Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2018., 21:01   #41
[/QUOTE]

A što je ovo?
Vizar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 21:10   #42
Premijum getriba
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 21:26   #43
Precijenjeno ruzno govno..uzas
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 21:57   #44
Quote:
wasx kaže: Pogledaj post
Premijum getriba
A šta fali toj getribi?

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 22:04   #45
Quote:
Koning kaže: Pogledaj post
165 KS benzinac ima polukrutu straga.
A šta je najgore, bez obzira na polukrutu iza, renolove motore i ostale "nedostatake" ova A klasa će se prodavati ko blesava.

Dovoljno je ova šema sa "hi Mercedes" i gaćice spadaju do gležnjeva.

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 23:31   #46
Quote:
S'Sungassi kaže: Pogledaj post
Precijenjeno ruzno govno..uzas
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 23:31   #47
Mercedes veći Francuz od Opela.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 07:11   #48
Inače ne razumijem ovu novu Mercedesovu politiku koja je odobrila ove najnovije interijere.

Taman su krenuli prije koju godinu sa fantastičnim interijerima...ogledni primjerak toga je bila nova C klasa. Rijetko se viđa takvo oduševljenje kupaca i javnosti po tom pitanju...

I kada su svi očekivali da će to biti smjer za sve ostale nadolazeće modele, netko je odobrio ovo sranje koje nam sada predstavljaju.

Još sam nekako mogao shvatiti novu S klasu, ona je ionako uvijek bila svijet za sebe...a onda je došla nova E klasa sa istim vizualnim sranjem od unutrašnjosti...vidim da i novi CLS izgleda isto iznutra (dakle sranje), a sada i nova A klasa.
Koliko čujem, taj trend će uskoro pratiti i C klasa...

Nevjerojatno.

Zamišljam si hipotetsku situaciju pa da su radili izgled i dizajn interijera u Mercedesovoj konkurenciji (recimo u BMW-u ili Audiju) i da imaju zadatak što više sjebati Mercedes. Napravili bi upravo ovo što sada imamo sa ovim novim Mercedesima.
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 08:52   #49
Jbg, raja se pali na te džidže.
hadzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 09:09   #50
Quote:
MLADJO kaže: Pogledaj post
Inače ne razumijem ovu novu Mercedesovu politiku koja je odobrila ove najnovije interijere.
Ne bih baš nazvao te interijere novima, naime, Mercedes je još 2002-e ili 2003-e najavio konceptom te velike ekrane Kod Mercedesa je politika uvijek bila da svaka generacija klase sa izlaskom novog modela, tehniku daje nižoj kllasi. Tako je tehnika S klase prešla na E klasu, pa je na sljedećoj smjeni generacija prešlo sa E na C, a sada i na A. S tim da se danas taj proces ubrzao, pa su neke promjene išle na redizajnima. Doduše, to rade svi, ne samo Mercedes, ali počeo sam s Mercedesom, pa sam se automatski nadovezao.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 10:34   #51
Quote:
MLADJO kaže: Pogledaj post
Inače ne razumijem ovu novu Mercedesovu politiku koja je odobrila ove najnovije interijere.

Taman su krenuli prije koju godinu sa fantastičnim interijerima...ogledni primjerak toga je bila nova C klasa. Rijetko se viđa takvo oduševljenje kupaca i javnosti po tom pitanju...

I kada su svi očekivali da će to biti smjer za sve ostale nadolazeće modele, netko je odobrio ovo sranje koje nam sada predstavljaju.

Još sam nekako mogao shvatiti novu S klasu, ona je ionako uvijek bila svijet za sebe...a onda je došla nova E klasa sa istim vizualnim sranjem od unutrašnjosti...vidim da i novi CLS izgleda isto iznutra (dakle sranje), a sada i nova A klasa.
Koliko čujem, taj trend će uskoro pratiti i C klasa...

Nevjerojatno.

Zamišljam si hipotetsku situaciju pa da su radili izgled i dizajn interijera u Mercedesovoj konkurenciji (recimo u BMW-u ili Audiju) i da imaju zadatak što više sjebati Mercedes. Napravili bi upravo ovo što sada imamo sa ovim novim Mercedesima.
Tako je. Nekad su se općenito Mercedesi razlikovali jedan od drugog, sada ih razlikuje veličina. A ekran kakav je u A klasi bolje da ne komentiram.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 11:44   #52
Htjeli mi to ili ne, ekrani su budučnost. Ja osobno volim kad auto ima te tehnikalije razne, velike ekrane i tako dalje, al vidim da je to problem kod starijih ljudi i sa njihovim korištenjem. Otac mi ima 62 godine, ima bmw-a 3, i svako malo me pita kako da si složi navigaciju (oem koja je jednostavna) . Ako je ne koristi mjesec-dva, zaboravi! A auto od tih "tehnikalija" ima samo navi. Bojim se da bi se u nekom modernom autu (novi a8, panameri...) pogubio, ne bih znao ni klimu namjestit. Tako da sviđalo se nama ili ne, to se bude prodavalo.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
mladen.sinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 12:18   #53


unutrasnost buduce 3 , vjerojatno ce biti predstavljena za 100 godisnjicu 2020god

drago mi je da ne idu u smjeru TFT ekrana poput mercedesa
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 13:21   #54
Mercedes A klasa - kao neljubitelj VW-a, imam dojam da je Golf avion za ovu kadu.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 13:48   #55
Quote:
mladen.sinko kaže: Pogledaj post
Htjeli mi to ili ne, ekrani su budučnost. Ja osobno volim kad auto ima te tehnikalije razne, velike ekrane i tako dalje, al vidim da je to problem kod starijih ljudi i sa njihovim korištenjem. Otac mi ima 62 godine, ima bmw-a 3, i svako malo me pita kako da si složi navigaciju (oem koja je jednostavna) . Ako je ne koristi mjesec-dva, zaboravi! A auto od tih "tehnikalija" ima samo navi. Bojim se da bi se u nekom modernom autu (novi a8, panameri...) pogubio, ne bih znao ni klimu namjestit. Tako da sviđalo se nama ili ne, to se bude prodavalo.
Neovisno o mogućnostima koje ekrani odnosno virtualni kokpiti pružaju, smatram da je veliki skok unatrag što se tiče elegancije unutrašnjosti ukidanje analognih brzinomjera i brojača okretaja. Mislim da je vrhunac simbioze jednog i drugog svijeta bila treća generacija A8. Sa klasičnim satom lijevo i desno i centralnim displejem od 7''. Sve ovo nakon je ok ako je automobil futuristički i fura takav koncept, al za auto razine S klase nema veze sa onim što bi auto trebao biti.
__________________
Kad ces doc...
noxis93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 16:04   #56
Merc je odavno radio aute ispred svog vremena, tako je i sad


Sent from my iPhone using Tapatalk
Topla piva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 20:01   #57
Porsche 911 GT3 RS







__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 20:02   #58
Hyundai Santa Fe



__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 20:05   #59
Mazda 6 Wagon facelift #2



__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 21:11   #60
MaCda lepa i posle 6 godina, ubedljiv model posle promene unutrašnjosti.

Hyundai ima odvratne duvaljke . I30 takođe.
Nelson Piquet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.