Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2019., 18:06   #1
Davanje lijekova bez pristnaka

Jeli vam se ikad dogodilo na hitnoj su vam dali nešto za bolove, glavobolju, mučninu ili vrtoglavicu bez pitanja (što je protuzakonito)? Jeli vam se ikad dogodilo sa ste doktora pitali šta vam daje, a on vam drsko odbio reć?
I ako je odgovor na iti jedno pitanje "da" radi se o čistom kršenju prava pacijenata.

Upravo to se meni dogodilo. I snosim teške posljedice potpuno nepotrebne inekcije Torecana koja mi je dana protivno mojoj volji i bez mog pristanka. Nije bitno šta je meni. Samo zanima me vaš odgovor na ona gore pitanja.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
Živi i pusti druge da žive.
Nepametna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2019., 18:25   #2
Quote:
Nepametna kaže: Pogledaj post
Jeli vam se ikad dogodilo na hitnoj su vam dali nešto za bolove, glavobolju, mučninu ili vrtoglavicu bez pitanja (što je protuzakonito)? Jeli vam se ikad dogodilo sa ste doktora pitali šta vam daje, a on vam drsko odbio reć?
I ako je odgovor na iti jedno pitanje "da" radi se o čistom kršenju prava pacijenata.

Upravo to se meni dogodilo. I snosim teške posljedice potpuno nepotrebne inekcije Torecana koja mi je dana protivno mojoj volji i bez mog pristanka. Nije bitno šta je meni. Samo zanima me vaš odgovor na ona gore pitanja.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Ne, nije, jesu trazili anamnezu. Trazite pomoc,ako niste postoji rjesenje.Ako ste alergicni na nesto i ako znate, duzni ste upozoriti.Upucena uvijek u sve.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2019., 08:13   #3
I kad dođeš na hitnu, postoji mogućnost operativnog zahvata sa ili bez tvog pristanka, stvar je u svjesti a ne savijesti.
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:36.