Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 16:24   #21
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Jel ova identična tema i identičan post već bio?
"Sa'ć ja vama reć ..." tip teme ...

Ne sjećam se takve ...
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:24   #22
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Stvarno? Svemir će spriječiti i da ti cura naskoči na prvi dostupan kurac koji joj kaže par lijepih riječi jer mu se prijebalo? Da ne izgubiš dionice na burzi? Da te ne smoči pljusak iz vedra neba? Sve to Svemir može?
Ma dobro to je on uzeo kao metaforu,sve je moguce i ono sto zazelimo samo se trebamo potruditi oko toga i ostvarit ce se.Tako sam ja to shvatio..
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:24   #23
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Lucija u pjeni: Ovo je njena najprovokativnija fotografija
https://www.24sata.hr/show/lucija-u-...grafija-551828
Ima malo preveliku stražnjicu za moj ukus, ali fotka je jebena.

Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Pokazes zahvalnost na onome sto imas.
Zatrazis sto zelis, povjerujes u to i dobijes to. Kada znas sto zelis i kuda zelis ici "svemir" ima nacin da ti se "pomakne" u stranu i pomogne ti ka ostvarenju zelje.
"Pitajte, dat će vam se; tražite, naći ćete; kucajte, otvorit će vam se." - Matej 7,7.

Vrijedi samo ako si vjernik.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:25   #24
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Anais malo me zivcira tvoj sarkazam. 😎
Ovo se odnosilo objektivno, ne na subjektivnu temu. I ovo sto sam napisao nije nesto sto dode preko noci.

@xmen ne, al scrollanjem po USu vecina njih je.
Nije sarkazam, samo pitanje kako bi ti tad svemir pomogao.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:26   #25
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Dva savjeta: najprije pronaći nekog dobrog astrologa koji će osobi protumačiti njenu natalnu kartu, i druga stvar, naučiti se biti sam.
To je to.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:28   #26
@nomad nadovezao bih se: kao sto je isus rekao takoder neka ti bude po volji tvojoj.

Anais razlika izmedu zivota i smrti je u covjekovu "jeziku" tvoj komentar/misljene me bas zanima.
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:33   #27
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post

Anais razlika izmedu zivota i smrti je u covjekovu "jeziku" tvoj komentar/misljene me bas zanima.
Sa savjeta kako nac zensku vec na drugoj strani se otvara rasprava o razlici izmedju zivota i smrti
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:36   #28
Da, ali moja asocijacija je isla na nesto drugo. Pronaknule su ti 2 kljucne rijeci kolega 007. Ccc, pa bar ti moras imat oko za detalje. God bless the queen i to ne. Haha
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:41   #29
Da se nadovezem na temu.
Do sada sam spojio dva para koji su se ozenili i dan danas su u braku sa djecom.

Koleginicu sa posla sam spojio sa jednim mojim poznanikom.
Dolazio bi me pozdraviti na poslu i tako ga je ona primjetila i zamolila me da ih upoznam.Znao sam gdje on radi pa sam zbog nje nakon posla isao u taj kafic gdje je radio i svaki put bi pozvao i njega da sjedne sa nama,nakon par izlaska rekao sam mu da ako misli napraviti korak da ga napravi jer ne mislim vise dolaziti u kafic sa njome i rekao sam mu da je cura ok i ispricao sve naj i eto danas danas su sretni zajedno.

A drugi frend je upoznao svoju zenu sadasnju preko mene jer sam znao te cure koje su svaki put kada bi nas vidjele vani prilazili i to zbog poznanstva samnom i tako sam ih upoznao,poceli su se druziti sve vise i vise i ljubav se rodila..
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:45   #30
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Da, ali moja asocijacija je isla na nesto drugo. Pronaknule su ti 2 kljucne rijeci kolega 007. Ccc, pa bar ti moras imat oko za detalje. God bless the queen i to ne. Haha
jebes queen i sve njene sljedbenike... paraziti drustva

ti zaboravljas da je ovo US... ovdje nema nekih drugih detalja, kljucnih rijeci itd osim jel si odbijen/prihvacen zbog ruznoce ili zato sto ti je plitak dzep... treceg nema
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:48   #31
Hahaha ma zeka peka. A gle ja sam tu zadnjih par dana al ne bas u temama koliko na chatu, zabavni ljudi.

E sad o izgledu bi se dalo pisati godinama i opet nebi dosli do nekog zadovoljavajuceg konkretnog zakljucka.

Sto se tice para ako te netko zbog toga odbije onda je i bolje da te odjebao + moje pitanje za takve ljude je uvijek, a sta tvoj novcanik ima za ponudit kad vec ti zelis pare. Ak ja nemam mercedes, a tebi to smeta pa onda pokazi svoj ? A ne zetovu kartu s kojom si dosao/la karikiram naravno.
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:52   #32
Nije li društvo za"kazalište ili stand up", šetnju, 3,14čke materine podjednako teško i komplicirano kao naći dejt?

Osvrt na crticu u prvom postu.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:55   #33
Thumbs down

Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Hahaha ma zeka peka. A gle ja sam tu zadnjih par dana al ne bas u temama koliko na chatu, zabavni ljudi.

E sad o izgledu bi se dalo pisati godinama i opet nebi dosli do nekog zadovoljavajuceg konkretnog zakljucka.

Sto se tice para ako te netko zbog toga odbije onda je i bolje da te odjebao + moje pitanje za takve ljude je uvijek, a sta tvoj novcanik ima za ponudit kad vec ti zelis pare. Ak ja nemam mercedes, a tebi to smeta pa onda pokazi svoj ? A ne zetovu kartu s kojom si dosao/la karikiram naravno.
A i ne kuzim te ljude koji padaju na materijalno?
Sta ima veze kakav auto tip vozi,nece ti ga sigurno pokloniti.
Jedino sto mozes dobiti je sex na straznjem sjedalu bmw/mercerdesa i to je to..
Isto tako je i sa dobrim apartmanom i stanom,sta mislis da ce ti lik prepisati stan?
Dobit ces isto tako sex u malom ljepsem krevetu i to je to..
Sponzoruse nakraju rjetko zavrse sa nekime tko ce ih ozeniti a jedini koji su dovoljno blesavi da ozene takvu su nogometasi i nas “jet set”,a i oni su se usrecili sa takvom
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:58   #34
Pa zato i kazem svi stalno nesto potrazuju, a nitko se ne pita sta ja imam za ponuditi. Ja znam da ja nemam puno za ponuditi jebiga. Zato i ne trazim da neko ima vile na moru, S klasu ( okej to cu definitivno zahtjevat jednog dana jer gle to je S klasa 😍😍😍 ) no on topic lako za moje zelje haha. I da problem je kaj danasnje sponze nebitnoga spola zahtjevaju puno, a kad udes malo dublje u njih skuzis da je krevet zapravo jedino sto ti mogu ponuditi. 😒
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 16:58   #35
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Nije li društvo za"kazalište ili stand up", šetnju, 3,14čke materine podjednako teško i komplicirano kao naći dejt?

Osvrt na crticu u prvom postu.
Mislim da ti je najbolje otici tamo i vidjeti uzivo tko na sta lici,dogovori se sa prijateljem i idi.Ulet je ulet,a ako ne uletis tamo nema veze ,ako nista drugo kada ti se neka zasvidi na nekom drugom mjestu imat ces temu za razgovor o tome kako ti je bilo,sta ti je bilo ok,smjesno i tako dalje..
__________________
Be a good person

Zadnje uređivanje Xxmen : 09.12.2017. at 17:08.
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:13   #36
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Pa zato i kazem svi stalno nesto potrazuju, a nitko se ne pita sta ja imam za ponuditi. Ja znam da ja nemam puno za ponuditi jebiga. Zato i ne trazim da neko ima vile na moru, S klasu ( okej to cu definitivno zahtjevat jednog dana jer gle to je S klasa 😍😍😍 ) no on topic lako za moje zelje haha. I da problem je kaj danasnje sponze nebitnoga spola zahtjevaju puno, a kad udes malo dublje u njih skuzis da je krevet zapravo jedino sto ti mogu ponuditi. 😒
Prije par godina bio sam na dejtu i imao sam alcatel mobitel,nije da nisam imao za iphone nego nisam tada htio potrositi te pare na skup mobitel,na dejtu kada sam stavio taj mobitel na stol,prvo sto mi je komentirala ta cura je bio moj mobitel,zgrazavala se..
A ja se opravdavao da meni mobitel sluzi za poziv i sms i da mi ne treba smart phone jer mi ovog mobitela nije niti zao i da mi padne i razbije..
Hocu ti reci da su ljudi povrsni i gledaju sve a ne kuze da ako ne pokazujem bolji mobitel to ne znaci da ga si ne mogu priustiti sebi.
Danas imam iphone i uvijek mi bude smjesna ta njena reakcija kada se sjetim
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:27   #37
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Prije par godina bio sam na dejtu i imao sam alcatel mobitel,nije da nisam imao za iphone nego nisam tada htio potrositi te pare na skup mobitel,na dejtu kada sam stavio taj mobitel na stol,prvo sto mi je komentirala ta cura je bio moj mobitel,zgrazavala se..
To je normalno i vrijedi za oba spola. Jedno su bezvezni kriteriji ima li cura samsung ili iphone, ali kad vidiš da ima neki mali mobitel na tipke iz predhistorije zapitaš se što ne valja s tom curom.
Za ozbiljne veze tražimo partnera koji nam je sličan, što uključuje i materijalne stvari.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:40   #38
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Prije par godina bio sam na dejtu i imao sam alcatel mobitel,nije da nisam imao za iphone nego nisam tada htio potrositi te pare na skup mobitel,na dejtu kada sam stavio taj mobitel na stol,prvo sto mi je komentirala ta cura je bio moj mobitel,zgrazavala se..
A ja se opravdavao da meni mobitel sluzi za poziv i sms i da mi ne treba smart phone jer mi ovog mobitela nije niti zao i da mi padne i razbije..
Hocu ti reci da su ljudi povrsni i gledaju sve a ne kuze da ako ne pokazujem bolji mobitel to ne znaci da ga si ne mogu priustiti sebi.
Danas imam iphone i uvijek mi bude smjesna ta njena reakcija kada se sjetim
Osnava kulture bi bila da na dejtu uopće ne stavljaš mobitel na stol. To je dejt a ne frendovska kava s koje ćeš otići ako te netko zove ili pošalje kinky poruku
Eto da i mi tebe nešto naučimo kad se ti već tu trudiš nas.

Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Tko kaze da nije zelio svoju zenu tada ili sada ili da je nesretan?

Godinu dana nakon sto je odustao od nesretne zaljubljenosti u curu koja ga nije htjela, zaboravio je i naisao je na drugu curu u koju se zaljubio i sa kojom je sretan dan danas,to mu je zena sada.

Jednostavno ona prva mu nije bila sudjena i vjerojatno bi i bio nesretan sa njome da su zavrsili skupa.Sve ima svoje zasto ti sa nekime ne klikne.

A ti ako si jakih kostiju,punasan,ful size model i ne zelis smrsaviti i raditi na sebi nitko ti to ne brani.
Trazi si neku bucu koja razmislja isto kao ti i jedite zajedno krafne sretni i budite zajedno.
Ma samo mi smiješna ta priča o buci koji se privremeno kamuflirao u mršavca tek kako bi se oženio a onda opet udebljao. A žene optužuju stalno da to rade i da se opuste kad se udaju, ovo je još gore. Debljanje s predumišljajem

Osobno me boli k, bio s mršavicama od 44kg do cura od...jbg, nisam ni pitao. Mnogo.
Ili mi netko odgovara kao osoba ili ne, isto očekujem i od druge strane.
A svaka je jutrom dobijala čokoladnu krafnu ili kroasan jer jebe mi se koliko joj je dupe dok su oči sretne.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 18:03   #39
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Osnava kulture bi bila da na dejtu uopće ne stavljaš mobitel na stol. To je dejt a ne frendovska kava s koje ćeš otići ako te netko zove ili pošalje kinky poruku
Eto da i mi tebe nešto naučimo kad se ti već tu trudiš nas
Pa neznam gdje god idem stavim mobitel na stol za svaki slucaj ako je nesto hitno da moram odgovoriti.To ne znaci da se hvatam za mobitel i gledam sta ima.Pa grijesim i ja,nisam savrsen.

Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post

Osobno me boli k, bio s mršavicama od 44kg do cura od...jbg, nisam ni pitao. Mnogo.
Ili mi netko odgovara kao osoba ili ne, isto očekujem i od druge strane.
A svaka je jutrom dobijala čokoladnu krafnu ili kroasan jer jebe mi se koliko joj je dupe dok su oči sretne.
Dobro ako ti gledas samo karakter i mozes okretati od mrsave do debele .Ima takvih koji ne gledaju fizicki izgled puno.

Osobno meni se treba zasviditi i fizicki,pozeljno je da ima neke fizicke atribute koji me pale.
Naravno da gledam karakter isto a moram priznati da nisu bas sve sa kojim sam bio manekenke
__________________
Be a good person
Xxmen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 18:12   #40
Quote:
Xxmen kaže: Pogledaj post
Pa neznam gdje god idem stavim mobitel na stol za svaki slucaj ako je nesto hitno da moram odgovoriti.
Da se javis mami kad zove da vidi kojim ces busom kuci?
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.