Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2014., 23:13   #21
Kak ste uopće upale na takav turnir?
__________________
Život je kao pečena patka. Izvana hrskav, iznutra krvav... Poslužuje se uz crno vino.

Patka je patka. Nije guska!
Jazavac-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 20:16   #22
Organizator poznaje Miću Martića koji je donedavno bio trener u Alumnusu, a kako su talijanke odustale, uletili smo mi i dobili pozivnicu i za iduću godinu.
Personaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 20:23   #23
Quote:
Personaa kaže: Pogledaj post
Organizator poznaje Miću Martića koji je donedavno bio trener u Alumnusu, a kako su talijanke odustale, uletili smo mi i dobili pozivnicu i za iduću godinu.
Sve u svijetu futsala funkcionira tako da netko poznaje Miću Martića

Lako je za ovaj ženski turnir, ali prošle godine je Alumnus pomoću istog mehanizma pozvan u Kuvajt na neslužbeni svjetski klupski kup u futsalu gdje je osvojio 4. mjesto.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 15:19   #24
Quote:
Personaa kaže: Pogledaj post
Bez brige, cure već igraju i treniraju na veliko. Tjedno barem 3 puta.
Ovdje pokušavam skupit ekipu svih cura koje bi trenirale i igrale, a ne znaju gdje, misle da su prestare, htjele su igrati dok su bile mlađe, ali im starci nisu dali itd.

Ja bi. Jel se može još uvijek početi? :klap:
néant is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 22:51   #25
Treba se skupiti jedan određeni broj cura da se može krenuti. Pošalji mi mail pa ti sve dalje javim.
Personaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 01:04   #26
Pozdrav, vrijedi li ovo još uvijek? Ja sam cura i rekreativno mi se igra nogomet, imam baš veliku volju i želju, ako netko zna gdje toga ima neka me uputi, ili neka se bar skupi par istomišljenica da se nađemo negdje na igralištu i zaigramo
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 22:08   #27
Quote:
Betty Mo kaže: Pogledaj post
Pozdrav, vrijedi li ovo još uvijek? Ja sam cura i rekreativno mi se igra nogomet, imam baš veliku volju i želju, ako netko zna gdje toga ima neka me uputi, ili neka se bar skupi par istomišljenica da se nađemo negdje na igralištu i zaigramo
Ja sam za ako nije uvjet da znamo jako dobro igrat
Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 10:13   #28
Pozz.Zanima me ako je tko za tekmu...INFO slijedi

Grad:Rovinj
KLUB:MNK Ichthys
Clanova:14

Moguce je i igranje u PULI/PORECU/i ostala okolica koja je blizu Rovinju...
Za dogovor i tocni termin/dan,javite mi se na ovaj br tel:091/600-4908...

Lijep pozz i vidimo se
Coolosus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 17:45   #29
Zanima me postoji li jos uvijek mogucnost igranja nogometa rekreacijski u Zagrebu? Trenirala sam nogomet dugi niz godina ali zbog faksa morala prekinuti. Sad sam pri kraju pa bih voljela ponovo zaigrati. Ako ima zainteresiranih, tu sam.
Dora99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 22:12   #30
Quote:
Dora99 kaže: Pogledaj post
Zanima me postoji li jos uvijek mogucnost igranja nogometa rekreacijski u Zagrebu? Trenirala sam nogomet dugi niz godina ali zbog faksa morala prekinuti. Sad sam pri kraju pa bih voljela ponovo zaigrati. Ako ima zainteresiranih, tu sam.
također me isto zanima
zagreb4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 17:30   #31
Da oživimo temu? Ima li nas? Možemo i u inbox razmijeniti ime na FB da vidimo možemo li spojiti nekakvu ekipicu
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.