Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2018., 07:48   #10821
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Uh kakva pljuska Liverpoolu.
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 27.04.2018., 08:22   #10822
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Uh kakva pljuska Liverpoolu.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 27.04.2018., 10:17   #10823
Kad bi napravio usporedbu sa automobilom, mene ovaj Bayern Munchen podsjeća na Audi A8 W12 iz 2013 godine. U svoje vrijeme jedan od najboljih automobila na tržištu, ali danas, 5 godina poslije i sa 400 000km na celeru vrijeme je uzelo svoj zub i to se itekako vidi.

Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Uh kakva pljuska Liverpoolu.
Hahaha kakav volej
Hildegard is offline  
Old 27.04.2018., 11:19   #10824
:klap: sakramentalo ga po kratkom postupku
Cinque is offline  
Old 27.04.2018., 11:21   #10825
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Uh kakva pljuska Liverpoolu.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 27.04.2018., 11:31   #10826
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Uh kakva pljuska Liverpoolu.
Mr. Jigsaw is offline  
Old 27.04.2018., 11:41   #10827
Ajuto je veliki emotivac, krvari crveno jer voli Liverpool, pa mu se potkrade kakva omaška. A vi lešinari odmah mučki skočili, ko Carvajal na Lewandowskog
Sudden Sid is online now  
Old 27.04.2018., 12:41   #10828
Ajuto nije Liverpool, izbacen je, ovo je njegova osveta.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 27.04.2018., 15:16   #10829
Danas naišao na ovaj podatak.
Golovi Barcelone u 21 veku u polufinalima- 15.
Golovi CR7 u polufinalima- 13.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Slobodan is offline  
Old 27.04.2018., 15:19   #10830
Quote:
Slobodan kaže: Pogledaj post
Danas naišao na ovaj podatak.
Golovi Barcelone u 21 veku u polufinalima- 15.
Golovi CR7 u polufinalima- 13.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
tika tLaka hahaha
__________________
stacking satoshis
testing is offline  
Old 27.04.2018., 15:21   #10831
Quote:
Slobodan kaže: Pogledaj post
Danas naišao na ovaj podatak.
Golovi Barcelone u 21 veku u polufinalima- 15.
Golovi CR7 u polufinalima- 13.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Uskoro će bit i:
Trofeji Barce u LP - 5
Trofeji Ronalda u LP - 5

Mr. Jigsaw is offline  
Old 27.04.2018., 17:40   #10832
Quote:
Slobodan kaže: Pogledaj post
Danas naišao na ovaj podatak.
Golovi Barcelone u 21 veku u polufinalima- 15.
Golovi CR7 u polufinalima- 13.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Haha.

Dok to vidiš, onda prigovori nekih ljudi djeluju kao psihološki poremećaj.
lik_vž is offline  
Old 27.04.2018., 19:03   #10833
Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
Pa Ribberya dovoljno pratim, tu nema spora kakva je kvaliteta bio. Jasno je da Costa vjerojatno nikada neće biti takva klasa, no mislio sam da ćeš mi reći nešto pametno u vezi trenutne/ovosezonske forme Coste i Riberya ali to je izostalo.
Ne pratim Juve nesto ali cini mi se da cesce mjenjaju pocetnu formaciju nego Bayern i s time se nudi Costi tu i tamo prilika razigravanja iza spice. Mislim, talijani su oduvjek bili takticki dobro skolovani, svi uzrasti to gotovo upijaju sa majcinim mljekom dok je taj sustav u njemackoj tek donedavno uhvatio maha.

Costa je sigurno takticki napredovao pod Allegrijem te je zbog toga danas nesto korisniji za ekipu. Jedan kolega forumas je vec djelomicno odgovorio: Bayern igracima, pogotovo stranim, ne tolerira dugi pad forme. Kad je Ribery nedavno upao u los niz utakmica poceli su ga busiti preko medija, klub takoder vrsio pritisak u vezi produljenja ugovora. Brzo im je odgovorio golom i asistima a to je vec bitna razlika izmedu solidnog i vrhunskog igraca.


Quote:
Što se Kroosa tiče, slažemo se, iako ne znam koliko se sjećaš, no u to doba kada je Kroos došao u Real, u suprotnom smjeru je otišao Alonso, samo što je onda bio dosta stariji. Bio je izvrsno rješenje za neke dvije sezone dok je Kroos bio rješenje za idućih 7-8 godina.
Alonso im (upravi) je sacuvao obraz u tom dilu sa Realom.

Quote:
No apsolutno svaki jaki klub radi greške sa transferima takvih vrijednosti, njima trebaju samo zamjene za Riberya i Robbena (i potencijalno Lewu), a jedna od tih zamjena bi mogao biti Bale, za ostalo ćemo vidjeti. Puno transfera se za Bayern odrađuje u Njemačkoj, po vrlo povoljnim cijenama.
Uprave dolaze i odlaze. Zasto to nije tako kod Bayerna? Ekipa vec 40 godina gotovo u kontinuitetu upravlja klubom a to ne ide bez malo politike. Mislim naravno na unutarnju klupsku politiku, tu i tamo riskirati a bogami i pojest govno da se ostane i dalje u fotelji.
Ovaj sustav poslovanja su doveli do savrsenstva ali svakim novim investitorom u klub gube dio fotelje a treba im danas love na pretek za naslov LP protiv arapskih drzava, ruskih tajkuna i americkih fondova.

Neki remont ce biti. Slazemo se svi skupa da se moraju isprsiti ako zele nesto vise.
60 m/s is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:06.