Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2009., 22:33   #21
Quote:
radman_112 kaže: Pogledaj post
e ljudi aj pomozite mi malo...dosadno mi prek ljeta a radio bi nes...ak znate ko prima srednjoskolce za rad napisite tu pls...gledo sam u ucenickom al tam skoro nis ne stavljaju...pomoziteeeee
www.mpg.hr
tel: 6064-600
promocije 20kn/h
inana_000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 22:36   #22
Quote:
inana_000 kaže: Pogledaj post
www.mpg.hr
tel: 6064-600
promocije 20kn/h
a cek kaj bi ja tu radio...jel ti mozda radis pa da mi kazes kak je?
radman_112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 23:02   #23
A kaj ti nije jasno, pa promoviraš njihove proizvode u raznim trgovački lancima....



P.S. A današnja djeca ništa ne kuže jer su ih kompovi zatupili...
Procesor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 23:21   #24
Quote:
Procesor kaže: Pogledaj post
A kaj ti nije jasno, pa promoviraš njihove proizvode u raznim trgovački lancima....



P.S. A današnja djeca ništa ne kuže jer su ih kompovi zatupili...
fala...ma nie vec nikad nisma cuo za tu firmu a na webpageu nis ne pise
radman_112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 09:36   #25
Onda ok
Procesor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:38   #26
Honorarni posao u srednjoj

Pozdrav, za par dana ću navršit 18 godina i u 9. mj. ću biti 4. razred srednje. Zanima me mogu li se honorano zaposliti za vrijeme trajanja škole te ako netko ima savjete koji se poslovni nude i kako se prijaviti za posao. Hvala
Aha1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:49   #27
Quote:
Aha1969 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, za par dana ću navršit 18 godina i u 9. mj. ću biti 4. razred srednje. Zanima me mogu li se honorano zaposliti za vrijeme trajanja škole te ako netko ima savjete koji se poslovni nude i kako se prijaviti za posao. Hvala
naravno da možeš
najbolje ti je preko učeničkog ugovora
što se poslova tiče- dijeljenje letaka, novina, rad kao promotor u shopping centrima, neko skladište ili nešto slično..
možeš raditi razne poslove, ovisi što te zanima..
ne znam- na tvom mjestu bih pogledala neke poslove koji se nude za studente pa se na njih prijavila i pitala jel možeš raditi preko svog učeničkog ugovora ili preko tuđeg studentskog ugovora (onda nađeš nekog studenta/icu, uzmeš taj ugovor i njemu/njoj ide provizija od 5-10%)
__________________
..Učini još taj jedan korak, kad si već toliko prošao.. i potraži me ispod duge..
removka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 11:56   #28
Posao za srednjoškolce?

Pozdrav,iz Osijeka sam i preko ljeta bih trazio nekakav posao.Da li ima u Osijeku ili negdje u okolici nekakav učenički servis.Da li netko zna di da se prijavim za dijelit letke ili tako nesto,bilo kakav honorarni posao koji ja mogu raditi.hvala
PS: poslovi preko ljeta
Premium01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 15:35   #29
Quote:
Premium01 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,iz Osijeka sam i preko ljeta bih trazio nekakav posao.Da li ima u Osijeku ili negdje u okolici nekakav učenički servis.Da li netko zna di da se prijavim za dijelit letke ili tako nesto,bilo kakav honorarni posao koji ja mogu raditi.hvala
PS: poslovi preko ljeta
odi pitaj na burzu.oni će ti sve znat reći
Arwena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 19:40   #30
Volio bih cut vasa misljenja i iskustva na radu s benzinskoj,koliko ste zaradili?I koje ste jos poslove radili itd....
Premium01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 22:07   #31
Za srednjoškolce teško. Jedino ako si punoljetan. Ono što možeš raditi je raznositi letke ili raditi na benzi, a za taj rad na benzi ti treba ogromna štela. To je sve što mi sada pada na pamet.
__________________
Smile...happy looks good on you... :)
ines014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 11:05   #32
Evo, vidim da je prošlo već dvije godine otkad je ova tema bila aktualna, al imam nekoliko pitanja pa bi vas molio za odgovore. Dakle imam 15 godina i iz Krapine sam... Šta bi mogao recimo raditi tokom ljeta da si nešto zaslužim pošto bi si rado kupio bolji bicikl? (pranje stakla na ini isključeno jer su podijelili posao već)
daniel2809 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 00:05   #33
Smile Posao

Pozdrav.

Zanima me mogu li se ja zaposliti i koje tipove poslova mogu obavljati? Kome da se obratim za vise informacija? Imam 15 godina, redovno pohadam nastavu srednje skole i odlican sam ucenik.
Cilj mi je stjecanje radnih navika, a novac je sekundarna stvar koja me zanima.

Hvala. Max.

P.S. Pretrazio sam teme i naisao sam na starije rasprave koje mi nisu bile od pomoci.
F1.Za.Pomoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 08:24   #34
postoji omladinski servis u koji se možeš učlaniti. kad sam ja radila preko njega, tak se zvao. on je bio u ptt školi (prometnoj?)
možda znaš koje firme traže mlađahne radnike, a i oni imaju neki popis valjda pa ti mogu pomoć
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 21:50   #35
Mislim da za vrijeme skole ne smijes raditi,samo preko praznika
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 08:21   #36
imas ucenicki servis tamo kod ucenickog doma u maksimiru.znam da je moj frend radio vikendom preko toga,tipa neke telefonske ankete i tak to..
malla4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 01:35   #37
Quote:
F1.Za.Pomoc kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

Zanima me mogu li se ja zaposliti i koje tipove poslova mogu obavljati? Kome da se obratim za vise informacija? Imam 15 godina, redovno pohadam nastavu srednje skole i odlican sam ucenik.
Cilj mi je stjecanje radnih navika, a novac je sekundarna stvar koja me zanima.

Hvala. Max.

P.S. Pretrazio sam teme i naisao sam na starije rasprave koje mi nisu bile od pomoci.
Trebaš se javiti u Učenički centar ali problem je u tome šta izdaju potvrde za posao samo u vrijeme kada nema nastave, tako da ih jedino možeš probat nagovorit da ti izdaju potvrdu uz čvrste argumente ili se prijaviti priko nekog studenta na njegov ugovor ali eto to ne prihvačaju svi poslodavci. A lepeza poslova je raznolika od telefonskih anketa, raznošenje letaka i slično.
sinisa_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 15:31   #38
Quote:
F1.Za.Pomoc kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

Zanima me mogu li se ja zaposliti i koje tipove poslova mogu obavljati? Kome da se obratim za vise informacija? Imam 15 godina, redovno pohadam nastavu srednje skole i odlican sam ucenik.
Cilj mi je stjecanje radnih navika, a novac je sekundarna stvar koja me zanima.

Hvala. Max.

P.S. Pretrazio sam teme i naisao sam na starije rasprave koje mi nisu bile od pomoci.
zbog ovog boldanog moj savjet ti je da onda radiš doma nešto, po dvorištu/kući/stanu. uvijek nešto nađeš.
ustani u 6 ujutro i odi radi nešto
Titanoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 16:32   #39
Ljetni posao za maloljetne

Vidim da je tema već bila aktualna, ali to je bilo davno, pa ponovno otvaram.

Ugl. Zanima me može li se naći posao za preko ljeta za 15-16 god.?!
book_worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 16:41   #40
Baš zato jer postoji, ne treba otvarat novu nego staru samo dignut iz prašine, bez obzira od kad datira posljednji post.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.