Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2007., 09:14   #261
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Hm, zanima me vaše mišljenje.. dakle moj dragi si je zapikirao cipele od 2250kn ni manje ni više.. Bossove su ok, ali i pre predivne su ok ali opet Inače mrzi sve te elegantne cipele i pravo je čudo da su mu se ijedne svidjele, tako da čak razmišljam da mu dopustim taj luksuz.. ionako će ga odijelo doći oko 3500, pa će ga skupa s cipelama sve izači 5700 što je opet manje od mog ukupnog stylinga (5500 vjenčanica i cipele sigurno barem 700kn)... Sestra mi je rekla da nismo nimalo normalni ako damo tolike pare za njegove cipele... pa eto šta vi mislite
Ako ce ih nosit zasto ne, jer kvalitetna cipela zlata vrijedi ali ako ce ih obuc samo jednom onda je i 1000 kuna previse
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 09:37   #262
slažem se s Wedding .. ali isto tako cure moje ... vjenčanice platimo i po 5.000 i obučemo ih samo jednom, a još ih k tome niti ne zadržimo :-))))))
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 09:37   #263
Ajme, ja muku mučim sa svojim Dragim! Kad ga pitam za odijelo, frend je rekao da će pitati krojačicu, pa to pita već mjesec dana kako mi se čini! Poludit ću, uopće nije išao gledati odijela, već zapeo za Genino (dalmatinsko) i želi to. Ako šivanje ispadne preskupo, onda će on ići kupovati! Kad sam bila u Zg, slikala sam bratove cipele, i on bi sad iste takve i nek mu ih moj brat kupi, tako da on ne mora obilaziti salone. Poludit ću s njim Ok, ne voli shopping, ali da mu baš sve moram kupiti i donijeti i to mi diže živce A, on samo kaže: Ali, ti ćeš ionako izabrati (za njega) po svom, pa mi se i ne isplati ići gledati
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 09:43   #264
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
A, on samo kaže: Ali, ti ćeš ionako izabrati (za njega) po svom, pa mi se i ne isplati ići gledati
Jednostavno prestani se živcirati.. ja sam svjesna da će moj otići u prvi dućan i kupiti prvo odijelo koje proba, a neće probat nešto što mu se ne sviđa uopće i to je to... vidiš i da je zapeo i za prve cipele koje je vidio... Nama je to jednostavno neshvatljivo.. pa pobogu kako netko može toliko ne voljet šopingiranje
Niš izvjestim vas jel mali hoda u zlata vrijednim cipelama i naravno sliku vam stavim Uf.. sad ću ja morat štedit na svojim sandalicama čini mi se
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 17:41   #265
Hej, i moj je zapeo za pravo dalmatinsko odijelo kao od Gene, ali nam je to preskupo. Zanima me vase iskreno misljenje, moze li se takvo odijelo dati sivati i s kolikim uspjehom. Zna li netko kamo? Mozda bi trebalo nekamo u Dalmaciju?! Dalmatinke, pomozite!!!
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 18:16   #266
Quote:
bluma kaže: Pogledaj post
Hej, i moj je zapeo za pravo dalmatinsko odijelo kao od Gene, ali nam je to preskupo. Zanima me vase iskreno misljenje, moze li se takvo odijelo dati sivati i s kolikim uspjehom. Zna li netko kamo? Mozda bi trebalo nekamo u Dalmaciju?! Dalmatinke, pomozite!!!
Bluma, kad saznam cijenu, javim ti . Ako ćemo dati šivati, to šiva žena koja inače radi za Genu tako da se ne bih brinula za uspjeh!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 18:32   #267
mi još nismo krenuli u nabavku odijela. još je prerano, na par mjesta smo pogledali, pa nam kažu da bež stižu za mjesec-dva. tak da je šoping na čekanju
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 18:38   #268
Plavooka Sanja, jel zena radi u Splitu ili u Trogiru, ta kojoj cete dati?.. Hvala ti na informacijama.
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 19:13   #269
Di ima u Splitu odijela..mi još nismo bili u potrazi..a dragi nije lud za lutanjem po dućanima..pa ako ko zna di da tražimo..
crnka st is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 21:04   #270
jel ti dragi maturira? e pa na istima mistima di je tražija za maturu
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 20:59   #271
Pa gospodin je za maturu odijelo posudija tako da ništa od poznavanja ikakvih dućana..pa zato i pitan!!
crnka st is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 12:23   #272
Zar mi niko ne može preporučit barem jedan dućan s dobrim odijelima u Splitu? ...samo da ne moramo lutat bezveze..ne znan nijedan osim nešto u Mercatora..
crnka st is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 12:37   #273
ja imam isti problem...preporucili su mi mister mot u splitu,a moram ti rec da sam dobila od 3 prijateljice da su isle u siroki po odijela za brata,muza i tatu i da su super prosle.pogledaj i varteks
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 12:46   #274
otić ću u mister mot! ja san čula samo za Muru al i tamo imaju njihova odijela.
crnka st is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 13:14   #275
kad ces to ici...aj javi sta imaju plizzzzzzzzzzzz
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 13:28   #276
Iden danas popodne!! Javit ću večeras ili sutra ujutro kakva je ponuda!!
crnka st is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 15:37   #277
mister mot, na split3 je bio genlemn club i Varteks, bilo ih je još, ovako iz glave mi ne padaju na pamet.
Ako naiđete na Croatino odjelo u nekim od tih (naime split nema Croatin dućan sa odijelim, samo sa kravatama i košuljma) imam bon na prodaju pa to rješimo jeftinije
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 11:06   #278
Mister mot - http://www.mistermot.com/index.html Bili smo tamo jučer, dućan je stvarno super opremljen, imaju čak i cipele, prodavačice su super, a i cijene..Kupili smo odijelo i sve šta treba- prsluk, kravata, manšete, cipele..to nas je došlo skupa oko 4500kn i budući da smo platili gotovinom košulju smo dobili na poklon!! Super!!
Vaci - mislin da ti Croata odijela ima u Mondiane u Mercatoru..možda ima i mr.Mot, bar tako piše - http://www.croata.hr/news/index.hr.php
crnka st is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 14:16   #279
bas mi je drago crnka st....
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 14:28   #280
Cure, jel' netko u Zg od vaših muških našao sebi cipele za odijelo??

Moj jadan nikako da nađe, a crkvena zvona već skoro zvone
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.