Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2017., 13:06   #261
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Doduše, nije da znam motivirati"ti to možeš", "ajde, zapni" i "sve blokade su kod tebe u glavi" meni zvuči motivacijski
Roki, to govorit znas i ti. Ak ti plate.

Frajer nema osjecaj za ljudi i forsira ih. Forsiranje nije isto ko i motivacija. Takoder, stres nastal prilikom forsiranja ima kontradjelujuc efekt.

Kaj se bude dogodilo, kad ne bude bilo njegovog forsirajuceg "motiviranja"?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 13:28   #262
U 2 mjeseca je nekolicina ekstra smršavila
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 13:49   #263
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
U 2 mjeseca je nekolicina ekstra smršavila
I ljudi u Auschwitzu su smrsavili.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 14:09   #264
Govorim o fazi kad su bili doma
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 01:22   #265
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Ima djevaca i sa 30 ,nema sale znam da ih ima..
Jedna cura je isla na dejt sa likom od 30 godina i kada joj je on rekao da je djevac ona se ohladila isti tren..
Makar je on njoj objasnio da je djevac jer zeli pricekat pravu.
Vjerski tip je on i postujem njegovo razmisljanje.
Ali ova cura na to je gledala kao na veliki minus i nije bila spremna mu skinuti junf 😄
Onda bi taj mogao biti za menE, kad je djevac i vjerski tip. Jer sam i ja takva.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 01:34   #266
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Dakle poanta ove teme je da hitno trebam u teretanu smršavjeti jer je to jedini način da oženim onu koju ne želim i napravim četvero djece?
Gdje si samo bio ranije čovječe???
A ti već nisi zauzet? Negdje sam pročitala da jesi.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 01:45   #267
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Tko kaze da nije zelio svoju zenu tada ili sada ili da je nesretan?

Godinu dana nakon sto je odustao od nesretne zaljubljenosti u curu koja ga nije htjela, zaboravio je i naisao je na drugu curu u koju se zaljubio i sa kojom je sretan dan danas,to mu je zena sada.

Jednostavno ona prva mu nije bila sudjena i vjerojatno bi i bio nesretan sa njome da su zavrsili skupa.Sve ima svoje zasto ti sa nekime ne klikne.

A ti ako si jakih kostiju,punasan,ful size model i ne zelis smrsaviti i raditi na sebi nitko ti to ne brani.
Trazi si neku bucu koja razmislja isto kao ti i jedite zajedno krafne sretni i budite zajedno.
A vidi sad. Ne mora kome je nešto suđeno, da će mu to isto donijeti sreću. Moji pokojni djed i baka su bili u braku ali taj brak je bio daleko od skladnosti. Da ne ulazim sad u detalje. I moji roditelji su u braku ali taj brak je pun nepoštivanja, svađa i svakakvih negativnosti i dan danas. P a se ta negativna karma prenijela na nas djecu a na mene pogotovo jer sam najstarija. A takvu djecu najviše zafrkavaju.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 22:03   #268
Quote:
čokobon kaže: Pogledaj post
A ti već nisi zauzet? Negdje sam pročitala da jesi.
jok, možda na nekoj staroj temi si nešto vidjela ali prije će biti da si me zamijenila s nekim. Sigurno već pol godine slobodan k'o ptičica. Vjerojatno će tako i ostati duže vrijeme. Zadnja s kojom sam nešto želio je ispala luda, ona koju nisam želio je ispala luda, neku noć s poznanicom stojim pod vatrometom, ona se prigrlila i dok me gledala onim velikim očima ja sam samo razmišljao o tome kako ne želim saznati da je i ona luda te da je bolje ići kući sam spavati
Sigurno će kad-tad naići netko zbog koga će svi ovi novopodignuti štitovi pasti kao da nikada nisu postojali ali do tada sam kvalificirani USovac
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 18:58   #269
Kad ste se već raspisali o tom famoznom mršavljenju, ja dajem prijedlog da se napravi show za ljude koji se žele udebljati. Ja bih se prvi prijavio. 170/56. Istina da nisam lik koji non stop nešto trpa u usta, mogu i preskočiti pokoji obrok, ali bilo je faza kad sam se zaista trudio pa ne ide. Svi su mi se smijali kad sam dva mjeseca svaki drugi dan po 45min vježbao i nakon toga uzimao whey proteine. Rezultat je bio 2 kg dolje
Što mislite, je li curama općenito veći nedostatak višak ili manjak kg?
Nied is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 19:25   #270
Pa naravno višak. Biti mršav je neka normala, ljudi su generalno mršavi/normalne građe.
Mislim ja sam 180/75, pa se ne smatram mršavim, nego normala, čak imam i brenkicu malu
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 21:37   #271
Pa tak i ja mislim da je bolje biti mršaviji, i ja bi puno prije mršaviju nego deblju curu. Ali, vjerujte mi, mršavima je teže dobiti kile nego debelima skinuti. Priznajem da moju curu malo smeta, zeza me nekad na taj račun. Meni npr smeta kad nemam dovoljno snage da ju dignem i nosim, općenito manjak snage za bilo koju fizičku aktivnost.
Nied is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 22:06   #272
Quote:
Nied kaže: Pogledaj post
Kad ste se već raspisali o tom famoznom mršavljenju, ja dajem prijedlog da se napravi show za ljude koji se žele udebljati. Ja bih se prvi prijavio. 170/56. Istina da nisam lik koji non stop nešto trpa u usta, mogu i preskočiti pokoji obrok, ali bilo je faza kad sam se zaista trudio pa ne ide. Svi su mi se smijali kad sam dva mjeseca svaki drugi dan po 45min vježbao i nakon toga uzimao whey proteine. Rezultat je bio 2 kg dolje
Što mislite, je li curama općenito veći nedostatak višak ili manjak kg?
ne treba ti show, nego samo malo volje da na internetu istražiš kako se to radi. i naravno, strpljenja. ako sam se ja udebljao može svatko. ti si još dosta niži ,pa ti treba manje kila da izgledaš "nabijeno". inače, sigurno si jeo premalo ugljikohidrata, a tko zna i kakvi su ti bili treninzi.
deni__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:41   #273
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Stvarno? Svemir će spriječiti i da ti cura naskoči na prvi dostupan kurac koji joj kaže par lijepih riječi jer mu se prijebalo? Da ne izgubiš dionice na burzi? Da te ne smoči pljusak iz vedra neba? Sve to Svemir može?
u kojem svemiru se to dešava da iz ovih stopa tamo odselim?
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 14:13   #274
poradit na luku svak moze a bitnije od tog je osjecati se dobro u svojoj kozi. izlazit na mjesta di ima mladih. u prirodi se mladi mrijeste ko ludi.. prilagodit se i znat osnove kako se ubacuje zenskama. imas upaljac, najadnija sema ali funkcionira jer svaka prenesena energija se mora vratit nazad. sto je vise (izje,) to te vise zeli nazad.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:50.