Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2012., 23:37   #81
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
Nisam baš čitala sve što pišete, nego sam se više orijentirala na slike i primjetila sam kako Erdogan (odnosno Kaan) nije baš previše zastupljen...stoga, sam odlučila to promijeniti
Koliko vidim, Bugra je ovdje najzastupljeniji, no meni je interensantniji Kaan jer mi nekako odaje dojam lošeg dečka ...ne znam kako da vam to opišem,ali ima nešto u njegovim očima, taj neki pogled, koji se meni veoma dopada...ne kažem ja da je Bugra loš, dapače, on je jako zgodan i lijep čovjek, no, zbog tog nečeg Kaan mi je puno interesantniji. Možda sam pod dojmom zbog uloge, no malo sam gledala i neke slike gdje je u nekom društvu uhvaćen ili tako nešto, i jednostavno mi ima taj neki, recimo to tako, "začin" ...I,da, samo da još na kraju spomenem da on meni liči na Kerema iz 1001 noći (Tardu Flordun)

Stoga....evo malo Kaana
http://i39.tinypic.com/r09g6v.jpg
http://i43.tinypic.com/4zyu7s.jpg
http://i43.tinypic.com/rs4qhd.jpg
neka neka ovo i je zajednički topic svih glumaca i što nas više piše i posta slike to bolje
što se lošeg dečka tiče nije to loše, dapače, dobri, fini, tihi dečki nisu ni meni zanimljivi ali ne volim ni kada je to pre naglašeno...
a što se boldanog tiče razumijem te ja na šta misliš i stvarno je to teško opisati...to je onaj faktor "ono nešto"
ne znam za sličnost ali Tardu Flordun je na glasu kao loš/zločesti dečko, prema tomeee

nego, samo ti sebi daj oduška i piši i postaj o Kaanu, vidiš kako smo se mi zaigrale s Bugrom
__________________
„Mislim da dok živite život punim plućima morate posjedovati mješavinu ljubavi i ludila. Ako ne posjedujete oboje nećete uspjeti." Nurgul Yesilcay || Dear Istanbul, we're going to meet one day, I promise. Love, xx
Istanbul masal is offline  
Old 16.02.2012., 23:44   #82
ja bi stavila slike od sve trojice, samo da znam smanjiti slike
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 16.02.2012., 23:52   #83
ne znam da li je ovo bilo, ali ako i je neće smetati ponovo


koji osmijehhhhh


anna_maria
ovdje možeš smanjiti slike http://tinypic.com/
__________________
„Mislim da dok živite život punim plućima morate posjedovati mješavinu ljubavi i ludila. Ako ne posjedujete oboje nećete uspjeti." Nurgul Yesilcay || Dear Istanbul, we're going to meet one day, I promise. Love, xx
Istanbul masal is offline  
Old 17.02.2012., 00:06   #84
da probamo (znam da me jay&amber samo vreba da mi crveni udijeli)

istanbul masal, vidis li oziljak? al nekad stavi make up da prikrije, valjda je kod selima bio na poduci



edit: hm, nisam pogodila velicinu hm

evo jos jedna (ovaj pogled )
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 17.02.2012., 00:13   #85
i ja sam zbog Bugre na glavnoj temi dobila crveni pa ako i tebe posreći nećeš biti jedina
vidim vidim ožiljak, je da, Selimu se danas ništa više nije vidjelo, gle čuda.
pogledi su ufff čok tatli & sexy
__________________
„Mislim da dok živite život punim plućima morate posjedovati mješavinu ljubavi i ludila. Ako ne posjedujete oboje nećete uspjeti." Nurgul Yesilcay || Dear Istanbul, we're going to meet one day, I promise. Love, xx
Istanbul masal is offline  
Old 17.02.2012., 00:15   #86


jooj, kak mi je dobar selim ovdje, pardon engin
a on je i najmladji glumac od njih 4

i jedna meltem odnosno seda s bugrom, predivni

__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 17.02.2012., 00:26   #87
bome ovdje je dobar, a gle mu škembe tj trbuha
i djeluje da je najmlađi iako se nisam obazirala na godišta njihova, od silnih slika i borbe sa visinom to sam propustila
seda mi je baš lijepa i dobro mi izgledaju njih dvoje zajedno

a sada drage moje djevojke laka vam noć. pišemo se sutra
__________________
„Mislim da dok živite život punim plućima morate posjedovati mješavinu ljubavi i ludila. Ako ne posjedujete oboje nećete uspjeti." Nurgul Yesilcay || Dear Istanbul, we're going to meet one day, I promise. Love, xx
Istanbul masal is offline  
Old 17.02.2012., 17:20   #88




__________________
„Mislim da dok živite život punim plućima morate posjedovati mješavinu ljubavi i ludila. Ako ne posjedujete oboje nećete uspjeti." Nurgul Yesilcay || Dear Istanbul, we're going to meet one day, I promise. Love, xx
Istanbul masal is offline  
Old 17.02.2012., 18:47   #89
istanbul masal, jao ove slike s kerimom na plazici, jaoo
jel to iz serije na samom pocetku ili?

inace, ne znam jel njegov profil ma twitteru pravi(nema onu kvacicu?), ali ako je, onda ima savrsen ukus u glazbi
i.masal, znas da ima na twitteru istu sliku kao ti avatar?
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 17.02.2012., 18:55   #90
evo malo slikanje kuzey guney za vogue





http://www.youtube.com/watch?v=TG-X975WmUI

nemam pojma sto kaze u tom videu, al njega je lijepo samo vidjet
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 17.02.2012., 19:17   #91




a ovdje su mi sva trojica slatki, pogotovo kaan s kapicom, to erdogan ziher ne bi nosio



evo jos jedna, kaan bas voli ovakve kapice izgleda



i jos jedna, ovaj sal mu bas stoji super mi je vidjet ga u lezernom izdanju, kao erdogan je vjecno u onim odijelima
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 17.02.2012., 23:19   #92
Sve su mi ove postavljene slike predobre, no ova ipak posebno!
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Old 17.02.2012., 23:30   #93
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Sve su mi ove postavljene slike predobre, no ova ipak posebno!
mogu onda pretpostaviti da volis i kivanca?
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 17.02.2012., 23:47   #94
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Sve su mi ove postavljene slike predobre, no ova ipak posebno!
uff,i meni je ta dobra,na istoj i Kivo i Vural(ne znam mu pravo ime)čok,čok sexi obadvojica,nek mi Kivo ne zamjeri-još uvijek mi je najdraži i najljepši,ali u Vuralu ima isto nešto posebno
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Old 17.02.2012., 23:57   #95
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
mogu onda pretpostaviti da volis i kivanca?
Moja anna maria, tako je. Kivo mi je ipak broj 1. Prva ljubav zaborava nema, hahah. Šalim se, no osvojio me totalno kao Behlul u Ask-I Memnu. Još uz Beren.

Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
nek mi Kivo ne zamjeri-još uvijek mi je najdraži i najljepši,ali u Vuralu ima isto nešto posebno
Isto je tako i kod mene, isto.

Definitivno navijam da Nova TV stvarno jednom prikaže K/G, ništa me ne bi više razveselilo od toga.

+ umalo sam zaboravila na Engina A. On mi je isto odličan. Kao što sam već spomenula na njegovoj temi, jednostavno me oduševljava u FSN.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •

Zadnje uređivanje Estrella Azul : 18.02.2012. at 00:03.
Estrella Azul is offline  
Old 18.02.2012., 00:04   #96
jelena i estrella

joj cure, kivo je i moja prva turska ljubav, kao mehmet u gumuš
onda kao behlul s beren, a sad je na pauzi malo, bugra mu uzeo prednost
zato isto jedva cekam k/g iako ne znam kako podijeliti tu ljubav na dva jednaka dijela

edit: estella, koji engin, ovaj kerim? e vidis, on meni nikako! je dobar i drag i mio i lijepe okice i sve to, al nije mi zgodan ni seksi nikako, krakat mi je, neuskladen u pokretima, i ta kosa jooj. (istanbul masal me, mozda jedina, razumije ). al dobro, ionako ih imam previse vec koje obozavam
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 18.02.2012., 00:08   #97
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Moja anna maria, tako je. Kivo mi je ipak broj 1. Prva ljubav zaborava nema, hahah. Šalim se, no osvojio me totalno kao Behlul u Ask-I Memnu. Još uz Beren.



Isto je tako i kod mene, isto.

Definitivno navijam da Nova TV stvarno jednom prikaže K/G, ništa me ne bi više razveselilo od toga.

+ umalo sam zaboravila na Engina A. On mi je isto odličan. Kao što sam već spomenula na njegovoj temi, jednostavno me oduševljava u FSN.
daa,Engin je odličan i fascinirana sam njegovom glumom,svaka čast,a i zgodan je
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Old 18.02.2012., 00:11   #98
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Moja anna maria, tako je. Kivo mi je ipak broj 1. Prva ljubav zaborava nema, hahah. Šalim se, no osvojio me totalno kao Behlul u Ask-I Memnu. Još uz Beren.


Isto je tako i kod mene, isto.

Definitivno navijam da Nova TV stvarno jednom prikaže K/G, ništa me ne bi više razveselilo od toga.

+ umalo sam zaboravila na Engina A. On mi je isto odličan. Kao što sam već spomenula na njegovoj temi, jednostavno me oduševljava u FSN.
moram se i na ovo osvrnuti,znam da smo offtopic,ali Behlul je ipak jedan i jedini...još uvijek ko da me trese struja kad ih gledam u AIM
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Old 18.02.2012., 00:20   #99
Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
moram se i na ovo osvrnuti,znam da smo offtopic,ali Behlul je ipak jedan i jedini...još uvijek ko da me trese struja kad ih gledam u AIM
a sad gledas opet ili? ja bi ih rado opet gledala i tim vise sto sam dosta epizoda propustila,al nemam snage docekati onaj kraj dva dana sam u soku bila! naime nisam mogla na tv-u odgledat do kraja seriju, nego sam se tih dana selila u italiju pa sam preskocila dobar dio i na yt potrazila zadnju, kao idem ja kraj vidjet pa cu kasnije se vratit, a kad ono skroz neocekivano, ful me pogodilo!
joj, bas smo off, evo da se ispravim jedna slikica, mislim da ta jos nije bila, a legendarna je

a mozemo po njoj i visine usporedivat!
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 18.02.2012., 00:25   #100
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
zato isto jedva cekam k/g iako ne znam kako podijeliti tu ljubav na dva jednaka dijela
Mislim da će to i meni biti problem.

Za ovo drugo - da, mislila sam na Kerima. Moram priznati, nije potpuno moj tip fizički, no lijepo mi izgleda. Ima mi nešto u njemu što me zalijepi za ekran u trenu, točnije rečeno. I kao što jelena kaže, odlično glumi. Emocije tako uvjerljivo prenosi da je to nešto fenomenalno.

@jelena, kužimo se.

No, da ne offtopičimo previše s njima dvojicom, bolje mi je da stanem!

Evo još jedne Bugrine s tog snimanja za časopis Vogue, slučajno sam naišla na nju sad jer ga googlam. Samo, šteta što je ovako mala.



+ našla sam ih ja još, moram dobro pregledati temu da ne bih koju sliku ponovila pa ću ih pokušati postaviti uskoro.

I anna maria, da, dobra je ova slika koju si maloprije postavila, ali se nikako ne mogu oduprijeti dojmu da na Kaana gledam kao na Kaana, a ne kao na Erdogana.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •

Zadnje uređivanje Estrella Azul : 18.02.2012. at 00:30.
Estrella Azul is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:45.