Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2019., 10:58   #621
Pozdrav,

Da li netko ima preporuku klinike za otklanjanje oziljaka od akni u Zagrebu/okolici?

EDIT: I opcenito nekog dobrog dermatologa za akne.

Zahvaljujem
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2019., 15:31   #622
Lijepi pozdrav, da li mi može netko preporučiti polikliniku za laserski tretman ožiljka na licu u Zagrebu? Ožiljak je od šivanja.
arkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2019., 15:33   #623
Lijepi pozdrav, da li mi može netko preporučiti polikliniku za laserski tretman ožiljka na licu u Zagrebu? Ožiljak je od šivanja.
arkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2019., 17:04   #624
Ima li netko novijih iskustava s uklanjanjem kapilara laserom u nekoj od poliklinika u Zagrebu? Sve preporuke/negativna iskustva su dobrodošla; spremam se za akciju na nogama.
kikaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2019., 10:38   #625
Pozdrav, ima tko preporuku za salon ili polikliniku koja obavlja radiofrekvenciju lica?
jation6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2019., 23:51   #626
ima li netko iskustva s uklanjanjem sitnih oziljaka od akni/prosirenih proa laserom? Zaista je teško naći bilo kakva iskrena iskustva.. isplati se uloziti novac u laserski tretman za stinije oziljke? Hvala
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2019., 23:31   #627
Smile

trenutno idem u polikliniku u centru Zagreba na tretmane "uklanjanja" ožiljka laserom nakon skidanja madeža na licu. naravno, dr. je rekao da on ne može čudnovato kožu reparirat da bude kao da se tu nikad nije kirurški rezalo al da može popraviti izgled ožiljka, izravnat ga i posvijetlit. preporučio mi je 4-6 tretmana laserom. obavila prvi, idem na drugi za 2 tjedna pa javim dojmove ako će koga zanimati
artemida48 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2020., 15:18   #628
Quote:
artemida48 kaže: Pogledaj post
trenutno idem u polikliniku u centru Zagreba na tretmane "uklanjanja" ožiljka laserom nakon skidanja madeža na licu. naravno, dr. je rekao da on ne može čudnovato kožu reparirat da bude kao da se tu nikad nije kirurški rezalo al da može popraviti izgled ožiljka, izravnat ga i posvijetlit. preporučio mi je 4-6 tretmana laserom. obavila prvi, idem na drugi za 2 tjedna pa javim dojmove ako će koga zanimati
Kako je prošlo,ima li rezultata? Koja poliklinika,koliko traje oporavak poslije tretmana?
camely is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2020., 10:36   #629
Lasersko uklanjanje kapilara na licu, Split, preporuka
winewine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2020., 13:34   #630
Quote:
winewine kaže: Pogledaj post
Lasersko uklanjanje kapilara na licu, Split, preporuka
winewine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2020., 11:28   #631
Pozdrav,

može li mi netko preporučiti neku kliniku koja djelotvorno uklanja akne? Dakle, samo akne, ožiljaka nemam, a voljela bih da tako i ostane.
Gorgona789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2020., 09:20   #632
Jel bio netko kod Bagatina na laseru za akne (ne ožiljke od akni)? Ili negdje drugdje? Thanks!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2021., 12:27   #633
Bila sam na konzultacijama za laser za akne, no nisam kandidat. Ali mi je na jednom malom dijelu napravljen test skidanja hiperpigmentacije. Oporavak je bio užasan. Kad je popustila lokalna anestezija peklo me je kao najgora rana. Područje je bilo jako crveno i tjedan dana je curila sukrvica. Prvih par dana sam jedva to područje umila hladnom vodom i potapkala maramicom. Spavanje je bilo muka jer sam se u snu okrenula na stranu što bi jako bolilo. Mazala sam po preporuci sa Cicalfate kremom. Danas nakon više od 5 tjedana imam ružnu sivosmeđu fleku na mjestu tretmana koja je gora od prvobitne hiperpigmentacije. Što da radim?
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2021., 17:23   #634
Uzas, bubamara
Nadam se da ce ti biti sve ok.
Inace, s tim Bagatinom su svi zivi razocarani, i to valjda sa svime sto rade.
Osim naravno "zvjezdica" koje ga non stop reklamiraju.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2021., 22:25   #635
Na kraju nisam bila u Bagatinu, ali i ta je poliklinika jako poznata.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2021., 11:08   #636
Pozdrav 😊 da li netko ima iskustva s dermaflage za popunjavanje oziljaka/ rupica od akni? Hvala unaprijed 😊
Twiggy8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2021., 18:03   #637
Mene isto zanima koji je bio sukus ove opsežne teme o laserima, čitala sam na preskokce, da li se isplati na nešto ići za nekakav anti age
Možda se neka dobra duša smiluje pa odgovori
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2021., 15:26   #638
Quote:
bubuljica_na_nosu kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima koji je bio sukus ove opsežne teme o laserima, čitala sam na preskokce, da li se isplati na nešto ići za nekakav anti age
Možda se neka dobra duša smiluje pa odgovori

Ukucaj dr davin lim na youtubu, dosta prica o laserima


Sent from my iPhone using Tapatalk
Marianne Engel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2023., 09:59   #639
Jel netko u skorije vrijemem radio frakcijski laser + PRP metodu? Zanima me najviše oporavak, nemam nekih velikih problema, išla bih jer imam 40 godina da osvježim lice, a opet da nije preinvazivno ...
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2023., 18:29   #640
ima nekih dermatologa da imaju prihvatljiviju cijenu? radi se o starim oziljcima od akni cijelo lice

sve je poskupilo ali da je laser umjesto 3000 kn koliko je bilo prije par godina, sad više od 800 eura, nije to malo prevec?
_filo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.