Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 11:15   #41
To te ja pitam. Proizvođač? Made in? Debljina? Gramaža?
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 11:52   #42
Proizvođač je Wagner, za gramažu ne znam, ovaj tamniji dio je punjen sa 5mm zaštitne pjene (protiv tuče). Imaš s obje strane trake za zatezanje da ju vjetar ne može podići s auta.
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:54   #43
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Dižem iz pepela.
Kako slutim neki duži put /a garaža mi nije opcija, nažalost/, moram si negdje (po)spremiti auto.
Molim iskustva i preporuku provjerenih high-medium ili top proizođača istih.
Molim bez nekih akcija Lidla, Bauhausa, Kauflanda i slično.
Ja sam svoju naručila na ekupi...za SUV sam je platila cca 900kn.
Izvrsna, debela, pofutrana sa otvorima za zrak, teška je jedino , ali za svaku pohvalu. Možeš je povezati ispod podvozja i nema šanse da nekamo ode.
Prosurfaj malo na ekupi
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:07   #44
Volio bi vidjeti sto 'nikamo ne bi otisle po postenoj buri...

Sent from my XT1032 using Tapatalk
apnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:14   #45
Ovakvu protiv tuče imam ,dobra je za u ljeti kad se sprema nevrijeme,ali treba pojačati sa ribarskim koncem poveze jer mi je prvi puta puknulo i odletila je kad je okrenulo na olujnu tramontanu
ssdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:52   #46
To i ja imam, iskoristio sam ju doslovce jednom sad preko zime, i nijednom više. Nakupi u sebe hrpu vlage, onda ima dvajspet kila, moraš negdje staviti da se suši, trebaju ti dvije osobe da ju nekako eventualno objesiš za štrik, a ionako se neće osušiti ako vani nije dovoljno toplo i vjetrovito.

Za ljeto i eventualnu zaštitu od tuče okej, ali za zimu - stvarno ne znam kako da čovjek to razumno izhendla.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:12   #47
Quote:
apnea kaže: Pogledaj post
Volio bi vidjeti sto 'nikamo ne bi otisle po postenoj buri...

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Živim na moru....sve je preživjela bez beda.
Moja ne kupi vlagu....ima otvore zasticene i auto je suh.
Sutra cu poslikati kako izgleda.
Meni super
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 09:19   #48
Cekamo slike i ime proizvodaca.
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 09:38   #49
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Cekamo slike i ime proizvodaca.
Jooj ime ne znam jer sam bacila onu torbicu u kojoj je došla.
Mogu samo vidjeti da li mi je negdje račun ostao.
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:17   #50
Pa zar nigdje etiketice na ceradi?
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:56   #51
Generička kineska cerada koje tutne svako tko hoće u svoju ambalažu. I Konzum ih je prodavao identične.
O korištenju za vrijeme bure valjda ne treba puno govoriti. Stražnja kopča je otišla sa prvim refulom. I kad je vezana, mlatari okolo, bez dodatnog povezivanja nema ništa. Ili ju jednostavno maknuti kad puše. Za tuču je OK.
Zajebancija ju je zapakirati nazad u torbu, dosta nepraktična za spremanje kad nije na autu.
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2018., 16:34   #52
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Jooj ime ne znam jer sam bacila onu torbicu u kojoj je došla.
Mogu samo vidjeti da li mi je negdje račun ostao.
Možeš li poslati sliku cerade?Zanima me kakvu da kupim?
suzukiscross is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2020., 15:56   #53
Dižem temu ali izgleda da se diže redovno

Imam parking ispred kuće gdje je velika Lipa(ukućani nedaju da je posječem zbog glupog auta") ona medi ukelja,zamasti cjeli auto ,zimi je ok.Uzeo bi neku ceradu za stakla samo zbog nje i sunca.često parkiram dalje na suncu samo da ne pada ta masna lipa onda pak nemos uci u auto..ima li ko preporuku
leli35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2020., 17:20   #54
Quote:
leli35 kaže: Pogledaj post
Dižem temu ali izgleda da se diže redovno

Imam parking ispred kuće gdje je velika Lipa(ukućani nedaju da je posječem zbog glupog auta") ona medi ukelja,zamasti cjeli auto ,zimi je ok.Uzeo bi neku ceradu za stakla samo zbog nje i sunca.često parkiram dalje na suncu samo da ne pada ta masna lipa onda pak nemos uci u auto..ima li ko preporuku
Razmisli o gradnji montažne nadstrešnice, jeste skuplje ali bolje je rješenje.
Cerada struže po laku, malo jači vjetar je odnese, i vjeruj mi auto bude prljavo ispod nje.
Jedino valja za mraz i tuču.
bojanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2020., 13:58   #55
ja lani preko interneta kupio protiv tuče,500kn samo sam je čekao 20 dana. Još je hvala Bogu nikada nisam stavio na auto. Upiši cerada protiv tuče izbaciti će ti je svugdje ima narančasti rub,ne postoji nigdje bolja.
Nije samo protiv tuče,sunce,kiša,smola...
Josip38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2020., 14:38   #56
kupio sam u bauhausu neku ceradu za 300kn koju je vec vjetar razderao, kad kisa pada sve bude mokro iznutra iako pise da ne propusta vodu al eto. ta cerada je samo protiv prasine u garazi ocito..
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2020., 15:07   #57
Ovu protuv tuče potvrđujem, imam je za svaki auto. Kako smo po kampovima odlična je za smolu, češere, prašinu naravno. Kad pada kiša ispod nje nije mokro..... Teže ju za složit, ali odlična stvar.

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk
All Whell Drive is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2020., 18:15   #58
Imam i ja ovu protiv tuče, evo već treća godina, nije nikad propustila vodu i izdržala je nekoliko većih nevremena bez oštećenja. Kad se trake za zatezanje zakopčaju vjetar joj ne može ništa. Što se tiče spremanja ja ju svaki puta zarolam.
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2020., 18:19   #59
To je ona od cca. 500 kn sto ima narancast obrub ako je meni se to cini malo tanko. Je li grebe auto?
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2020., 19:18   #60


Tamo gdje je pjena mislim da je debljina nekih 5mm, bokovi su tanji i bez pjene. Pjena je mekana pa ne grebe auto.
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.