Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2018., 16:46   #61
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako se ekipa u Hrvackoj žali na plaćanje kazni kada prekorače brzinu. Isto zanimljivo kako se ista ta ekipa u Austriji vozi 100 km/h tamo gdje piše 100 km/h, a 80 km/h tamo gdje piše 80 km/h. Isto vrijedi i za Sloveniju. Svi se voze točno koliko piše. Kod nas je još i prevelika tolerancija, jer ni jedna zemlja nema toleranciju 10%. Austrija ima toleranciju 3 km/h.
Lani išao na krajnji zapad Njemačke. Neistina je da u Njemačkoj voze koliko tko hoće, jer ove dionice gdje nema ograničenja nisu baš predugačke/prečeste, a na drugim djelovima su ograničenja koja svi poštuju. U Austiji vozim 80 km/h kroz tunel (po brzinomjeru) jer je i ograničenje toliko, lijevo me cijelom dužinom tunela prestiže lik koji ne vozi vjerojatno više od 83 km/h, njemu se očito žuri, ali nije bahati balkanac koji bi kod nas vozio 140km/h bez beda i onda komentirao po forumima kako policija kažnjava
Možda jer su ti limiti po Austriji i Njemačkoj smisleni? Pa ljudi voze sporije jer znaju da nečemu te brzine služe? Vozio sam oko Minhena kad je ring limitiran na 80. Čim se gužva malo smanji i situacija u prometu razbistri ljudi odmah potežu do 100 unatoč ograničenju.
Ovo ti je talijanski A13 a ovo naš A6. Po jednom se vozi 130 svugdje, po drugom 110+100 po tunelima. Ponekad padnu dvije kapi kiše pa se vozi 60 a ponekad bude magla ujutro pa se popodne i dalje vozi 40.
Dođi do Pule pa se vozi 40 po novoj zaobilaznici na 4 trake. Najvjerojatnije ćeš do Pule dolazit ipsilonom, autocestom sa limitom 110 jer bog zna zašto. A s obzirom da je jučer padala kiša možda ti i dalje budu upaljeni privremeni na 60.
__________________
Kad ces doc...
noxis93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 21:48   #62
Sve štima što pišeš, no veliku krivicu za to kod nas čini i vozačka nekultura, mentalitet, bahatost i beobraznost, kao i neznanje vožnje. Zato je čim padnu dvije kapi kiše, njih 90% se odmah više ne zna voziti - iako to baš nešto nisu znali ni prije kiše...
Mutt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 22:11   #63
Quote:
Mutt kaže: Pogledaj post

5. To ne bi bilo lijepo. Potrudi se, odi na npr. Facebook i cijelih grupa koje to objavljuju - koliko hoćeš.


Kolega, vidim ja da ti to voliš u širinu, pa imaš odgovor na sve, osim na ono što se u stvari dotiče ove teme.
Tema je način provođenja propisa od strane pojedinih policajaca.

Nemoj se osjećati ugrožen, nigdje ja ne zagovaram tezu kako policija ne treba provoditi zakon i pravilnike ma koliko meni bili bedasti.
Samo zadržavam pravo prigovora i njihovog kršenja.

Ljudi se lakše osjećaju kad se malo pojadaju, neki radnim kolegama, neki poznanicima u kafićima, neki braći i sestrama, neki suprugama ili muževima, neki prijateljima, a neki dođu ovdje na forum.

Tako ti meni jedna osoba iz obitelji priča sa svojom prijateljicom, kažem joj, kako to što ona radi u americi obavljaju specijalizirane osobe. Ljudi se tamo naruče kod psihologa, posjete ga, malo se pojadaju, plate par stotina dolara i idu kući zadovoljni.
Pa mi je odgovorila, kako nema namjeru plaćati psihologa, jer zato i ima prijateljice da se mogu međusobno jedna drugoj potužiti.

Samo kolega, nisam ti ja za to, pa ćeš dalje morat nastavit sam.
eeeea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 23:13   #64
Quote:
eeeea kaže: Pogledaj post
Tema je način provođenja propisa od strane pojedinih policajaca.
Nije to tema, jer je tema generalno intonirana "hrvatske policije". U temi nema nijedne riječi o pojedincima, nego je riječ o generalno pljuvačkoj temi. A to je vrlo bitno različito od onoga što navodiš.
Mutt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 05:24   #65
Ti mislis da je pojedincu palo na pamet ici mjeriti brzinu iza SOS telefona na AC?

Meni se ipak cini da to rade sve cesce i da nije izoliran slucaj...a price o sigurnosti si mogu nabit isto di i taj laser s kojim maltetiraju ljude koji voze 140kmh po AC

vz-zg 28kn i da se vozim 100kmh? samo nek oni kampiraju na AC, za cas vise ni tamo nece imat koga lovit
...a ja cu po staroj pa radije tam platim kaznu ako me skinu (ali def. su manje sanse nego na AC)
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 14:50   #66
Nikoga policija ne lovi zato jer po AC vozi 140 km/h. Možda i zato jer za to nema zakonskog uporišta. Da bi te skidali, provjereno, trebaš ići barem 160-165, ispod toga ništa...
Mutt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 15:15   #67
A ako je ograničenje 100-110 na savršeno ravnom djelu?
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 16:02   #68
Quote:
Mutt kaže: Pogledaj post
Nikoga policija ne lovi zato jer po AC vozi 140 km/h. Možda i zato jer za to nema zakonskog uporišta. Da bi te skidali, provjereno, trebaš ići barem 160-165, ispod toga ništa...
A na dionicama gdje je ograničenje 100?

Ili 40 kao ovaj vikend na A1?
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 16:13   #69
Quote:
Mutt kaže: Pogledaj post
Nikoga policija ne lovi zato jer po AC vozi 140 km/h. Možda i zato jer za to nema zakonskog uporišta. Da bi te skidali, provjereno, trebaš ići barem 160-165, ispod toga ništa...
Ima 2 tj kako sam platio kaznu na A4 za 138km/h.
"Nisanili" me kod cvora Ljubescica, cestitku urucili na Sv. Heleni
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 16:25   #70
Mutt opet briljira sa glupostima...
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 17:08   #71
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
A na dionicama gdje je ograničenje 100?

Ili 40 kao ovaj vikend na A1?
U svakom slučaju, kvote za izračun prekoračenja brzine su jednake (10% umanjenje mjerenja i 10 km/h prekoračenja izvan naselja nije prekršaj!), znači ako je ograničenje 100 km/h, ne možeš se ponašati kao da ga nema i derati i dalje 150+ misleći da se tebe to ograničenje ne tiče. Na svako ograničenje dodaj 10% i još 10 km/h ako si izvan naselja, i to je ono što maksimalno smiješ. Dodaj na taj izračun još 5-6-7 km/h i imaš minimum ispod kojeg te radari-laseri-multanove-travimo itd itd ne registriraju, uređaji se uvijek namjeste na toliko da nema nedoumica oko prekršaja, već da je izmjereno debelo sigurno u prekršaju.

Quote:
nigda_vz kaže: Pogledaj post
Ima 2 tj kako sam platio kaznu na A4 za 138km/h.
Da, 138 nakon odbijanja tolerancije od 10% i činjenice da se prekoračenje brzine do 10 km/h izvan naselja ne smatra prekršajem. Drugim riječima - išao si skoro efektivno cca skoro 165 km/h, pa se pokrij ušima i ne žali se bezveze... ako je pak ograničenje brzine bilo 100 km/h, kako spominje Fishkal, opet probaj zbrojiti koliko si maksimalno smio voziti da ne budeš u kažnjivoj zoni, računajući na parametre 10% + 10 km/h.

Ono što ti hoćeš reći, u biti lažno prikazati da si kažnjen zbog vožnje brzinom 138 km/h u normalnom ograničenju od 130 km/h - to je laž i svakako netočna tvrdnja, jer to policija sigurno ne kažnjava i to bi bilo dječje lako oborivo na sudu.

Policija iskazuje kao osnovu za prekršaj krajnje izmjerenu brzinu nakon umanjenja za sve olakotne i zakonom propisane stvari, stoga opet računaj i priznaj koliko si stvarno išao kada je osnova za kažnjavanje 138 km/h?...

Quote:
Markkonen kaže: Pogledaj post
Mutt opet briljira sa glupostima...
Nekima su sve gluposti, osobito ako se poklapa sa tvojom pljuvačkom namjerom, umjesto da poznaješ propise i razmisliš prije negoli se ideš slagati sa nečim pod svaku cijenu - čim vidiš da je kontra mene, odmah je "tvoj prijatelj"... Probaj malo udahnuti prije negoli ideš nešto pisati i omalovažavati. Policajci baš nisu budale koje kažnjavaju tako nevine i nimalo krive ljude iz čista mira, kako to najveći prekršitelji uvijek žele prikazati.

Quote:
Guater kaže: Pogledaj post
A ako je ograničenje 100-110 na savršeno ravnom djelu?
Tebi je bitno koliko je ograničenje, a ne kakva je konfiguracija ceste. Postoji razlog zašto je netko odredio da bude određeno ograničenje na nekoj dionici, stoga se ne treba opterećivati sa filozofijama zašto i kako, već se jednostavno držati onoga što piše na znaku. No to je očito mnogima pretežak zadatak.
Mutt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 17:24   #72
Quote:
Mutt kaže: Pogledaj post
Nikoga policija ne lovi zato jer po AC vozi 140 km/h. Možda i zato jer za to nema zakonskog uporišta. Da bi te skidali, provjereno, trebaš ići barem 160-165, ispod toga ništa...
al 80% njih toliko i voze (150+) pa ne vidim da ih "kamera skida"..jer da je, bili bi među bogatijim državama, pogotovo od 6-10 mjeseca tijekom sezone
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 18:07   #73
Pa to je to, policija snima samo nedvojbeno utvrđen prekršaj, znači tamo gdje je dozvoljeno 130 km/h, sprave ne registriraju ispod cca 160 km/h. No kada ulove, onda nema filozofije "nisam", jer je zona tolerancije debelo prevelika i još im i to nije dosta.
Mutt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 18:10   #74
Quote:
Mutt kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju, kvote za izračun prekoračenja brzine su jednake (10% umanjenje mjerenja i 10 km/h prekoračenja izvan naselja nije prekršaj!), znači ako je ograničenje 100 km/h, ne možeš se ponašati kao da ga nema i derati i dalje 150+
Naravno.

Ja sam samo reagirao na ovo ispod.

Quote:
Mutt kaže: Pogledaj post
Nikoga policija ne lovi zato jer po AC vozi 140 km/h. Možda i zato jer za to nema zakonskog uporišta. Da bi te skidali, provjereno, trebaš ići barem 160-165, ispod toga ništa...
Na mjestima sa nižim ograničenjima je i niže kažnjivo.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 18:47   #75
Debilana s A6 se čini se fino preselila i na A1 - svako malo je 100, normalna je pojava da je cesta suha a ograničenje na displejima 60-80 uz natpis "SKLISKO".

Quote:
noxis93 kaže: Pogledaj post
Možda jer su ti limiti po Austriji i Njemačkoj smisleni? Pa ljudi voze sporije jer znaju da nečemu te brzine služe? Vozio sam oko Minhena kad je ring limitiran na 80. Čim se gužva malo smanji i situacija u prometu razbistri ljudi odmah potežu do 100 unatoč ograničenju.
Ti očito nikad nisi vidio "IG-L". I mimo IG-L, ograničenja po A su gluplja nego kod nas, nije rijetkost da po autocesti bude ograničenje isto ili niže nego na usporednoj otvorenoj cesti.

I pitanje za Mutta i kolege: stari pištolj za mjerenje, kakve su tehničke mogućnosti da snimite nekog i onda pola dana pokazujete istu brojku svima koje zaustavite?
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 18:53   #76
Quote:
eeeea kaže: Pogledaj post
Danas, oko podne na autocesti Varaždin - Zagreb, umoran lagano plovim autocestom sa uključenim tempomatom, unutar ograničenja brzine.

Par kilometara prije naplatnih kućica Sveta Helena, neki čovječuljak sa reflektirajućim prslukom stoji izvan ograde, pored onog žutog SOS telefona, a nigdje nikakvog automobila u zaustavnoj traci ni na kilometar.

Normalno, prvo pomisliš radnik autoceste održava infrastrukturu, kad se približiš vidiš modru policijsku uniformu i neku igračku u rukama, koju spušta dolje i okreće se u stranu, već sam mislio kako mi se priviđa nakon ranog ustajanja i žurbe prema Varaždinu.

Dođem na naplatne kućice, ispred njih policijski Ford Focus karavan sa upaljenim plavim svjetlima, pored njega zaustavljen osobni Mercedes, i samo jedan policajac piše kaznu, drugi je onaj 3,4 kilometra ranije.

Ovaj način nadzora brzine nisam još vidio, zna li netko jesu li naši policajci patentirali ovu metodu? Mogu li ga prodati nekoj drugoj EU zemlji ili makar ovima iz jugoistočne europe koji još nisu utjerani u EU?

Još jedino nisam vidio policajca kako visi sa stupa javne rasvjete mjereći brzinu kretanja dok glumi elekričara, a drugi na naplatnim kućicama zaustavlja i naplaćuje kazne.
Ili je i ovo već viđeno?
Danas ista stvar na istom mjestu. Samo kaj je murjak iza SOS telefona imao i dalekozor. Moguče da gleda je li je pojas zavezan ili je li je telefon u ruci.
Također je pred kučicama bio zaustavljen auto.
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 19:11   #77
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Na mjestima sa nižim ograničenjima je i niže kažnjivo.
Apsolutno i logično! Samo što je i to nekima preteško gradivo.

Quote:
Lyman kaže: Pogledaj post
I pitanje za Mutta i kolege: stari pištolj za mjerenje, kakve su tehničke mogućnosti da snimite nekog i onda pola dana pokazujete istu brojku svima koje zaustavite?
Kakve su tehničke mogućnosti?.... sorry, ne kužim pitanje.
Mutt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 19:13   #78
Jel ide ili ne ide to što sam napisao? I ako ne ide, zašto ne (npr. jer se uređaj sam resetira nakon nekog vremena)?
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 19:19   #79
Quote:
Lyman kaže: Pogledaj post
Jel ide ili ne ide to što sam napisao? I ako ne ide, zašto ne (npr. jer se uređaj sam resetira nakon nekog vremena)?
Iskreno, ne znam. Jasno je da se svaki uređaj može resetirati i poništiti zadnja vrijednost koliko god puta hoćeš.
Mutt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 19:21   #80
Quote:
Lyman kaže: Pogledaj post
Jel ide ili ne ide to što sam napisao? I ako ne ide, zašto ne (npr. jer se uređaj sam resetira nakon nekog vremena)?
Ako se ne varam, po pravilniku je polucajac dužan vozaču pokazati izmjerenu brzinu i poništiti je ispred njega.
Old Iggy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:31.