Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2012., 23:36   #1941
Quote:
Venana kaže: Pogledaj post
Imam jednu molbu ako mi netko može pomoći. Tražim naime HZZO ginekologa na širem području Jaruna, po mogućnosti da prima pacijente, da nije prevelika gužva i da je relativno OK. Samo to

Živim na Jarunu pa mi se ne da voziti preko cijelog grada, a sad će mi često trebati. Dakle u obzir dolaze Knežija, Srednjaci, Jarun, Vrbani, Prečko, eventualno Trešnjevka.
Pokušala sam negdje naći popis domova zdravlja i pripadajućih ginekoloških ordinacija pa da zivkam po redu, ali bezuspješno. Pa ako netko ima takav popis ili barem zna te lokalne ordinacije, bila bih jako zahvalna.
imaš popis svih ginekologa na stranicama HZZO-a...

živim i ja na Jarunu i postoje samo 2 ginekologa na tom području--> Suzana Bokić (DZ Prečko) i Marija Hršak (DZ Jarun-Gajevo), nju trenutno netko mijenja....to je sve...ali nijedna ne prima već jako dugo....

od onih u blizini koji primaju --> na srednjacima postoji ordinacija strahimira banovića i na trešnjevci jozo ezgeta....od toga bježi
najbolje i najbliže što prima je zrinka komadina estatiev na malešnici...što i nije toliko daleko...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2012., 20:52   #1942
cure koje ste kod dr. Klepac na Borongaju. Da li onda zeli radi briseve? Sumnjam da imam hpv pa zelim provjerit. A i ja jos nisam dosla na red kod dr -.-
Sestra mi vec 2mj govori nazovi na 1.dan menstruacije,i naz ja sad zadnji put,da bi mi rekla nemogu te narucit jer smo na godisnjem od 30.12. Mislim,ako je vec znala da ce na godisnji mogla me mjesec prije narucit. Iovak me moja dr.opce prakse poslala ginicu,jer mi samo njen nalaz fali. I sad moram bzvz cekat jos mj dana,i onda ako mi nece htjet bris napravit poludit cu
justmeandyou is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 00:18   #1943
Zna tko kad je Klepac Pulanic onda na godisnjem? Trebam recept za pilule najkasnije 8.1., malo sam se kasno sjetila.
__________________
...i ti ces letjeti bez krila i pobjedivati bez maca...
El Hafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 10:42   #1944
Quote:
etera35 kaže: Pogledaj post
@ive - ako je riječ o ordinaciji koja ima ugovor s HZZO-om to spada u osnovnu pretragu i ne smije se naplaćivati. tako je pisala obavijest i na vratima kod moje ginekologice.

ministarstvo zdravlja ima tzv. bijeli telefon za takve prituzbe, nazovi i tamo se zali.
Hvala ti puno....
iveeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 12:36   #1945
Quote:
El Hafi kaže: Pogledaj post
Zna tko kad je Klepac Pulanic onda na godisnjem? Trebam recept za pilule najkasnije 8.1., malo sam se kasno sjetila.
rekla mi je sestra da počinju raditi 7.1.
ti.bi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 18:54   #1946
Ima li tko iskustva, i kakva, sa - 1) dr. Danijel Šeba, dom zdravlja Švarcova, i 2) dr. Findri-Guštek, zdravstvena ustanova Sesvete?
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 19:28   #1947
za ovu zadnju imaš dosta negativnih komentara....za ovog prvog se ne sjećam, ali bilo je postova i o njemu...koristi forumsku tražilicu...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 19:46   #1948
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
za ovu zadnju imaš dosta negativnih komentara....za ovog prvog se ne sjećam, ali bilo je postova i o njemu...koristi forumsku tražilicu...
Da, hvala, pregledala sam po temi, no vidjeh da je za Šebu zadnji post napisat prošle godine, i da ga dosta cura hvali... moram priznati da mi je jako žao što nigdje ne vidim za njega, u pretrazi google-om, email ...
A ovo o Findri-Guštek je stvarno negativno, od podosta žena... stvarno se pitaš kako opstaju sa toliko negativnih iskustava.

I, hvala ti
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 19:53   #1949
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
dr. Findri-Guštek, zdravstvena ustanova Sesvete?
Ta žena je uvijek nadrkana. Živčana, a da ne pričam kolko je gruba. Informacije - 0 bodova.
Sa mnom je čak i pričala, al o mom faksu, zivotu, familiji i ostalo. Inače nije baš pričljiva na način na koji bi trebala.

Na njenoj razini ti ja mogu ovako preko neta obavit pregled.
Kada sve štima:
'Imaš upalu. Dodji po terapiju.'
Kakvu, nema smisla da pitaš opće.

Ako imaš neki problem:
'Ma nije ti to ništa.'

Ako trebaš pilule:
'Samo dodji po recept. Ne trebaju pretrage.'

Dobra stvar je kaj nije bilo baš guzve i većinom si na redu kad trebaš i bit. Pitam se zakaj.
Sve u svemu, nikako ne preporučam.
__________________
Over thinking, over analyzing, separates the body from the mind.
Poison Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 20:11   #1950
Quote:
Poison Candy kaže: Pogledaj post
Ta žena je uvijek nadrkana. Živčana, a da ne pričam kolko je gruba. Informacije - 0 bodova.
Sa mnom je čak i pričala, al o mom faksu, zivotu, familiji i ostalo. Inače nije baš pričljiva na način na koji bi trebala.

Na njenoj razini ti ja mogu ovako preko neta obavit pregled.
Kada sve štima:
'Imaš upalu. Dodji po terapiju.'
Kakvu, nema smisla da pitaš opće.

Ako imaš neki problem:
'Ma nije ti to ništa.'

Ako trebaš pilule:
'Samo dodji po recept. Ne trebaju pretrage.'

Dobra stvar je kaj nije bilo baš guzve i većinom si na redu kad trebaš i bit. Pitam se zakaj.
Sve u svemu, nikako ne preporučam.
ili riječima -omg...
mislim, pročitala sam dosta negativnoga o njoj po ovoj temi, ali me i dalje uspijeva stvarno iznenaditi kako takvi doktori uspjevaju opstati, sa tooooooliko negativnih iskustava pacijenata... valjda će mi ostati nepoznanica
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 20:29   #1951
Nemam pojma. Nije mi jasno jel to nitko ne kontrolira ili se stvarno nitko ne žali.
__________________
Over thinking, over analyzing, separates the body from the mind.
Poison Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 14:03   #1952
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
imaš popis svih ginekologa na stranicama HZZO-a...

živim i ja na Jarunu i postoje samo 2 ginekologa na tom području--> Suzana Bokić (DZ Prečko) i Marija Hršak (DZ Jarun-Gajevo), nju trenutno netko mijenja....to je sve...ali nijedna ne prima već jako dugo....

od onih u blizini koji primaju --> na srednjacima postoji ordinacija strahimira banovića i na trešnjevci jozo ezgeta....od toga bježi
najbolje i najbliže što prima je zrinka komadina estatiev na malešnici...što i nije toliko daleko...
Hvala ti puno na odgovoru
Venana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 23:02   #1953
Quote:
Poison Candy kaže: Pogledaj post
Nemam pojma. Nije mi jasno jel to nitko ne kontrolira ili se stvarno nitko ne žali.
mislim da je ovo drugo u pitanju. jer da su sve cure s foruma (a možete zamisliti koliko je još žena koje nisu na forumu ili nisu pisale na temi) poslale prigovor, garant bi se nešto poduzelo.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 21:59   #1954
Nova sam pacijentica dr. Žigmund,ali sam bila već nekoliko puta, i imam samo pohvale! Čekala sam nekih pola sata, ali nisam bila naručena, inače bih rekla da se duže čeka jer sam vidjela jako puno cura ali ona radi sada za dvije ambulante, tako sam čula sestru dok je pričala s nekom na telefon i objašnjavala zašto se dugo čeka. Ali sve u svemu 5! Posvetila mi se i to mi je bilo najbitnije.
Medo&Mačak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2013., 22:33   #1955
Pozdrav
Studentica sam u Zagrebu i nikad nisam bila na ginekološkom pregledu. Može me tko uputiti u proceduru traženja? Gledam po netu, ne znam gdje da tražim i tko je u redu.
Lijeha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 13:19   #1956
Bok, cure! Imam jedno pitanje. Inače sam pacijentica dr. Kovačević na Novoj cesti, žena je grozna što me natjeralo da idem kod privatnika već zadnjih 12 godina. Kod nje sam od kad sam imala 16 i od tada priča da će u mirovinu. Baš sam danas nazvala da se naručim za briseve jer nemam love da to obavim privatno i učinilo mi se da mi je sestra rekla da imaju novu doktoricu. Da li netko zna nešto o tome, je li moguće da je Kovačevićka napokon otišla?
ivky is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 04:19   #1957
bok cure sklopila sam prvi put ugovor za dopunsko zdravstveno ovaj tjedan, zanima me koliko je to isplativo?
bas sam u potrazi za ginekologom preko hzzo. dosad sam isla privatno pa me zanima kolike su cijene, dali se placa razgovor (konzultacije), papa i ultrazvuk? koliko je sve to uz dopunsko?
koliko se obicno ceka na pregled u cekanici, dali je potrebno napraviti termin uvijek ili je moguce samo doci i cekati red?
puno hvala na odovoru
Seppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 17:30   #1958
Quote:
Seppina kaže: Pogledaj post
bok cure sklopila sam prvi put ugovor za dopunsko zdravstveno ovaj tjedan, zanima me koliko je to isplativo?
bas sam u potrazi za ginekologom preko hzzo. dosad sam isla privatno pa me zanima kolike su cijene, dali se placa razgovor (konzultacije), papa i ultrazvuk? koliko je sve to uz dopunsko?
koliko se obicno ceka na pregled u cekanici, dali je potrebno napraviti termin uvijek ili je moguce samo doci i cekati red?
puno hvala na odovoru
Ja sam do sada promijenila par ginekologa (selidba u drugi grad..) i ni kod jednog nisam ništa plaćala, dok ti neki naplaćuju. To zavisi od gin do gin. Čekanje ti zavisi o broju pacijentica, moje iskustvo ako dođem još u pola 8 prva sam (a da nisam naručena bilo uzv ili papa).
Medo&Mačak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 13:34   #1959
Zene... trebala bih informaciju. Zna li netko moze li se prilikom prvog upisa kod ginekologa (i prvog pregleda opcenito) doci malo prije na red ukoliko imamo nekih problema koji bi se trebali sto prije rjesavat? Citam sad po temi i vidim da se dosta dugo ceka za pregled, to mi ni ne bi bio problem da nemam tegoba. Mislila sam se upisati kod dr. Tajane Klepec Pulanic, zna li mozda netko kakva je kod nje situacija s cekanjima?

I izuzev doktorice koja je na Borongaju, moze li netko preporucit dobrog socijalnog ginekologa na podrucju Maksimira, po mogucnosti zenskog?

Unaprijed hvala na odgovorima
__________________
Ljubičastu boju zvala je ljubistača...

Zadnje uređivanje ljubistaca : 04.01.2013. at 13:39.
ljubistaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 18:10   #1960
Quote:
ljubistaca kaže: Pogledaj post
Zene... trebala bih informaciju. Zna li netko moze li se prilikom prvog upisa kod ginekologa (i prvog pregleda opcenito) doci malo prije na red ukoliko imamo nekih problema koji bi se trebali sto prije rjesavat? Citam sad po temi i vidim da se dosta dugo ceka za pregled, to mi ni ne bi bio problem da nemam tegoba. Mislila sam se upisati kod dr. Tajane Klepec Pulanic, zna li mozda netko kakva je kod nje situacija s cekanjima?

I izuzev doktorice koja je na Borongaju, moze li netko preporucit dobrog socijalnog ginekologa na podrucju Maksimira, po mogucnosti zenskog?

Unaprijed hvala na odgovorima
Meni je kod prvog pregleda sestra rekla da nazovem na prvi dan ciklusa i onda me naručila za 14. dan, tako da vjerujem da može i ako napomeneš da je hitno

Inače sam zadovoljna s čekanjem kad si naručen, nisi tu minutu na redu, ali u roku pola sata sigurno.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:01.