Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 03.01.2014., 02:26   #1
Exclamation ZABA MasterCard Student kartica

Pozdrav,
student sam prve godine i posjedujem Studentsku lepezu u Zagrebačkoj banci. Iz privatnih razloga razmišljam o otvaranju kreditne kartice te sam našao informaciju da kroz studentsku lepezu mogu besplatno otvoriti MasterCard Student karticu, ali volio bih dobiti više informacija o njoj, većinom od onih koji imaju iskustva s njom. Zanima me sljedeće; koji su uvjeti dobivanja kartice (pošto sam u pristupnici vidio da postoji sekcija prethodna primanja, trenutna primanja, trenutna dugovanja i prethodna dugovanja), uz limit od 1000kn, i iznos od 1000kn za obročno plaćanje da li znači da ja imam ukupno 1000kn na kartici čim ju dobijem te tih 1000kn, mogu trošiti na obročna plaćanja, a kada tih 1000kn potrošim prelazim u minus gdje nakon što potrošim 1000kn limita, na daljnu potrošnju idu kamate u iznosu od 9.99% ili kamate idu nakon potrošenih 1000kn za obročna plaćanja ili sam jednostavno na nuli kak dobim karticu? Da li mogu slobodno obavljat transakcije na kartici putem bankomata te da li mogu poslodavci preko ugovora studentskog servisa, plaću uplaćivati na dotičnu kreditnu karticu?

Unaprijed hvala na odgovorima!
Killberry is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.