Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2012., 18:10   #81
I know how weird this is gonna sound, but...




(Meni se sviđa cijela sezona. Baš mi je cmoketi-cmok. Bez secret crusheva na bilo koga. Eto.)

...and that's actually not so good!

Zadnje uređivanje black.dahlia : 16.05.2012. at 18:21.
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 19:49   #82
Mislim, sad je nešto ogrebalo našu Đuli i ona će postati Wesen! Ajoooooj...
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 20:22   #83
Ne bi baš volila da radnja krene u tom smjeru
I u epizodi mu san skužila taj njegov bizaran pogled kad mu Juliette govori šta ako su priče stvarne
Čak san pomisilia da bi joj moga reć
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 20:30   #84
Je, reći će joj. Ima u traileru.
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 18:33   #85
Mislila san da će joj reć u prošloj ono kako je gleda - mislila san evo sad će
Tnx nisan ni skužila zakačen promo
Jedva čekan sljedeću epizodu!
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 16:53   #86
Danas je finaleeeeeeeeeeeeeee!

Hjoooj, jedva čekam!
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 12:04   #87
Ma joooj.
Finale je bilo...
Previše toga su nagurali u jednu epizodu. Juliette je ogrebala mačka, ali mi ne znamo što je bilo s njom dalje.
I lady in black... mda. Neću sad spoilat onima koji nisu vidjeli.

Ipak, ta serija ima i dalje neki humani touch koji mi toliko fali kod drugih, da bez obzira na sve nastavljam gledati sljedeću sezonu.

Nema toliko nasilja, likovi su i dalje nekako čudno moralni, nije toliko bitno da se "događa nešto" po svaku cijenu. OK, ovaj finale su, recimo, zeznuli, ali serija je i dalje sjajna.

Prava je šteta što serije o lopovskim pravnicima i serijskim ubojicama imaju toliko gledatelja, a ovo je ljudima dosadno.

Kaže Candice Accola iz Vampirskih dnevnika o Klausu "On je ubojica, ljudi!" A ljudi bi i dalje htjeli da Klaus ima s Karolinom ljubavnih odnosa. Takvo što u Grimmu se još nije dogodilo. Nick je drag dečko, njegov frend vukodlak (ili što već) i dalje je dobar, svi likovi su nekako na svojoj liniji i ne moramo prelaziti preko njihovih svinjarija zato što ih oni ne čine.

Eto.

Go Grimm!
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 18:47   #88
Čim se žena u crnom pojavila mislin da je većina mogla pretpostavit ko je ona, a i u kakvoj je vezi s Nickom, pogotovo nakon scene di je gledala njegovu sliku
Nadala san se da će Renard pokazat nešto od svojih moći kad ga je zarobia al ni od tog ništa
A za Juliette san uvjerena da se neće ničeg šta je bilo sićat pa ni prikolice kad je spase/nađu lik za njeno stanje, da će napravit da misli da je halucinirala
Nekako su tribali više zaokružit finale x paralelnih priča je ostalo visit..
Hanka mi je nekako ža, ništa mu nije jasno, ona scena kako sidi sa pištoljem i sačmaricom
Bar se pojavila Rosalee ona im je dežurni kemičar/doktor iako zašto bi uopće vodili Juliette u bolnicu znaju da joj tamo niko ne može pomoć
Logičnije bi bilo da je s ovo dvoje i da čeka da smiksaju lik, bar mogu reagirat na promjene tipa zavezat je

Slažen se s black.dahliom ova serija je drukčija; ima nešto dječje nevino u sebi; baš jasnu granicu između dobra i zla šta serije pogotovo ovog tipa nemaju
Gledat ću sigurno bar par prvih epizoda 2.sezone

Zadnje uređivanje miss busy bee : 19.05.2012. at 19:30.
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 15:53   #89
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Čim se žena u crnom pojavila mislin da je većina mogla pretpostavit ko je ona, a i u kakvoj je vezi s Nickom, pogotovo nakon scene di je gledala njegovu sliku
Da? Ja nisam ništa skužila. Nisam imala pojma tko je ta ženska. Sva mi je mračna, puna ožiljaka, ima brat bratu šezdeset godina, a tuče se ko Bruce Lee...
Mama?!

Uglavnom, čitam na TV by the Numbers da Grimm (tj. NBC) ima najbolji rejting za petak, da valjda više neće biti ni Fringe ni Supernatural tu kao konkurencija i da dovode nekog novog tipa da im pomogne raditi na seriji, zaboravila sam kako se zove, ali radio je na nečem jako gledanom, bla, bla.
Valjda će im taj malo sredit ove loose ends.

Inače, serija je trebala biti puno kraća, nešto oko deset epizoda, mislim da su naknadno snimali, a osjeti se da je predzadnja umetnuta nasilno nekako.

I dovode još neku veterinarku u seriju koja će raditi zajedno s Juliette, ne znam di sam to iskopala.

Ljudi su uglavnom zalijepljeni za drugi dio sezone, makar ja ne kužim zašto. Ja sam "pala" još na Eurhytmics iz pilota.

"Some of them want to use you, some of them want to get used by you..."

[Btw, Marylin Manson: Sweet Dreams sa scenama iz moje omiljene serijetine. Makar Annie Lennox to radi neusporedivo bolje! Trust me. ]

Nijedna epizoda mi nije bila loša, malo mi se popeo na jetra onaj satir ili šta je već bio, ali sve drugo mi je bilo super.

Da, fakat, KAKAV JE ONO KLJUČ s početka? Što taj otvara?
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 16:02   #90
Osim toga, Juliette se je definitivno u nešto pretvorila. Kad je otvorila oči, bile su sve nekako... wesenaste.

A tek mica maca!
Moj omiljeni lik ove serije. (Inače, ja imam mačke i nikad nisam čula nijednu da ikada proizvodi ovakve histerične zvukove. Mačke su tiha bića. Ovi iz serije ne vole i ne kuže mice. )


Zadnje uređivanje black.dahlia : 20.05.2012. at 16:16.
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 19:11   #91
Mislila san da je bilo za pretpostavit kad se pojavila - Mary Elizabeth Mastrantonio
Znala san da neće bit lik od jedne epizode, vidilo se da ne radi sa Japancem, ima 50 ak godina Nick ima priko 30 tribala je bit i starija
Al mi je bila odma cool sa onon robon- predobar sako sa kapuljačon i cila je zgodna
Odma san se sitila Robin Hooda Princa lopova s Kevinom Costnerom kojeg san gledala ko dite,valjda 4-5 puta minimalno
Mora bit bitan razlog, veći od ubojstva oca zašto je ostavila Nicka da ga odgaja teta; jer i teta je bila grimm
Osin ako se baš na nju neko okomia

Samo me zanima kako će to sad utjecat na Nicka i to kako je on dobar sa Monroem možda ona nije toliko liberalna da se druži sa Wesenima
A i Monroe mu je na neki način bia gl.savjetnik sad bi ona tribala preuzet tu ulogu
Juliette u kakvon god stanju je, nadan se da neće razvlačit previše da će riješit stvar s njon u prve max dvi epizode..
A mačka sa zlatnim jezikon neman mačke al virujen da ni ti nisi imala 'demonske' mačke pa se valjda tako nisu ni glasale

Je i meni je prva epizoda bila dobra i ta pisma, al stalno san mislila - nijedan ipod ne bi toliko izdrža i konstantno na repeatu jedna te ista pisma,ko bi trča sa iston pismon i svirala bi cilu noć dok je nisu našli..
Kasnije se presporo odvijala radnja i premalo pozadine o grimmovima a i akcije, Nick je pobjeđiva u početku više zbog sriće nego vještine
Sve tvoje druge info o seriji
Uvik me strah kad minjaju nekog da nešto ne ubrljaju

I šta ili tko je kapetan Renard?

Zadnje uređivanje miss busy bee : 20.05.2012. at 19:28.
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 20:17   #92
Ma rekli su za tog Renarda da je on nekakvo "veličanstvo". Pa se onda Weseni bore da ih zbace, moram pogledat tu epizodu još jednom.

Čini mi se da ti baš ne voliš Juliette? Ni američki gledatelji nisu ludi za njom.
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 20:41   #93
A vjerojatno imaš pravo ja uvik očekujen neke ekstra moći od njega; dosad nije ništa pokaza osin da se vještice pale na njega Sve mi je draži Renard- ne znan zašto
Stvarno ne vole Juliette? Ma prije me malo nervira njen lik jer baš nije imala neku ulogu, ništa nije kužila a hrpa čudnih stvari se događala -o.k.ni ja ne bi vikala znan wesen je al mislila bi da nešto mulja; a da je Nick slobodan da bi mogli onda stavit zanimljivu grimm-wesen romansu

Al u zadnjih par epizoda je Juliette odlična super mi je otkad je počela ful sumnjat, družit se s Monroem, pa ono kad je išla ko veterinarka u prošloj i sad ovo s ogrebotinama
I njena reakcija na saznanja o Nicku je super nisan očekivala da će baš mislit da je lud
Al volila bi da je više Rosalee i njenog odnosa s Monroem

A ne bi tila da se priča sa zaraženom Juliette razvuče - ne priča o njoj općenito

Osin ako se neće pritvorit u Wesena šta mislin da nije nemoguće al ne virujen da će ić u to + vjerojatno bi bila neki jako zločesti

A i bliži mi se 30-a mislin da si ti puno mlađa nekako se bojin da san prestara za gledat ovakve serije
i ko da to ni dosta onda ih još i analizirat
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 12:50   #94
Hahahahahahahahahahahaha, odvalila sam na ove tvoje pretpostavke o godinama!

Meni najviše idu na živce ljubavne priče u svakoj ebenoj seriji/filmu koji vidim. Nemam ništa protiv dosadnog Nicka u steady relationship, dok se uzbudljive stvari događaju drugdje. Puna mi je kapa seksi fufa koje se lijepe na manikirane manekene i onda tu nastane love triangle i ja pijem gastal.

Ovo mi je super. Julija liječi pse, konje i mačkove, nije posebno zgodna, ima lošu šminku, ja bih joj stavila još i pregaču i dala joj da skuha koju večeru - ko u pedesetima, ali da svega toga nema puno. I bokteveseli!
I slažem se da ova štorija s Juliette ne treba trajat dugo.

Fale mi dabrovi.

p.s. Ja ne trpim tv program, knjige ni filmove predviđene "za moju generaciju", to zaglupljuje.

Zadnje uređivanje black.dahlia : 21.05.2012. at 12:58.
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2012., 23:07   #95
A gle ako nisi puno mlađa onda imaš mlad duh

Ja ni neman tv već zadnjih 5 godina i ne fali mi nimalo
tako da ne znan šta ima u ijednoj seriji osin 3-4 koje tjedno pratin
Osin šta čujen o Larinom izboru tu i tamo, to ne možeš izbjeć osin izolacijom

Al volin u ovakvin serijama romantične trenutke pa bar na koji minut
Malo bi da pojačaju akciju u Grimmu pa bilo koje vrste, sviđa mi se šta je većinom svaka epizoda za sebe, ne bi da to minjaju

I meni isto fale 'dabrovi'
I super je kako nose hranu iz zahvalnosti

Zadnje uređivanje miss busy bee : 21.05.2012. at 23:12.
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 19:31   #96
Serija je super! simpatična, slatka, zanimljiva, nije isforsirana...
Nick mi je Zapravo su mi svi likovi dobri i odnosi koji su se razvili između njih! I bilo bi fora da se Juliette pretvori u nešto...
jedva čekam drugu sezonu!

a što se tiče "demonske" mačke... omg i ja bi jednu takvu da grebe ljude koje nevolim
Bet for Spade is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 15:59   #97
Serija je super i jedva čekam drugu sezonu.

Grimm Season 2 Clip
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 14:29   #98
Ja nedavno odgledala prvu sezonu. Zanimljivo, super mi je Monroe

I ovaj clip za 2.sezonu mi se svida
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 18:18   #99
Grimm!
Grimm!
Grimm kreće za dva tjedna! Mislila sam da to ide najesen tek.






Hvala vam, ljudi, što ste vratili ovu temu!

Zadnje uređivanje black.dahlia : 31.07.2012. at 18:27.
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 18:49   #100
Već za 2 tjedna? Ajd barem i ljeti imamo što gledati
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.