Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2006., 11:05   #1
Sve za svadbu - Bjelovar/Koprivnica

Lijepi pozdrav

pročitala sam puno zanimljivih ideja i hvala na savjetima. Ali problem je što se uglavnom sve potrebno nalazi u Zagrebu. Pa bih molila da li ima netko sa savjetima na području Bjelovara ili Koprivnice? Gdje kupiti balone, muzika, fotograf, snimatelj i tome slično.
__________________
Ze29
ze29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 13:14   #2
Fotograf... nas je snimao/slikao frend "Đuka" iz Foto studija "A". Kako i ja dosta slikam i surađujemo izašao nam je u susret cijenom i nekim sitnicama. Uglavnom, dečki profesionalno rade svoj posao. Sviralo nam je Band Mladi iz Đurđevca. Balone smo kupovali u KTC, salvete, trakice, mašnice i neke sitnice u trgovini na Radićevom ne sjećam se kako se zovu ali imaju dosta stvari za vjenčanja. Svijeće smo kupovali u Kauflandu, imali su popriličan izbor. Draga je vjenčanicu iznajmila kod Plemenčićke u Đurđevcu iako u Bj. imaš bar 6 salona sa vjenčanicama.

Za nareske i ubadalice smo se najavili u bjelovarskoj Billi tjedan dana prije i na dan vjenčanja u jutro samo podignuli gotove pladnjeve.

Više sam posla imao s odijelom jer sam u ljetu tražio odijelo za zimu pa sam inače OK ponudu u Bj i KC proširio potragom po Zg. Na kraju je odijelo kupljeno u ZG, cipele u BJ a košulju koja mi je pasala uz kratku croatinu kravatu i uzorak na odijelu nisam mogao naći ni u jednom Varteksu nego sam potegnuo skroz od Orljavinog diskonta u Požegu.

Uglavnom, dosta toga možeš pronaći u BJ i KC. Ako baš nešto zapne ni ZG ti nije blizu.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 08:50   #3
Hvala na odgovoru. Ako imaš broj od Bend Mladih, molim te da mi pošalješ. Ako imaš. Hvala lijepo
__________________
Ze29
ze29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 08:58   #4
Morao bi negdje prekopati... supruga ima sigurno. Ako ih nisi nikad poslušala ne bi bilo loše negdje ih otići poslušati. Dečki rade dobru feštu i dobro sviraju. Nama su svirali sve osim cajki/narodnjaka, no bilo je i rocka, i domaćeg popa i domaćih narodnih pjesama. Mi s njima imamo jako dobro iskustvo.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 09:29   #5
Znam tko su i kako sviraju. I cijelo vrijeme tražim po Đurđevcu gažu gdje sviraju i ne mogu ih naći. Užas, zar ne? A stvarno dobro sviraju.
__________________
Ze29
ze29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 14:04   #6
Da, s tim da ti se stariji brat oženio tjedan dana poslije nas, a navodno se i Marko uskoro ženi. Svirali su ti ove godine na Picokijadi.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2006., 15:23   #7
Samo da javim da sam počela tražiti stvarčice za vjenčanje. Ima dosta. Ako netko treba kakav savjet, slobodno pitajte.
__________________
Ze29
ze29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 09:15   #8
Ja netrebam, ja prikupljam dudice i kinderbete
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 12:56   #9
Pozdrav :-)
ja sam iz KC, udajem se u 5. mjesecu iduće godine. Svadba će (99%) biti u KC, u restoranu "Zlatan" (bili smo pogledati, ali još nismo potvrdili ženi), pa ako netko ima bilo kakva iskustva s njima, dobra ili loša, pls javite :-)
Hvala puno!
simonsanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 14:36   #10
Čula sam da je dobro ako nemaš puno gostiju.
__________________
Ze29
ze29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 23:45   #11
iskreno meni se kod zlatana i ne sviđa baš mislim da imaš puno boljih mjesta za svadbu.taj cijeli prostor mi je tak nekako bezveze zbog onog ludog šarenog podija i zato što je pregrađeni prostor, a inače što se tiče klope i posluge tu su stvarno ok juhica domaća im je mljac mljac.
kala jj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 11:04   #12
Jako dobro kuhaju u Klasu. a i lijepo je uređeno. A nije loš ni restoran u Crnoj gori. Ne znam kako se zove taj, ali dobro kuhaju.
__________________
Ze29
ze29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 16:53   #13
Thumbs up Muzika - Band Mladi

Aha evo i brojeva mobitela od benda Mladi Telefonske brojeve ne objavljujemo, koristite PM. Cats , uskoro će biti i web stranica benda.

Zadnje uređivanje Cats : 07.10.2006. at 14:23.
Zmeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 22:09   #14
Ak trebas balone javi se na pm ja cu ti nabavit balone svih dimenzija, boja i oblika, iz Kz sam. Mogu ti i u Kc dostavit i katalog pa pogledaj. Pozdrav
__________________
Ja to mogu ja to hocu
tihomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 13:17   #15
A moze i vatromet.....!
__________________
Ja to mogu ja to hocu
tihomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 15:46   #16
Helou! Svadba će biti kod Zlatana, to je sad definitivno. Inače, u KC i nema baš tako puno izbora - mi ćemo imati cca 250 ljudi. Klas - premali prostor, a i sale su odvojene. Crna gora - također premalo. Hotel u KC - klopa i posluga je katastrofa, a ni prostor nije baš...i da ne govorim o cijeni. Što je još ostalo? Ah, da, Zrinski, također nam se nije svidjelo, a i izašlo bi nas nešto skuplje nego kod Zlatana.
Eto...sala je riješena, muzika također, sad tražimo snimatelja i fotografa...ako imate kakve prijedloge ili preporuke.....to bi bilo jako dobro
simonsanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 20:36   #17
Snimatelj - hd design, ali je dosta skupo. Ima i jeftinijeg. Slikar: Milan ili Digital u Svilarskoj ulici. A Bendu Mladi smo prošli mjesec dali akontaciju. Hm... dobro bi nam došli baloni. Jer planiram imati puno balona.
__________________
Ze29
ze29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 10:13   #18
Mi također razmišljamo o hd designu, ali malo nas muči cijena...iako mi se najviše sviđaju od svih kaj sam do sada vidjela. Idemo ovaj tjedan tamo pa ćemo onda odlučiti. Fotograf Milan 99%....svadba je u 5. mjesecu, i kad smo prošli tjedan bili tamo rekli su nam da dođemo početkom godine.....kao, prerano smo došli. A tak bi htjela da SADA riješimo još i snimatelja i fotografa, tako da smo mirni do veljače
simonsanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 10:35   #19
jedini problem je taj da oni montiraju svoju glazbu tako da nemaš baš glazbu sa svadbe. I snimaju samo one koji su na podiju, tako da ostale svatove ni ne vidiš. I nama je Milan rekao da dođemo početkom godine, ali mi se činio jako pun sebe, pa smo izašli van i otišli kod drugog slikara koji nam je sve lijepo objasnio i bio jako, jako ljubazan
__________________
Ze29
ze29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 12:10   #20
I nama se Milan činio bahat i onak nezainteresiran....možda se i predomislimo. S druge strane, isto je bilo i u hd designu - lik uopće isprva nije htio reći koja bi bila cijena snimanja nego kao mi to moramo prvo vidjeti pa ćemo se dogovoriti, bla, bla.......onda mu je dečko rekao nek mu kaže prvo cijenu, jer ako nam ne odgovara što ćemo dolazit? I tako, rekao, a mi...
Ali kaj mogu kad ni ne znam za puno snimatelja, a ovaj stvarno ima feeling za naglasit prave stvari..... tak da nagovaram dragog, ali... bumo vidli
simonsanjar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.