Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2016., 02:29   #41
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Neću. Idem probat MgCl. Valjda 2Cl.
Dobro. Barem neces imati grceve u misicima. Uzmi i vitamin C, vrijeme je gripe skoro pred vratima i pazi kak hodas po ledu. Toplo se obuci i pojacaj grijanje da se ne smrznes. Obuj si one debele chizme kaj izgledaju ko da su medvjedu nogu odrezali i dali ju ljudima da ju nose. Zaboravio sam kak se zovu te chizme...

Quote:
Šabović Adis kaže: Pogledaj post
Homosapijens nije primat - homosapijens ga drži.
Bez obzira hoce on njega primat ili ga samo drzi, meni se cini da je taj decko homoseksualac.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 02:31   #42
Quote:
Šabović Adis kaže: Pogledaj post
Bič pliz, nit' gled'o nit' čit'o...samo nisam mog'o da to prečujem.



Šta?
Misliš za razliku od primata koji to zna i ima sve dokaze?!
Precuo dobro, nema se kaj ni cut na prvom mjestu

Ha, moze dokazat' ili ne mora, opet ce slijediti isti patern. Zato i je primat.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 02:39   #43
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Bez obzira hoce on njega primat ili ga samo drzi, meni se cini da je taj decko homoseksualac.
Hm...ovo mu je izgleda promaklo.

Quote:
Šabović Adis kaže: Pogledaj post
Otkud ti to da se muško trudi?
Muško samo skida s kurca. Žensko ide na kurac...pa se još i nasadi.
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 02:40   #44
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Precuo dobro, nema se kaj ni cut na prvom mjestu

Ha, moze dokazat' ili ne mora, opet ce slijediti isti patern. Zato i je primat.
Ko?
Orah?!
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 03:02   #45
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
A znaš zašto je to tako? Zato što su 80% muške populacije teški očajnici
A kako se ne uparuje samo 20% ne-očajnih muškaraca, to dovoljno govori o tome kako prolaze oni koji načelno imaju prvu i zadnju pri izboru.

Onog trena kad muškarac ženinu vaginu skine s pijedestala i prioritetnog vrha svojih čežnji, brzo ona - ako ima drugih kvaliteta - postaje aktivni element igre. Pod uvjetom da ne misli da joj je pička jedino što vrijedi, jer u tom slučaju ti postaješ metro-pederčina, a ona se vraća onom bar 80% uzorku kojem ima što ponuditi.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 03:10   #46
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
A kako se ne uparuje samo 20% ne-očajnih muškaraca, to dovoljno govori o tome kako prolaze oni koji načelno imaju prvu i zadnju pri izboru.

Onog trena kad muškarac ženinu vaginu skine s pijedestala i prioritetnog vrha svojih čežnji, brzo ona - ako ima drugih kvaliteta - postaje aktivni element igre. Pod uvjetom da ne misli da joj je pička jedino što vrijedi, jer u tom slučaju ti postaješ metro-pederčina, a ona se vraća onom bar 80% uzorku kojem ima što ponuditi.
Nipošto bona, ima nešta i u ženskim ustima.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 03:11   #47
Quote:
Vaxxx kaže: Pogledaj post
Nipošto bona, ima nešta i u ženskim ustima.
Jebemu, morat ću doradit teoriju.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 04:01   #48
Quote:
Vaxxx kaže: Pogledaj post
Nipošto bona, ima nešta i u ženskim ustima.
A ima kurac...
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 09:24   #49
Društveno uvjetovano.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 09:57   #50
Quote:
axepodloga kaže: Pogledaj post
Da li je to biološko ili društveno uvjetovano?
Zašto u većini slučaja muško prilazi ženi, a ne obratno? Zašto je većini žena bedasto prilaziti, očekuju to da muško učini?
Moja dobra drugarica ne bi muškome prišla ni za živu glavu, kaže da je to muški 'dio posla', često kaže dođi kući razočarana jer su danas muški papci, samo stoje i gledaju vani u klubovima. I kada upozna nekoga, kaže očekuje da se muško barem malo 'potrudi' oko nje. Što bi značilo to 'potruditi'? Zašto se žena npr. ne bi 'potrudila', 'potrčala' malo za muškim?
Sada dolazimo do zanimljivog pitanja ponude i potražnje, netko je već rekao da je sve do toga, da je ženska stvar više na cijeni nego muška.
Pa bi ova logika prošla gledajući iz perspektive jednog vrlo privlačnog muškarca npr. Imam frenda za kojeg mogu reći da je fizički vrlo atraktivan i u njegovom slučaju npr. vrijedi da se žene 'trude' oko njega, dok za većinu prosječnih muških to neće vrijediti. Da li tada možemo govoriti da to ipak nema veze sa spolovima, već sa pukom privlačnošću i 'vrijednošću' jedinke?
Zato što živimo u ginocentričnom društvu.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 10:04   #51
Tema je stvarno krenula u visine :-) prema mom misljenju rekla bih da u simplificiranom slucaju utjecaj imaju:
1. Spol
2. Objektivna privlacnost
3. Karakter
4. Utjecaj prethodnih iskustava

Nase ponasanje je mix svih 4. Sto znaci ima po karakteru lovaca i medu zenama, iako rjede. U slucaju privlacnijih jedinki, nije potreban veliki trud za imati zainteresirane... karakter je po meni dominantni driver jer on je aktivan ili pasivan neovisno o spolu, sklon ili nesklon igricama ili strateskom razmisljanju, motivator za povecanje fizicke privlacnosti i obradivac prethodnih iskustava... on bira perspektivu...

Ono sto je po mom misljenju cesce da zenski rod ima submisivniji i pasivniji karakterni sklop, i pristup problemima je manje borben. Aktivniji karakter i pristup zena je dugirocno uspjesniji u poslu i samodostatnosti, ali iz nekog razloga muski rod podivlja s vremenom... pa veze nisu cjelozivotne...e sad, ako zena imamanipulatorski sklopu glavi, moze odabrati naizgled submisivni pristup...

Meni kao zeni puno vise pase musko koje ima svoje ja i zna sto hoce od sebe i mene. Clumpsy pristup mi je sladi kasnije kad su vec emotivno umoceni :-) sve u svemu svi smo osobe, a ne spol....
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 13:11   #52
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
A kako se ne uparuje samo 20% ne-očajnih muškaraca, to dovoljno govori o tome kako prolaze oni koji načelno imaju prvu i zadnju pri izboru.

Onog trena kad muškarac ženinu vaginu skine s pijedestala i prioritetnog vrha svojih čežnji, brzo ona - ako ima drugih kvaliteta - postaje aktivni element igre. Pod uvjetom da ne misli da joj je pička jedino što vrijedi, jer u tom slučaju ti postaješ metro-pederčina, a ona se vraća onom bar 80% uzorku kojem ima što ponuditi.
Daj mi reci jesam li te dobro shvatio. Po tebi je žena ukras oko pičke i tako se trebamo ponašat prema ženama?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 13:15   #53
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
u svemu svi smo osobe, a ne spol....
Svi smo prvenstveno spol. Osobu oko spola moramo sami izgraditi.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 13:16   #54
Covjek ti je rekao suprotno od toga sasvim, rekao je, I objasnio, zasto se moze ciniti I cini se tako kako se cini I kako u stvari je.

Zbog tih 80% koji su kao "ocajni" ovih 20% je na distanci, jer im ovih 80% ide na kurac koji nemaju digniteta I integriteta I samopostovanja.

Eto u kratko. Pa im automatizmom I takve zene nisu uopce zanimljive koje idu sa cvijeta na cvijet, ovim 80% to ne smeta I oni to uzimaju rado I bilo kada, ovih 20% ne.

80% je vise od 20%, zato izgleda kako I izgleda.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 13:20   #55
sve se svodi na parenje.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 13:33   #56
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Covjek ti je rekao suprotno od toga sasvim, rekao je, I objasnio, zasto se moze ciniti I cini se tako kako se cini I kako u stvari je.

Zbog tih 80% koji su kao "ocajni" ovih 20% je na distanci, jer im ovih 80% ide na kurac koji nemaju digniteta I integriteta I samopostovanja.

Eto u kratko. Pa im automatizmom I takve zene nisu uopce zanimljive koje idu sa cvijeta na cvijet, ovim 80% to ne smeta I oni to uzimaju rado I bilo kada, ovih 20% ne.

80% je vise od 20%, zato izgleda kako I izgleda.
Pa to sam ja i rekao ili sam makar na to ciljao
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 02:58   #57
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
sve se svodi na parenje.
Da..Nastavak vrste je prioritet.
__________________
Ništa nije veliko što istovremeno nije i mirno...Gladijatori su zaštićeni svojom vještinom,ali su pred ljutnjom bespomoćni.-Seneka
Messala Nepot is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 10:43   #58
a ne znam..oko mene se stalno trude razne zene, opsjedaju i zavode..ono, dosadne su i moram ih moliti neka prestanu. tako da ne razumije autora o cemu prica
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 11:35   #59
Quote:
axepodloga kaže: Pogledaj post
Da li je to biološko ili društveno uvjetovano?
Zašto u većini slučaja muško prilazi ženi, a ne obratno? Zašto je većini žena bedasto prilaziti, očekuju to da muško učini?
Moja dobra drugarica ne bi muškome prišla ni za živu glavu, kaže da je to muški 'dio posla', često kaže dođi kući razočarana jer su danas muški papci, samo stoje i gledaju vani u klubovima. I kada upozna nekoga, kaže očekuje da se muško barem malo 'potrudi' oko nje. Što bi značilo to 'potruditi'? Zašto se žena npr. ne bi 'potrudila', 'potrčala' malo za muškim?
Sada dolazimo do zanimljivog pitanja ponude i potražnje, netko je već rekao da je sve do toga, da je ženska stvar više na cijeni nego muška.
Pa bi ova logika prošla gledajući iz perspektive jednog vrlo privlačnog muškarca npr. Imam frenda za kojeg mogu reći da je fizički vrlo atraktivan i u njegovom slučaju npr. vrijedi da se žene 'trude' oko njega, dok za većinu prosječnih muških to neće vrijediti. Da li tada možemo govoriti da to ipak nema veze sa spolovima, već sa pukom privlačnošću i 'vrijednošću' jedinke?
prilazila sam i prilazili su mi. tipovi kojima sam prilazila nisu bili ni zgodni ni traženi. ipak, veze gdje sam ja prva prilazila uvijek su bile kratkotrajnije od onih drugih

ja pak imam par frendova koji kažu da im je uvijek važno da je on prvi prišao i da to uveliko uvjetuje budućnost odnosa i trajnost veze

biološko objašnjenje je očito, a ono objašnjava i zašto su muškarci više zainteresirani/zaljubljeni na početku veze, a žene kasnije. muškarac kad je "napunjen" i ima impuls oploditi ili izručiti sjeme, taj ga nagon jako tjera da se trudi. nakon što ga "prebaci", taj nagon polako slabi
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 11:46   #60
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
Ne radi se o broju opcija, nego o "cijeni" jaja. Naime, zene imaju vrlo skupa jaja jer su posljedice njihovog stupanja u spolni odnos puno gore. Na stranu kontracepcija (jer pretpostavljam glupava pitanja i reakcije na tu temu), iz covjeka ne mozes izbiti milijune godina evolucije navlacenjem kondoma koji postoji u vremenu ljudskog postojanja, otprilike koliko je treptaj oka u odnosu na citav jedan dan.

Zene ostaju trudne, muskarci ne. Zato zena svoja jaja cuva a muskarac ih nastoji ponuditi sto vecem broju zena.

Nismo bas potpune zivotinje kao sto to i rece mantisa, ali sve smo blize tome da se vratimo u to stanje, kao sto to rece Basta. Deevolucija na djelu.

No isto tako, ne mozemo niti u potpunosti ignorirati svoju animalnu prirodu.

Tako zena svoje "genetsko produzenje" bira pazljivo, analizirajuci; a muskarac se ponasa kao sovjetski vojnik u Staljingradu; jurisa milijun puta pa ce jednom valjda nabost jackpot.
zanimljiva teorija, hoćeš reći da muškarac ne troši svoje sjeme, penis i genetski materijal spavajući okolo s puno žena?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger