Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2009., 18:35   #201
Mi bili danas na pregledu i dobili abdukcijske gaćice za sv. Nikolu
Izgleda kao žabica s njima.
A valjda će biti dovoljno mjesec dana da se ovaj lijevi kukić popravi.
katekit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 18:55   #202
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam, svima su kukovi neokostali do cca 3,4 mjeseca, zato i treba sto ranije poceti terapiju ukoliko nesto nevalja.
do 6 mj. im se daje rok da se formiraju
saznala ja danas od dr.Sabola

i da se pohvalimo mi smo super netrebamo široko povijati
nismo ni trebali
tarapearl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 15:17   #203
mi se vratili od ortopeda. išli zbog stopala koja su nam u početku išla prema unutra. sada su ok. donijeli smo nalaz uzv-a kukova koji je ok ali je terapija i dalje široko povijanje( s kojim smo bili prestali nakon uzv-a). kaže zato što se kukovi još formiraju. i šalje nas na još jedan uzv.
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 20:53   #204
malena mi sada ulazi u 6 tjedan i uspijeli smo neki dan konačno dobiti klaićevu.naručili su nas za 17.2.2010, srijeda, kod dr. Vrdoljaka i to iza 16h. razgovarala sam s prijateljicom koja mi je rekla da tu nešto "smrdi"! tj. da je Vrdoljak otišao još prošle godine u privatnike, a i da se pregledi rade od
9-16h! zanima me da li netko ima iskustva s ovim kasnim pregledima i da li mi može malo razjasniti ovaj tzv misterij?! hvala
eladebela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 21:05   #205
Ja koliko znam pregledi su u jutarnjim terminima..

Kolikoje beba stara?...to je malo predugo za čekati prvi pregled
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 21:26   #206
To je jako dugo, pre dugo za cekati. Odite nekamo drugo ili odite privatno ali nemojte nikako cekati do 2. mjeseca.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 21:54   #207
Quote:
zaručena kaže: Pogledaj post
mi se vratili od ortopeda. išli zbog stopala koja su nam u početku išla prema unutra. sada su ok. donijeli smo nalaz uzv-a kukova koji je ok ali je terapija i dalje široko povijanje( s kojim smo bili prestali nakon uzv-a). kaže zato što se kukovi još formiraju. i šalje nas na još jedan uzv.
Do kada ćeš široko povijati? Nama je ortopedica rekla da ne moramo više široko povijati, ali ja sam ipak nastavila...pa sad ne znam do kada?
__________________
A2009/M2012/M2014
wilmica_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 12:56   #208
koji je broj za naručivanje u klaićevoj?
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 17:54   #209
mi bili danas na kontrolnom pregledu. kaže doktorica da se vidi poboljšanje i da je sve ok za dob, i dalje vježbati i široko po noći, kontrola kad navrši 6 mjeseci.
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 18:02   #210
mi obavili prvi pregled i uzv kod dr Tiefenbacha...nazvala za narucivanje i dosli na red za 3 dana...kod malene sve ok,ne treba nista,niti povijanje ni nista...kontrola za 4 mjeseca

sve skupa trajalo 20-ak minuta...i 300 kunica...
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 12:40   #211
nama su u bolnici po izlasku, petrova, rekli da je s kukićima sve ok, kada sam pitala za široko povijanje rekli su da mogu ali i ne moram široko povijati. patronažna ih je pregledala i potvrdila da je sve ok, na prvom pregledu je dr rekla da je sve ok ali nam je preventive radi dala uputnicu za utz i rekla da ga obavimo do 3-4 mj nj starosti. dobili smo termin za nj 3mj, a radimo joj vježbe kod svakog prematanja a široko je bilo aktivno prvih mj dana, a sada kako kada. mala obožava lamatati nogicama i ljuti se kada ih sputavamo... no razgovarala sam i s dr curama s kojima sam bila u sobi i one su mi rekle da nj dr nisu uopće davale uputnicu za utz jer su im u bolnici rekli da je sve ok. izgleda da je to sve individualno i nema pravila! a vidjet ćemo u 2mj šta će nam reći... ps. zvali smo još jednom bolnicu i potvrdili su nam da je mala zapisana za termin iz 16h kod dr. Vrdoljaka, tako da je izgleda sve i po tom pitanju ok. kako sam rekla, vidjet ćemo u 2 mj.
eladebela is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 13:15   #212
I maloj od frendice je bilo "sve ok" u bolnici, i pedica je rekla da je "sve ok", pa je dobila remencice s 3 mjeseca.
Ti naravno kako hoces, glavno da doneses informiranu odluku.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 13:43   #213
Quote:
wilmica_st kaže: Pogledaj post
Do kada ćeš široko povijati? Nama je ortopedica rekla da ne moramo više široko povijati, ali ja sam ipak nastavila...pa sad ne znam do kada?
neću. ne radi kukova, ne jer mi se ne da, ne jer joj smeta nego zbog bljuckanja. ona meni ne smije spavati nego na povišenom a kako uvijek po noći sklizne, bila bi joj povišena guza radim vježbe samo.
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 14:08   #214
da nadodam, moja se zadnja 2 tjedna uvijek na glas smije kad joj radimo vježbice. nije to valjda u znak nelagode? ali smije se
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 14:12   #215
Quote:
zaručena kaže: Pogledaj post
da nadodam, moja se zadnja 2 tjedna uvijek na glas smije kad joj radimo vježbice. nije to valjda u znak nelagode? ali smije se
pa zasto bi onda bio znak nelagode?? malisa se uvijek smije kad radimo vjezbice i meni se cini da se smije jer mu je lijepo, voli kad vjezbamo.
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 16:30   #216
nama rekli sve ok, pedijatar u bolnici u zaboku...ali da on bez obzira na sve preporuča široko previjanje do 6mj..općenitio...
i kaj sad ????
__________________
18.10.2009.Klara, 31.05.2011. Katja
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 16:34   #217
Quote:
freya7 kaže: Pogledaj post
nama rekli sve ok, pedijatar u bolnici u zaboku...ali da on bez obzira na sve preporuča široko previjanje do 6mj..općenitio...
i kaj sad ????
Sad odes na ultrazvuk i znas da li treba ili ne treba i sto treba ili ne treba.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 19:40   #218
Quote:
lana1313! kaže: Pogledaj post
pa zasto bi onda bio znak nelagode?? malisa se uvijek smije kad radimo vjezbice i meni se cini da se smije jer mu je lijepo, voli kad vjezbamo.
nisam bila dovoljno precizna. nasmije se na glas točno u trenutku kad joj savijena koljena budu najraširenija što može.
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 17:19   #219
Quote:
zaručena kaže: Pogledaj post
neću. ne radi kukova, ne jer mi se ne da, ne jer joj smeta nego zbog bljuckanja. ona meni ne smije spavati nego na povišenom a kako uvijek po noći sklizne, bila bi joj povišena guza radim vježbe samo.
evo da samu sebe kvotam jer sam si uskočila u usta
danas sam ju povila široko. patronažna mi rekla nek povijem kad mi je već ortoped napisao preporuku za široko. a ja povila zato što znam da joj i bubrege fino grije. ali i dalje ne vidim smisao jer na nalazu piše šifra Ia
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 21:16   #220
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Sad odes na ultrazvuk i znas da li treba ili ne treba i sto treba ili ne treba.
bili smo na uzv u bolnici u zaboku, i kao sve ok....ali on općenito svima preporuča široko prvih 6mjeseci

ja ju samo po noći široko za sada...ne znam kaj da radim
__________________
18.10.2009.Klara, 31.05.2011. Katja
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.