Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 02:59   #21
Ulaznica se bez problema tamo kupi.

Za vikend su najveće gužve. Rekao bih zadnji vikend najviše.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 03:15   #22
Gužve kao nepodnošljive ili samo velike gužve?
Jaki92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 04:04   #23
Ovisi šta je za tebe gužva i podnošljivo.

Za vrijeme ručka nemaš gdje sjesti, bilo to i na podu na prolazima, hodanje "kolnikom" ili stazama otežano, popularni štandovi prepuni da bih se uopće približio nekim autima.

Ali ako ideš po prvi puta i iskoristiš cijelo radno vrijeme omda je ok.

Parkirališta ima, busevi voze gratis do sajma. Preporučujem da dođeš pola sata prije otvorenja, kupiš kartu, čekaš da se otvori i za 5-10min si unutra.

Ja idem 11.3 u nedjelju jer kolega drugačije ne može. Ali idem skoro svake godine tako da puno toga mogu preskočiti.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 07:47   #24
Quote:
Jaki92 kaže: Pogledaj post
Haj ekipa, jel ide tko ove godine? Treba mi iskustva onih koji su išli prijašnjih godina. Jel trebam uzet ulaznice ranije ili ih mogu kupit na licu mjesta bez straha da ih neću moći kupit? Plan je krenuti u petak predvecer, da se dođe ranije u subotu radi parkinga, subota na sajmu, prespavat u okolici Zuricha i u nedjelju doma. Ruta ZG- Innsbruck - Zurich- Bern- Geneva. Mislim da mi je tako ljepše i opuštenije za vozit, cca 12h vožnje ne računajući stajanja. Kako sad stvari stoje 10.3 subota a mozda i pred zatvaranje 17.3

Mišljenja? Savjeti?


Kupiti na licu mjesta ulaznice. Ovo je fizički mali sajam tako da nemas problema s ogromnim gubitkom vremena. Nisam bio s autom tako da mogu samo pohvaliti gradski prijevoz. To mislis voziti cijelu noć pa onda biti na sajmu? Po meni je to katastrofa. Isto tako spavanje u Zurichu? On je 3-4 sata od Geneve. Ako tražiš jeftiniji smještaj gledaj Lausanne ili mjesta u blizini


Sent from my iPhone using Tapatalk
endless gravy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 09:02   #25
Pitanje...zasto preko Austrije vozis.....ja idem zbog pratece industrije...to je odvojeno...preko AC na aerofromu....kupi usput vodi i sl..em je skupo em red cekas...nemoj zaboraviti na ulazu u CH kupiti vinjecu...sada je kazna 200franaka
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 09:08   #26
Quote:
Jaki92 kaže: Pogledaj post
Gužve kao nepodnošljive ili samo velike gužve?
Na Bologni (12. mjesec) se za vikend doslovno nije moglo proći kroz paviljone - a glavni događaji su vani. Kasnije su se hvalili da je došlo 30% više ljudi nego prošle godine - i to glavna navala za vikend.

Dakle izgleda da su saloni opet dobro posjećeni.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:01   #27
Zašto ne otići preko neke od turističkih agencija? Charter let, jednodnevni izlet...cca. 2000 kn.
Kad zbrojiš cestarinu, gorivo i smještaj ispadne puno jeftinije i komotnije od odlaska autom.
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 12:03   #28
Quote:
Jaki92 kaže: Pogledaj post
Haj ekipa, jel ide tko ove godine? Treba mi iskustva onih koji su išli prijašnjih godina. Jel trebam uzet ulaznice ranije ili ih mogu kupit na licu mjesta bez straha da ih neću moći kupit? Plan je krenuti u petak predvecer, da se dođe ranije u subotu radi parkinga, subota na sajmu, prespavat u okolici Zuricha i u nedjelju doma. Ruta ZG- Innsbruck - Zurich- Bern- Geneva. Mislim da mi je tako ljepše i opuštenije za vozit, cca 12h vožnje ne računajući stajanja. Kako sad stvari stoje 10.3 subota a mozda i pred zatvaranje 17.3

Mišljenja? Savjeti?
Ja sam bio prije 2 ili 3 god. Kupio karte online, mislim da je čak bilo nešto sitno jeftinije. Došao na parking oko 1h prije otvaranja, taman se počeo puniti. Bili smo među prvima pred ulazom, iza se već skupilo puno ljudi (subota), tako da smo odmah ušli i što se tiče gužve nije bilo tako strašno. Da, bilo je puno posjetitelja ali vidio sam gotovo sve i imao priliku sjediti u brdo auta.
Računaj da ako želiš detaljno sve pogledati, trebat će ti cijeli taj dan.
Čak ni za hranu/piće na štandovima nije bilo kritično, ne znam jel se šta bitno promijenilo u zadnjih god-dvije...
kamikaza777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 21:24   #29
Quote:
Svicar kaže: Pogledaj post
Pitanje...zasto preko Austrije vozis.....ja idem zbog pratece industrije...to je odvojeno...preko AC na aerofromu....kupi usput vodi i sl..em je skupo em red cekas...nemoj zaboraviti na ulazu u CH kupiti vinjecu...sada je kazna 200franaka

Pa realno jeftinije je brat bratu 100€ po smjeru.

@palj
za sad najjeftinija verzija je cca 3000kn, na minimum 2 osobe koliko nas ide to je 6000 odnosno 4000 ako se nade aranzman za 2000kn
Jaki92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 10:00   #30
Quote:
Jaki92 kaže: Pogledaj post
Haj ekipa, jel ide tko ove godine? Treba mi iskustva onih koji su išli prijašnjih godina. Jel trebam uzet ulaznice ranije ili ih mogu kupit na licu mjesta bez straha da ih neću moći kupit? Plan je krenuti u petak predvecer, da se dođe ranije u subotu radi parkinga, subota na sajmu, prespavat u okolici Zuricha i u nedjelju doma. Ruta ZG- Innsbruck - Zurich- Bern- Geneva. Mislim da mi je tako ljepše i opuštenije za vozit, cca 12h vožnje ne računajući stajanja. Kako sad stvari stoje 10.3 subota a mozda i pred zatvaranje 17.3

Mišljenja? Savjeti?
Bio sam prije 10-15 godina triput na Ge Palexpo. Isao sam vlakom, oko 12h si u GE. Iz Zg-a vlak dolazi u ZH oko 9 ujutro i odmah imas ‘double decker’ za GE. Sajam je ‘iza’ grada prema aerodromu tj. Fr.
Nazad ti je takodjer ok veza, vlak iz ZH ide oko 11 navecer...
Sve vezano za sajam (karte i sl) obavis tamo.Tada je karta bila par chf vjerojatno je sad nesto vise..
Sretno
trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 23:34   #31
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Ovisi šta je za tebe gužva i podnošljivo.

Za vrijeme ručka nemaš gdje sjesti, bilo to i na podu na prolazima, hodanje "kolnikom" ili stazama otežano, popularni štandovi prepuni da bih se uopće približio nekim autima.

Ali ako ideš po prvi puta i iskoristiš cijelo radno vrijeme omda je ok.

Parkirališta ima, busevi voze gratis do sajma. Preporučujem da dođeš pola sata prije otvorenja, kupiš kartu, čekaš da se otvori i za 5-10min si unutra.

Ja idem 11.3 u nedjelju jer kolega drugačije ne može. Ali idem skoro svake godine tako da puno toga mogu preskočiti.
gdje preporucas da parkiram? Neki prikaz na mapi ili adresa bi bili super ako znas. plan je sparkirat se ujutro do 8 da se izbjegne guzva.
Jaki92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 15:21   #32
Ide li neko možda u četvrtak autom da ima mjesta a da bi se vratio u petak?
Za vikend idem na neki put. Pa moram biti u ZG. Inače avionska karta je malo preskupa. Ipak se radi o Švici sve je tamo skupo predpostavljam. Ako ima neko da bi se zaletio tamo autom pa da se podjele troškovi tipa ide nas 4 neka mi javi na PM ako ima još jedno mjesto. Volio bi posnimit noviteta za YT kanal.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 15:50   #33
oss, ako želiš živjeti od tog YT kanala uloži neku lovu (npr. avion do Ženeve)...

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 21:14   #34
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
oss, ako želiš živjeti od tog YT kanala uloži neku lovu (npr. avion do Ženeve)...

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
Imam drugih troškova. Charter let tamo i nazat isti dan preko agencija je skoro 3 soma, još skuplje ako ideš letom sa jednim presjedanjem ili tamo prenočiš.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 22:08   #35
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Imam drugih troškova. Charter let tamo i nazat isti dan preko agencija je skoro 3 soma, još skuplje ako ideš letom sa jednim presjedanjem ili tamo prenočiš.
Svi bi bili poduzetnici a nitko ne bi pare ulozio. Tak i ja mogu raditi
Odi busom (flixbus, arriva) ili vlakom ak nemas love za avion.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 22:28   #36
S obzirom da sam visok, preferiram auto. U busevima su obično kratka sjedala za moju visinu, ne mogu glavu naslonit, u dva i pol sata se ukočim leđa pate. A kamo li da se drndam 10 sati u busu u jednom smjeru.
Nije vrijedno mog zdravlja...

Vlak slična priča. Em iz ZG ima masu presjedanja, Njemački slabo pričam. Avion bi bio idealan da nije tako skup.
Ako ima neko da ide autom super, ako ne tko ga šljivi.

Savjeti velikih YouTubera su da se ne ulaže prevelik novac dok kanal ne naraste. Mogu ja tamo skurit 3 soma snimit svašta, ali ako ne generiram dovoljno pogleda popuštio sam, a možda okrenem lovu. Dok sam mal to je kocka. Konkurencija je tamo velika.
Možda ulovim neki last minute let po povoljnoj cijeni.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 22:36   #37
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
S obzirom da sam visok, preferiram auto. U busevima su obično kratka sjedala za moju visinu, ne mogu glavu naslonit, u dva i pol sata se ukočim leđa pate. A kamo li da se drndam 10 sati u busu u jednom smjeru.
Nije vrijedno mog zdravlja...

Vlak slična priča. Em iz ZG ima masu presjedanja, Njemački slabo pričam. Avion bi bio idealan da nije tako skup.
Ako ima neko da ide autom super, ako ne tko ga šljivi.

Savjeti velikih YouTubera su da se ne ulaže prevelik novac dok kanal ne naraste. Mogu ja tamo skurit 3 soma snimit svašta, ali ako ne generiram dovoljno pogleda popuštio sam, a možda okrenem lovu. Dok sam mal to je kocka. Konkurencija je tamo velika.
Možda ulovim neki last minute let po povoljnoj cijeni.
Sto ja sve radim i gdje ja sve idem da zaradim lovu - za to je drndanje u busu odmor na tropskom otoku uz koktele. Ali eto svako svoje...
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 23:07   #38
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Ide li neko možda u četvrtak autom da ima mjesta a da bi se vratio u petak?
Za vikend idem na neki put. Pa moram biti u ZG. Inače avionska karta je malo preskupa. Ipak se radi o Švici sve je tamo skupo predpostavljam. Ako ima neko da bi se zaletio tamo autom pa da se podjele troškovi tipa ide nas 4 neka mi javi na PM ako ima još jedno mjesto. Volio bi posnimit noviteta za YT kanal.
Sa cime snimas.koja oprema..posnimacuti ja mislim u Petak otici...
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 23:09   #39
Quote:
Svicar kaže: Pogledaj post
Sa cime snimas.koja oprema..posnimacuti ja mislim u Petak otici...
iPhone 7 ili GoPro Hero 5 u 4K 30FPS ma samo upload traje. 4K ima podosta giga snimat i stavit na net. Realno i 180/60 je ok.
Ali gro bolje 4K.

Hvala ali nema potrebe.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 14:42   #40
Quote:
Svicar kaže: Pogledaj post
Sa cime snimas.koja oprema..posnimacuti ja mislim u Petak otici...
Svicar, a moje pitanjce ?
Jaki92 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:19.