Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2009., 16:35   #321
Ni jedan.
Zamjena je u Malesnici zato smo se mi odmah i upisali u malesnicu, nismo htjeli kod armano.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 16:50   #322
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Ni jedan.
Zamjena je u Malesnici zato smo se mi odmah i upisali u malesnicu, nismo htjeli kod armano.
samojedan pedijatar i to baš ona? uf... bezveze

a tkoje u Malešnici, da sada ne istražujem? i kakav je?
RazmaŽena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 17:00   #323
Ima ih vise, mi smo kod sekulovic uzelaz lidije, ok je zenska za sad.

Ako ti nije vazno da se imas di sparkirati pogledaj si i u vrapcu, kazu da tamo ima dobrih doktora.
Meni je jedan od uvjeta bio da se imam di stati s autom.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 11:36   #324
Hvala na info! Ipak ćemo u Vrapče, to nam je praktičnije, a i dr Buršić nam se čini ok. Ako netko ide kod njega, zanimaju nas dojmovi!
RazmaŽena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 18:32   #325
Bok!
Evo novopečene mame koja traži preporuku za pedijatra u Domu zdrvlja Siget?
Nisam čitala sve postove od prije pa ne znam da li je već netko pisao.
Hvala unaprijed!
E,još bih vas molila i pomoć oko procedure prijave kod pedijatra,kako to ide,isto kao i kod izbora liječnika opće prakse ili....?
__________________
20.08.2009. stigla nam Iva
skarambela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 19:19   #326
ima li netko iskustva s pedijatrima u onom domu zdravlja u laginjinoj?
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 21:52   #327
doktorica DIJANA PUŽEVSKI I SESTRA SILVA NAĐ...zakon same rječi pohvale iz d.z.tresnjevka suprotna smjena dr.jovančeviću..za svaku preporuku i pohvalu
franči is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 22:31   #328
Quote:
skarambela kaže: Pogledaj post
Bok!
Evo novopečene mame koja traži preporuku za pedijatra u Domu zdrvlja Siget?
Nisam čitala sve postove od prije pa ne znam da li je već netko pisao.
Hvala unaprijed!
E,još bih vas molila i pomoć oko procedure prijave kod pedijatra,kako to ide,isto kao i kod izbora liječnika opće prakse ili....?
Mi smo u Sigetu kod Milice Đekić-Jakovac.Za sada sam zadovoljna. Moj M nije bio bolestan tako da smo samo išli na preglede i cijepljenja.Jednom je M malo promukao od puno deranja pa sam ju zvala,sve mi je rekla i ostvila recept za kapi.Sve šta treba mi kaže,ja pitam šta me još zanima.Nadam se da ćemo i dalje biti zadovoljni s njom.
Za dr u suprotnoj smjeni od naše (ne znam kako se zove) ne znam kakva je,samo sam od jedne mame čula da baš i nije zadovoljna.Rekla mi je da je čula da je naša pedica dosta dobra.
Za dr.Schwartz 8tako nekako se zove) sam čula da baš i nije naj.

Šta se tiče procedure,mi smo došli i rekli da imamo bebu... i da bi se naručili na pregled i to je to.Sestra nam je uzela podatke kada smo došli na pregled.
Ako te još šta zanima samo pitaj,možeš i na pp. Ti si u Sigetu?
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 22:03   #329
zanima me kakva je dr. Marić u Remetincu? i kakve su gužve kod nje, koliko se čeka i sl. (sve me zanima)? preporuke/kritike...
majaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 14:40   #330
Dubrava, Maksimir,Ravnice, molim pomoć
za promjenu pedijatra.
Nekog s kim se da razgovarat, tko će pratit dijete a ne samo pisati uputnice i gledat grlo, a i da je sestra pristupačna
Mi idemo na promjenu pedijatra zbog nezadovooljstva pa nam treba netko tko će nas lijepo primiti i ne gledati nas krivo zbog toga.
Thanks
goga1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 15:05   #331
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
ima li netko iskustva s pedijatrima u onom domu zdravlja u laginjinoj?
i mene zanimaju pedijati u laginjonoj.
procitala sam cijeli topic i laginjinu nitko ne spominje
__________________
manje je više
argentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 15:45   #332
Quote:
franči kaže: Pogledaj post
doktorica DIJANA PUŽEVSKI I SESTRA SILVA NAĐ...zakon same rječi pohvale iz d.z.tresnjevka suprotna smjena dr.jovančeviću..za svaku preporuku i pohvalu
Divna zena. Dok smo zivjeli u Zagrebu, bila nam je pedijatrica i sve pohvale. Detaljna, nikad nismo dobili antibiotik bez provjere krvne slike, simpaticna, otvorena. Jedini je problem bio sto je kod nje uvijek bila guzva.
theodora is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 12:27   #333
Quote:
franči kaže: Pogledaj post
doktorica DIJANA PUŽEVSKI I SESTRA SILVA NAĐ...zakon same rječi pohvale iz d.z.tresnjevka suprotna smjena dr.jovančeviću..za svaku preporuku i pohvalu
i krcata sa preko 100 djece na čekanju
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 12:28   #334
Quote:
majaa kaže: Pogledaj post
zanima me kakva je dr. Marić u Remetincu? i kakve su gužve kod nje, koliko se čeka i sl. (sve me zanima)? preporuke/kritike...
nismo kod nje, čuli da je super, ali sve je to na temelju rekla kazala
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 20:08   #335
Selimo se od naše pedice, dosta je bilo i dobili smo preporuku dr. Mišević na Kozjaku, dugo je radila u Sesvetama. Jel ima netko iskustva s njom?

Goga 1967 i ja muku mučim sa pedijatricom na ovom području, starija je bila kod ove, ali sad kad je još jedno pile u kući selimo se, nadam se da je ova OK!!!

ajmo, netko sa iskustvom, pliz.....
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 12:49   #336
hej!
imam malog mišeka starog dva tjedna i sad bi se trebali prvi put prijaviti kod pedijatra. patronažna nam je preporučila dr. Vučković-Dragojević jer živimo blizu Nove ceste, ali kad sam ju guglala ne bi li došla do broja telefona ili nečeg korisnog, blaženi google mi izbacuje samo severinu i olivera pa ako netko ima broj na koji se mogu naručiti, prijaviti, pitati...
hvala
__________________
Matej - mamina srećica... Paola - mamina suzica
dana003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 21:46   #337
zar nitko nema iskustva sa dr. Mišević???
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 23:03   #338
ako nekome zatreba pedica u splitu, nek se javi jer je nasa odlicna...
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 15:30   #339
Quote:
any5 kaže: Pogledaj post
.....došla je nova dr. Greta (prezime ne znam-neko komplicirano) i apsolutno mi nije sjela....[/B]
moj mali je kod dr. Grete Gunek i fakat me čudi ovo kaj pišeš... ja sam oduševljena s njom, stvarno. osim što uvijek ima vremena za sve kaj nas muči, uvijek se i pomazi s mojim klincem, što od pedijatara svojih starijih klinaca, nisam doživjela... uvijek je bilo ono kao po traci, dobar dan i doviđenja...

eto, moje iskustvo je jako pozitivno i kad mi je mali imao problema s povračanjima nakon hranjenja, (bio je na dohrani,jer sam imala problema s mlijekom) zvala je i apoteke u potrazi za boljim adaptiranim.
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 20:08   #340
Quote:
dana003 kaže: Pogledaj post
hej!
imam malog mišeka starog dva tjedna i sad bi se trebali prvi put prijaviti kod pedijatra. patronažna nam je preporučila dr. Vučković-Dragojević jer živimo blizu Nove ceste, ali kad sam ju guglala ne bi li došla do broja telefona ili nečeg korisnog, blaženi google mi izbacuje samo severinu i olivera pa ako netko ima broj na koji se mogu naručiti, prijaviti, pitati...
hvala

Mi smo kod te doktorice, naš bebolino je 3 mjeseca star, do sada smo bili par puta (prvi pregled, cijepljenje, vaganje...) i činila se i meni i mužu skroz u redu.
Ovo ti je broj 3820 906, neparni popodne, parni ujutro
mišolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.