Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 22:27   #841
Vecer, podizem temu iz hibernacije u nadi da cete mi pomoci u odabiru.
Imam normalnu kozu na obrazima, t-zona trenutno normalna, preko ljeta se zna zamastit, posebice ako fulam s preparativom i spf kremom.
Miteseri na celu, nosu i bradi, nesto potkoznih bubuljica koje teze/tesko izlaze na povrsinu i koje se najcesce javljaju kad uletim u stresan period. Mrlje od takvih bubuljica na par mjesta. Hiperpigmentacije na jednom djelu lica koje u posljednje vrijeme dosta dobro drzim pod kontrolom zahvaljujuci TO preparativi. Dekorativu u posljednje vrijeme slabo koristim bas iz razloga jer mi nista ne izgleda dobro na licu, upravo cekam Missha Perfect Cover B.B. Cream inadam se da ce ona izgledat bolje na licu.
Trazim cetku koja ce mi pomoci da se maximalno moguce otklonim mitesere, da drzi pore cistima i pomogne u opcem dojmu teksture koze.
Procitala sam cijelu temu i sve sto ste spomenule sam i pogledala, citala revieowe, ali nisam blize kupnji.
Nekako sam najvise sklona CLINIQUE SONIC SYSTEM PURIFYING CLEANSING BRUSH i MAGNITONE LONDON BAREFACED VIBRA-SONIC™ DAILY CLEANSING BRUSH
Ali me mrzi mjenjanje glava cetkice i cijena za iste.
Obzirom na to namece se Foreo Luna mini 2 i njezin klon Halili Care Face Cleanser, ali nisam sigurna u ugodnost drzanja ovakvih proizvoda prilikom koristenja, u mom DM-u nisu izlozeni Foreo proizvodi. A nisam sigurna ni u to ako bi ovaj tip proizvoda bio najbolje rjesenje za probleme koje imam. Oprostite na dugom postu, ali ako iskljucimo Halili ovo nije jeftin sport i ne bih htjela pogrijesit u odabiru. Unaprijed hvala na pomoci.
TheRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:01   #842
Meni hailicare pomaze u drzanju pora ciscima i nestali su mi miteseri po nosu od kad ga koristim. Cim ga dulje vrijeme ne koristim, primijetim da mi se pore i opcenito izgled koze pokvare. Mislim da bi ti to bila dobra investicija za pocetak iako ostale proizvode nisam probala. Opcenito smatram da cetke za lice rade vise stete nego koristi jer mislim da je preagresivno raditi svakodnevni piling.
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:31   #843
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Meni hailicare pomaze u drzanju pora ciscima i nestali su mi miteseri po nosu od kad ga koristim. Cim ga dulje vrijeme ne koristim, primijetim da mi se pore i opcenito izgled koze pokvare. Mislim da bi ti to bila dobra investicija za pocetak iako ostale proizvode nisam probala. Opcenito smatram da cetke za lice rade vise stete nego koristi jer mislim da je preagresivno raditi svakodnevni piling.
Za koliko ti je stigao hailicare?Danas mi je poslan tek pa sam nestrpljiva jako I odakle si ga uzela,da li ebay ili ali?

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:34   #844
Ja sam uzela s alija, seller LDA amazing store i stigao mi jeza ravno 10 dana. Stigao mi je 29.12.2016. a cini mi se da sam ga do sad 4 puta punila
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:48   #845
Ja taj svoj s alija koristim vec mjesec i pol ,svaki dan i jos ga nisam trebala punit.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:54   #846
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Ja sam uzela s alija, seller LDA amazing store i stigao mi jeza ravno 10 dana. Stigao mi je 29.12.2016. a cini mi se da sam ga do sad 4 puta punila
Moze tocan link? Kad napisem ime sellera ne izbacuje mi

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:59   #847
https://www.ebay.com/itm/Super-Face-....c100227.m3827
Kupljen dupe, vecina recenzija je pozitivna. Nadam se da doci ispravan i full functional, i da ce kao i drugima otklonit problemem s miteserima i poboljsat opce stanje koze. Ukoliko se pokaze kao dobar i ugodan proizvod mislim da bi se odlucila i na kupnju mini 2.
TheRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:11   #848
Ne moze, seller zatvorio
Evo ti link na drugog sellera, najjeftinije ti je ako oznacis shipping iz uk. Nedavno je netko iz hrvatske narucio od tog sellera i ostavio 5 zvjezdica
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:21   #849
...

cure..gdje povoljno kupiti četkicu za čiščenje lica? a da nije clarisonic ( to mi je previse novaca ) gledala sam remingtonovu reveal i pred nosom mi se prodala..neznam dal se vecina cetkica vrti ili ne
__________________
...ALBUM...
baloncica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 16:48   #850
eo KLIK KLIK
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 18:33   #851
Prošli petak kupila sam si Foreo Luna play plus i zbilja sam oduševljena, koža mi je baš nekako izglancana, glatka skroz, i taj neki osjećaj da je skroz čista.
Uzela sam ovaj pearl pink i baš mi je sladak i lijep https://www.foreo.com/hr/luna-play-plus?id=1439
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 22:53   #852
Ja se samo malo istrljam s mokrom frotirskom krpicom za tusiranje. Sto biste preporucili za ciscenje mitesera t-zone ako istovremeno imam jako osjetljivu kozu sklonu atopiji? Akne nemam i nikad se ne sminkam, ali volim malo masnije kreme, a i nos mi se zna oznojiti. Koza malo opustena nakon gubitka kila. 34 godine. Unaprijed hvala!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 10:04   #853
Molila bi link provjerenog sellera za zamjenske glave koje odgovaraju na olay cetkicu za lice, znam da je netko stavljao, ali ne mogu pronaci
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 10:17   #854
Ajme ja sam u hodu izvadila haili i bacila kutiju, tek sad vidim da je izgleda postojao kabel! Bila sam uvjerena da je na baterije! Dajte cure pliz koji bi zamjenski kabel bio dobar za njega, imate li ideju
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 15:13   #855
Crnjak skroz..kod njega ide vrh kao kod slušalica npr. samo ne znam gdje ćeš ga naći i onaj nastavak za usb?

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 21:13   #856
Mah...sad ću ako mi bude dobar naručiti još jedan, pa jedan meni jedan kćeri, to mi je moje kad tri stvari radim odjednom
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 21:52   #857
Uzmi ga sa sobom u neki ducan tipa chipoteka pa pitaj zamjenski punjac
Maria Flores is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 11:01   #858
Vidiš, vidiš nije ni to loša ideja! Hvala ti
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 16:17   #859
Stigao mi Hailicare face cleaner...da li smijem koristiti pilinge s njim? Imam od Himalaye piling za svakodnevno ciscenje..

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 16:26   #860
I meni je stigao i divan mi je. Lice mi je bas odlicno zasad s njim i imam osjecaj kao da se stvari bolje upiju nakon koristenja.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:10.