Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2018., 22:10   #21
Što se provokacija tiče - vidiš ono što želiš vidjeti.

Odi pogledaj šta još lajka osim tvojih slika.
To je nerijetko dobar indikator kod ovakvih "piškio bi, kakio bi" momaka.

Da se vratim na provokacije... Ja sam bila u stanju (i sad sam, samo to ne radim jer je jebeno besmisleno) složit priču oko svake objave neke osobe na nekoj društvenoj mreži i povezat ju sa sobom.
Narcisoidnost, paranoja ili očaj/nada - ovisi o situaciji .

Za neke stvari sam bila u pravu (potvdila mi druga strana), a za neke sam i sama bila svjesna da su fakat stretch od situacije, ali "slučajnosti ne postoje" , jelda?

Što se ostatka situacije tiče, ja bi to na tvom mjestu pustila/ignorirala... Sam nek on lajka i izvodi kaj već izvodi, a ako fakat želi pričat s tobom kad mu dopizdili biti "suptilan" javit će ti se.
Ak se već hoćeš igrat skupa s njim, vidjela si i sama da najbolje reagira na ignoriranje jer onda (po tvojim rječima) počinje sa provokacijama.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 00:04   #22
Quote:
AmyPond kaže: Pogledaj post
želim da se stvarno potrudi, ako mu je stalo koliko kaže da je.
On je nezreo jer malo odlazi pa se malo vraća, a ti sva pucaš od zrelosti s ovim playing hard to get igricama... .

S druge strane, dam se kladiti da fore o tome kako se mora jako potruditi prodaješ i nama i sebi, a zapravo bi mu se bacila u naručje na prvi mig.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 01:06   #23
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Nemoj se previše lijepiti niti na ovo što se ovdje piše, malo stariji i dosta ogorčeniji ljudi će uvijek imati crnje misli i puhati na hladno.

Naravno, trebaš cijeniti sebe prije svega. Otišao je sam jer je procijenio da to treba, ako se želi vratiti sigurno nisi ti ta koja treba napraviti prvi korak.

Započeo je vezu prebrzo nakon prekida stare, greška koja se dešava. Imao je obraza maknuti se kada je vidio da nije na čistom. Sigurno ti nije bilo ugodno ali opet, mislim da bi ti bilo daleko teže saznati da je "pregovore" s ex radio tebi iza leđa.
Naravno bilo bi bolje da se to nije desilo, bilo bi bolje da ju je potpuno prebolio, bilo bi bolje da su svi ljudi savršeni i sa ih upoznajemo u savršenim trenucima. Nisu niti to tako često bude.

Tebi je očito stalo čim si u standbyu i pratiš, ne puštaš. Nemaš ti tu što raditi drugo nego eto, čekati da vidiš što će se desiti.
No s druge strane ne budi ni luda pa se ograničiti na njega. Ako baš želiš ga imati na društvenim mrežama nemoj barem pratiti objave. Kad ti srce poželi baci pogled ali ne mora svaki njegov misaoni prdac tebi biti notifikacija na mobitelu.
Možda je čovjek zlo kakvo drugi sugeriraju, možda je zbunjeni mladac kako sugeriram ja ali nebitno što je od toga nepobitna činjenica je da je na ovom svijetu još mnogo njih koji su sve ono što je on, koji mogu biti sve što je tebi on bio pa možda i više a koji za sobom ne vuku terete. Ne samo terete svojih propalih veza nego i vaše. Ne bi imalo smisla zaključati se čekajući njega.
Jako lijepo napisano
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 02:29   #24
Znaci, provocira te svojim objavama, lajkovima i anketama.

Teens pdf je malo nize. Odrasti.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 15:39   #25
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
On ne moze podneti da ti imas ponosa, da ne puzis za njim i ne zivkas ga, kao njegova bivsa. Zato te provocira da bi se malo snizila i potrcala za njim, tipa lajkova na FB i slicno. Nemoj to da radis. Ako nesto hoce od tebe, zna gde te moze naci, a ne da se ponasa kao klinac u vrticu. Vidis da je nezreo i po pitanju veze, pa se tako sada ponasa i preko drustvenih medija. Da li ti je potrebna uloga vaspitacice jednog balavca, to moras sama znati, ali on te provocira, sto ne kaze da te voli ili zeli, samo mu strada ego, sto si sve prihvatila i drzis se toga. Ocito do sada nije upoznao jos ni jednu devojku sa karakterom. Ne daj se slomiti i nemoj mu nista lakkati. Ako nesto hoce, neka ti to licno kaze.
Toga se i držim
Mislim da će mu to nakon nekog vremena i dosaditi kad vidi da ne trzam
AmyPond is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 15:42   #26
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Što se provokacija tiče - vidiš ono što želiš vidjeti.

Odi pogledaj šta još lajka osim tvojih slika.
To je nerijetko dobar indikator kod ovakvih "piškio bi, kakio bi" momaka.

Da se vratim na provokacije... Ja sam bila u stanju (i sad sam, samo to ne radim jer je jebeno besmisleno) složit priču oko svake objave neke osobe na nekoj društvenoj mreži i povezat ju sa sobom.
Narcisoidnost, paranoja ili očaj/nada - ovisi o situaciji .

Za neke stvari sam bila u pravu (potvdila mi druga strana), a za neke sam i sama bila svjesna da su fakat stretch od situacije, ali "slučajnosti ne postoje" , jelda?

Što se ostatka situacije tiče, ja bi to na tvom mjestu pustila/ignorirala... Sam nek on lajka i izvodi kaj već izvodi, a ako fakat želi pričat s tobom kad mu dopizdili biti "suptilan" javit će ti se.
Ak se već hoćeš igrat skupa s njim, vidjela si i sama da najbolje reagira na ignoriranje jer onda (po tvojim rječima) počinje sa provokacijama.
Ma da, mislim da možda i ja to preuveličavam nekad, ali i nekim drugim ljudima je to njegovo ponašanje sumnjivo, ali opet ne može niko znat što se događa u njegovoj glavi osim njega samog.
AmyPond is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 15:49   #27
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Nemoj se previše lijepiti niti na ovo što se ovdje piše, malo stariji i dosta ogorčeniji ljudi će uvijek imati crnje misli i puhati na hladno.

Naravno, trebaš cijeniti sebe prije svega. Otišao je sam jer je procijenio da to treba, ako se želi vratiti sigurno nisi ti ta koja treba napraviti prvi korak.

Započeo je vezu prebrzo nakon prekida stare, greška koja se dešava. Imao je obraza maknuti se kada je vidio da nije na čistom. Sigurno ti nije bilo ugodno ali opet, mislim da bi ti bilo daleko teže saznati da je "pregovore" s ex radio tebi iza leđa.
Naravno bilo bi bolje da se to nije desilo, bilo bi bolje da ju je potpuno prebolio, bilo bi bolje da su svi ljudi savršeni i sa ih upoznajemo u savršenim trenucima. Nisu niti to tako često bude.

Tebi je očito stalo čim si u standbyu i pratiš, ne puštaš. Nemaš ti tu što raditi drugo nego eto, čekati da vidiš što će se desiti.
No s druge strane ne budi ni luda pa se ograničiti na njega. Ako baš želiš ga imati na društvenim mrežama nemoj barem pratiti objave. Kad ti srce poželi baci pogled ali ne mora svaki njegov misaoni prdac tebi biti notifikacija na mobitelu.
Možda je čovjek zlo kakvo drugi sugeriraju, možda je zbunjeni mladac kako sugeriram ja ali nebitno što je od toga nepobitna činjenica je da je na ovom svijetu još mnogo njih koji su sve ono što je on, koji mogu biti sve što je tebi on bio pa možda i više a koji za sobom ne vuku terete. Ne samo terete svojih propalih veza nego i vaše. Ne bi imalo smisla zaključati se čekajući njega.

U ovoj tvojoj poruci je napisano ono što mislim i kako osjećam haha. Do nedavno sam bila Ok s tim, makla sam se na tjedan dana s mreža i čim sam se vratila počeo je s tim privlačenjem pažnje na sebe što je totalno debilno i djetinjasto. I ne želim čekati njega, želim ići dalje ali ne s ciljem da ponavljam njegovu grešku. Znam da ima dosta dečkiju, i da ne postoji samo on i zato mi je najpametnije da ohladim glavu od razmišljanja o njegovim postupcima koji možda ništa ne znače, pa se prepustiti nečemu kad za to budem spremna.
AmyPond is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 14:34   #28
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Da želi biti s tobom, napravio bi da bude. Ne budi očajna.


Ne mogu se ne složiti sa Mariom, točno to, već samo gledajuć iz svoje osobne perspektive i iskustva, mene kad je neka cura interesirala, pomičeš planine čak i kada znaš da si zajebo stvar, ruže, čokolade, pjevaš pod prozorom, ostavljaš joj rukom pisana pisma u sandučić oslovljavajući je u svakoj rečenici njenim imenom (iako to u današnje vrijeme bi mnogi okarakterizirali nekakvim stalkanjem i psiho slučajevima s obzirom da danas ljudi više ne znaju komunicirati bez baterije/struje)....tak da objektivno, daj ti njemu fejs i instagram odjeb, a njemu ak je stalo, bude te direktno nazvao na telefon ili ti pokucao na vrata i pitao te u lice; "mala, jesi moja i ja tvoj ili se okrećem čelom nazad?!" i nema tu previše piškiti ću kakiti ću, ne znam nisam siguran....ili jesmo ili nismo...i točka.

A ove fore sa klikanjem po fejsu i slično, jebo to...ljudi u refleksu kliknu i na govno...


PS: ali to ne znači da ako u potpunosti prekiniete, a sretnete u gradu da se nemrete normalno pozdraviti i pitati onak usputno kak si i kaj ima
gagi9a is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 23:50   #29
Quote:
gagi9a kaže: Pogledaj post
Ne mogu se ne složiti sa Mariom, točno to, već samo gledajuć iz svoje osobne perspektive i iskustva, mene kad je neka cura interesirala, pomičeš planine čak i kada znaš da si zajebo stvar, ruže, čokolade, pjevaš pod prozorom, ostavljaš joj rukom pisana pisma u sandučić oslovljavajući je u svakoj rečenici njenim imenom (iako to u današnje vrijeme bi mnogi okarakterizirali nekakvim stalkanjem i psiho slučajevima s obzirom da danas ljudi više ne znaju komunicirati bez baterije/struje)....tak da objektivno, daj ti njemu fejs i instagram odjeb, a njemu ak je stalo, bude te direktno nazvao na telefon ili ti pokucao na vrata i pitao te u lice; "mala, jesi moja i ja tvoj ili se okrećem čelom nazad?!" i nema tu previše piškiti ću kakiti ću, ne znam nisam siguran....ili jesmo ili nismo...i točka.

A ove fore sa klikanjem po fejsu i slično, jebo to...ljudi u refleksu kliknu i na govno...


PS: ali to ne znači da ako u potpunosti prekiniete, a sretnete u gradu da se nemrete normalno pozdraviti i pitati onak usputno kak si i kaj ima

Slazem se, necu nista od tog shvatit ozbiljno osim ako mi to direktno ne kaze
Prije nego je poceo s tim, vidio me je vani iz daljine ali je i skrenuo pogled.
AmyPond is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 10:01   #30
Quote:
AmyPond kaže: Pogledaj post
Slazem se, necu nista od tog shvatit ozbiljno osim ako mi to direktno ne kaze
Prije nego je poceo s tim, vidio me je vani iz daljine ali je i skrenuo pogled.
Čuj, ima neka stara izreka koja kaže da "budala trči i plače za curom, pametan odmah krene tražit novu, a mudar ju je već imao u pripremi", primijeni to i na sebe kao curu, vrijedi za obje strane...

Ne moraš nužno biti mudra, ali budi bar pametna!! Život ti je pre kratak da bi uludo načekavala nekoga.

Isitna, OK je pokušati, ali čim vidiš da ne ide, nek pamet proradi, ako već nema mudrosti
gagi9a is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 01:35   #31
Vi ste svi toliko pametni, ja evo ne znnam šta bih djevojci odgovorila.
pacenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 01:36   #32
Quote:
pacenica kaže: Pogledaj post
Vi ste svi toliko pametni, ja evo ne znnam šta bih djevojci odgovorila.
I to si došla napisati.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.