Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2011., 23:17   #4381
Quote:
povrijedjena_ kaže: Pogledaj post
da ja sam stvarno svega svjesna da ne trebam biti s njim i sve ostalo...al me toliko ta jebena osjecanja vuku nekad i zaboravim kad pricam s njim na sve sto mi je uradio...jebeno je tesko iako eto zivim mora se zivjeti...:-(
prva stranica pročitaj "Kako prepoznati pacijenta"

i to čitaj nekoliko puta dnevno pogotovo "Gorko - slatke cikluse"

imaš uvjeta se maknuti od njega i makni se.
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 01:46   #4382
ljubomorni ispadi su cesto jedan od znakova moguceg nasilnickog karaktera, narocito ispoljena na pocetku, cak i kad je slabijeg inteziteta, trebalo bi da pali lampicu u glavi da treba biti oprezan. u svakom slucaju bolesna ljubomora sigurno vodi do nasilja, mentalnog ili fizickog kad tad. .
Freyia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 23:13   #4383
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Malo smo fanatični ... da je u pitanju dečko ili cura, muž ili žena potpuno ista stvar.
Da su njene best frendice bile u mjestu do isto tako bi očekivao da on kaže "ženice, frendice su ti u mjestu do. Niste se dugo vidjele, odi zaružit s njima, u jutro ću ja odvesti djecu na plažu a ti odmori"... normalna stvar, ali očito ne svima
..da,ne svima..neki od nas nemaju frendica..barem ne nekih super dobrih pa ne kuze..
..ali opet mislim da je nase drustvo jos uvijek jako nezrelo za takve odnose..
..naravno kad je o muskarcima rijec moze ok,ali zena..neee ona je majka prvenstveno pa poslje sve drugo..mislim da kod nas to tako nekako funkcionira..
Lady_Storm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 02:20   #4384
ono sto bih ja svima savjetovala koji su bili u vezi s pacijentom kao i ja,da urade ono sto su meni davno rekli ovdje-svaki dan citati simptome pacijenta i stokholmski sindrom vjerujte da pomaze...sebi smo najvazniji i zelim svima da pobjegnu od takvih osoba jer zivot je jedan i nije vrjedno protraciti ga na pacijenta...pozdrav
malena91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 16:27   #4385
od "normalne" ljubomore nismo na zalost niko operisani, mada ce nas vecina reci, ja nisam ljubomorna osoba... nedavno sam kod sebe otkrila male znakove ljubomore... cini mi se da je to normalno, ne moze covjek protiv toga nista...

ali onaj grozni oblik ljubomore, ona posesivnost koju neki ljudi imaju u sebi je nesto grozno... moj savjet svakome ko primjeti znakove posesivnosti: bjezat´ glavom bez obzira!!!
takvi ljudi se ne mijenjaju, mozda vremenom izvjeste samokontrolu i trude se ne pokazivati znakove svoje posesivnosti... ali to izbije kad tad, cesto u srazmjerama kad vise nikakva kontrola nije moguca...
jedem kupus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 22:24   #4386
Quote:
jedem kupus kaže: Pogledaj post
od "normalne" ljubomore nismo na zalost niko operisani, mada ce nas vecina reci, ja nisam ljubomorna osoba... nedavno sam kod sebe otkrila male znakove ljubomore... cini mi se da je to normalno, ne moze covjek protiv toga nista...

ali onaj grozni oblik ljubomore, ona posesivnost koju neki ljudi imaju u sebi je nesto grozno... moj savjet svakome ko primjeti znakove posesivnosti: bjezat´ glavom bez obzira!!!
takvi ljudi se ne mijenjaju, mozda vremenom izvjeste samokontrolu i trude se ne pokazivati znakove svoje posesivnosti... ali to izbije kad tad, cesto u srazmjerama kad vise nikakva kontrola nije moguca...
slazem se u potpunosti s tobom...
povrijedjena_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 13:23   #4387
Znakovi koji sam ignorirala bili su nedruštvenost i preosjetljivost. Iz toga se nakon nekog vremena počela nazirati ljubomora i posesivnost. Moj problem je tada bio što sam mislila da je to prolazno i da će nestati, ako ja to sve lijepo objasnim. Ali ne, radilo se o neracionalnim ljudima i jedino što im se dalo objasniti bilo je- :2up:, slikovito rečeno .
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 23:17   #4388
Quote:
jedem kupus kaže: Pogledaj post
od "normalne" ljubomore nismo na zalost niko operisani, mada ce nas vecina reci, ja nisam ljubomorna osoba... nedavno sam kod sebe otkrila male znakove ljubomore... cini mi se da je to normalno, ne moze covjek protiv toga nista...

ali onaj grozni oblik ljubomore, ona posesivnost koju neki ljudi imaju u sebi je nesto grozno... moj savjet svakome ko primjeti znakove posesivnosti: bjezat´ glavom bez obzira!!!
takvi ljudi se ne mijenjaju, mozda vremenom izvjeste samokontrolu i trude se ne pokazivati znakove svoje posesivnosti... ali to izbije kad tad, cesto u srazmjerama kad vise nikakva kontrola nije moguca...
a recimo moja polovica je jako ljubomorna u neku ruku i posesivna, nije nasilna i smatram da me nikad nebi udario ni ništa slično (ok par puta sam se i to zapitala al sad stvarno vjerujem da nebi)
meni se čini da nam je veza čisto u redu i sve štima osim toga što je ponekad jako ljubomoran, tipa odem na kavu s frendicom i odma je ono "s kim češ, di češ, dobro znaš da nemaš na kavi radit kaj dulje od sat vremena" (meni kave traju po dva sata najmanje al nemreš to njemu objasnit) onda sam se počela prilagođavat njemu, odmah objasnit s kim, kad i kako, i svela sam vrijeme na kavi na minimum, al opet za vrijeme kave mobitel zvoni 3-4 puta, nedaj bože da ne vidim da je poslao poruku pa ne odgovorim... nakon nekog vremena smanjila sam druženje s drugim ljudima, i to mi smeta jer sam društvena i treba mi to. a ako sam doma to je čisto u redu ništa mu ne smeta, nit ima potrebu čut me nit išta takvo.. e sad, u zadnje vrijeme mi pada na pamet to da takvo ponašanje baš i nije normalno i pokušavala sam to objasnit njemu i uvjek završi na tome da sam si sama kriva šta se tako odnosi prema meni u tim situacijama (a kako bi bila sama kriva, stvarno mu ne dajem nikakav povod za ljubomoru,a ni ne želi priznat da me tad provjerava i td, njemu je to sve normalno).
šta da ja napravim u toj situaciji? bježim glavom bez obzira ili?
čitala sam ono o pacijentima sa prve stranice i nekako mi on ne spada tamo a opet sve to nekako nije baš normalno jer izgubila sam društveni život zbog takvih njegovih ispada... ne znam, stvarno dugo smo zajedno i nemogu mu nać ni jednu manu osim toga. ali ovo mi počinje sve više i više smetat jer jako ometa moje odnose sa drugim ljudima
BlackWidow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 02:36   #4389
Quote:
BlackWidow kaže: Pogledaj post
......šta da ja napravim u toj situaciji? bježim glavom bez obzira ili?
čitala sam ono o pacijentima sa prve stranice i nekako mi on ne spada tamo a opet sve to nekako nije baš normalno jer izgubila sam društveni život zbog takvih njegovih ispada... ne znam, stvarno dugo smo zajedno i nemogu mu nać ni jednu manu osim toga. ali ovo mi počinje sve više i više smetat jer jako ometa moje odnose sa drugim ljudima
Dosta sam razmišljao o ovoj temi i nikad nisam našao smislen zaključak. Smislen meni! Nikako se nisam stavljao u grupu jako ljubomornih ali neki su mi detalji jako počeli smetati. Navodiš kave sa prijateljicama i unaprijed opravdavanja!? Moja žena radi posao djelom u uredu a često i terenski. Ponekad ide sama a nekad sa nekim po cijeli dan autom po stotinjak km. Nikad je nisam ispitivao. Znali smo popričati uz kavu o problemima i događajima ali ne u smislu ispitivanja. Nedavno sam morao otiči na put i tek nakon 2 dana sam se mogao javiti. Znala je sve o putu. Kolege, rutu, planove i da se neču moči javiti. Kad sam napokon mogao do signala ustao sam sat ranije da bi je nazvao. Njena treča rečenica je krenula oko servisera koji je to rano jutro bio kod njih. Kako ju je nasmijao, zezao, kako je visok, zgodan,.. ponekad smo imali takve razgovore u danima sa viškom slobodnog vremena ali me je tada izbacilo iz ravnoteže. Samo je ona pričala na taj način. Koliko me tada zasmetalo? I zašto? Kad sam se vratio probao sam objasniti da sam htio čuti nju a dobio sam jezikovu juhu da sam ljubomoran i da je to bio normalan razgovor! Poslje jako važem njeno ponašanje. Promjenio sam se.
Što mislite?
Kutinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 05:48   #4390
Quote:
BlackWidow kaže: Pogledaj post
a recimo moja polovica je jako ljubomorna u neku ruku i posesivna, nije nasilna i smatram da me nikad nebi udario ni ništa slično (ok par puta sam se i to zapitala al sad stvarno vjerujem da nebi)
meni se čini da nam je veza čisto u redu i sve štima osim toga što je ponekad jako ljubomoran, tipa odem na kavu s frendicom i odma je ono "s kim češ, di češ, dobro znaš da nemaš na kavi radit kaj dulje od sat vremena" (meni kave traju po dva sata najmanje al nemreš to njemu objasnit) onda sam se počela prilagođavat njemu, odmah objasnit s kim, kad i kako, i svela sam vrijeme na kavi na minimum, al opet za vrijeme kave mobitel zvoni 3-4 puta, nedaj bože da ne vidim da je poslao poruku pa ne odgovorim... nakon nekog vremena smanjila sam druženje s drugim ljudima, i to mi smeta jer sam društvena i treba mi to. a ako sam doma to je čisto u redu ništa mu ne smeta, nit ima potrebu čut me nit išta takvo.. e sad, u zadnje vrijeme mi pada na pamet to da takvo ponašanje baš i nije normalno i pokušavala sam to objasnit njemu i uvjek završi na tome da sam si sama kriva šta se tako odnosi prema meni u tim situacijama (a kako bi bila sama kriva, stvarno mu ne dajem nikakav povod za ljubomoru,a ni ne želi priznat da me tad provjerava i td, njemu je to sve normalno).
šta da ja napravim u toj situaciji? bježim glavom bez obzira ili?
čitala sam ono o pacijentima sa prve stranice i nekako mi on ne spada tamo a opet sve to nekako nije baš normalno jer izgubila sam društveni život zbog takvih njegovih ispada... ne znam, stvarno dugo smo zajedno i nemogu mu nać ni jednu manu osim toga. ali ovo mi počinje sve više i više smetat jer jako ometa moje odnose sa drugim ljudima
ovo NIJE normalno ponasanje, reci mu da se upristoji ili sup-karta!

kakvog doticaja s vasom vezom uopce ima tvoje drustveni zivot ili tvoji prijatelji? nikakvog! to sto je s tobom u vezi ne daje mu pravo da ti govori s kim, kad, gdje i koliko dugo se smijes druzit!

to sto njegove kave ne traju duze od sat vremena je njegov problem. ti ako hoces mozes biti na kavi 16 dana i opet ga se to NE TICE.

tip definitivno spada u pacijente, ma da je to sve nekako u zacetku i mozda ima nade, ali se moras cvrsto postavit i ne popustat. Nema ni jedan jedini razlog zasto bi ga se ticalo koliko ti dugo budes na kavi.

i to zivkanje....vrh nepristojnosti. zna da si u drustvu i namjerno ometa tvoje druzenje. jel se ne osjecas malo glupo kad se javljas na mobitel njemu vec treci put u roku pol sata sto sjedis s frendom na kavi? i jos pogotovo sto znas da ni ovaj put, kao ni prethodna dva, nema apsolutno nikakav razlog sto te zove?
nije te mogao nazvati kad dodes doma? imao je nesto od zivotne vaznosti da te pita?
reci mu da te ne zove kad si negdje na kavi ako nije kako bitno jer je nepristojno i smeta ti. ako njegov odgovor bude ista drugo osim isprike i prihvacanja - imas posla s pacijentom.

btw sto mislis kako te osoba s kojom si na kavi gleda u tom trenutku?

na vrijeme si dosla po pomoc, nekad ne vidimo najocitije samo zato jer se radi o nama i odbijamo vidjeti, ne dopusti da te izmanipulira.

bilo bi korisno kad bi ti i tamo svratila na ovu temu i procitala/napisala koji post

nemoj bit papak! budi svoj covjek i ne daj se - ni pod koju cijenu! sretno :hug:

p.s. ako ne uspije s njim jos bolje, imas iskustvo vise, a svijet je pun normalnih frajera.

p.p.s. ja sam bas dosla s izlaska s frendicama i 5 slobodnih frajera (od frendicinog decka frendovi) koje sam tek upoznala pitam se sto bi tvoj decko rekao na takvu situaciju? moj decko mirno spava doma. poslao mi je 2 smsa. 0 poziva. to se zove povjerenje.
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 12:42   #4391
Quote:
spejs-ekses kaže: Pogledaj post
ovo NIJE normalno ponasanje, reci mu da se upristoji ili sup-karta!

kakvog doticaja s vasom vezom uopce ima tvoje drustveni zivot ili tvoji prijatelji? nikakvog! to sto je s tobom u vezi ne daje mu pravo da ti govori s kim, kad, gdje i koliko dugo se smijes druzit!

to sto njegove kave ne traju duze od sat vremena je njegov problem. ti ako hoces mozes biti na kavi 16 dana i opet ga se to NE TICE.

tip definitivno spada u pacijente, ma da je to sve nekako u zacetku i mozda ima nade, ali se moras cvrsto postavit i ne popustat. Nema ni jedan jedini razlog zasto bi ga se ticalo koliko ti dugo budes na kavi.

i to zivkanje....vrh nepristojnosti. zna da si u drustvu i namjerno ometa tvoje druzenje. jel se ne osjecas malo glupo kad se javljas na mobitel njemu vec treci put u roku pol sata sto sjedis s frendom na kavi? i jos pogotovo sto znas da ni ovaj put, kao ni prethodna dva, nema apsolutno nikakav razlog sto te zove?
nije te mogao nazvati kad dodes doma? imao je nesto od zivotne vaznosti da te pita?
reci mu da te ne zove kad si negdje na kavi ako nije kako bitno jer je nepristojno i smeta ti. ako njegov odgovor bude ista drugo osim isprike i prihvacanja - imas posla s pacijentom.

btw sto mislis kako te osoba s kojom si na kavi gleda u tom trenutku?

na vrijeme si dosla po pomoc, nekad ne vidimo najocitije samo zato jer se radi o nama i odbijamo vidjeti, ne dopusti da te izmanipulira.

bilo bi korisno kad bi ti i tamo svratila na ovu temu i procitala/napisala koji post

nemoj bit papak! budi svoj covjek i ne daj se - ni pod koju cijenu! sretno :hug:

p.s. ako ne uspije s njim jos bolje, imas iskustvo vise, a svijet je pun normalnih frajera.

p.p.s. ja sam bas dosla s izlaska s frendicama i 5 slobodnih frajera (od frendicinog decka frendovi) koje sam tek upoznala pitam se sto bi tvoj decko rekao na takvu situaciju? moj decko mirno spava doma. poslao mi je 2 smsa. 0 poziva. to se zove povjerenje.
mah pa da... sve je to meni nekako jasno. al znaš onu "ljubav je slijepa" nekad ne vidimo neke stvari dok nije kasno... znači meni nije sve to nekako dolazilo do izražaja sve do nedavno. istina znali smo se pokačit oko toga al ja saam to sve nekako stavila ns stranu i ignorirala (znam, nisam trebala), ali mislila sam da je svaka ta situacija do tada bila izolirani slučaj i opravdavala sam ga. iako ja to nikad nisam radila, rijetko kad bi opće pitala gdje ide ili slično, samo me zanimalo s kime onak informacije radi, nikad mi nije palo na pamet tako provjeravat ga i ometat u kavama i slično. jednom sam to napravila, nedavno, tek tolko da mu dam uvid kako on to meni radi, i tad je poludio i reko da ja njemu nedam njegov mir...
a di je moj mir?
svako njegovo zivkanje ima opravdanje. i nikad nije bilo isprike. zadnji put je postalo kritično toliko da sam morala isključit mobitel, u očima osobe koja je tada bila samnom vidla sam da tu nešto opako ne valja, i tek tada sam se stvarno zapitala.
pokušavam bit svoj čovjek i nedopuštat mu takve situacije a tada dođe samo do većeg problema.
a to kaj se tiče da ima normalnih frajera, iskreno stvarno se pitam gdje su nestali pošto je ovaj nešto najnormalnije na kaj sam naletila dosada, a kažeš da ni on nije baš normalan
e da sad kao zaključak. mislim činjenica je da se on i ja volimo (okej možda je to neka malo bolesna ljubav, ali ljubavi ima) i sad nakon svog tog vremena i svega uloženog u vezu kaj da ja napravim. pokušam ponovno razgovarat s njim o tome i riješit to pa ako neide pokazat mu vrata?
opet ako moram tako, to baš nije lako
totalno sam confused, kad mislim da bi mogao doći kraj svemu tome opet pokušam u svojoj glavi nač nego objašnjenje i opravdanje za sve to. (a znam da to nema smisla tako)
__________________
I would fly to the moon and back
BlackWidow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 12:46   #4392
@Kutinski

Malo bi ona da više skačeš oko nje, da se osjeća poželjnom.
Ako to stalno radi onda je attention whore.
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 15:28   #4393
@ Black widow - vjeruj mi da znam o cemu pricam, bila sam u takvoj vezi i znam kako se sad osjecas. vidim da si inteligentna zena i da si vec sama uocila problem. tako to pocne... zivkanje, pokusaj da kontrolira tebe i tvoje vrijeme, pa slanje poruka koje ce te isprovocirati da odgovoris odmah, cak i ako je 20. poruka u pol sata. pa nabijanje krivnje ako ne zelis napravit po njegovom... sve su to oblici manipulacije.

ne kazem da se u svakom od nas ne javi mali manipulator tu i tamo,ali ovo su stvari koje prelaze granicu i narusavaju tvoju osobnu slobodu da radis po svojoj volji.

njegovo ponasanje kad si ti njega zivkala pokazuje da misli da je njegovo vrijeme vrijednije od tvojeg. tako se ti postavi - prestani me zvati dok sam u drustvu, daj mi mira! i NEMOJ se uvlacit u rasprave. nek shvati da je situacija ozbiljna. reci da o njegovom ponasanju ovisi da li cete ostati u vezi jer ti to jako smeta. zamisli da odgajas dijete - objasni mu gdje je granica, kad prijede granicu kazna (bilo bi najbolje da prekines ali ako nisi jos spremna na to odrzi mu lekciju koju ce si zapamtiti). i svaki put kad prijede granicu - kazna. ako popustis vidjeti ce to kao znak slabosti i da ipak ne mislis ozbiljno.

vrati svoj drustveni zivot... druzi se, izlazi, posjecuj frendove, uzivaj. nek se navikne na to.

mozak je varljiva stvar, ponekad zaboravi ono cega se ne zelis sjecati. pokusaj voditi dnevnik njegovih ispada. npr bila sam na kavi sa....zvao me 5 puta u 2 sata, vec mi je postalo neugodno javljati se. to ti moze pomoci da realno sagledas ozbiljnost situacije i izvuces se iz psihicki nasilne veze.

znam sve o ulaganju u vezu, ja uvijek dajem 200% sebe i naravno da je tesko ostavit to iza sebe. ali sa svakim novim iskustvom si pametnija i sve stvari koje ti sad smetaju ces (ako nedaj boze bude potrebe) na vrijeme prepoznati u drugoj vezi i pobjeci glavom bez obzira!

i sjeti se....psihicko nasilje je opasnije od fizickog upravo zato jer je teze uocljivo, a i sama vidis djelovanje - odvajas se od drustva. izolacija je opasna jer kad nasilje prijede na visi stupanj neces imati s kim razgovarati i osjecat ces kao da je on sve sto imas, sto ce znaciti da ga ne mozes ostaviti. zato te molim da pratis ovu temu da na vrijeme uocis kad se neko njegovo ponasanje poklapa s nekim vec opisanim zlostavljacima.

svaka ljubav je prolazna. ako ne prije, onda kad ju zamijenis novom, boljom.

p.s. poucno i zabavno stivo o psihickom nasilju u vezama - usamljena srca - kad si jadna supendara - price iz proslosti.
toplo preporucam
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 16:29   #4394
ok, hvala puno na savjetu, znači da ipak onaj mali dio zdravog razuma nije bio u krivu.
Probat ču riješit to na ovaj način, ne bi htjela samo odbacit cijelu vezu, radije probam riješit pa tek onda kad znam da sam učinila sve što mogu tek tada mirne duše mogu nastavit dalje.
i hvala na preporuci evo idem odmah sad škicnut tamo malo da vidim o čem se radi
__________________
I would fly to the moon and back
BlackWidow is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 16:54   #4395
ljudi ja se bojim da ja imam PO, pa bih vas zamolio da me uputite kako da se izlijecim od toga, jer stvarno nemogu vise ovako to me izjeda!!! Hvala unaprijed
imola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 10:04   #4396
Ja sam nakon mjesec dana ostavljena od dečka koji me psihički zlostavljao. Veza je trajala godinu dana. Imam godina u guzici, 30, nisam glupa, a nekako me uvukao u krug zlostavljanja, da ja nisam ni znala da me zlostavlja. Tek sada kada čitam članke, stručnu literaturu, malo razgovora s terapeutom, počinjem shvaćati što mi se dešavalo.

On je bio u početku veze, divan, brižan, volim te nakon 2 tjedna, cvijeće,poklono, ma milina

Onda je počelo svako malo spuštanje, nekada od mojih fizičkih osobina, do nećega što bi rekla,komentirao druge žene pred mnom, jednom mi je zaprijetio da će me udariti,kad bi ja puknula i tražila objašnjenja, prijetila da ću ga ostaviti obećavao bi neću više volim te, budi mi žena, volim te najviše na svijetu bla bla

To se izmjenjivalo sa periodima ignoriranja, kada bi po dan dva jedva pričao sa mnom, ja bi pitala što nije u redu, tražila obješnjenje, a on bi govorio sve ok, nikada mi ne bi objasnio, a ja bi pucala.

Onda bi bio par tjedana opet super, pa opet ponižavanje i ignoriranje. Mrzio sve moje frendove, nema niti jednog bliskog prijatelja, polako sam počela saznavati za konflikte i svađe sa tonu ljudi, bilo je tu i verbalne agresije prema drugima koju meni nije pokazivao, mene je maltretirao ignoriranjem i podjebavanjem.

Zadnji mjesec sam pukla, svađala sam se, plakala, govorila da je sebično egocentrićno smeće, ne želi ništa napraviti za nas, samo je on važan... I na kraju nakon još jedne ignorancije dobila živčani ispad kao nikada u životu. Mislim da ga je to prvi put prepalo, ne može me više toliko gaziti, ja sam bila došla do samog kraja živaca. To 2 dana nakon toga je skupio stvari. Bila sam u komi, 3 dana sam ga molila da me vrati, on me zavlačio, opet toplo-hladno... I na kraju me napuca preko moba.

Poslala sam mu poruku da je bolesnik, kukavica, izbrisala broj. Tek sada počinjem shvaćati što mi se dešavalo, u nekom sam grču, prestrašena, svjesna da sam šutila to bi potrajalo, a on bi me uništio. Polako dolazim k sebi.

Samo želim reći da se ovo može desiti gotovo svima. Ja sam to morala prekinuti prije, ali jednostavno nisam imala snage,zaljubila sam se u one dobre njegove periode, zavrtio mi je mozak i više nisam znala je li ljut, jel se šali, što ja umišljam
liada is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 21:40   #4397
Ok, vidim vecina cura je na neki nacin zlostavljana, ali sta kad je upravo zenska osoba u vezi ta koja je pretjerano ljubomorna?
Koja zeli znati svaki korak partnerov, trza na svaki zvuk mobitela, hvata da prva procita poruku??
Bolesna ljubomora jeste, to je ocito, ali nekad razlozi mozda i postoje ali su oni "tamo negdje" i ne vidimo ih bas uvijek.
Nesigurnost u sebe mozda?
maesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 22:37   #4398
Quote:
maesa kaže: Pogledaj post
Ok, vidim vecina cura je na neki nacin zlostavljana, ali sta kad je upravo zenska osoba u vezi ta koja je pretjerano ljubomorna?
Koja zeli znati svaki korak partnerov, trza na svaki zvuk mobitela, hvata da prva procita poruku??
Bolesna ljubomora jeste, to je ocito, ali nekad razlozi mozda i postoje ali su oni "tamo negdje" i ne vidimo ih bas uvijek.
Nesigurnost u sebe mozda?
Nesigurnost svatko treba rijesiti sam sa sobom, a ne se zbog toga iskaljivati na drugima i zlostavljati ih. U ovoj temi pokusavamo pomoci osobama koje su zrtve losih odnosa, a ne traziti isprike za zlostavljace.

Zenska osoba koju opisujes je zlostavljac.
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 23:07   #4399
Quote:
spejs-ekses kaže: Pogledaj post
Nesigurnost svatko treba rijesiti sam sa sobom, a ne se zbog toga iskaljivati na drugima i zlostavljati ih. U ovoj temi pokusavamo pomoci osobama koje su zrtve losih odnosa, a ne traziti isprike za zlostavljace.

Zenska osoba koju opisujes je zlostavljac.
Naravno da je zlostavljac, ali u isto vrijeme i primjer kako nisu samo muskarci oni koji zlostavljaju, sumnjaju, prave scene..zar ne?
maesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 10:17   #4400
Quote:
maesa kaže: Pogledaj post
Naravno da je zlostavljac, ali u isto vrijeme i primjer kako nisu samo muskarci oni koji zlostavljaju, sumnjaju, prave scene..zar ne?
Daj pročitaj temu od početka.
To smo utvrdili već nekoliko puta.

To što se žene češće javljaju i češće ih se zlostavlja ne znači da ne postoje i žene zlostavljači.
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger