Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2017., 17:36   #4181
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Bila su to štipanja "ispod pojasa"

"ispod pupka". Znaš ono- težište itd.
Zlikavac is offline  
Old 22.10.2017., 17:37   #4182
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Zašto ti toliko želiš stati na put njihovoj naklonosti i simpatijama, da ne kažem ljubavi?

Zar nije ljepše da se vole i ljube, nego da se mrze i tuku?


-Stipe
Haha

premijer nam je papčina koju drpaju po Briselu.

Zanima me da li drhti od uzbudjenja kad mu Juncker pridje.
jim rogers12345 is offline  
Old 22.10.2017., 17:41   #4183
Da nam je bar Miro Bulj premijer pa da ga ovaj stipne.

Mislim da bi lansirao Junckera drito na odvikakvanje od alkohola.

Plenki je takav pateticar da ne bi reagirao ni da mu ovaj uvali jezicinu pred kamerama.
jim rogers12345 is offline  
Old 22.10.2017., 22:04   #4184
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
A od kuda tebi ideja da su njih dvojica potpuni stranci?
Ili stranci?
Ili znanici?
Al glavno da ti na drugoj temi znas da su oni stari prijatelji...

Nisu ni HDZ trollovi sto su bili...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Old 23.10.2017., 05:30   #4185
Quote:
jim rogers12345 kaže: Pogledaj post
Da nam je bar Miro Bulj premijer pa da ga ovaj stipne.

Mislim da bi lansirao Junckera drito na odvikakvanje od alkohola.

Plenki je takav pateticar da ne bi reagirao ni da mu ovaj uvali jezicinu pred kamerama.
Mislim da bi taj na mjestu premjera dotaknuo novo dno, za koje sam mislio da smo ga dotaknuli.
Misliš da bi reagirao, inače?
Smotani2 is offline  
Old 24.10.2017., 14:00   #4186
Da li je Plenković prijavio Junckera zbog seksualnog zlostavljanja ?
https://www.youtube.com/watch?v=XDfPqRvPyLI

Kaže Index da ima sve više optužbi za seksualno zlostavljanje u europskom parlamentu.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...u/1003013.aspx
aspiriniks is offline  
Old 09.11.2017., 07:57   #4187
Plenki je Milanović u nastajanju. Samo sa anemijom...
nil amstrong is offline  
Old 09.11.2017., 11:14   #4188
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Mislim da bi taj na mjestu premjera dotaknuo novo dno, za koje sam mislio da smo ga dotaknuli.
Misliš da bi reagirao, inače?
Reagirao bi prijemčljivo i sa zadovoljnim smješkom.

Onda bi dva mjeseca kasnije na fejsu objavio status protiv svih pedera napasnika koji su opljačkali Hrvatsku.
IceClimber is online now  
Old 09.11.2017., 17:47   #4189
Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
Plenki je Milanović u nastajanju. Samo sa anemijom...
Da... Osim šta nije. Jer ni Milanović nije bio ovako samodopadan hvalisavac.

Ali netko drugi jest.
Xenoborg is offline  
Old 10.11.2017., 01:27   #4190
Uf, što bi HDZ dao da im je Milanović precednik stranke !?
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 10.11.2017., 10:58   #4191
Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
Plenki je Milanović u nastajanju. Samo sa anemijom...
Što se tiče ega ga je već stigao ako ne i prestigao.
Međutim, što se tiče kompetentnosti je bolji, a i ministri su mu uglavnom bolji od Milanovićevih.
Najgore od svega je da će se održati do kraja mandata, i to zahvaljujući totalno nesposobnoj oporbi (čitaj Bernardićevom SDP-u).
__________________
Ignore: - Sizif -, saugaro, Sotto Voce, kalinin, bleso
Bodul2a is offline  
Old 10.11.2017., 20:39   #4192
I Milanovic i Grabar i Plenkovic i Jandrokovic i mnogi drugi - svi su potekli iz HDZ inkubatora u Ministartsvu Vanjskih poslova, a regrutirao ih je Sanader i dolazili su po preporukama.
Najgori sljam iz komunistickih i borackih porodica poletio je staviti se u sluzbu Franji Tudjmanu i emigraciji i nije cudo da su takvi kakvi su. Konvertiti su uvijek bili spremni na najgore stvari.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 10.11.2017., 21:15   #4193
Quote:
Bodul2a kaže: Pogledaj post
Što se tiče ega ga je već stigao ako ne i prestigao.
Međutim, što se tiče kompetentnosti je bolji, a i ministri su mu uglavnom bolji od Milanovićevih.
Najgore od svega je da će se održati do kraja mandata, i to zahvaljujući totalno nesposobnoj oporbi (čitaj Bernardićevom SDP-u).
kompetentnosti?
U čemu konkretno?

i kaj znači ono jegovo neki dan
osobno preuzimam odgovornost za ministricu

na koji način točno to on osobno preuzima odgovornsot
gdje se to vidi
i koje su posljedice - bilo pozitivne ili negativne preuzimanja te odgovornsoti kojuu on osobno preuzima

osim što su to sve prazne riječi
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is online now  
Old 12.11.2017., 09:41   #4194
Jutarnji najavljuje angažman Macana za PR.

Pametna odluka. Plenkovic je puno glasova dobio kao "ne-Milanovic" po istupima i gardu, a u posljednje vrijeme precesto gubi živce i hvata se sarkazma. Umjesto nekakve frajerske snage kakvu valjda želi pokazati, taj gard više djeluje kao gubljenje kontrole.
Lord Byron is offline  
Old 12.11.2017., 09:50   #4195
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Jutarnji najavljuje angažman Macana za PR.

Pametna odluka. Plenkovic je puno glasova dobio kao "ne-Milanovic" po istupima i gardu, a u posljednje vrijeme precesto gubi živce i hvata se sarkazma. Umjesto nekakve frajerske snage kakvu valjda želi pokazati, taj gard više djeluje kao gubljenje kontrole.
Plenković je pun sebe
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is online now  
Old 12.11.2017., 10:25   #4196
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Jutarnji najavljuje angažman Macana za PR.

Pametna odluka. Plenkovic je puno glasova dobio kao "ne-Milanovic" po istupima i gardu, a u posljednje vrijeme precesto gubi živce i hvata se sarkazma. Umjesto nekakve frajerske snage kakvu valjda želi pokazati, taj gard više djeluje kao gubljenje kontrole.
Ne bih se složila.
Pokazao je zapravo fleksibilnost. Pokazao je da mu je primarna staložena i uljuđena komunikacija, no i da može parirati i uzvratiti na provokativne i neprimjerene nastupe sugovornika.
Zapravo je predugo čekao, jer tko prati njegove istupe može primjetiti da on tek odnedavno provodi takvu taktiku, jer je shvatio da protivnik nepariranjem njegovu uljuđenost doživljava i pokušava prikazati kao slabost, a ne uljudnost. A kao i posvuda, silnici, kada vide da im se ne uzvraća, pomiču granice svoje silovitosti u beskraj, sve dok ih se ne lupi na isti način. Nekima pomogne kada uvide da i druga strana može na isti način pa se nastoje kontrolirati, neki se guše od bijesa pa postanu još bezobzirniji, no, i to ima svoju dobru stranu - prelaskom svake granice bezobzirnosti okolina počne shvaćati osobnost silnika i silnik počne gubiti kredibilitet kod okoline.

Kao što je u Saboru prekjučer premijer rekao - "uzvraćam vam kamilicom u odnosu na vaš način konverzacije".
I u pravu je.

No, nije njemu problem uljuđena ili neuljuđena komunikacija, nego nedostatak jasnoće komunkacije prema biračima - preuski sadržaj i forma. Time umanjuje efekat informacije koju plasira prema cilju (biraču) kojem je informacija namjenjena.

To ti je nešto slično kao ovo šta sam ja sada ovdje iznjela. Sve sam to mogla reći nekim drugim, za najširu javnost prepoznatljivijim riječima.
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is offline  
Old 12.11.2017., 10:40   #4197
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Ne bih se složila.
Pokazao je zapravo fleksibilnost. Pokazao je da mu je primarna staložena i uljuđena komunikacija, no i da može parirati i uzvratiti na provokativne i neprimjerene nastupe sugovornika.
Zapravo je predugo čekao, jer tko prati njegove istupe može primjetiti da on tek odnedavno provodi takvu taktiku, jer je shvatio da protivnik nepariranjem njegovu uljuđenost doživljava i pokušava prikazati kao slabost, a ne uljudnost. A kao i posvuda, silnici, kada vide da im se ne uzvraća, pomiču granice svoje silovitosti u beskraj, sve dok ih se ne lupi na isti način. Nekima pomogne kada uvide da i druga strana može na isti način pa se nastoje kontrolirati, neki se guše od bijesa pa postanu još bezobzirniji, no, i to ima svoju dobru stranu - prelaskom svake granice bezobzirnosti okolina počne shvaćati osobnost silnika i silnik počne gubiti kredibilitet kod okoline.

Kao što je u Saboru prekjučer premijer rekao - "uzvraćam vam kamilicom u odnosu na vaš način konverzacije".
I u pravu je.

No, nije njemu problem uljuđena ili neuljuđena komunikacija, nego nedostatak jasnoće komunkacije prema biračima - preuski sadržaj i forma. Time umanjuje efekat informacije koju plasira prema cilju (biraču) kojem je informacija namjenjena.

To ti je nešto slično kao ovo šta sam ja sada ovdje iznjela. Sve sam to mogla reći nekim drugim, za najširu javnost prepoznatljivijim riječima.
ako oš napredovat u hijerarhiji daj mu savjet da nabavi cucka i svaki puta se slika s njim. kod bandića viš djeluje.
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Old 12.11.2017., 10:41   #4198
Plenkovic je nervozan zbog:

Agrokora i lazi njegovih ministara

Pada broja zaposlenih

Pada industrijske proizvodnje

Pada povlacenja sredstva iz EU

Zdravstva

Sve u svemu,njegova Vlada ne radi nista i to se sve vise pocinje pokazivati...



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Old 12.11.2017., 10:50   #4199
OSim Divjakice se malo za kojeg ministra ista cuje da radi. Sto radi Stromar, tko je ministar kojeg resora uopce. Ministar zdravstva se hvali “ ja sam jucer radio tumor”. Pa jado jadni, ne placamo te da radis ercp u Dubravi i lijecis pacijente vec da se bavis problemima resora. U godinama si u kojima si vec trebao imati barem dvoje mladjih koje si obucio da te mogu zamijeniti u poslu...
bystanderica is offline  
Old 12.11.2017., 12:46   #4200
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Ne bih se složila.
Šokiran sam.

Njegova je sreća što s druge strane ima razbijenu vojsku bez dobroga PR-a, tako da praktički nema nikoga tko bi iskoristio njegovo posvemašnje otkrivanje bokova.

U saborskoj raspravi je krenuo sprdati Bernardića zbog jezika, i nije se našao nitko tko bi ga podsjetio na jezičnu bravuru o "prinosenju njegovoj pozornosti", što je Google translate odgovarajuće engleske fraze.

Ima toga još, posve nepotrebno. Puno bi bolji rejting imao da se jednostavno ne uvlači u takve rasprave.
Lord Byron is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:05.