Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2011., 23:04   #1
Grimm (2011-2017)





Od ove jeseni na NBC-ju.

"Grimm" is a new drama series inspired by the classic Grimm's Fairy Tales. Remember the fairy tales your parents used to tell you before bedtime? Those weren't stories -- they were warnings. Nick Burkhardt (David Guintoli "Turn The Beat Around") thought he prepared himself for the realities of working as a homicide detective until he started seeing things he couldn't quite explain. When his ailing Aunt Marie (guest star Kate Burton, "Grey's Anatomy") arrives, Nick's life turns upside down when she reveals they are descendants of an elite group of hunters, also known as "Grimms," who fight to keep the balance of humanity safe from the supernatural creatures of the world. As Nick digs deeper into her past, he realizes that he will have to shoulder the responsibility of his ancestors -- and contend with a larger-than-life mythology of the Brothers Grimm that is now all too real. Russell Hornsby ("Lincoln Heights"), Bitsie Tulloch ("Quarterlife"), Silas Weir Mitchell ("Prison Break"), Reggie Lee ("Persons Unknown") and Sasha Roiz ("Caprica") also star. "Grimm" is a production of Universal Media Studios and Hazy Mills Productions. Sean Hayes and Todd Milliner ("Hot in Cleveland") serve as executive producers, Jim Kouf ("National Treasure," "Angel") and David Greenwalt ("Buffy the Vampire Slayer," "Angel") are the creators/executive producers and Marc Buckland ("My Name Is Earl") is the director.


Ovo me baš zanima.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 23:08   #2
cim je fantasy sviđa mi se Cini se kao Supernatural rip-off al ako je serija upola dobra ko SPN, budem gledao.
a sta nije da ce i na nekoj drugoj mrezi bit nesto bajkovito. Cini mi se da se ta druga serija zove Once upon a time
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 23:09   #3
Meni je scena tučnjave koja je puštena na njihovoj stranici prilično loše odrađena i oni zvukovi...
Nije mi nešto, mislim da će biti onako treshasta serija.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 23:10   #4
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Meni je scena tučnjave koja je puštena na njihovoj stranici prilično loše odrađena i oni zvukovi...
Nije mi nešto, mislim da će biti onako treshasta serija.
sta nisu takve najbolje?
moze link za taj video?
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 23:13   #5
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
sta nisu takve najbolje?
moze link za taj video?
http://www.serijala.com/video/video-...-jevih-serija/
Evo ovdje imaš video za sve nove NBC serije tu ti je i Grimm.
Inače ova serija je već mrtva u 9 sati u petak i lead in Chuck koji je premješten od ponedeljka na petak.
Serija je već propali slučaj.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 23:24   #6
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
http://www.serijala.com/video/video-...-jevih-serija/
Evo ovdje imaš video za sve nove NBC serije tu ti je i Grimm.
Inače ova serija je već mrtva u 9 sati u petak i lead in Chuck koji je premješten od ponedeljka na petak.
Serija je već propali slučaj.
da.. taj video s tucnjavom izgleda lose. to je vjerojatno zbog toga sto pilot nije dovrsen jer se nije moglo dat puno para za seriju za koju nisu znali dal ce se prikazivat. Cak je i krv jadna
po meni je logicno da su seriju stavili u petak. jer to je ipak genre show. Supernatural i Smallville su ove godine isli petkom pa su svejedno među top 3 najgledanije CW serije.
Serija definitivno moze ispast zesce sranje, al nadam se da nece.
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 00:32   #7
Zvuči interesantno... Malo, ali malo potkrada Brothers Grimm film, ali ajde... Ako su osmislili dobru mitologiju mogla bi ovo biti jako gledljiva fantasy emisija. A što se tih trash klipova tiče... Pa i Buffy je trebala cijela prva sezona da stane na noge pa je na kraju to meni jedna od daleko najboljih serija ikada! A općenito ovakve fantasy serije kreću na klimavim nogama. Tako da ću pogledat barem prvih 5-6 epizoda prije konačnog suda...
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 01:10   #8
sviđa mi se i ovo

sve nešto zanimljvno NBC priprema baš me zanima kako će to ispasti
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 10:51   #9
Zamislite da Fringe,Supernatural i Grimm svi idu u istom terminu
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 10:55   #10
volim takvu vrstu serije ali mi malo izgleda trah serija,nadam se da griješim
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 02:45   #11
pogledao trailer na nbc-jevoj stranici, i ne znam, čini mi se da bi moglo biti potpuno bezveze ili baš dobro, stvarno nisam siguran
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 10:06   #12
Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
Zamislite da Fringe,Supernatural i Grimm svi idu u istom terminu
ne zamislite, nego hoće, sve su petkovne serije, a točan sat ne znam


Trenutno sam van nadnaravnih serija, a s obzirom da najprije pecam nešto sa više sezona, mislim da ću ovo preskočiti...
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 13:49   #13
Quote:
Ribac kaže: Pogledaj post
ne zamislite, nego hoće, sve su petkovne serije, a točan sat ne znam

Grimm i Fringe su već potvrđene za petak u 9. Sada samo ostaje vidit hoće li CW zadržat Supernatural u 9... A isto ABC ima Once Upon a Time, pa ako i to završi u petak i još k tome u 9... Serije će se pokidat međusobno...

Ali meni je bitno samo da Supernatural zadrži dobru gledanost...
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 20:57   #14
Sviđa mi se, iako gluma iz trailera i nije baš neka. Najviše me drži ono "from the executive producers of Buffy & Angel".
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 00:17   #15
Quote:
Ribac kaže: Pogledaj post
ne zamislite, nego hoće, sve su petkovne serije, a točan sat ne znam


.
Mislio sam na točno vrijeme emitiranja. Velika je razlika ako je jedna u 8PM a druga u 9PM. Stvarno bi bilo zanimljivo kada bi i Supernatural isao u 9PM
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 13:26   #16
Serija izgleda dobra.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 13:59   #17
Quote:
be.redy kaže: Pogledaj post
Grimm i Fringe su već potvrđene za petak u 9. Sada samo ostaje vidit hoće li CW zadržat Supernatural u 9... A isto ABC ima Once Upon a Time, pa ako i to završi u petak i još k tome u 9... Serije će se pokidat međusobno...

Ali meni je bitno samo da Supernatural zadrži dobru gledanost...
SPN ce zadrzat dobru gledanost jer imaju brdo hardcore fanova. I da, CW ce ju sto posto ostavit u trenutnom timeslotu (9 sati). Bilo bi bas odlicno da im se svima jos i Once upon a time pridruzi
Al ak tako bude, Fringe-u se ne pise dobro.
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 14:08   #18
Once Upon a Time ide nedjeljom u 8 prije Kućanica..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 17:28   #19
ne znam baš da je to dobar termin za ovakvu seriju
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 14:43   #20
Kritike na pilot:

Quote:
Ryan: Skip It
It felt as though this pilot was twice as long as it actually was. Tedious.

Furlong: Skip It
I'd say 'Grimm' is just not my thing, but I don't think it's anyone's thing. Feels like it should've been a made-for-Syfy movie.

Grimm
Bentley: Skip It
I couldn't even sit through the entire thing. I usually steer clear of this type of mediocre sci-fi, and 'Grimm' is no exception.

Harnick: Skip It
It wasn't as bad as I thought it would be and I was entertained here and there, but I don't see a lot of potential. Prove me wrong!

Prudom: Skip It
I wanted to like this spooky procedural, but 'Supernatural' already cornered the market on hot guys who hunt monsters as the family business. 'Grimm' sadly brings nothing new or exciting to the table.
Ajoj
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.