po čemu je to očito da je lik gay?
Zeznula sam se! Mislila sam da pišem na temi od onog makedonca, a za njega je očito da je gey!
Povlačim sve napisano u svom prvom postu ovdje i isprike Nikoli (ne mislim da je sramota biti gey, ali hetero tipu je to "po nosu" )
mag777 is offline  
Old 14.03.2011., 20:03   #69
Nije mi baš simpatičan al ima vremena da se pokaže
__________________
Sve što živi ožiljak ima...
Mysterious girl is offline  
Old 14.03.2011., 22:47   #70
Ovaj ide s menom na faks. Ne poznam ga najbolje al nije loš lik. Sve je to prenapuhano zbog medija
Yuna is offline  
Old 14.03.2011., 22:57   #71
nikola i makedonče vec u bazenu. opla :P
a maurović plazi po nemešu
__________________
"onaj najgori, nama će biti najbolji."
labello07 is offline  
Old 14.03.2011., 23:01   #72
Quote:
labello07 kaže: Pogledaj post
nikola i makedonče vec u bazenu. opla :P
a maurović plazi po nemešu
misliš laster makedonski plazi tj. dira nemešove bicepse/tricepse
!hej is offline  
Old 14.03.2011., 23:01   #73
momak je simpa, čini mi se idealan za partijanje od 0-24
LepaSeka is offline  
Old 14.03.2011., 23:04   #74
Quote:
ivan20696 kaže: Pogledaj post
komentirati ne znači da odma morate pljuvati po njemu...nikome od vas ništa nije skrivio...očita je vaša ljubomora kaj se sve ribe pale na njega...bilo to zbog para,odjeće ili mercedesa...


Meni je sladak i bez toga svega...
Al bitna je osobnost, a on mi je na prvu sjeo..
__________________
Many people shy away from dancing, because they don't know how to dance.. But real dancers are the ones who can hear the music in their soul... ♥♥
tinkerbell0709 is offline  
Old 14.03.2011., 23:08   #75
tebi je na prvu sjeo.. :-D
a ja mislim da ce on Lesteru sjest na..
__________________
"onaj najgori, nama će biti najbolji."
labello07 is offline  
Old 14.03.2011., 23:11   #76
Quote:
labello07 kaže: Pogledaj post
tebi je na prvu sjeo.. :-D
a ja mislim da ce on Lesteru sjest na..
A muko, ako su svi gayevi takvi, onda minjam spol i odoh u gayeve.. Juhuuuuuu...
__________________
Many people shy away from dancing, because they don't know how to dance.. But real dancers are the ones who can hear the music in their soul... ♥♥
tinkerbell0709 is offline  
Old 14.03.2011., 23:13   #77
Quote:
tinkerbell0709 kaže: Pogledaj post
A muko, ako su svi gayevi takvi,
takvi, i gori od tog
al zato ih volimo
__________________
"onaj najgori, nama će biti najbolji."
labello07 is offline  
Old 14.03.2011., 23:18   #78
Quote:
labello07 kaže: Pogledaj post
takvi, i gori od tog
al zato ih volimo

Bacam okladu na nije gay..
Samo zgodan momak, a to tako kod nas ide, ako si zgodusan, odmah si gay..
__________________
Many people shy away from dancing, because they don't know how to dance.. But real dancers are the ones who can hear the music in their soul... ♥♥
tinkerbell0709 is offline  
Old 15.03.2011., 11:22   #79
Ajme sve su to mediji, ajde molim vas možda su se tako dogovorili da se sve snimi, onaj video s kojim se predstavljao...sve to mora biti prenapuhano..Čekajte malo dok počne baš pravo Big Brother, lica će se onda početi pokazivati...meni je on okee!!!

I ajde vi nemojte previše BLa-bla koji imate nešt protiv njega, ni ne poznajete ga...
launa18 is offline  
Old 15.03.2011., 11:35   #80
Meni se čini nekako dobar. Kao i onaj Horvat. Vidjet ćemo.
Scarlett_O_Hara is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.