Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2013., 17:31   #241
hehh, morala sam pustit pare u flormaru
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 17:57   #242
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post

Šiška, javi jesi šta kupila najbolje su cijene za ruževe (19 i 21 kn) i silky blush on rumenila (sa 32 na 22 i po kune). Ostalo možeš po istoj cijeni kupit u Refan-u samo šta je u Istarskoj puno bolji izbor. Ona veća caledoscopic rumenila i shimmeri su dosta skuplji, kao i četverostruka sjenila.
ić ću vjerojatno sutra ujutro, danas više ne smin trošit (kupila jutros puder, neku kremu za lice za isprobat, lak i grudnjak - sve na putu do dućana od mobitela . aj puder mi je stvarno triba, ovo ostalo je bilo jeftino, ali svejedno )

da bar nađem onaj ruž br. 98, mislim da bi mi to bila naj nude nijansa. zadnji put u refana kad sam gledala taman je ostao zadnji, na kasi sam ga otvorila da provjerim i bio je diran pa sam ga samo vratila
Šiška is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 22:02   #243
Mislim da čak znan koji je to, super je stvarno

imali su par lipih nude nijansi i boje mesa kad sam ja bila..jedino ako se nisu prodale od onda...
super su im te nijanse od 90 pa nadalje...meni je sestra uzela 92, neka ledeno blido roza, predobra je, pari Dior
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 22:21   #244
Quote:
DBys kaže: Pogledaj post
hm, da...sve oblijepljeno trakom ko crime scene curka u flormaru pokraj kaze da nema pojma sto se dogodilo, da i zenska koja tamo radi isto ne zna zasto su ga zapecatirali, a zasto jbt. pa nekom su smetali i poslali im inspekciju - toga kod nas ima na svakom koraku
uglavnom, kazu na fejsu da ce otvoriti za koji dan, na istoj poziciji, tako da nema frke, GR ostaje di je, glavno da ja danas nisam mogla do svog laka
vjerojatni ce i ovom u zagrebu jer sam ja jučer bila i izdavali su račune na paragon bloku, a do 1.4. moraju imati onaj sustav kao i kafići.
Chantal_Wilson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 20:04   #245
Šiška, provjeravala sam i imaju još 2 komada 98

stvarno je super
http://4.bp.blogspot.com/-rXOmsPjGNe...lden+rose5.jpg
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 09:04   #246
Quote:
Delta Dawn kaže: Pogledaj post
Cure, ima 126-ice u Osijeku u Porti na onom štandu gore, ja sam kupila prekjučer.
Ima ga i u Zg, kupila sam ga i ja Iako, voljela bih da je mrvicu "koraljniji", dosta vuče na nude ovako.. Ali jako lijepo izgleda sa sjajilom preko..
__________________
♥♥ sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ ǝʇ ɯıloʌ ♥♥
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 14:27   #247
da, da, baš je onako breskvast. ali ta nijansa i konzistencija za te pare ...
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 08:37   #248
To definitivno
__________________
♥♥ sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ ǝʇ ɯıloʌ ♥♥
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 12:15   #249
GR 126

Još me cura na štandu pita, odakle tolika pomama za 126 ...

Uz tu 126, meni je kao podloga na ustima odlična 125. Tipa ovaj ruž mi je najljepši ikad narančasti ruž:



Uploaded with ImageShack.us

ali na mojim ustima ispadne pretaman Zato ja fino prvo namažem ovu 125


Uploaded with ImageShack.us

i onda preko toga bilo koji ruž mi ispane onako kako ja želim
Delta Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 12:23   #250
Da li ima negdje na netu dobri swatchevi za ruzeve?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 12:29   #251
Swatch

Galadriel, mogla bih ja danas swatchnuti svoje... imam nekih 10tak komada. Možda nekome pomogne
Delta Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 12:32   #252
Quote:
Delta Dawn kaže: Pogledaj post
Galadriel, mogla bih ja danas swatchnuti svoje... imam nekih 10tak komada. Možda nekome pomogne
Ako bi ti se dalo to bi bilo super
Vjerovatno ce pomoci vecini ljudi koji dolaze na temu.

Samo plz napisi i koji si podton
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 22:07   #253
ja sam uzela br. 98 danas, divna divna divna nude nijansa mogao bi biti dupe za MAC creme de nude.

inače, vrlo teško određujem nudače prema podtonovima, ovog sam ubola na slijepo i stvarno je predivan
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 11:04   #254
ja sam se vratila iz Osijeka sa 7 novih GR ruževa
ako stignem napravit ću i ja swatcheve za vikend. i ja sam tražila po netu pa baš i nema previše.
meni se 126 činila prenarančasta za mene, sad se pitam jesam li pogriješila, pogotovo ako je nema u zg
LilMee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 14:25   #255
možda i jesi, jer je must have
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 15:27   #256
dark_star - jesi naišla na 126-icu u Splitu? Uzela san je pred 2 mjeseca u Zg, još neko vrime neću gori a pri kraju mi je :/
Heather is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 22:09   #257
Nope :/ nema je ni za lijek.

Ali ovi ruževi su presavršeni.

Imala sam davno insajderski info da se GR radi u Turskoj s istim pigmentima kao i Dior. Priznajem, bilo mi je smiješno, no sad sve više u to vjerujem. Točno kako cure opisuju Dior ruževe (oporavljaju usne poput najboljeg balzama, dobro pigmentirani, divno kremasti, super boje...) gotovo da sve isto mogu potpisati za ovaj Golden Rose , samo za 10 puta manju cijenu . Zbilja, nisam znala što propuštam
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 22:38   #258
i ja bih sada swatcheve

Quote:
Delta Dawn kaže: Pogledaj post
Galadriel, mogla bih ja danas swatchnuti svoje... imam nekih 10tak komada. Možda nekome pomogne
nemoj nas zaboraviti
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 12:37   #259
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Nope :/ nema je ni za lijek.

Ali ovi ruževi su presavršeni.

Imala sam davno insajderski info da se GR radi u Turskoj s istim pigmentima kao i Dior. Priznajem, bilo mi je smiješno, no sad sve više u to vjerujem. Točno kako cure opisuju Dior ruževe (oporavljaju usne poput najboljeg balzama, dobro pigmentirani, divno kremasti, super boje...) gotovo da sve isto mogu potpisati za ovaj Golden Rose , samo za 10 puta manju cijenu . Zbilja, nisam znala što propuštam
A ja bas maloprije gledala neke Dior swatcheve
Ima li GR dupe za nijanse Pink Baiser i Pink Songe?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 14:53   #260
Znaš što, kad ja dođem u onaj njihov dućan, pogubim se među svim onim nijansama. Imaju 3-4 superraznolike linije ruževa. Recimo, naišla sam na hrpu potencijalnih dupeova za ovaj 264. Vjerojatno ima, ali treba kopati da se nađe.

Pogledaj ovu liniju (perfect shine) http://i00.i.aliimg.com/photo/v0/103...E_LIPSTICK.jpg i ovu (with vitamin E), ti su najkremastiji od onog što sam probala http://beautycosmetic.biz/images/grlipstickall.jpg

U Refanu ima nešto ruževa (ne sve nijanse, koliko ja znam), a ne znam kakva je situacija u GR dućanima. Nama se u gradu jedan dućan sa profi frizerskom i šminkerskom opremom rješava njihovog asortimana, i imamo hrpu nijansi.

Baj d vej, ja se ne mogu nadiviti njihovim creme i nude nijansama - divno pigmentirani, u 1 sloju prekrivaju samo tako . Bolji su mi npr. i od Bourjois 03 Peche Cosy iz Rouge Edition kojeg obožavam, ali koji je u usporedbi s njima u 1 sloju gotovo providan
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.

Zadnje uređivanje dark_star : 09.03.2013. at 15:00.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.