Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2010., 17:17   #81
nemoj uzimat tablete, probaj sa tuširanjem...tijelo se priprema za porod.....diši kako treba u tom prvom stadiju, opusti se tokom truda..
ja ih imala 3 tj prije poroda i to većinom navečer oko 1-2 ..trajali bi par sati na 10 min i onda ništa...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 19:01   #82
A jel svaka zena obavezno ima te laznjake?
Jer ja sam otvorena od 31.tj., lezala u bolnici na tokolizi, strogo mirovala, sad smo vec u 38.tj., skoro ce i 39.tj. a ne dogadja se apsolutno nista.
Nemam nikakve grceve, cep nije ispao, nikakvih bolova na vidiku...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 19:25   #83
Ma nema...Ja u prvoj nisam imala laznjake,ako i jesam to bilo malo nesto...ne ko sad...A cep nisam uopce vidla kako izgleda.....
Samo me zabolilo osla u bolnicu i rodila za 2 sata....
A sad majke ti od 35tog tjedna me zajebavaju laznjaci i cep curi....
Meni rekla ginicka danas da u pon ak nerodim do tad dodjem u bolnicu na ctg i pregled i ak budem otvorena jos koji prst da ce me ostavit i porodit....sad prek subote i nedelje odo trcat okolo....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 19:30   #84
Ajde fala bogu. Vec sam pomislila da bi mogla i prenijeti, nakon sto sam skoro rodila negdje tamo u 32.tj.
Sad stvarno nema nikakve naznake da bi ista moglo krenuti.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 21:22   #85
Quote:
ela kaže: Pogledaj post
fala! pomazu normabel i spasmex u kombinaciji. nisam imala spazmex pa sam uzela normabel i lekadol. od ponoci me drmaju pravi trudovi, razliciti su od ovih jer oni su boljeli samo dole, a sad me stegne cijeli trbuh. al hebiga svakih sat vremena po jedan, jos cu se ja namucit...
I za spasmex preporucam da prvo provjeris s ginicem..Kad sam imala urinoinfekciju u drugom tromjesecju trudnoce i imala jake bolove, pitala sam doktora bas za spasmex i nije mi dao da ga pijem.

Ja sam imala "laznjake" iliti u mom slucaju pripremne trudove puna 3 dana i 3 noci prije nego sto mi je nakraju puknuo vodenjak i napokon otisla rodit. Bili su na 10 pa na 7 pa na 5 minuta, sa lijepom uzlaznom krivuljom..ma sve isto kao kod pravih trudova. Radije bi na tvom mjestu prodisavala trudove, tijelo ti se priprema za porod..mozda ce te cak i otvorit kao sto su i mene- dosla u bolnicu vec 4 prsta otvorena. Ja bi radije tako nego pila tablete..
Sretno
mybabyborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 22:54   #86
smislila sam odličan način - kleknem na jastuk pored kreveta i gornjim dijelom tijela legnem na krevet. Kad počne lažnjak pokušam opustiti baš taj dio trbuha i baš tamo prodisavati., lakše je.

Quote:
Sretno
tnx
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 22:56   #87
kako se u biti ti laznjaci osjete uopce?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2010., 23:44   #88
kao nekakva kratkotrajna bol u donjem dijelu trbuha. otkako sam u ovom klececem polozaju skoro da je u potpunosti nestala.
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 08:59   #89
Pa bom meni nije nekad kratkotrajna i traje po dobrih 20 min i tak po cjelo popodne...A bol ko menga rasturajuca...Bas me juce pucalo i sva sam bila bljakava od tih bolova....Kad prestanu to mi je tak super olaksanje
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 09:00   #90
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Pa bom meni nije nekad kratkotrajna i traje po dobrih 20 min i tak po cjelo popodne...A bol ko menga rasturajuca...Bas me juce pucalo i sva sam bila bljakava od tih bolova....Kad prestanu to mi je tak super olaksanje
ovako je identično i kod mene...
niriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 09:33   #91
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Pa bom meni nije nekad kratkotrajna i traje po dobrih 20 min i tak po cjelo popodne...A bol ko menga rasturajuca...Bas me juce pucalo i sva sam bila bljakava od tih bolova....Kad prestanu to mi je tak super olaksanje
slažem se i kod mene je tako.prošla prave pa znam da između pravih postoji sve pravilniji razmak i intenzitet boli koji raste...a ovo sam rastura,u komadu bez pauze,jedino ak promijenim položaj stanu...baš kao menstrualna bol...
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 09:37   #92
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
slažem se i kod mene je tako.prošla prave pa znam da između pravih postoji sve pravilniji razmak i intenzitet boli koji raste...a ovo sam rastura,u komadu bez pauze,jedino ak promijenim položaj stanu...baš kao menstrualna bol...

Prosla sam i ja prave i mos me hebat ak znam razliku ....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 09:43   #93
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post

Prosla sam i ja prave i mos me hebat ak znam razliku ....
kak ne znaš...ovo je od bolova piz... dim da prostiš
a onoo kad imaš osjećaj da ti se od bolova kosti razdvajaju,što je i istina
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 09:53   #94
ma jeste vi sigurne da to sve tak boli?
mislim...mene sad niš ne boli i ja si nekad zabrijem da ću možda ja bit prva koja će rodit bez ikakvih bolova...


to obično kad si popijem malo više brezinog čaja
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 09:54   #95
Quote:
lizianthus kaže: Pogledaj post
ma jeste vi sigurne da to sve tak boli?
mislim...mene sad niš ne boli i ja si nekad zabrijem da ću možda ja bit prva koja će rodit bez ikakvih bolova...


to obično kad si popijem malo više brezinog čaja

Ja popila vec jednu kutiju,juce isla po novu
Mozda ima drogi kakih u brezi a da ni neznamo...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 09:56   #96
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
kak ne znaš...ovo je od bolova piz... dim da prostiš
a onoo kad imaš osjećaj da ti se od bolova kosti razdvajaju,što je i istina
Ma joj,mene u prvoj kad zabolilo ovako ko jaca menga i pocela sukrvica nisam nist ni razmisljala otisla u bolnicu...
A sad tito dragi mogla sam vec u 35tom tjednu vec u bolnicu komotno...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 09:57   #97

a ne znam...

al sad kad čitam, ovak dok me ništ ne boli, u glavi znaaaam da će me bolit al ono...ne boli me pa si zamislim, ma možda mene ni neće bolit.
a možda sam samo previše udisala otrove sa svojih abc kolica
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 10:05   #98
Quote:
lizianthus kaže: Pogledaj post

a ne znam...

a možda sam samo previše udisala otrove sa svojih abc kolica
i ja mislim....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 16:36   #99
Quote:
mafri kaže: Pogledaj post
Pa bom meni nije nekad kratkotrajna i traje po dobrih 20 min i tak po cjelo popodne...A bol ko menga rasturajuca...Bas me juce pucalo i sva sam bila bljakava od tih bolova....Kad prestanu to mi je tak super olaksanje
isto i kod mene.
__________________
Goran29.12.2010
Petar6.06.2014
Tena 2.03.2017
Dadaika is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 16:42   #100
Evo danas vec treci put i svaki put mi je duze da me boli nekako cudno u ledjima....
Pocne od lopatica pa onako ko probadanje sve do donjih ledja,ko da me neko nozem drma u ledja,neka ostra bol....
Evo sad prije 5 min me toliko copilo da sam jedva disala...
Sta je to
Jel iko tako osjetio...To nije bol menge ni blizu...Vrlo cudna bol...Evo je opet sad...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.