Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2008., 13:02   #1
Lidl brandovi: Cien, Iseree, Camoris, Corpal, Chic, Pool, G'Belini

Vec dugo gledam u Lidlu razne gelove za tusiranje, pjene za kupanje, sampone, dezodoranse i slicno, marke Cien (navodno Lidlova marka). Opcenito volim kupovati u Lidlu i zadovoljna sam, ali glede ovog sam bila skepticna jer su cijene smijesno niske, i nisam zeljela eksperimentirati s necim takvim. Iskreno, s jeftinim proizvodima sam se gotovo UVIJEK opekla.

No nedavno me prijateljica nagovorila na neke proizvode, ona je bila fascinirana mlijekom za tijelo i losionom za suncanje, a cula sam i da dosta majki hvali Cienove pelene. I tako sam kupila gel za tusiranje s mirisom cokolade i sampon jogurt- brusnica Sampon divno mirisi iako jos nisam isprobala, ali miris zaista opija. A gel me odusevio, vec je isproban. Isto tako, u Lidlu sam "posnjofala" i neke dezodoranse (cine se ok, iako mi se ne svida pakiranje- moram priznati da uvijek gledam na izgled proizvoda, iako znam da je to najmanje bitno...no taj dezic mi je bas ruzno kicast).

Uglavnom, odusevio me i miris pjene za kupanje s medom i mlijekom (veliko pakovanje od litru, lijepa flasica za samo 20 kn), a pjena je u dva sloja, gore zlacane boje, dolje bijele. To takoder planiram isprobati.

Eh da, i mami se svida dezic od manga i lak za kosu.

Eto, to su moji dojmovi, zanima me sto vi mislite i jeste li ista od toga probali?
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 13:18   #2
ja nisam jer ne vjerujem baš jeftinoj kozmetici, niti iz getroa, metroa, biločeg pa tako ni lidla..
možda se varam ali ne mogu si pomoći
ne bih nikad npr. kupila kremu za sunčanje te marke. gel za tuširanje možda i bi, al neke bitnije stvari ne.
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 13:26   #3
joj, nisam ni ja nikad kupila Cien prozvode. jednostavno me odbijaju, kad god ih pogledam i shvatim da sam u Lidl-u.
tamo idem po sokice i jos neke prehrambene gluposti (npr kokice), kozmetika mi uopce ne pripada tamo.
enigma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 13:31   #4
Tako sam i ja, odbijalo me i nikada nisam kozmetiku kupovala nigdje osim u DM-u. A Lidl mi je sluzio samo za slatkise

Ali eto, meni je ovaj sampon predivno mirisao i morala sam ga kupiti- javim kad isprobam. A gel mi je bio super.

U vezi te kreme za suncanje, znam da ju je dosta ljudi koristilo jer bila je na velikom snizenju, kaze i moja mama da ju je isprobala i da joj je bila dobra. A za dezodorans kaze da ne ostavlja tragove na odjeci, sto me iznenadilo, jer meni su i razvikaniji i skuplji dezici uvijek ostavljali trag
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 13:33   #5
Quote:
enigma kaže: Pogledaj post
kad god ih pogledam i shvatim da sam u Lidl-u.


Quote:
enigma kaže: Pogledaj post
tamo idem po sokice i jos neke prehrambene gluposti (npr kokice), kozmetika mi uopce ne pripada tamo.
ja u lidlu kupujem kokice, čips-imitaciju pringlsa i čokoladu za mazanje-imitaciju nutelle
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 13:36   #6
Quote:
Belle kaže: Pogledaj post
Tako sam i ja, odbijalo me i nikada nisam kozmetiku kupovala nigdje osim u DM-u. A Lidl mi je sluzio samo za slatkise

Ali eto, meni je ovaj sampon predivno mirisao i morala sam ga kupiti- javim kad isprobam. A gel mi je bio super.

U vezi te kreme za suncanje, znam da ju je dosta ljudi koristilo jer bila je na velikom snizenju, kaze i moja mama da ju je isprobala i da joj je bila dobra. A za dezodorans kaze da ne ostavlja tragove na odjeci, sto me iznenadilo, jer meni su i razvikaniji i skuplji dezici uvijek ostavljali trag
pa rekla sam krema za sunčanje jer mi je to jako bitno i ne želim se zajebavat i izložit riziku od uv zraka radi neke neprovjerene marke

kažem, neku mazalicu za tijelo ili šampon bi možda i kupila

kremu za lice opet definitivno ne
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 13:59   #7
Da, ja trenutno isprobavam te mazalice (kad ja sve moram vidjeti i isprobati)

A krema ima od 200 ml, dvije vrste, za smijesnih 9,90 kn. E, to bas i ne bih kupila.
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 14:23   #8
Quote:
Belle kaže: Pogledaj post
A krema ima od 200 ml, dvije vrste, za smijesnih 9,90 kn. E, to bas i ne bih kupila.
ja sam u dm-u uzela losion za tijelo (balea) od 200 ml za 9,90 kn.

u lidlu uzimam papirnate maramice i blazinice (iseree).

http://specials.lidl.com/flash/welln...ex2.php?nav=13
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 14:28   #9
Balea je po meni dokaz da nije sve jeftino lose- mene je mnogo toga od Balee odusevilo

Crimson, hvala na linku, tamo sam nasla fotku one pjene za kupanje koju planiram isprobati. Evo, to je to:

Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 14:34   #10
ajoj vidila sam i ja tu kupku, ne privlaci me nimalo.
ali svakako javi kakva je ako je kupis.
enigma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 14:46   #11
I meni je pakiranje socijalno, ali tu se radi samo o meni... vec mi se desavalo da kupujem proizvode samo zbog lijepe ambalaze, pa se na kraju razocaram. Stoga cu sad pokusati s ovim.

Inace se uglavnom tusiram, ali kupit cu ovu kupku prvom prilikom pa javljam dojmove.

Prosirimo temu, nije samo Cien Lidlova marka, ima ih jos, npr. Iseree. Bilo bi dobro da moderator izmjeni naziv u- Lidlove marke.
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 14:56   #12
pa ja kao sto rekoh, nisam koristila nista. cini mi se da sam samo jednom zastala da pogledam i vidila sam da imaju lakove za nokte i neku sminku ali nisam dovoljno obracala paznju da vidim sta, kako i koliko. inace kad idem u Lidl, blokiram tu stranu totalno, prodem kraj nje bez da pogledam i obratim pozornost.
al ako je netko probao, bilo bi dobro cuti iskustva.
enigma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 15:00   #13
Mozes li ih pliz sve nabrojati da ih dodam u naslov?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 15:08   #14
Meni je Lidl sinonim za jeftine čokoladice

Kozmetiku ne bih kupovala tamo.
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 15:11   #15
Quote:
mighty_aphrodite kaže: Pogledaj post
pa rekla sam krema za sunčanje jer mi je to jako bitno i ne želim se zajebavat i izložit riziku od uv zraka radi neke neprovjerene marke

kažem, neku mazalicu za tijelo ili šampon bi možda i kupila

kremu za lice opet definitivno ne
Zato provjeri sastojke, vidi ima li i UVA i UVB zastitu, na kojem mjestu na popisu sastojaka su UV filteri, je li u skladu s australskim, EU ili nekim drugim standardom, sadrzi li antioksidanse, sadrzi li iritantne sastojke... Mnogi skupi proizvodi na kojima pise da stite od UV zracenja ne stite od UVA zracenja.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 15:13   #16
Ja sam kupila u Lidlu Cien gel za tuširanje mirisa šumsko voće i nije bio baš dobar. Na kraju smo ga trošili za pranje ruku umjesto tekućeg sapuna jer nije bio nikako dobar za tuširanje.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 16:25   #17
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Mozes li ih pliz sve nabrojati da ih dodam u naslov?
E sad, nisam sigurna koje su od njih iskljucivo Lidl marke (kao Balea DM-u). Nisam sigurna je li samo Cien. Zapazila sam sljedece: Cien, Iseree, Camoris, Corpal, Chic, Pool. I sve sam te marke vidjela SAMO u Lidlu

Eh da, netko je spomenuo lakove za nokte... neko vrijeme sam vidala tamo i dekorativnu kozmetiku, da, ali danas je nisam vidjela

Butterfly, ali cokolada imaju dobrih

No to je vec druga tema
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 16:26   #18
I da, za muskarce ima i ovo: G'Belini, primjerice dezodoransi:

Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 16:29   #19
bas cu pogledat koje marke kod mene drze sljedeci put kad budem isla (ne idem cesto iako je 5 minuti hoda od moje kuce ).
enigma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 16:47   #20
Malo sam chatala i vidjela da se svasta pricalo o tom Lidlu (primjerice o teroru nad zaposlenima), i o upitnoj kvaliteti proizvoda, no moram priznati da je meni to prvi glas. Ja sam iz Bjelovara, i ovdje Lidl u pocetku i nije narocito uspjesno poslovao. Ljudi jednostavno nisu bili navikli, iz razgovora s nekima shvatila sam da su ih zbunjivali razni novi proizvodi i dosta malen izbor, kao i cijene (mislim da su posvuda cijene artikla izlozene iznad, a ne ispod proizvoda).

No primjecujem da je ispred bjelovarskog Lidla u zadnjih nekoliko mjeseci uvijek krcato parkiraliste, a od zaposlenih sam cula sve najbolje o placi i uvjetima rada

Kako god, ja se bacam u isprobavanje kozmetike
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.