Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2007., 22:46   #41
Quote:
didi1 kaže: Pogledaj post
Ma nije plodna voda jer mislim da bi ti prije trebao otici onaj cervikalni cep o kojem nas je Stella redovno obavjestavala ako se sjecas! To je samo iscjedak i kao sto rekoh dok ne pece ili svrbi nije opasno ali svakako to napomeni kad ides na pregled!
veli doktorica da se može napraviti rupica na vodenjaku (valjda vodenjak ), koja poslije može zarasti..... , da ne mora otići cervikalni
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:47   #42
Quote:
Lelija kaže: Pogledaj post
Ja sam primjetila veće događanje dole obično kad se puno ushodam ili radim nekaj (mačkulina, mislim po kući a ne ono drugo "nekaj")...
i kod mene isto tako!!!!!
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:52   #43
Quote:
Lelija kaže: Pogledaj post
Ja sam primjetila veće događanje dole obično kad se puno ushodam ili radim nekaj (mačkulina, mislim po kući a ne ono drugo "nekaj")...
znam kakva su događanja kad je nešto drugo u pitanju i na koji si onda način vlažan
__________________
Gospodin mi je svjetlost i spasenje...koga da se bojim.
machkala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:54   #44
Quote:
mijaja kaže: Pogledaj post
veli doktorica da se može napraviti rupica na vodenjaku (valjda vodenjak ), koja poslije može zarasti..... , da ne mora otići cervikalni
Da ali ja mislim da se ta rupica moze napraviti u pocetnom stadiju dok beba jos nije toliko velika i pokretljiva pa onda moze biti da po malo curka.Sada kada je beba velika mislim da i kad bi bila rupica curilo bi malo vise.Kazem ne znam ,lupetam ali mislim da to nije plodna voda iskljuciti ne mogu nista jer nisam kompetentna po tom pitanju ,mogu samo predpostavljati ali doci ce na temu sigurno nasa draga poznanica i ona ce nam reci o cemu se radi u to ne sumnjam!
didi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:54   #45
Quote:
mačkulina kaže: Pogledaj post
znam kakva su događanja kad je nešto drugo u pitanju i na koji si onda način vlažan
ja više ne znam......
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 23:33   #46
nemora imati miris..
ja sam u 26, 27 tjednu dobila strogo mirovanje jerbo mi se pojavio iscjedak blago fluorescentno zelene boje...
1 i nikada više..
moj ti je savijet da odeš kod gina da ti uzmu briseve..

i ja koliko znam može bit plodna voda..
ali koliko je meni poznato dok got se radi o maloj količini koja curi, dok oni ustanove da je bistra i bez stanica te je ima dovoljno, mislim da ne bi trebalo bit problema.. (pls da me netko ispravi ako to nije točno..) jer se može nadoknaditi..

no moj ti je savijet da odeš ginu odmah..iscjedak koji nisi imala do sada (dakle nešto se promjenilo..) može biti indikator raznih stvari ali nemora značiti niš..
to će ti gin najbolje reći..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..

Zadnje uređivanje putnica : 11.02.2008. at 17:36.
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 18:23   #47
Quote:
mijaja kaže: Pogledaj post
veli doktorica da se može napraviti rupica na vodenjaku (valjda vodenjak ), koja poslije može zarasti..... , da ne mora otići cervikalni
Slažem se s tobom Mijaja.Sa mnom je u bolnici ležala cura kojoj je u sedmom mjesecu naprsnuo vodenjak,pila je antibiotike dok prsnuće nije zaraslo.
Kod sumnje na otjecanje plodne vode bi tebalo raditi test lakmus papirom kod doktora ali ni oni nisu žurni da rasterete trudnice.
Nadam se da su ovi naši iscjetci (a ima ih) samo normalne pojave u trudnoći
psyhomama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 18:29   #48
Kod mene nije bila riječ o vodenjaku ...samo mi je bježala mokraća....
__________________
Gospodin mi je svjetlost i spasenje...koga da se bojim.
machkala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 18:32   #49
To je najnormalniji popratni sadrzaj jedne trudnice. Ja sam kroz cijelu trudnocu imala iscjedak i nosila sam stalno dnevne uloske.
mi_ama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 18:32   #50
Quote:
mačkulina kaže: Pogledaj post
Kod mene nije bila riječ o vodenjaku ...samo mi je bježala mokraća....
i meni se to dešava....
posebno kad malecka naglo naskoči na mjehur.... ljubi ju majka...
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 09:17   #51
meni zgleda stalno skače po mjehuru jer sam i stalno na wc-u
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 08:57   #52
Krvavi iscjedak u 38. tjednu?

Ovak, bila sam jučer na redovnoj kontroli kod ginića, sve ok, pregled me nije ništ bolel al kad sam došla doma skužila sam da krvarim.

Zvala sam ginićku tj, dvoje njih i rekli su da to nije ništ strašno, bude prestalo. I ok, jučer je prestalo, samo kod piškanja je bio jedva vidljivi smeđkasti trag.

I sad malo prije, odem ja opet piškiti i kad ono, vidim na papiru prilično puno jaaaako tamno crvenog, više smeđeg, gustog iscjedka.

Sutra sam opet naručena kod ginićke, jel ju trebam nazvati ili je i to normalno?

Malo sam se splašila.
__________________
Nemoj život shvaćati preozbiljno, ionako se nečeš živ izvući iz njega.
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 09:04   #53
Ja bi otisla u bolnicu na pregled za svaki slucaj.. Mozda nije nista, ali ja bi bila mirnija..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 09:27   #54
Hm, a dal bi to mogel biti onaj sluzavi čep? Jel on tak jako gust i skoro smeđi?
__________________
Nemoj život shvaćati preozbiljno, ionako se nečeš živ izvući iz njega.
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 10:19   #55
Quote:
HiP kaže: Pogledaj post
Hm, a dal bi to mogel biti onaj sluzavi čep? Jel on tak jako gust i skoro smeđi?
meni to sliči na čep...al ne uzbuđuj se, ponovo pitaj ginekologa za svaki slućaj

što se tiče poroda on može biti i danima nakon kad izađe čep...

bitno je da nije svježa, oblina crvena krv...to je ljuštenje posteljice i početak poroda...neovisno o trudovima

mnogim ženama ode čep tako pred kraj i onda čekaju tudove i pucanje vodenjaka...i na kraju završe na dripu, ...

tvoja beba je razvijena...prošla si 37 tjedan, sve će biti ok
mamaika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 17:20   #56
juhu, ode čep ,
nema frke, što reče kolegica- u terminu si, a može proć još više dana do početka poroda
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 18:47   #57
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
juhu, ode čep ,
nema frke, što reče kolegica- u terminu si, a može proć još više dana do početka poroda
Ajme meniiii.....i strah me i jedva čekam
__________________
Nemoj život shvaćati preozbiljno, ionako se nečeš živ izvući iz njega.
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 19:17   #58
i meni se cini da se porod opasno priblizio.. cula sam kad dodje to tog da onda porod slijedi najdulje tjedan do dva poslije. Zato ti zelim puno srece.. A ak sutra svakako imas pregled kod gin. onda pricekaj do sutra. Blizu je ne
(a ti opet kako zelis )
marci is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 19:38   #59
Quote:
HiP kaže: Pogledaj post
Ovak, bila sam jučer na redovnoj kontroli kod ginića, sve ok, pregled me nije ništ bolel al kad sam došla doma skužila sam da krvarim.

Zvala sam ginićku tj, dvoje njih i rekli su da to nije ništ strašno, bude prestalo. I ok, jučer je prestalo, samo kod piškanja je bio jedva vidljivi smeđkasti trag.

I sad malo prije, odem ja opet piškiti i kad ono, vidim na papiru prilično puno jaaaako tamno crvenog, više smeđeg, gustog iscjedka.

Sutra sam opet naručena kod ginićke, jel ju trebam nazvati ili je i to normalno?

Malo sam se splašila.
Čestitam,uskoro ćeš držati svoje malo u naručju!
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 19:38   #60
I meni se čini da bi mogao biti čep tako da se ne moraš preveć uzbuđivat. Pogotovo pošto sutra ideš kod ginića.

Držim fige da je sve ok i da bebica dođe na ovaj svijet što prije, slatka, zdrava i sretna a da mamu ništa ne buba i da sve prođe super!
mala tirkizna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.