Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2013., 22:36   #61
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Pogledao prvu, sviđa mi se, realno je i kvalitetno, ali me smeta onaj nepotrebni dio kada mu kao žena ostane nezaštićena, i još je kao Ksena, mislim ono
To je i meni smetalo, sve dok nisam vidio da je i stvarna Lagertha bila Ksena.
http://en.wikipedia.org/wiki/Lagertha
Glykon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 23:59   #62
Bit ce koljaze u slj.episodi! Ragnar se sprema... :beer:

Bas bi volio da izmasakrira onog antipaticnog earl-a i onog malog umisljenog debeljucu
__________________
1.6180339887
Prayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 12:07   #63
Quote:
Glykon kaže: Pogledaj post
To je i meni smetalo, sve dok nisam vidio da je i stvarna Lagertha bila Ksena.
http://en.wikipedia.org/wiki/Lagertha
ma OK, ali ipak, ostavit ženu, ionda ti nešto blebečeš o njoj, dok ona proživljava napad dva silovatelja od kojih se sama morala obraniti

I brat mi je malo u kurcu, ovaj izađe pišat, a ovaj odmah napada...

Ali dobro, gleda se 2. epizoda...
__________________
.

Zadnje uređivanje Michael Collins : 19.03.2013. at 12:19.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 17:33   #64
Dobra četvrta. Sad će bit pičvajz na domaćoj fronti, to se čeka od starta.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 18:43   #65
Nije loša četvrta epizoda, ali i dalje mi nešto fali u seriji, ne znam šta.
Na trenutke mi je teško suosjećat s Ragnarom što ga grof tlači, kad on još gore tlači one bogoljube
Drago mi je da je Rollo više ispao brat nego pohlepnik, ma koliko god on tvrdio da je to učinio samo za Lagerthu.
kresho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 21:45   #66
Meni je 4.ep najbolja do sada.Iskreno još me nisu pridobili Vikinzi.Navijala sam nesvjesno za Saksonce kad je bila borba.
Lagertha je ženska i po .Njen mi je lik zasad najbolji .Valjda ženska solidarnost.
Baš mi je žao Erica.Bio mi je baš faca onako pravi prototip Vikinga.Šteta šta su ga ubili.

Floki i misno vino
Rollo se iskaza u ovoj epizodi.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 23:46   #67
Sviđa mi se serija, drži pažnju. Mogao bi biti zanimljiv odnos između Ragnara i svećenika, kao best friends i te fore.
Bilo bi mi super kad bi se Ragnar zaljubio u neku Saksonku , malo sapunice je li
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 06:57   #68
Quote:
yay kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se serija, drži pažnju. Mogao bi biti zanimljiv odnos između Ragnara i svećenika, kao best friends i te fore.
Bilo bi mi super kad bi se Ragnar zaljubio u neku Saksonku , malo sapunice je li
a moglo bi u buducnosti doci i do threesoma sa ragnarom i njegovom zenom no s obzirom kakve je srece taj fratar mislim da bi dobio jednog vikinskog odozada

salu na stranu pratim seriju od kad je pocela. svida mi se sto ne stede na scenama brutalnosti, jer ipak vikinzi nisu bila djeca cvijeca nego nemilosrdni ubijice i pljackasi. vec sam vidio na nekim forumima kako amerikanci cvile kako je serija previse brutalna

samo cekam da likvidiraju onog debelog koji je sa onim njihovim grofom, debelog treba baciti u more s kamenom oko vrata
masci is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 09:24   #69
Mene su skroz pridobili. Što više borbi i što manje intriga i njonjanja

Ulovih se malo tražiti po netu o Vikinzima. Kažu da su bili opsjednuti čistoćom te da su se prali jednom tjedno za razliku od kršćana koji su to radili par puta godišnje.
Radili su sapun kojim su izbjeljivali kosu, plavušani
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 10:22   #70
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post

Ulovih se malo tražiti po netu o Vikinzima.
Jel piše što o pozivanju stranaca u trojac sa ženom? To mi je bilo nategnuto i isforsirano, ali stvarno nemam pojma o njihovim običajima, pa tko zna.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 11:07   #71
Ne bi me iznenadilo da su to prakticirali, po tom pitanju su bili slobodan narod.
__________________
3-19, 2-58
Thorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:26   #72
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Jel piše što o pozivanju stranaca u trojac sa ženom? To mi je bilo nategnuto i isforsirano, ali stvarno nemam pojma o njihovim običajima, pa tko zna.
Možda je to bio test za redovnika da vide kako će reagirati.
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 16:22   #73
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Jel piše što o pozivanju stranaca u trojac sa ženom? To mi je bilo nategnuto i isforsirano, ali stvarno nemam pojma o njihovim običajima, pa tko zna.
Nisam....ako u guglam "threesome" izađu svakakve pogane slike
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 16:39   #74
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Nisam....ako u guglam "threesome" izađu svakakve pogane slike
bas sam i ja sad isao bacit oko

evo jedne zanimljive stranice http://www.vikinganswerlady.com/gayvik.shtml
masci is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 17:15   #75
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Nisam....ako u guglam "threesome" izađu svakakve pogane slike


A ti odmah zažmiriš, naravno.

Quote:
masci kaže: Pogledaj post
evo jedne zanimljive stranice http://www.vikinganswerlady.com/gayvik.shtml
Izgleda da svi tražimo. Bit ćemo Vikingolozi nakon ovog.

Evo najbitnijeg dijela:

One's sexual partners mattered little so long as one married, had children, and conformed at least on the surface to societal norms so as not to disturb the community

Znači doma je sve dozvoljeno.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 18:20   #76
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Izgleda da svi tražimo. Bit ćemo Vikingolozi nakon ovog.

Evo najbitnijeg dijela:

One's sexual partners mattered little so long as one married, had children, and conformed at least on the surface to societal norms so as not to disturb the community

Znači doma je sve dozvoljeno.
perveznjaci


ontopic: koliko sam skuzio ragnar namjerava postati grof?
masci is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 18:43   #77
a kaj je ta scena bila "stvarnost"? pop se molio, pa ZAŽMIRIO, a kad je otvorio oči, ovi su bili pred njime... ja sam pokopčala da je to bilo njegovo sanjarenje u kojem su se sukobili njegovi nagoni i vjerska uvjerenja.
mislim, nije mi baš logično da su se ovi prestali prašit sam da bi išli zajebavat popa

@yay - neeeeeeeeee!!! volim ove vikinge jerbo nisu sapunizirani
mala gljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 15:46   #78
vau, moram vas stići, ima tu očito svega
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 22:09   #79
odgledala sve 4 epizode.....definitivno se gleda serija. Likovi mi se sviđaju, klinci su mi super samo su im ove frizure presmješne....je, znam da se tako to nosilo.

Na styling serije nemam baš nikakvih primjedbi, sve mi se nekako dobro uklapa. Ovo za bračne izlete mislim da je istina, što nije grof pitao onog nekog lika jel mu spavao sa ženom, pa ovaj rekao da nije a on mu rekao da ima njegovu dozvolu da se malo povalja ako je ona za

tako da mislim da onaj prijedlog za trojac nije čudan....osim popu kojeg je bijednog zateklo......

za sada super, Rollo mi je super lik, iako se čini neki teški tenkre
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 01:02   #80
Ahhh nikako da se uhvatim ovog čuda, po komentarima vidim da tu ima svega.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:56.