Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2014., 08:46   #601
Šta je sada ovo, zar nije Makina pobjegla? Koji su to program ugasili? A? Šta se zbiva?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 11:52   #602
He-he, smiri se, polako, doći će nam netko objasnit. Meni isto nije jasno kaj je ovo na kraju bilo. Ako su ugasili mašinu, zašto se Root smješka i dalje komunicira s njom?

Ma, who cares, bili su zabavni za popizdit. Koja divna godišnjica mature na kojoj nitko nije išao u tu školu. Onaj napušeni me fakat nasmijao. Sav tužan i jadan što su se ljudi promijenili i odrasli umjesto da 20 godina samo puše travu ko on.

I Fusco u bademantlu i s onim fluflavim zamračivačem na okicama. Da se napajki.

Baš je bilo veselo.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 12:43   #603
valjda su ugasili samo taj državni program za relevant brojeve pa će se root sad i s tim baviti jer je opet retaskana
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 15:18   #604
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
He-he, smiri se, polako, doći će nam netko objasnit. Meni isto nije jasno kaj je ovo na kraju bilo. Ako su ugasili mašinu, zašto se Root smješka i dalje komunicira s njom?
Kako pobogu da se smirim, kako



Šta im onda znači "shutdown the program"? Uf, uf....mamicu im....

Quote:
Koja divna godišnjica mature na kojoj nitko nije išao u tu školu. Onaj napušeni me fakat nasmijao. Sav tužan i jadan što su se ljudi promijenili i odrasli umjesto da 20 godina samo puše travu ko on.
Meni je bila fora kada su našli "svoje" slike i objašnjenje Harolda zašto je izabrao baš onu za Shaw

Quote:
I Fusco u bademantlu i s onim fluflavim zamračivačem na okicama. Da se napajki.
I kad mu je došla Root kao FBI agent

Quote:
Baš je bilo veselo.
Bogme jest
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 15:40   #605
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Kako pobogu da se smirim, kako



Šta im onda znači "shutdown the program"? Uf, uf....mamicu im....
Vidiš sad kako je meni cijelo vrijeme, ja sam se u u tim organizacijama i kloniranim wannabe mašinama pogubila još odavno.

I taman polovim stvar i eto ti ga opet. A ima ona jedna stranica gdje se sve objašnjava i trančira do u najmanju sitnicu, ali se osjećam kao da štrebam za ispit dok to čitam. Pa ne čitam. Uživam u seriji, a ovo mi se tu i tamo samo od sebe prosvijetli.


Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Meni je bila fora kada su našli "svoje" slike i objašnjenje Harolda zašto je izabrao baš onu za Shaw

A tek šamaranje Reesea. I objašnjenje zašto je zaslužio šamaranje.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 11:55   #606
Odlična epizoda. Fusco mi je sve draži i draži.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 20:46   #607
BTW. u zadnjoj je epki gostovao Casey Biggs a.k.a. Damar.

__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 21:39   #608
I ja konačno pogledala zadnju epizodu.
Ma šta reči, uživancija i gušt za gledanje. Ekipa mi je super složena, sve različiti karakteri a svi se nadopunjuju. Reese već dugo nije u prvom planu al mi to ne smeta, dapače, baš je dobro ovako.
Kad Rooth uleti sa pištoljima kao terminator, ili Fusco sa svijim komentarima ili još bolje borilačkim finesama, neprocjenjivo.

Kad su ugasili mašinu pomislila sam gotovo je, al kako je Rooth reagirala pozitivno, vjerojatno je nisu uspjeli ugasiti skroz već samo onaj dio koji su oni kontrolirali a ne i onaj dio od Fincha, nevažnu listu, što je netko već spomenuo.
Ako je mašina sama organizirala preseljenje, onda nitko niti ne zna gdje je. Vjerojatno se sama pobrinula za napajanje i osigurala se od gašenja.
Što se ustvari dešava to ćemo tek vidjeti, tko zna što će oni još zapetljati i onda to raspetljati. Valjda ću uspjeti skužiti što se dešava
forumama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 12:51   #609
Nisu ni pipnuli mašinu. Ugasili su northen lights, odjel za relevantne brojeve. Mašina je izgubila svoje human assete na toj strani, no prvi teroristički napad i opet će Control aktivirati i upaliti projekt.
Ili će ih Root regrutirati da delaju van zakona, živi bili pa vidjeli
Imamo se barem čemu veseliti kad se (opet) vrate sa hijatusa.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 22:58   #610
Koliko sam ja skužio, zar neće sada Stroj davati brojeve Root, pa i one prioritetnije tj. od viskog rizika za terorizam.
Sve u svemu, dobar zaplet je došao
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 16:15   #611
super epizoda.

samo nije mi jasno kako je sad machine poslala broj da ubiju tipa i sprijece dalje razvoj dogadaja a u jednoj od proslih epizoda kad je decima krala supercip govorila root da je prioritet spasiti onog domara a ne cuvati cip. mogla ga je lagano zrtvovati i sprijeciti nastanak samaritana i sve ostalo.
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 17:15   #612
O majčicu im njihovu, kako ovi šamaraju, taman me uljuljkali u fun and games mod, a pazi ovo sad.

Ma ova sezona mi je najbolja do sada, najraznovrsnija, svakih par epizoda u potpunosti promijene dinamiku i (ne)ozbiljnost pristupa, voze slalom između pet žanrova, deset ideja i par atmosfera, a nakon svakih vrata uspiju u isto vrijeme i zakočit i ubrzat.

Pa kako?

Živjeli oni meni sto godina.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 21:58   #613
Quote:
very_confused1 kaže: Pogledaj post
samo nije mi jasno kako je sad machine poslala broj da ubiju tipa i sprijece dalje razvoj dogadaja a u jednoj od proslih epizoda kad je decima krala supercip govorila root da je prioritet spasiti onog domara a ne cuvati cip. mogla ga je lagano zrtvovati i sprijeciti nastanak samaritana i sve ostalo.
Mislim da je odgovor u onom razgovoru u kući kad Resse pita da li je moguće da im Mašina poručuje da moraju nekoga ubiti pa Finch odgovara "da je zamislivo", a Shaw pita koliko situacija mora biti loša, a Finch govori "jako loše, da Mašina mora predvidjeti da će individualni potezi donijeti jako puno smrti". Očito da nakon gašenja Vladine strane mašine je postalo izričito loše i rekao bi da je Mašina krenula u određenu samoobranu pa sad i likvidacije joj nisu strane, dok je prije pokušala diplomatsko rješenje naći.


Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Ma ova sezona mi je najbolja do sada, najraznovrsnija, svakih par epizoda u potpunosti promijene dinamiku i (ne)ozbiljnost pristupa, voze slalom između pet žanrova, deset ideja i par atmosfera, a nakon svakih vrata uspiju u isto vrijeme i zakočit i ubrzat.
Tako lijepo sročeno da se nema što dodati

Nego, meni kad je Finch pogledao kameru je sve bilo jasno kuda to vodi baš me uznemirio kraj kao da je Finch pravi čovjek i da mu se nešto loše sprema, prokleta serija zašto me toliko pogađa

I grafika Samaritanca je loša... naša Mašina je vizualno atraktivnija... što će im to smeće
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 00:00   #614
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Živjeli oni meni sto godina.


Nakon ove serije (i još par nekih, True Detective, Vikings....) morati ću pogledati neku komediju jer je sve to previše mračno i depresivno.

Uffff, a taman sam mislio da sam ulovio ritam serije kad me ovako tresnu po sred nosa

Šta sad, šta sad.........ko će koga, kako će pobjeći, pa gdje baš 24 sata (pala mi na pamet špicu od serije 24h ), možda Samaritanac ima neki backdoor?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 10:37   #615
Još samo 3 ep do kraja sezone...
__________________
2001 & Echoes
iggy888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 02:42   #616




I naravno, fantastični Daughter s Medicine.

Ova serija će mi totalno uništiti život. I sve ostale serije.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 02:50   #617
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
I naravno, fantastični Daughter s Medicine.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 10:20   #618
Odlična epizoda. Žao mi je kaj nije bilo Fusca. Shaw i Root u Miamiu...
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 11:38   #619
Ove sezone kao da su malo vratili glazbu kao bitan dio pojedinih epizoda. I uvijek tako prokleto savršeno pogode kad su trčali kroz šumu i pogode Shaw već me srce steglo, ne bi to mogao podnijeti nakon Carter

I uvijek kad ponove ovu rečenicu u ilo kojem obliku (Because the truth is, people want to be protected, they just don't want to know how.) se zapitam koliko je to istina. koliko smo spremni žrtvovati vlastitu osobnost za sigurnost, pogotovo danas. Općenito su mi ta moralna pitanja vezana uz zaštitu i mašinu ono što ova sezona radi savršeno.

I dalje tvrdim da će naš tim spasiti zapravo Vigilance. Ne bi me čudila neka suradnja za iduću sezonu. a kad je Finch pogledao u kameru mislio sam da će od žutom kvadrata postati crveni
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 12:31   #620
sto je sa eliasom, nije ga vec dugo bilo, mozda se on jos nekak uklopi u ove 3 zadnje ep
mr s is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.