Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2010., 18:09   #201
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
ak je zauzeta nije oduzeta

neka bolji, tj. ja, pobijedi
da najbitniji je sex ! hh, katastrofa
nisi je zaslužio a ako je ona takva onda ste se baš i našli, ali od toga nikad ništa
izgubljenianđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 21:05   #202
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Pokaži joj da ti je stalo,vidi kako će reagirati. Ako joj je veza prava i čvrsta,neće se reagirati na tebe. Ako vidiš da pozitivno reagira ili da tu nešto ima,reci joj da se ne želiš petljati s njom dok je u vezi,povuci se pa nek se odluči.

najgluplji moguci savet
__________________
username2 je napisao:"zasto bi decko dao150 kn dao odvede curu na pizzu? njemu se jebe a ne jede pizza"
vasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 22:43   #203
Quote:
WTF kaže: Pogledaj post
naj srati, kaj nju briga ak ju netko mulja, onda bu ga odjebala ne?
a ja sam to rekao samo sa muske strane... ak je cura fer trebala bi, al to je vec drugi par rukava u koji ja ne ulazim..
naughty guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 10:46   #204
Quote:
izgubljenianđeo kaže: Pogledaj post
da najbitniji je sex ! hh, katastrofa
nisi je zaslužio a ako je ona takva onda ste se baš i našli, ali od toga nikad ništa
tko spominje sex
gle vi očito nemože pojmiti da svaka osoba ima svoju savjest i mozak, pa sam odlučuje za sebe

ona sama će odlučiti za sebe što želi, ako je sretna i zadovoljna u vezi ne vidim zašto bi ostavila dečka i otišla s drugim
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 15:56   #205
jao meni, ako se zaljubis u curu i vidis da je ona zagrijana za tebe, i ima decka naravno, zasto ne bi pokusao????? nemas sta izgubit, i samo bi mateju-19 rekao svaka cast, jer je pokusao i vidio da mu ne ide, niju ju pilao niti je isao mlatiti njezina decka jer ona nece biti s njime... da nije pokusao pitao bi se do kraja zivota "sta bi bilo da je bilo" a onda bi blo kasno uglavnom. na kraju, konacni je izbor na curi s kim ce poc!! dobro sada ako jedan pila da ona bude s njim unatoc njezinom protivljenju.... to ne! ali ovako pokusat to je ok po meni pa vi pricajte sta ocete
prijatelju nikad ne bi iso krast, ali nekome desetome zas ne, uff koliko me briga za njega
__________________
:::Trolovi Mu Se Rugaju Da Je Ružan:::
Raus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 15:59   #206
Quote:
izgubljenianđeo kaže: Pogledaj post
zašto bi ju osvajao uopće ? zauzeta je, daj se stavi na njegovo mjesto kak bi tebi bilo da tvoju curu netko osvaja
i've been there.....
__________________
:::Trolovi Mu Se Rugaju Da Je Ružan:::
Raus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 16:06   #207
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ima ljudi koji nemgu naci za sebe nikoga kolko se god trudili, no uplitanje u tudju vezu samo jer tise ta osobasvidjela nije rijesenje.
postoji li u tebe SPACE????
a sad, sta ako je ta osoba za koju si se toliko trudio da je pronades u vezi (s time ne mislim da ti ej samo zapela za oko nego si vec upoznao i ono - super ti je, naj cura ikad!!!)????? sada reci da ne bi pokusao???? evo ja osobno ne bi samo da ej udata vec ili zarucena ali sve ostalo da!
__________________
:::Trolovi Mu Se Rugaju Da Je Ružan:::
Raus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 22:19   #208
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
jok. budi neuhvatljiv, na takve se žene pale
barem većina
TOTALNA ISTINA!
__________________
Zanimljivo...
Na+H2O->Like it is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 22:48   #209
Quote:
Raus kaže: Pogledaj post
postoji li u tebe SPACE????
a sad, sta ako je ta osoba za koju si se toliko trudio da je pronades u vezi (s time ne mislim da ti ej samo zapela za oko nego si vec upoznao i ono - super ti je, naj cura ikad!!!)????? sada reci da ne bi pokusao???? evo ja osobno ne bi samo da ej udata vec ili zarucena ali sve ostalo da!
Ne, nemam space...
Ako je zauzeta i ako se i sama nije potrudila da i ja nju npr. zanimam, onda nebi, da.
Sta se imam mucit oko nekoga ko ni ne mari na 'taj' nacin za mene.
Shvati, da te ta osoba zeli, zar mislis da i ona sama nebi nesto pofuzela iliti se trgnula i dala ti neki hint da zeli radije bit s tobom? Come on..
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 00:35   #210
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ne, nemam space...
Ako je zauzeta i ako se i sama nije potrudila da i ja nju npr. zanimam, onda nebi, da.
Sta se imam mucit oko nekoga ko ni ne mari na 'taj' nacin za mene.
Shvati, da te ta osoba zeli, zar mislis da i ona sama nebi nesto pofuzela iliti se trgnula i dala ti neki hint da zeli radije bit s tobom? Come on..
pa da... haahahah u tom slucaju i govorim, na njoj je sve.. ja nikako nisam za to da se cura pegla i da joj stvaras probleme nepotrebne kada te zeli fuck off
i da malo manje kolutas ocima mozda bi i uocio SPACEEEEEEEEE xD
__________________
:::Trolovi Mu Se Rugaju Da Je Ružan:::
Raus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 00:37   #211
Quote:
Na+H2O->Like it kaže: Pogledaj post
TOTALNA ISTINA!
evo ja sam slucajno neuhvatljiv vec duze vrijeme pa ne vidim da padaju na guzicu oko mene...
__________________
:::Trolovi Mu Se Rugaju Da Je Ružan:::
Raus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 00:39   #212
Quote:
Raus kaže: Pogledaj post
evo ja sam slucajno neuhvatljiv vec duze vrijeme pa ne vidim da padaju na guzicu oko mene...
A kak pokazuješ da si neuhvatljiv
siljo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 01:13   #213
Quote:
siljo1 kaže: Pogledaj post
A kak pokazuješ da si neuhvatljiv
hah ma krivo sam se izrazio, sry ugl par puta sam se htio dopasti jeli curi tako sta sam glumio hladnokrvnog gada i ono, umjesto neuhvatljiv ja u neko doba nevidljiv. ahhah i aj sma covik od akcije, volim prodavati ulete i slicne gluposti odi an najblesaviji uleti pa ces vidit ahhaahha tako nikad nije dosadno
__________________
:::Trolovi Mu Se Rugaju Da Je Ružan:::
Raus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 01:31   #214
Quote:
Raus kaže: Pogledaj post
pa da... haahahah u tom slucaju i govorim, na njoj je sve.. ja nikako nisam za to da se cura pegla i da joj stvaras probleme nepotrebne kada te zeli fuck off
Pa ako je na njoj, kakvog onda ima smisla ono ''ako se potrudim, znam da moze bit moja''? (iako znam da to izvorno nisi ti napisao, no vjerujem da i ti tako mislis).
Cura ce te ionako ''f*** off'' ako si joj naporan sa svojim pokusajima da se spetljas s njom il joj jednostavno prekipi s vremenom kad se trudis nesto a vidis da neide. tj da ne mozes probiti led kod nje, jer ona ni ne zeli da led pukne.

Sad tek vidio tvoje godine...
Sve mi se cini da ti moras jos puno naucit o nacinu razmisljanja kod zena a i opcenito musko-zenskim odnosima.

Quote:
Raus kaže: Pogledaj post
i da malo manje kolutas ocima mozda bi i uocio SPACEEEEEEEEE xD
Ovim ne znam sta pokusavas rec
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 01:33   #215
Quote:
Raus kaže: Pogledaj post
hah ma krivo sam se izrazio, sry ugl par puta sam se htio dopasti jeli curi tako sta sam glumio hladnokrvnog gada i ono, umjesto neuhvatljiv ja u neko doba nevidljiv. ahhah i aj sma covik od akcije, volim prodavati ulete i slicne gluposti odi an najblesaviji uleti pa ces vidit ahhaahha tako nikad nije dosadno
A ha
siljo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 06:34   #216
Kako osvojit curu? Pa osvojis curu a ne decka.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 19:29   #217
Što volim takve koji se mješaju u tuđu vezu...
Her is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 20:16   #218
a jbg, ja sam pokusao, dobio fuck off i gotova prica, zivim za subote :P
grim15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 20:17   #219
Quote:
Raus kaže: Pogledaj post
hah ma krivo sam se izrazio, sry ugl par puta sam se htio dopasti jeli curi tako sta sam glumio hladnokrvnog gada i ono, umjesto neuhvatljiv ja u neko doba nevidljiv. ahhah i aj sma covik od akcije, volim prodavati ulete i slicne gluposti odi an najblesaviji uleti pa ces vidit ahhaahha tako nikad nije dosadno
da, tebi stvarno nikad nije, a ni neće ti bit dosadno....

samim sa sobom


__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 20:54   #220
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Pa ako je na njoj, kakvog onda ima smisla ono ''ako se potrudim, znam da moze bit moja''? (iako znam da to izvorno nisi ti napisao, no vjerujem da i ti tako mislis).
Cura ce te ionako ''f*** off'' ako si joj naporan sa svojim pokusajima da se spetljas s njom il joj jednostavno prekipi s vremenom kad se trudis nesto a vidis da neide. tj da ne mozes probiti led kod nje, jer ona ni ne zeli da led pukne.

Sad tek vidio tvoje godine...
Sve mi se cini da ti moras jos puno naucit o nacinu razmisljanja kod zena a i opcenito musko-zenskim odnosima.



Ovim ne znam sta pokusavas rec
ja ne znam zas ti mislis da ja tako mislim, slazem se sa svima sta si napisao... ako se curi svidas dat ce ti do znanja do znanja pa ces onda pokusat, ako joj se ne svidjas neces ni pokusavat zaboga, sta tu nije jasno.
....budes shvatio.....
__________________
:::Trolovi Mu Se Rugaju Da Je Ružan:::
Raus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger