Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2017., 00:36   #1
Biologique Recherche

Pozz!
Da li netko ovdje koristi/ima iskustva s Biologique kozmetikom? Također, zna li netko kako se krecu cijene u njhovom dućanu/salonu u Zagrebu?

Hvala
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 20:05   #2
dizem temu, zar je moguce da nitko ne koristi toliko hvaljenu kozmetiku? kupila sam hvaljeni p50 losion pa javim dojmove uskoro
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 20:22   #3
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
dizem temu, zar je moguce da nitko ne koristi toliko hvaljenu kozmetiku? kupila sam hvaljeni p50 losion pa javim dojmove uskoro
Joj meni je tako drago da ova tema postoji! Ajde molim te javi kakav ti je. Dvoumim se između njega i P50W...
malasjuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 20:38   #4
moj je p50w, njega su mi preporucili za pocetak, mislim da je najbolje otici u salon i vidjeti sto kazu
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 20:42   #5
Super! Aj, baš ću čekat tvoje dojmove.
malasjuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 22:54   #6
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
moj je p50w, njega su mi preporucili za pocetak, mislim da je najbolje otici u salon i vidjeti sto kazu
konačno da se javio netko U kojem si salonu bila i koja je cijena p50w?
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 23:29   #7
u salonu na marulicevom trgu, 250 ml je 623 kn, postoji i manje pakiranje koje je oko 350 kn ali ga kad sam bila nisu imali a buduci nisam iz zagreba uzela sam veliko u nadi da ce mi odgovarati. za sad mogu reci da ne izaziva nikakve probleme a za ozbiljniji dojam cu ipak pricekati duze od tjedan dana koristenja
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 23:59   #8
super, hvala na info. Svakako javi dojmove nakon korištenja. Jesi bila i na tretmanu kod njih možda?
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 00:06   #9
nisam, treba se naruciti unaprijed pa mozda neki drugi put ako netko isproba neka javi, dok sam bila tamo izaslo je s tretmana par predivnih zena sa onako plumpy sjajnom kozom
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 10:04   #10
jel dejana erić spominjala nešto ovu kozmetiku i hvalila ju? ja bih to rado isprobala javljajte dojmove pa da vidim jel vrijedi otići u zg po to
kimi987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 16:20   #11
ja sam nakon 2 tjedna odusevljena losionom, mislim da cu kupiti i serum, masku i kremu, koza je zdrava, sjajna, povremenih pristica nema, ranice od bvisih pristica sanirane...
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 19:05   #12
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
ja sam nakon 2 tjedna odusevljena losionom, mislim da cu kupiti i serum, masku i kremu, koza je zdrava, sjajna, povremenih pristica nema, ranice od bvisih pristica sanirane...
Baš mi je drago
Meni su na wish listi uz P50W još i Eau Micellaire Biosensible i Creme Masque Vernix.
malasjuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 13:23   #13
Bila sam na tretmanu kod njih, koza mi je doslovno sijala danima. A tretman i atmosfera su tako opustajuci, ma predivno nesto.

Bila sam kod njih prije nekih mjesec dana, kupila P50W. Tad su mi dali neke testere, pa sam, nakon sto sam ih isprobala, uzela jos i mlijeko Lait U, serum Extrait Tissularies, kremu Dermopurifiante i masku Vivant. I ne mislim stati na tome, ja sam odusevljena. Tek sam prije par dana pocela koristiti sve jer sam htjela potrositi neke zalihe od prije, ali ovoliko koliko koristim ocarana sam.

Maska Vivant je vjerojatno najbolja maska ikad!

Na wishlisti mi je Losion MC 110 i mozda jos od placente serum ili krema.

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk
Daniiijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 13:38   #14
Quote:
kimi987 kaže: Pogledaj post
jel dejana erić spominjala nešto ovu kozmetiku i hvalila ju?
da, ona je spominjala tu kozmetiku u naglasila da su užasno skupi i da se kreme ne kupuju na svoju ruku.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 16:40   #15
Quote:
Daniiijela kaže: Pogledaj post
Bila sam na tretmanu kod njih, koza mi je doslovno sijala danima. A tretman i atmosfera su tako opustajuci, ma predivno nesto.

Bila sam kod njih prije nekih mjesec dana, kupila P50W. Tad su mi dali neke testere, pa sam, nakon sto sam ih isprobala, uzela jos i mlijeko Lait U, serum Extrait Tissularies, kremu Dermopurifiante i masku Vivant. I ne mislim stati na tome, ja sam odusevljena. Tek sam prije par dana pocela koristiti sve jer sam htjela potrositi neke zalihe od prije, ali ovoliko koliko koristim ocarana sam.

Maska Vivant je vjerojatno najbolja maska ikad!

Na wishlisti mi je Losion MC 110 i mozda jos od placente serum ili krema.

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk
Da li možeš napisati što je sve uključeno u tretmanu (tipa mehaničko čišćenje, maske, serumi, masaža, itd. i koja je cijena tretmana na kojem si bila?
Da li se kozmetika kupuje prema njihovim uputama ili sama uzmeš šta hoćeš?

Hvala

Zadnje uređivanje Calandre : 19.01.2018. at 17:13.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:22   #16
ja prvi put u zivotu cujem za taj brend, postoji li neka web stranica ili nesto za informirat se?
aurora01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:24   #17
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
Da li možeš napisati što je sve uključeno u tretmanu (tipa mehaničko čišćenje, maske, serumi, masaža, itd. i koja je cijena tretmana na kojem si bila?
Da li se kozmetika kupuje prema njihovim uputama ili sama uzmeš šta hoćeš?

Hvala
Meni su radili "osnovni intezivni tretman", a sastojao se od toga da su mi ocistili lice mlijekom za ciscenje, nanijeli losion p50, stavili mjesavinu nekih maski za lice, masirali lice nekim hladnim kuglama, nakon toga su mi stavili mjesavinu raznih seruma, kremu, zavrsnu kremu ili serum , nisam sigurna, i kremu na podrucje oko ociju. Sve je to radjeno uz neku njihovu specificnu masazu lica.

Atmosfera je predivna, a tretman je jako opustajuci, ja sam cak i zaspala.

Sto se tice kozmetike koju ces kupiti, za vrijeme tretmana djelatnica razgovara s tobom, ispituje te sta koristis i kako, dajte savjete. Nakon tretmana mi je predlozila sto bih trebala kupiti, s tim da mi je dala testere kreme, maske i mlijeka za ciscenje, jer testere za tekuce proizvode nemaju.

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk
Daniiijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 21:08   #18
Mene zanimaju njihove kreme,probao tko? Koje su im cijene?
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 02:06   #19
Quote:
Daniiijela kaže: Pogledaj post
Meni su radili "osnovni intezivni tretman", a sastojao se od toga da su mi ocistili lice mlijekom za ciscenje, nanijeli losion p50, stavili mjesavinu nekih maski za lice, masirali lice nekim hladnim kuglama, nakon toga su mi stavili mjesavinu raznih seruma, kremu, zavrsnu kremu ili serum , nisam sigurna, i kremu na podrucje oko ociju. Sve je to radjeno uz neku njihovu specificnu masazu lica.

Atmosfera je predivna, a tretman je jako opustajuci, ja sam cak i zaspala.

Sto se tice kozmetike koju ces kupiti, za vrijeme tretmana djelatnica razgovara s tobom, ispituje te sta koristis i kako, dajte savjete. Nakon tretmana mi je predlozila sto bih trebala kupiti, s tim da mi je dala testere kreme, maske i mlijeka za ciscenje, jer testere za tekuce proizvode nemaju.

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk
Hvala na odgovoru
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 20:38   #20
Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
Mene zanimaju njihove kreme,probao tko? Koje su im cijene?
Ja sam uzela njihovu Dermopurifiante kremu u Bih i platila sam ju 60 eura. Ako hoces posaljem ti cjenik proizvoda iz BiH posto HR stranica nema doslovno nikakve informacije...

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk
Daniiijela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:38.