Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2014., 03:01   #421
Razočaran sam.. Ne zbog epizode, epizoda je bila super ali sam se nekako nadao da Ward ili je nekako kontroliran ili je triple agent, ali očito je on oduvijek bio uz Hydru... Šteta to znači da će ga ili ubiti ili će biti negativac do kraja. Na avion više sigurno neće. I nekako mislim da bi Rayna mogla doći glave Clairvoyantu , nekako je jako razočarana na način na koji je prevarena. Mislim da će spletkariti protiv njega. Glavna ekipa je pomalo bila u drugom planu, primjetio sam da dosta su uložili u seriju, u sljedećoj sezoni ćemo vidjeti razliku kad im smanje budžet
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 10:53   #422
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Razočaran sam.. Ne zbog epizode, epizoda je bila super ali sam se nekako nadao da Ward ili je nekako kontroliran ili je triple agent, ali očito je on oduvijek bio uz Hydru... Šteta to znači da će ga ili ubiti ili će biti negativac do kraja. Na avion više sigurno neće. I nekako mislim da bi Rayna mogla doći glave Clairvoyantu , nekako je jako razočarana na način na koji je prevarena. Mislim da će spletkariti protiv njega. Glavna ekipa je pomalo bila u drugom planu, primjetio sam da dosta su uložili u seriju, u sljedećoj sezoni ćemo vidjeti razliku kad im smanje budžet
Pa Arrow je pokazao da se i s manjim budžetom može snimiti zabavni superhero serijal (makar SHIELD nema baš mnogo superhero stuff).
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 06:23   #423
Ja sam happy aksuli da Ward nije triple agent. Sad napokon serija postaje zanimljiva i posljedice djela odredenih likova imaju efekt
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 19:45   #424
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Ja sam happy aksuli da Ward nije triple agent. Sad napokon serija postaje zanimljiva i posljedice djela odredenih likova imaju efekt
kako znas da nije trocijevka?
Makyme is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 19:55   #425
Quote:
maky3685 kaže: Pogledaj post
kako znas da nije trocijevka?
tako je, do kraja sezone moze biti peterocijevka
pantene85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 20:02   #426
Quote:
pantene85 kaže: Pogledaj post
tako je, do kraja sezone moze biti peterocijevka
znači nema više povratka na stranu coulsen-a?
Makyme is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 20:07   #427
Quote:
maky3685 kaže: Pogledaj post
znači nema više povratka na stranu coulsen-a?
a ko zna


meni nebi bilo drago da je ward izdajica

pogledao sam kapetana ameriku prije 2 dana
pantene85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 22:34   #428
Sure, Ward je do sad krvolocno ubio on screen 4 Shield agenta i Hand i ajmo ga vratit na kraju u good guya s nekom redemcion story. Ako to naprave ovo ce biti najgora serija ever xd , mislim kaj jedini tak razmisljam?
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 01:08   #429
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Sure, Ward je do sad krvolocno ubio on screen 4 Shield agenta i Hand i ajmo ga vratit na kraju u good guya s nekom redemcion story. Ako to naprave ovo ce biti najgora serija ever xd , mislim kaj jedini tak razmisljam?
Ne ako to naprave samo će se potvrditi da je serija smeće. Čitao sam da je gledanost i otišla u smeće do prije ove epizode gdje se Hydra otkrije, neznam kako je sada.
Ali ono dolazi Flash, Gotham i Constantine serije, preživjet ćemo ako Marvel Agents of Shit ukinu...
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 01:22   #430
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Sure, Ward je do sad krvolocno ubio on screen 4 Shield agenta i Hand i ajmo ga vratit na kraju u good guya s nekom redemcion story. Ako to naprave ovo ce biti najgora serija ever xd , mislim kaj jedini tak razmisljam?
Ako možemo oprostit Oliver Queenu za svu silu ljudi koje je pobio kroz prvu sezonu Arrowa, možemo i Wardu za par statista.

Osobno se slažem s tobom, samo što je moj razlog što mi Ward kao lik (ili više glumac) nikad nije sjeo i ide mi na jetra forsiranje nekakvih romantičnih pizdarija između njega i Sky te super bake. Ne bi imao ništa protiv da ga ubiju kao običnog bad guya. Paxton mi je u pun kurac manje epizoda što se pojavio postao draži lik nego Ward kroz cijelu seriju i ne bi htio da ga se riješe. Al jebiga, to je ipak we're gonna diiiiie, maaaan Paxton i vrlo vjerovatno će u klimaksu sezone crknut ili će se pojavljivat svake n-te epizode kao puppet master dok random negativci rade sranja.

Kako god bilo, dok god ova serija zadrži malo tamniji štih, može proći. Jer onaj crtić koji je bila na startu je bio za plakat.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 19:17   #431
Neznam ali meni je u zadnje vrijeme serija postala stvarno napeta...
Sad ću pogledati Winter Soldiera da vidim ima li kakve poveznice između filma i serije.
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 21:44   #432
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Neznam ali meni je u zadnje vrijeme serija postala stvarno napeta...
Sad ću pogledati Winter Soldiera da vidim ima li kakve poveznice između filma i serije.
ima poveznice. prikazivanje zadnjih epizoda je tempirano zajedno s prikazivanjem filma u kinima.. tamo gdje je film stao, u seriji se ide dalje , samo naravno iz prerspektive coulsonove ekipe.
Makyme is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 12:55   #433
kad sam vidio ime Amy Acker već sam mislio da će biti neki bad girl, ali je ipak nisu tako portretirali.

i nekužim kak je Ward mogao prevarit onaj detektor, u onoj sceni kad pričaju o hakiranju satelita mislio sam da je Eric shvatio što Ward zbilja želi. Nekako sam se nadao takvom završetku. Sada sve ovisi o Sky i tome kako će ona srediti stvari.

Nadam se da će razviti neki superpower. Bilo bi već vrijeme
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 17:18   #434
Ako ne postane Ms. Marvel bit ću razočaran
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 18:02   #435
moje predviđanje: cliffhanger u zadnjoj sezoni, uspiju ubiti gareta i nakon toga rane warda. ward se izvuče i u drugoj sezoni postane main villain s kojim će se ovako usput boriti cijelu sezonu. a umjesto warda dolazi crnac kojem ne znam ime
pantene85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 18:20   #436
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
Ako ne postane Ms. Marvel bit ću razočaran
A kako bi to trebala postati?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 18:43   #437
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
Ako ne postane Ms. Marvel bit ću razočaran
ne znam na koga misliš, ali iz imena mi zvući na neku superkučanicu koja ima neke supermoči vezane uz pospremanje i kuhanje
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 19:45   #438
Ou, ou! May ide po Mariju!
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 21:34   #439
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
A kako bi to trebala postati?
Dobila je Kree krvi, uskoro bi neke supermoći trebale polako izlazit na vidjelo. Nisam mislio da doslovce bude Carol Danvers, ali neka MCU verzija Ms. Marvel bti trebala postat
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 21:54   #440
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
Dobila je Kree krvi, uskoro bi neke supermoći trebale polako izlazit na vidjelo. Nisam mislio da doslovce bude Carol Danvers, ali neka MCU verzija Ms. Marvel bti trebala postat
Kaj bu onda Coulson bio Mr Marvel?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.