Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2012., 19:21   #61
Službeno obnovljeno za 2. sezonu.

Quote:
The folks at Grimm got some scary-good news today: NBC has picked up the freshman spooker for a second season!

The Friday drama has been a rare bright spot this season for NBC, which has seen nearly all of its rookie dramas — The Playboy Club, The Firm, Free Agents and Prime Suspect — quickly crash and burn.

With its most recent outing, Grimm drew 5.2 million total viewers and a 1.5 demo rating, but of significance is the fact that at last tally, it’s 18-49 numbers enjoyed the largest increase — 87 percent! — of any network series in DVR Live+7 data.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 18:42   #62
Ovo nije tako razvikano pa ljudi izgleda ne gledaju. Vidjela sam pilot i baš mi se svidjelo.

Primijetila sam da po američkim TV portalima baš ne spominju Grimm. Valjda zato ljudi i ne znaju za to.
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 11:22   #63
Ovo još nitko ne gleda?

E, ovako.
To je serija s fantastičnim likovima kakvih trenutno ima podosta na TV. Meni se nije svidjelo što je glavni junak detektiv koji lovi nekakve lopove okolo i tako to, ali je korektno napravljeno.

Kako serija odmiče, sve je zanimljivije. Ona epizoda s tri kovanice i ona sa zmajevima su sjajne. Ona s ubijanjem vještice isto. Hahaha, kako je bila pokisla poslije...

Upravo sam vidjela 20. epizodu i mogu vam reć da je radnja tako zanimljiva da jedva čekam drugu subotu, likovi su stabilni, glumci su ušli u štos i cijela priča je baš fora.

Eto.

Javit ću sama sebi za tjedan dana kakva mi je bila 21.
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 21:57   #64
Quote:
black.dahlia kaže: Pogledaj post
Javit ću sama sebi za tjedan dana kakva mi je bila 21.

gleda se, gleda
meni se posebno svidjelo u zadnjoj sto je konacno poceo kikat esez.
bio mi je malo mlakonja
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 23:15   #65
Juhuuu! Ipak se gleda!
Jako su nahvalili ovu zadnju "I'm a grimm. I'm also a cop" epizodu.

I, da, nije bila dvadeseta nego devetnaesta.

(Ovi dabrovi me oduševljavaju. Podsjećaju na Hobbite i patuljke s tom silnom klopom.)
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 21:31   #66
Danas ide nova epizoda, Happily Ever Aftermath.

spoiler
Sneak peek

Thank Grimm it's Friday!
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 17:32   #67
Epizoda mi je bila OK, ali malo mi fali onih štorija o Grimmovima.
I tko je kapetan Renard?
I kako će birati strane sad kad se zna da traje raging war...

Uf.

Meni je ova Pepeljuga za krepat od smijeha:
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 06:36   #68
black.dahlia to se zove privrženost seriji

svi koji ste odustali probajte ponovo ja isto nisan imala vrimena gledat pa zadnja 3 dana 15 epizoda 3 raz.serije i stvarno Grimm je sve bolji

Volin tu tematiku naj mi je blutbad Monroe i pogotovo love story s njim i Rosalee
Nick je isto malo počea trenirat i mrvicu je žešći triba to još 'probudit'
al super je sredia hexenbeast

Predzadnja epizoda kad su im donili hrpu hrane doma da se zahvale i kad su se napokon usprotivili i Nick im je pomoga

A ova epizoda stvarno poseban pogled na Pepeljugu u biti je ona terorizirala dobre sestre i maćehu
Black dahlia super slika

A kapetan Renard je nekakav vještac?mislin da nema životinjski alter ego? il se tako super kontrolira da ga Nick ne vidi?
I da kako je tek sad sazna zasigurno da su mu roditelji ubijeni i da je ubia tri ubojice od 4 osumnjičena? Juliette -nije baš njen lik preneophodan za seriju

Zadnje uređivanje miss busy bee : 06.05.2012. at 06:45.
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 11:36   #69
He, he. Pa kad je to najbolja serija koju uopće možeš gledat. Bar koliko znam.

Meni se čini da ta priča s Renardom ide nekako u smjeru da je onih sedam (?) kraljevskih familija htjelo svu moć nad svijetom, a njima se suprotstavljaju ti neki borci za prava bića iz bajki (oni Fuchbau ili kako se zovu).

Renarda zovu "veličanstvo", jednom Reaperu je odsjekao uho da drugi put bolje sluša, onog lava što organizira gladijatore on je dao ubiti... Renard je član kraljevske familije.

A u svojoj jedinici ima jednog Grimma!

Pa je Renard neka vrsta dezertera od tih samoproglašenih vladara svijeta. I fora mi je kako gleda svojeg Grimma u uredu, haha!

Ne, ovo je bolje od puno ispuhanih serijetina koje ipak gledam. Dobar znak da je serija super je činjenica da su je Ameri htjeli otkazati. (Oni su otkazali FlashForward, Dead Like Me... Ah.)

Meni se Juliette baš sviđa. Totalno je netipična, nije čak ni jako zgodna, djeluje pomalo ukočeno, a ovaj je lud za njom! Žena mi je intrigantna.

I jedva čekam sljedeću epku.
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 11:45   #70
Evo navukli ste me sa svojim postovima da dam seriji šansu .
__________________
*All we need is LOVE*
Lotta_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 16:54   #71
tako triba
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 17:10   #72
ma Juliette je dobar lik i super su neke scene s njom ono kad je Monroe doša na večeru kod njih napisala san da nije neophodan lik jer da je Nick slobodan otvorilo bi se x novih zapleta Grimm sa nekom vrstom ono sa ženom zmajem dok nije otela Juliette je bilo zabavno

Ma da Renard je sigurno iz neke moćne obitelji i ne da da mu diktiraju kako da 'vlada' svojim područjem al mislila san da je Nick posumnja u njega kad je bila ona scena kod auta nakon šta je Renard ubia one iz Europe?
al neke stvari utrpavaju bez smisla i logike tribali bi popravit pisanje
I super je sredia reapere al malo prelagano ipak bi tribali biti opaki ubojice i dva su?
Zašto u Njemačkoj pričaju francuski?reaperi i ekipa u onom kafiću?
I da nam objasne kako on vidi a kako njega pripoznaju ko grimma?i kakve su točno njegove moći osin šta se očito naučio spiralno okretat u zraku

E da i ona prikolica jel mene jedinu strah da će neko provalit i drpit sve unutra?! tribali bi je bolje zaštiti/prinit stvari negdi na sigurno
I kako će dobit sirenu nazad iz policije?možda se pojavi nova zla Pepeljuga

Zadnje uređivanje miss busy bee : 06.05.2012. at 17:20.
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 22:03   #73
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Zašto u Njemačkoj pričaju francuski?reaperi i ekipa u onom kafiću?
I da nam objasne kako on vidi a kako njega pripoznaju ko grimma?i kakve su točno njegove moći osin šta se očito naučio spiralno okretat u zraku

E da i ona prikolica jel mene jedinu strah da će neko provalit i drpit sve unutra?! tribali bi je bolje zaštiti/prinit stvari negdi na sigurno
I kako će dobit sirenu nazad iz policije?možda se pojavi nova zla Pepeljuga
Haha, prave se pametni! I Englezi kad hoće djelovat pametno pričaju francuski.

Prikolica službeno ne postoji. Zato nije osigurana, veli naš pametni grimmović.


A sirenu će ukrast. To je toliko obvious da se neće ni potrudit objašnjavat nam.
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 22:34   #74
Evo me odgledala sam sedmu epizodu, skoro sam odustala tam na četvrtoj i petoj koje mi eto nisu nešto...sad nakon sedme kao da ide na bolje, razvija se serija. Mislim da ima potencijala pa nastavljam sa gledanjem.
__________________
*All we need is LOVE*
Lotta_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 22:57   #75
Stvarno je sve bolja kako se radnja razvija požuri se pa da stigneš black.dahliu i mene
ono od 10.,11.i 12.-e epizode ide nabolje više o pozadini Grimma i Renardu, pogotovo su 14.-a i 17.-a bar meni super epizode

Al ne možeš očekivat ne znan kako široke karakterizacije likova,pretjeranu logičnost i kompleksnost priče - meni je jednostavno zabava sa simpa likovima i omiljenon nadnaravnom tematikom + Nick je zgodan, Monroe genijalan side kick, on i Rosalee premedeni..

A i Buffy mi je bila najdraža serija osnovnu/srednju školu ovo mi je nekako taj đir

Samo se Nick mora malo očeličit mislin da bi ga Buffy razbila bez problema

Zadnje uređivanje miss busy bee : 07.05.2012. at 23:02.
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 23:01   #76
Quote:
black.dahlia kaže: Pogledaj post
Prikolica službeno ne postoji. Zato nije osigurana, veli naš pametni grimmović.


A sirenu će ukrast. To je toliko obvious da se neće ni potrudit objašnjavat nam.
Puno se oni nama toga ne trude objašnjavat
Ajme slika lipši je nego u seriji!

Ovo sa prikolicon e da ako on neće da se zna za nju neće se ni znat
nadan se da bar onaj ključ drži kod sebe/oko vrata il di god mu ga neće ukrast
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 17:53   #77
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Stvarno je sve bolja kako se radnja razvija požuri se pa da stigneš black.dahliu i mene
ono od 10.,11.i 12.-e epizode ide nabolje više o pozadini Grimma i Renardu, pogotovo su 14.-a i 17.-a bar meni super epizode

Al ne možeš očekivat ne znan kako široke karakterizacije likova,pretjeranu logičnost i kompleksnost priče - meni je jednostavno zabava sa simpa likovima i omiljenon nadnaravnom tematikom + Nick je zgodan, Monroe genijalan side kick, on i Rosalee premedeni..

A i Buffy mi je bila najdraža serija osnovnu/srednju školu ovo mi je nekako taj đir

Samo se Nick mora malo očeličit mislin da bi ga Buffy razbila bez problema
Stigla sam do desete jučer, odlična mi je bila. Taman se zahuktava, Julija nešto sumnja i kopka (dobiva više od jedne scene po epizodi) Nick se boji za nju (čini mi se da se sprema neka promjena u njihovom odnosu)...uključuje se sve više i više Monroe koji mi je karakterno najzabavniji lik.
Čim ga vidim u kadru..osmijeh mi je od uha do uha.
EEeee da, Buffy je opasni igrač bila. Nick je malo šonjast al nea veze! Kad se smije presladak je i to mi je dovoljno.
__________________
*All we need is LOVE*
Lotta_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 18:34   #78
Monroe je divan on mi je naj!
još kad ga vidiš kako flerta smotano
A bit će ti sad zapleta i s njegovin partnerom i Renardom i Juliette
I s fuschbauima
I novi stalni ženski lik
i odjednom će hrpa 'Europljana' s lošin naglascima počet obitavat po seriji
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 10:29   #79
Poceo gledat kad je krenulo i zastao tamo negdje na 5-6 epizodi, cijelo vrijeme mi baca na buffy sto i nije cudno.
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 19:09   #80
Triba/la bi pogledat do negdi 11. epizode možda ti se svidi kasnije, i meni su prve bile dosadne

A ova zadnja -super mi je kako su i Juliette i Hank imali nadnaravno iskustvo u istoj epizodi
i ne znan šta bi mislila o tome kako je Nick reagira na njihove upite, nadala san se da će priznat bar jednome

I opet Monroe saves the day
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:22.