Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 12:38   #101
I honda ima takvih problema da se prevrti lager...
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 12:49   #102
Koji motor?
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:29   #103
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ajd priznaj da te bole leđa od lopate .... kako si se okomio na jadnog kolegu ccccccc


Aaaha . Kak ne . Bato ništa od toga . Slobodni dani dok ne projde ovaj kijamet . U međuvremenu s wonderom birtaški teoretiziram .
A kak bu ovo izgleda potrajalo tražimo par za belu cccccc



Sent from my iPad using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:44   #104
Quote:
werdas kaže: Pogledaj post
I honda ima takvih problema da se prevrti lager...


Koja ?


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:55   #105
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
Koja ?


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Pun ih je honda forum...
Pretjeraju s tjuningom 1,4 motora najcesce
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:56   #106
Quote:
werdas kaže: Pogledaj post
Pun ih je honda forum...
Pretjeraju s tjuningom 1,4 motora najcesce
Znači ipak NEMA Honda problema.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:00   #107
Majketi kako ćuniraš 1.4 astmatičara?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:33   #108
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Majketi kako ćuniraš 1.4 astmatičara?


Hihihi . To nadrkavaju onog 75 pferdova Sa brtvom u grlu .


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 15:15   #109
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Majketi kako ćuniraš 1.4 astmatičara?
Čuj kako?
Kaen+ćip+remus.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 15:40   #110
I dok se reko keks eto 1,7 ks manje...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 15:53   #111
Dobro da nisam vagene spomenul i njihovo izletavanje klipova...
Ovak s hondom sam jos dobro prosel lol
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 16:02   #112
Navodno taj 1.4 75 je identičan onom od 90, samo moraš maknut restrikciju iz usisa.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 16:08   #113
Je
Stavi se drugi dihtung i resetira ecu i dobije se 90 japanskih ponija
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 16:29   #114
Quote:
Lyman kaže: Pogledaj post
Navodno taj 1.4 75 je identičan onom od 90, samo moraš maknut restrikciju iz usisa.


Kad se sjetim samo koliko love smo kasirali na tim brtvama ćuninzima .
Jebo te a lopatar iskrca 300,400 ondašnjh dm . Kak si koga čohnul i na probu . Vraća se sa osmjehom al neznaš kaj je veće osmjeh ili rogovi


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 21:29   #115
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
Za koju diskusiju si otvoren ? Ili ja neznam čitat ili si ti nepismen . Ali ako si napisao da se ležaj okrenuo i stavili ste druge std bez diranja radilice ( navodno nije trebalo ) tu svaka diskusija završava jer pokazuješ školski primjer elementarnog nepoznavanja materije o kojoj bi diskutirao . A ukoliko se nisi znao izrazit i tvoj upis sam krivo protumačio onda pokazuješ školski primjer nepismenosti .
Biraj

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Quote:
high road kaže: Pogledaj post
Pa dobro kaj nije on meštar? To šegrti lopataju valjda?!?

Mogu ga boliti ledja iskljucivo od nenacitanosti, profesionalne deformacije "kv mestara" u ovom slucaju bi dodao i manjka razumijevanja teksta, sto nas vraca na opetovani pokazatelj neadekvatne pismenosti u sirem smislu...psssst elementarno poznavanje materije, eh da, danasnji kv mestri su ogledni primjer elementarnog poznavanja materije po sistemu "ja mislim" i "ja pretpostavljam
Onda, jel citas s razumijevanjem, mislis, ili pak pretpostavljas?! Izaberi tocan odgovor :klap:


@cdrw: ti pricas o tlacenju novih motora (pocetnih) 50t km...Ja govorim o n/a motorima sa 100t+ km (nisam spomenuo).
U prvih 50t km niti ne ocekujem, niti sam cuo, a niti dozivio nesto slicno, ali iznimki ima. Lezajevi su se okretali i na ctr-u gdje kvaliteta ulja kao niti uljna pumpa nisu bili razlog. Uvijek su tri glavna cimbenika razlog; neke pute zasebno a vecinom u kombinaciji barem dva: ulje, zazori, klipnjace (vijci, materijal, tezina itd). Kod svjeze slozenog motora gdke je sve unutar tolerancija, a okrene lezzaj, razlog moze biti jedino "neadekvstno" stegnuti vijci, a pritom ne mislim na moment zatezanja (cisto da se ne javi opet neki leteci)
fishandchicks is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 22:23   #116
Da niste ljevali u tu hondu neku 0w20 svetu vodicu?
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:00   #117
Quote:
fishandchicks kaže: Pogledaj post
@cdrw: ti pricas o tlacenju novih motora (pocetnih) 50t km...Ja govorim o n/a motorima sa 100t+ km (nisam spomenuo).
On je spomenuo testiranje na novom motoru, ali vjeruj mi da sam ja dok sam bio mlađi (i luđi) "istestirao" na nekoliko auti s 150+ tkm i isto im nije smetao, tj. nisu se raspali. S tim da je jedan bio poprilično šupalj TD s preko 200tkm, pa se niti on nije raspao, a samo jedan (atmo benz) je u tim uvjetima trošio malo više ulja...
high road is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:34   #118
Quote:
fishandchicks kaže: Pogledaj post
Mogu ga boliti ledja iskljucivo od nenacitanosti, profesionalne deformacije "kv mestara" u ovom slucaju bi dodao i manjka razumijevanja teksta, sto nas vraca na opetovani pokazatelj neadekvatne pismenosti u sirem smislu...psssst elementarno poznavanje materije, eh da, danasnji kv mestri su ogledni primjer elementarnog poznavanja materije po sistemu "ja mislim" i "ja pretpostavljam
Onda, jel citas s razumijevanjem, mislis, ili pak pretpostavljas?! Izaberi tocan odgovor :klap:


@cdrw: ti pricas o tlacenju novih motora (pocetnih) 50t km...Ja govorim o n/a motorima sa 100t+ km (nisam spomenuo).
U prvih 50t km niti ne ocekujem, niti sam cuo, a niti dozivio nesto slicno, ali iznimki ima. Lezajevi su se okretali i na ctr-u gdje kvaliteta ulja kao niti uljna pumpa nisu bili razlog. Uvijek su tri glavna cimbenika razlog; neke pute zasebno a vecinom u kombinaciji barem dva: ulje, zazori, klipnjace (vijci, materijal, tezina itd). Kod svjeze slozenog motora gdke je sve unutar tolerancija, a okrene lezzaj, razlog moze biti jedino "neadekvstno" stegnuti vijci, a pritom ne mislim na moment zatezanja (cisto da se ne javi opet neki leteci)
Opet pričaš pizdarije, Vampir nek se sam vadi, ja ću se osvrnut na "stare" motore.

Ti izgleda nikad nisi čitao testove izdržljivosti? Koji jebeni zazori na 100-150 kkm? To se ne događa od početka '80 godina, kad su rastavili te od 50.000 na punom gasu trošenja su bila unutar TVORNIČKIH tolerancija. Testovi na 100 ili 200 kkm - također trošenja unutar TVORNIČKIH tolerancija.

Tak da je isti kurac jer nagaziš novi ili motor od 100.000 km. Baš nedavno sam nagazio naš "novi" od 150.000 po Slavonici pa eto nije okrenuo lager.

Jasno da je u 100-150.000 moguće zaklat motor, "zaboravit" ulje, nalit krivo ulje itd, sve štima, no to onda definitivno nije ispravan motor.

I još jedno pitanje za kraj - ako se potroši recimo lager letećih - tada je zazor VEĆI.
Ako je zazor veći jel vjerojatnost da će lager zaribat veća ili manja? Dakle ako lager ima više lufta jel mogućnost zaribavanja veća ili manja?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:25   #119
Mogućnost da se leteći OKRENE je veća.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:40   #120
Čekam njega da mi obrazloži ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.