Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2014., 15:38   #9301
Linić digao novu kredu i nama starim studentima podijelio

Sad će biti problem izdržati do 25.5.
Tiimo is offline  
Old 15.04.2014., 16:48   #9302
Je li ovdje netko bivši korisnik državne koji se sad prebacio na sveučilišnu kao ja?
Kad će uplata sveučilišne? Meni su uplatili državnu danas, što ću morat vraćat..ali nitko mi se nije javio od ministarstva u vezi dogovora oko vraćanja..
Javila sam im prije naravno da odustajem od državne, što čekaju?
__________________
...Za bolji svijet
Empire of dirt is offline  
Old 15.04.2014., 17:23   #9303
Quote:
Savjetnik FFZG kaže: Pogledaj post
Hvala ti na info! Stvarno su brzi.
brzi i dobro organizirani! dodjela je odlična bila, baš se vidjelo da su se potrudili (dobro, oko sveg osim aplikacije za prijavu ).
sarče44 is offline  
Old 15.04.2014., 19:58   #9304
jeste svi dobili mejl da su ugovori poslani u referadu? ja nisam
analija is offline  
Old 15.04.2014., 22:10   #9305
Quote:
sarče44 kaže: Pogledaj post
brzi i dobro organizirani! dodjela je odlična bila, baš se vidjelo da su se potrudili (dobro, oko sveg osim aplikacije za prijavu ).
Točno to. A neću reći koliko se puta popunjavala prijava!
Savjetnik FFZG is offline  
Old 15.04.2014., 22:20   #9306
Quote:
analija kaže: Pogledaj post
jeste svi dobili mejl da su ugovori poslani u referadu? ja nisam


Kakve veze ima sto nisi dobila mail? Mozda i ne dobijes. Nazovi referadu, te ako su ugovori stigli idi potpisi.
GoogleGuy is offline  
Old 15.04.2014., 23:40   #9307
Quote:
Empire of dirt kaže: Pogledaj post
Je li ovdje netko bivši korisnik državne koji se sad prebacio na sveučilišnu kao ja?
Kad će uplata sveučilišne? Meni su uplatili državnu danas, što ću morat vraćat..ali nitko mi se nije javio od ministarstva u vezi dogovora oko vraćanja..
Javila sam im prije naravno da odustajem od državne, što čekaju?

Ja sam. Ista situacija. S tim da nisam mogla prisustvovati na onoj "svečanosti" kad su se primale te Odluke tak da uopće nemam pojma ni o čemu. Javila sam im prije i rekli su da će mi naknadno javiti o preuzimanju, ali još nisu. Ne znam što se čeka...
onajkojinezna is offline  
Old 16.04.2014., 12:07   #9308
Da li dobivamo 9 ili 10 drzavnih stipendija u 2014. godini?

Buni me ovaj krajnji rok "30. rujna 2014."
GoogleGuy is offline  
Old 16.04.2014., 20:57   #9309
Quote:
GoogleGuy kaže: Pogledaj post
Da li dobivamo 9 ili 10 drzavnih stipendija u 2014. godini?

Buni me ovaj krajnji rok "30. rujna 2014."
Mislim da 9.


Da i tu pitam, jel zna možda netko jesu došli ugovori za državnu u referadu FFZG-a?
cloudyday is offline  
Old 16.04.2014., 21:09   #9310
Quote:
cloudyday kaže: Pogledaj post
Mislim da 9.


Da i tu pitam, jel zna možda netko jesu došli ugovori za državnu u referadu FFZG-a?
Nisu, ja sam danas oko pola 11 provjerila. Rekli su mi da će staviti obavijest na stranice faksa kad dođu.
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Old 17.04.2014., 11:44   #9311
Upravo sam dobila mail od ministarstva koji između ostalog kaže i ovo: "Poštovani,

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta obavještava Vas kao studenta koji je ostvario pravo na državnu stipendiju, da je 17. travnja 2014. uputilo ugovore o dodjeli državne stipendije studentskoj službi Vašeg matičnoga visokog učilišta."

Tko je tu lud?
A jučer sam ih zvala jesu li sve poslali jer su mi na faxu rekli da još ništa nije stiglo i rekli su mi da je sve poslano
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Old 17.04.2014., 14:20   #9312
Quote:
awia kaže: Pogledaj post
Upravo sam dobila mail od ministarstva koji između ostalog kaže i ovo: "Poštovani,

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta obavještava Vas kao studenta koji je ostvario pravo na državnu stipendiju, da je 17. travnja 2014. uputilo ugovore o dodjeli državne stipendije studentskoj službi Vašeg matičnoga visokog učilišta."

Tko je tu lud?
A jučer sam ih zvala jesu li sve poslali jer su mi na faxu rekli da još ništa nije stiglo i rekli su mi da je sve poslano
Ne znam ja što im znači taj mail jer sam ja svoj ugovor još jučer potpisala u referadi
Reywal279 is offline  
Old 17.04.2014., 14:44   #9313
Quote:
Reywal279 kaže: Pogledaj post
Ne znam ja što im znači taj mail jer sam ja svoj ugovor još jučer potpisala u referadi
koji fax?
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Old 17.04.2014., 14:53   #9314
Sveučilišna za one koji nisu bili na dodjeli stigao mail za preuzimanje Odluke o dodijeljenoj stipendiji Sveučilišta u Zagrebu
pravipurger is offline  
Old 17.04.2014., 16:04   #9315
Quote:
awia kaže: Pogledaj post
Upravo sam dobila mail od ministarstva koji između ostalog kaže i ovo: "Poštovani,

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta obavještava Vas kao studenta koji je ostvario pravo na državnu stipendiju, da je 17. travnja 2014. uputilo ugovore o dodjeli državne stipendije studentskoj službi Vašeg matičnoga visokog učilišta."

Tko je tu lud?
A jučer sam ih zvala jesu li sve poslali jer su mi na faxu rekli da još ništa nije stiglo i rekli su mi da je sve poslano
Poslali jesu. To ne znači da su ih faksevi primili.
Neki jesu, neki još uvijek nisu.
bićva is offline  
Old 17.04.2014., 19:36   #9316
Quote:
bony4 kaže: Pogledaj post
Nisu, ja sam danas oko pola 11 provjerila. Rekli su mi da će staviti obavijest na stranice faksa kad dođu.
Da se nadovežem sama na sebe. Stigli u referadu FFZG-a, danas potpisala.
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Old 17.04.2014., 20:30   #9317
Jesu rekli ista kad ce biti obrađeni prigovori?
scooby10 is offline  
Old 17.04.2014., 20:39   #9318
Quote:
Reywal279 kaže: Pogledaj post
Ne znam ja što im znači taj mail jer sam ja svoj ugovor još jučer potpisala u referadi
i ja sam jučer potpisala, i dns sam dobila mail, tako da to ništa ne znači
analija is offline  
Old 17.04.2014., 21:15   #9319
ali moj fax još ništa ne javlja
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Old 18.04.2014., 00:45   #9320
meni je uvjet za stipendiju 55 ects bodova. Preddiplomski sam produžio za jednu godinu i u toj zadjoj mogu max skupiti 13 bodova. Zanima me da li na potvrdama piše koliko sam bodova ostvario prošle akademske godina ako ću upisati 1. godinu diplomskog (tj. da li će samo pisati da je student upisan u prvu godinu diplomskog ili i da sam skupio 13 bodova pošto su preddiplomski i diplomski dva odvojena studija)
emanuelson1000 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.