Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2018., 16:33   #101
Quote:
Amanga kaže: Pogledaj post
Ne sudim ja nikom kolega, plac sam upotrijebila kao referentno mjesto za odlazak, susret, struji mnogo ljudi njime, ali običnih ljudi, shopping mallovi se ne mogu kod nas upotrijebit za tu svrhu jer ljudi odlaze tamo da se pokažu s karticama, popeglani i napucani kao da su u Aspenu ili Monacu....umjesto placa možemo reći ulica, šetalište, radna mjesta, izaberi.

Seal može biti ružan samo muškarcima koji i sami sline za arijevskim plavušama i čude se "pa kak to sad, ne ide to tak...? Možda ti više govoriš o sebi kvotajući njih dvoje nego što inputiraš meni Ili da to preformuliram, on jeste možda i ružan ali je izuzetno seksualno atraktivan a mi ovdje pričamo baš o ljudima koji nisu spolno privlačni. Skoro nikom.
jeste si vi tu došli svađat ili zbližavat?
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 14:32   #102
cekaj ljeto kad cvjetovi se sire. odi na more zbog globalnog hipera. nemoj gubit vrijeme na preljepim plazicama vec skupi 100kn za potrosit na dan i obidi jedno 30 hostela. chekiraj se, podi u sobu. ''hi guy, anyone is hungry? anyone wants to go with me explore the beaches?'' ako ne upali u sobi, onda odi do kuhinje, pravi se da kuhas nesto. napravi nesto i podjeli s drugim igracima koji sjede u zajednickoj prostoriji za druzenje i vrebaju komade. cim spostavis kontakt, inzistiraj da si dio svakog razgovora. di oni idu ides i ti. glup prati glupog. mrak je pao, jos uvjek zenske su na jednoj strani a muski na drugoj. u tom trenu ce netko nacet drinking games, bilo bi dobro da znas i ti zapocet to... nakon sat vremena rodedanska zabava. mozes cjelo vrime imat neutralnu ulogu ali imaj otvorene oci kad se neka pripila. onda joj se priblizi nekako na nacin da izbacujes karike koji ti smetaju.

oce mene netko platit za ovaj kouching?
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 20:37   #103
Kako da priđem, ili ne ...

Nisam mogla smisliti bolji naslov, ali djelomično je i točan.
Ovako stoje stvari.
Imam 40 godina (uskoro).
Nedavno (cca 2 mjeseca nepunih), doselila sam se u meni dosad potpuno nepoznat grad.

Sama sam, ne poznam nikoga, osim ljudi na poslu koji imaju svoj život naravno.
Često odem u neki kafić sama, po danu, to mi nije dosad bio problem iako mi i to sve teže pada, za naveče nisam nikad smogla hrabrosti, ne zbog straha već mi je neugodno.

I došlo je do toga da mi je jedan birc postao uobičajen, mada razmišljam više ni ne ići tamo ali si ne mogu pomoći.
Odem tamo zato jer mi se svidio jedan od konobara, i voljela bih ga bolje upoznati. Nešto je mlađi od mene.
Za sve ovo vrijeme nismo ostvarili drugu komunikaciju osim klasične ugostiteljske.

Saznala sam danas da ima curu, preko neta sam saznala, face-a naravno.
I djeluju mi sretno, i neka su i dalje.

Stvar je u tome što sam se uvijek odmicala od muškaraca koji su u vezi, to mi je nekako moje pravilo, i nemam se namjeru ni ovdje petljati.

No prvi sam put u iskušenju da anonimno pošaljem poruku, da ako ikada bude slobodan (ako nebude u vezi) i želi se naći sam mnom da mi se javi. S tim da moj face ne može otkriti tko sam, bar ne još, tek sam ga dolaskom ovdje otvorila, tako da nema načina da sazna da sam to ja, a ne bih mu ni rekla sve dok je u vezi.

Molim vas savjet, da li je vrijeme da djelomično prekršim svoje pravilo, ili što da radim , jer sama neznam.

I ovo danas mi je svježe, pa možda kad prespavam razmišljati ću drugačije, ali znam da neću prestati misliti na njega.

Eto, hvala vam i na čitanju i na odgovoru, iako je post malo duži.
maiam is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 20:49   #104
Quote:
maiam kaže: Pogledaj post
Molim vas savjet, da li je vrijeme da djelomično prekršim svoje pravilo, ili što da radim , jer sama neznam.
Zašto mora biti jedno ili drugo... Dok ne manipuliraš, ti nikome ne radiš ništa, slobodna si pa tako i osjećati...

Rečeš mu kad te usluži kako je ljubazan i kako mu je super kava i super cijeli, i "vjerojatno imaš curu", kad bi bilo više takvih... I to je sve, malo osmijeha... Nikakva mozganja i Face uhođenja.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 20:52   #105
Ajde se okani postupaka petnaestogodišnjakinja i budi zrela, normalna žena tip da je imalo zainteresiran ako si redovita gošća već bi barem pokušao flertat ili ti uputio kakav otvoreni kompliment, davao besplatna pića itd. Oslobodi se, pogledaj tko još zalazi u taj kafić i dolazi sam često, pitaj novine ili nešto tako, započni komunikaciju, tko zna koga sve možeš upoznati. Ako voliš knjige upiši se u knjižnicu, početni tečaj plesa je isto zanimljiva opcija, planinarstva ako si u kondiciji, svašta nešto... Osvrni se oko sebe, ljude upoznati možeš i u trgovini

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 11:13   #106
Molim vas savjet, da li je vrijeme da djelomično prekršim svoje pravilo, ili što da radim , jer sama neznam.

Moj savjet tebi je; bolje se maknuti od zauzetih dečkiju. Kako bi se ti osjećala da si ti njegova cura a on petlja okolo. I drugo uvijek ćeš biti druga, i na kraju samo povrijeđena.
black friday is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 18:26   #107
Quote:
black friday kaže: Pogledaj post
Molim vas savjet, da li je vrijeme da djelomično prekršim svoje pravilo, ili što da radim , jer sama neznam.

Moj savjet tebi je; bolje se maknuti od zauzetih dečkiju. Kako bi se ti osjećala da si ti njegova cura a on petlja okolo. I drugo uvijek ćeš biti druga, i na kraju samo povrijeđena.
Nisi me dobro shvatila, ni nije moja namjera petljati se s nekim tko je u vezi, napomenula sam da 'ako dečko ikad bude slobodan'.
Bar dok me drže moji osjećaji.

Ali shvatila sam i iz prva dva odgovora , da sad ne quotam posebno šta su mi napisali.

Eto hvala vam, ovdje sam sama i nemam s kim razgovarati, zato mi je bilo potrebno čuti i druga mišljenja.
maiam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 19:09   #108
Nemoj mu to slati, nećeš naići na pozitivan odgovor.

Razmisli - zašto bi netko s kim nemaš neku vibru, niste stvorili napetost, ne pričate, dakle vrlo vjerojatno mu nisi ni u primisli, zašto bi na takvu poruku reagirao sa zanimanjem koje je tebi potrebno?
Niste izgradili temelj za to.

Zato nije problem u tvom principu da ne prilaziš zauzetima nego u tome da nisi stvorila pretpostavke za to da mu uletiš.
__________________
Bad times, hard times, this is what people keep saying; but let us live well, and times shall be good. We are the times: Such as we are, such are the times. - St. Augustine
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 09:52   #109
Nemoj. Zajebi osjecaje. Ne budi glupa I bjezi od toga. Nadji drugi kafic.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 10:03   #110
Zeno draga ni za boga nemoj govoriti o osjecajima!!! Odmah na prvu!!! Radije odi u drugi kafic!!!
Ispast ces oprosti sto ti to moram reci... Ali totalno glupaa!!!!
Nemoj si molim te to raditi ne pristaje ti to!
Radije ga vrti oko malog prsta i i manipuliraj s njim tj. Isprovociraj ga dok on tebi ne pridje!!
Vjeruj mi ako mu je stalo doci ce.
Ako ne... Nece ni pokusat doci blizu
Ja ti mogu iz vlastitog iskustva reci ja koja sam htjela jednog momka milom ili silom provocirala sam ga na kojekave nacine nije ni tad nista konkretno dao do znanja.
Kaj mislis da sam mu jos rekla volim te!!!
Ostala bi posrana picka i dalje bi bio s drugom.
Ooo ti boga jebes takav zivot i osjecaje!
Nikad ne govori o svojim osjecajima neko vrijeme.
Amen
Annaoo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 22:02   #111
Quote:
Ro_ kaže: Pogledaj post
Nemoj mu to slati, nećeš naići na pozitivan odgovor.

Razmisli - zašto bi netko s kim nemaš neku vibru, niste stvorili napetost, ne pričate, dakle vrlo vjerojatno mu nisi ni u primisli, zašto bi na takvu poruku reagirao sa zanimanjem koje je tebi potrebno?
Niste izgradili temelj za to.

Zato nije problem u tvom principu da ne prilaziš zauzetima nego u tome da nisi stvorila pretpostavke za to da mu uletiš.
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Nemoj. Zajebi osjecaje. Ne budi glupa I bjezi od toga. Nadji drugi kafic.
Quote:
Annaoo7 kaže: Pogledaj post
Zeno draga ni za boga nemoj govoriti o osjecajima!!! Odmah na prvu!!! Radije odi u drugi kafic!!!
Ispast ces oprosti sto ti to moram reci... Ali totalno glupaa!!!!
Nemoj si molim te to raditi ne pristaje ti to!
Radije ga vrti oko malog prsta i i manipuliraj s njim tj. Isprovociraj ga dok on tebi ne pridje!!
Vjeruj mi ako mu je stalo doci ce.
Ako ne... Nece ni pokusat doci blizu
Ja ti mogu iz vlastitog iskustva reci ja koja sam htjela jednog momka milom ili silom provocirala sam ga na kojekave nacine nije ni tad nista konkretno dao do znanja.
Kaj mislis da sam mu jos rekla volim te!!!
Ostala bi posrana picka i dalje bi bio s drugom.
Ooo ti boga jebes takav zivot i osjecaje!
Nikad ne govori o svojim osjecajima neko vrijeme.
Amen
Eto , zahvaljujući vašim savjetima, uspjela sam se suzdržati i unormaliti, nisam ništa napravila i više nemam ni namjeru.
A i birc sam promijenila
Hvala vam, da nije bilo vaših savjeta uistinu bi napravila glupost
maiam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 16:50   #112
problemi...ma neznam ni ja oko čega

Pozdrav
Zanima mi,ima li itko ikakvo preporuku gdje nać nekog relativno normalnog prema mojim nekim standardima; nisam baš bila sigurna di da ovo pitam,al vjv ću tu dobit ozbiljniji i pametniji odgovor nego na nekim teen sajtovima,iako imam 20g.
Nešto o meni: 20g,studiram,kažu da sam jako duboka(psihički/emocionalno) i inteligentna,više nekako povučena i šutljivija osoba(ako nemam neš pametno za reć,rađe ću šutit),al mogu se i raspričat ak nije neka bezazlena svakodnevna rutinska tema,
mrzim klubove i kafiće(i eto srži mog 'problema') i iskreno me ne zanima druženje s mojim generacijam koje plaze po istim tim mjestima jer mi se jednostavno gadi tak neš(možda sam neki agorafob?)-da se razumijem,ne želim nikog uvrijedit iako zvuči tak,ko voli nek ide tamo,al eto ja ne volim i ne osjećam se nimalo ugodno tamo;preferiram mir i tišinu i razgovore 1 na 1.
i saaad...di uopće onda tražiti neku ekipu ili potencijalnog dečka? gledam ljude sa svog faxa i svi se koncentriraju na 4 tipa mjesta-menza-dom-fax-klub/kafić. mislim da van toga baš nigdje ni neidu osim sa obitelji ili u dućan.(izuzmimo ove sretne parove koji još i odu negdje...kino,restoran,neki izlet)
pomalo sam umorna od internetskih druženja,pogotovo dejting appova na kojima sam naletila samo na nekakve fanatike(jehovini svjedoci koji te želi uvuć u svoju vjeru milom ili silom,onaj lik 'ajmo se odma udat jer se naizgled sviđamo jedno drugom,i ti budi doma kućanica do kraja života i čuvaj djecu', onaj lik 'malo ćemo bit u vezi,pa malo nećemo. ne želim da mi bude dosadno') i osobe koje traže sex/psp/nešto prolazno samo iz zadovoljstva. I mislim da sam prerasla to;želim društvo nekog ozbiljnijeg,tko ne živi u trenutku i nije mu život samo zabava samo zato što ima 20 godina,i netreba mi još jedan dečko koji se nezna suočavat sa problemima i ponaša se ko malo dijete kad pokušavam nešto raspravit ko odrasli čovjek.
Di se takvi ljudi nalaze??? znam da postoje,samo neznam di da ih nađem. (nadam se da se podrazumjeva da nemam neka prijateljstva trenutno i životu...i dosta mi je te antisocijalne sredine) (i ne,ne ciljam na to da nužno moram nać nekog dečka;samo netko za druženje,što dalje bude od toga-bit će)
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 17:40   #113
Quote:
metalka64 kaže: Pogledaj post
Di se takvi ljudi nalaze??? znam da postoje,samo neznam di da ih nađem.
Na forumu.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 18:12   #114
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Na forumu.
Probala sam i to. Nije urodilo plodom...
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2018., 22:14   #115
NE ZNAM ! dakle; NE ZNAM !
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 20:09   #116
...možda u shopping centru
fornelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 20:14   #117
Quote:
metalka64 kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Zanima mi,ima li itko ikakvo preporuku gdje nać nekog relativno normalnog prema mojim nekim standardima; nisam baš bila sigurna di da ovo pitam,al vjv ću tu dobit ozbiljniji i pametniji odgovor nego na nekim teen sajtovima,iako imam 20g.
Nešto o meni: 20g,studiram,kažu da sam jako duboka(psihički/emocionalno) i inteligentna,više nekako povučena i šutljivija osoba(ako nemam neš pametno za reć,rađe ću šutit),al mogu se i raspričat ak nije neka bezazlena svakodnevna rutinska tema,
mrzim klubove i kafiće(i eto srži mog 'problema') i iskreno me ne zanima druženje s mojim generacijam koje plaze po istim tim mjestima jer mi se jednostavno gadi tak neš(možda sam neki agorafob?)-da se razumijem,ne želim nikog uvrijedit iako zvuči tak,ko voli nek ide tamo,al eto ja ne volim i ne osjećam se nimalo ugodno tamo;preferiram mir i tišinu i razgovore 1 na 1.
i saaad...di uopće onda tražiti neku ekipu ili potencijalnog dečka? gledam ljude sa svog faxa i svi se koncentriraju na 4 tipa mjesta-menza-dom-fax-klub/kafić. mislim da van toga baš nigdje ni neidu osim sa obitelji ili u dućan.(izuzmimo ove sretne parove koji još i odu negdje...kino,restoran,neki izlet)
pomalo sam umorna od internetskih druženja,pogotovo dejting appova na kojima sam naletila samo na nekakve fanatike(jehovini svjedoci koji te želi uvuć u svoju vjeru milom ili silom,onaj lik 'ajmo se odma udat jer se naizgled sviđamo jedno drugom,i ti budi doma kućanica do kraja života i čuvaj djecu', onaj lik 'malo ćemo bit u vezi,pa malo nećemo. ne želim da mi bude dosadno') i osobe koje traže sex/psp/nešto prolazno samo iz zadovoljstva. I mislim da sam prerasla to;želim društvo nekog ozbiljnijeg,tko ne živi u trenutku i nije mu život samo zabava samo zato što ima 20 godina,i netreba mi još jedan dečko koji se nezna suočavat sa problemima i ponaša se ko malo dijete kad pokušavam nešto raspravit ko odrasli čovjek.
Di se takvi ljudi nalaze??? znam da postoje,samo neznam di da ih nađem. (nadam se da se podrazumjeva da nemam neka prijateljstva trenutno i životu...i dosta mi je te antisocijalne sredine) (i ne,ne ciljam na to da nužno moram nać nekog dečka;samo netko za druženje,što dalje bude od toga-bit će)
ako saznaš, javi...
Star Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 20:20   #118
sto nekog vise trazit, neces pogotovo naci

ja vjerujem da za svatko postoji netko, na tom putu nadjes naravno svasta, al ja to gledam kao testovi, kako kaze ...

voli svoje, cijeni tudje, al isto tako nesebicno pusti nesto sto nemoze biti,

budi zahvalan sto si upoznao toga nekoga


mislim da sam trea bit uporan, netko mozda bas tebe nadje
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 21:16   #119
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
sto nekog vise trazit, neces pogotovo naci

ja vjerujem da za svatko postoji netko, na tom putu nadjes naravno svasta, al ja to gledam kao testovi, kako kaze ...

voli svoje, cijeni tudje, al isto tako nesebicno pusti nesto sto nemoze biti,

budi zahvalan sto si upoznao toga nekoga


mislim da sam trea bit uporan, netko mozda bas tebe nadje
Za ovo prvo se slažem,al neće te nitko nać ak ideš samo na relaciji fax-kuća ili posao-kuća. Svatko treba uložit barem malo truda,život nije bajka. Ako izbaciš sve mogućnosti da te netko uživo nađe,onda te sigurno neće nać...
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 21:21   #120
Quote:
metalka64 kaže: Pogledaj post
Za ovo prvo se slažem,al neće te nitko nać ak ideš samo na relaciji fax-kuća ili posao-kuća. Svatko treba uložit barem malo truda,život nije bajka. Ako izbaciš sve mogućnosti da te netko uživo nađe,onda te sigurno neće nać...
ma hoce vjeruj mi, na neki najludji nacin ce te naci,

sto suludiji, samo to moras prepoznati,vjeruj mi,,prosao sam to

vazno je sam vjerovati u sebe, znat sto zelis, i ne odustajat, ali i ne prihvacat kompromise, lazna skromnost, i pomirit se s prvim tko naidje drag,

vjeruj mi ja sam totalno netipican, po glazbi stilu,

svemu, mrzim veca drustva, volim svoj mir , ne prihvacam standarde danasnje,

etikete sto se dijele ljudima, pa imam drustvo isto takvo
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.