Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2010., 18:42   #2081
Quote:
prelazna faza kaže: Pogledaj post
Šta ovo znači?
To znaci da ce, ako do ovog preispitivanja Tacija dodje i ako bude odgovarao za pocinjene zlocine biti velika satisfakcija za istinu o svemu sto se na Kosovu desavalo. Medjutim,ne vidim sta bi tu moglo biti pozitivno po nas. Srbiji se nece zaboraviti pocinjeni zlocini nad Albancima tamo,kao sto ni Albanci svojom voljom nece nikada zeleti biti deo Srbije pa da nam Kosovo bude vraceno.
__________________
Cel mai bun cuvânt este cel care nu este pronunțat
Lookey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:45   #2082
Quote:
Illyrian. kaže: Pogledaj post
Velika je razlika , velikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .. Nije Kurti iza sebe stavljao masovna groblja nego on i .....
Ideoloski gledano razlike nema. To takodje ne znaci da sutra mozda ne pozelite pucati na nealbance (a bilo je i toga vec) radi ostvarenja tog cilja. Linija je vrlo tanka.
__________________
Cel mai bun cuvânt este cel care nu este pronunțat
Lookey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:46   #2083
Quote:
Egoran kaže: Pogledaj post
Mislite,mislite inače navedeno ne bi ni bilo potrebno...(iako se svega toga užasavam,vjeruj mi)Iako je smiješno uspoređivati protektorat Kosovo i RS.Neozbiljan si po tome pitanju...

Još nešto,da te informiram: tata od navedenog bio je jedan od krvnika Muslimana u BiH,a sin će izgleda

A da su htjeli,ili kada su već i oteli Srbiji Kosovo mogli su barem poslije toga uraditi državu kako treba
Ti Egoran , jednom zauvijek moras shvatiti , i jednom zauvijek citati pravu povjest , i zauvijek se maknuti RTS , da nismo mi pali sa neba nego smo oduvjek ovdje bili ..
Upsss , zaboravio , i zahvali se Albancima sta drzite danas , NIS , LESKOVAC , VRANJE itd .. i pustite gluposti kao vama je sveta zemlja "Kosovo".
Illyrian. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:47   #2084
Quote:
Lookey kaže: Pogledaj post
Ideoloski gledano razlike nema. To takodje ne znaci da sutra mozda ne pozelite pucati na nealbance (a bilo je i toga vec) radi ostvarenja tog cilja. Linija je vrlo tanka.
Onda ... Maknite se jednom Kosova i Albance , nadjite nekog drugog
Illyrian. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:49   #2085
Quote:
Illyrian. kaže: Pogledaj post
Upsss , zaboravio , i zahvali se Albancima sta drzite danas , NIS , LESKOVAC , VRANJE itd .. i pustite gluposti kao vama je sveta zemlja "Kosovo".
E upravo zbog ovoga moze biti rata. A taj koji vam to govori opasno gresi. Iako je postojao niz naselja na prostoru juzne Srbije sa albanskom vecinom pre Berlinskog kongresa,nikada Albanci nisu bili vecina u Nisu,Leskovcu i Vranju. Imali ste samo Kursumliju. Izvor - turski popisi stanovnika po veri i jeziku. Cak ne bih rekao ni da su Albanci bili vecinski etnos na tom podrucju,ali se kod vas od toga pravi opasan mit.

Jos nekako i mogu da razumem da tamo gde vas danas ima sanjate svoju veliku drzavu (Kosovo,Presevo,zapadna Makedonija i Malesija),ali da u ime gradjana Nisa,Leskovca i Vranja to cinite nije legitimno. Da se razumemo,ja se isto tako sprdam i sa granicama velike Srbije - za svako navedeno mesto one famozne Seseljeve granice uvek kazem - a ko je tamo vecina i u cije ime ti tamo proglasavas Srbiju.
__________________
Cel mai bun cuvânt este cel care nu este pronunțat

Zadnje uređivanje Lookey : 15.12.2010. at 18:54.
Lookey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:50   #2086
Quote:
Lookey kaže: Pogledaj post
E upravo zbog ovoga moze biti rata. A taj koji vam to govori opasno gresi. Iako je postojao niz naselja na prostoru juzne Srbije sa albanskom vecinom pre Berlinskog kongresa,nikada Albanci nisu bili vecina u Nisu,Leskovcu i Vranju. Imali ste samo Kursumliju. Izvor - turski popisi stanovnika po veri i jeziku.
Pola si priznao , dovoljno je to da citaju tvoji sunarodnjaci .
Illyrian. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:53   #2087
Točno Lookey.nikad nisu bili većina,a i moglo bi se i o masovnom doseljavanju albanaca..
snezana mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:55   #2088
Quote:
Illyrian. kaže: Pogledaj post
Ti Egoran , jednom zauvijek moras shvatiti , i jednom zauvijek citati pravu povjest , i zauvijek se maknuti RTS , da nismo mi pali sa neba nego smo oduvjek ovdje bili ..
Upsss , zaboravio , i zahvali se Albancima sta drzite danas , NIS , LESKOVAC , VRANJE itd .. i pustite gluposti kao vama je sveta zemlja "Kosovo".

Biti ću dovoljno lucidan da te zamolim da pročitaš moj post sa vrha stranice 103...RTS sam gledao 2-3 puta u životu,tako da...Nisam mogao manje,oprosti.

Niste palili sela...Ne znam baš...Ali Vam je išlo 3% ukupnog proračuna SFRJ pa ste vječno nešto se bunili.To je bio ogroman novac,a niste radili ništa...Iskorištavali ste i socijalni sustav...

Vi se kolega zahvalite SAD-u što uopće Kosovo postoji u ovim etničkim okvirima.

Nisam ja Srbin kolega...Rimokatolik sam...Ljubitelj Svetog tla HRVATSKOG
Egoran is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:55   #2089
Quote:
Illyrian. kaže: Pogledaj post
Pola si priznao , dovoljno je to da citaju tvoji sunarodnjaci .
Koji je svima djavo danas?

Sta ja to imam da priznam ili ne priznam,samo govorim ono sto sam imao prilike da procitam i saznam,a dosta sam istrazivao na tu temu. A ako mislis da je u Srbiji neka tajna da su Albanci do 1878. bili vecina u Kursumliji,varas se (doduse,dva veka ranije to nije bio slucaj,ali ajde sad).
__________________
Cel mai bun cuvânt este cel care nu este pronunțat
Lookey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:57   #2090
Quote:
Lookey kaže: Pogledaj post
E upravo zbog ovoga moze biti rata. A taj koji vam to govori opasno gresi. Iako je postojao niz naselja na prostoru juzne Srbije sa albanskom vecinom pre Berlinskog kongresa,nikada Albanci nisu bili vecina u Nisu,Leskovcu i Vranju. Imali ste samo Kursumliju. Izvor - turski popisi stanovnika po veri i jeziku. Cak ne bih rekao ni da su Albanci bili vecinski etnos na tom podrucju,ali se kod vas od toga pravi opasan mit.

Jos nekako i mogu da razumem da tamo gde vas danas ima sanjate svoju veliku drzavu (Kosovo,Presevo,zapadna Makedonija i Malesija),ali da u ime gradjana Nisa,Leskovca i Vranja to cinite nije legitimno. Da se razumemo,ja se isto tako sprdam i sa granicama velike Srbije - za svako navedeno mesto one famozne Seseljeve granice uvek kazem - a ko je tamo vecina i u cije ime ti tamo proglasavas Srbiju.
I jeste , tamo gdje ima Srba ste stvarali drzavu u drzvi (Mitrovica , R.Srpka) , ko da vas voli Bog vise
Inace dosao ti Advokat

Zadnje uređivanje Illyrian. : 15.12.2010. at 19:45.
Illyrian. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:58   #2091
Quote:
Lookey kaže: Pogledaj post
Koji je svima djavo danas?

Sta ja to imam da priznam ili ne priznam,samo govorim ono sto sam imao prilike da procitam i saznam,a dosta sam istrazivao na tu temu. A ako mislis da je u Srbiji neka tajna da su Albanci do 1878. bili vecina u Kursumliji,varas se (doduse,dva veka ranije to nije bio slucaj,ali ajde sad).
Quote:
1937
Vaso Cubrilovic:
The Expulsion of the Albanians - Memorandum

"The Expulsion of the Albanians," is a memorandum prepared and written by the noted Bosnian Serb scholar and political figure Vaso Cubrilovic (1897-1990). As a student in 1914, Cubrilovic had participated in the assassination in Sarajevo of Archduke Ferdinand of Austria-Hungary, the event which precipitated the First World War. Between the two wars, he was professor at the Faculty of Arts in Belgrade. A leading member of the Serbian Academy of Sciences and Art, Cubrilovic also held several ministerial portfolios after World War II. Among his writings is the monograph "Istorija politicke misle u Srbiji XIX veka," Belgrade 1958 (History of political thought in Serbia in the 19th century).
http://www.albanianhistory.net/texts20_1/AH1937_1.html
Illyrian. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 18:58   #2092
Quote:
snezana mk kaže: Pogledaj post
Točno Lookey.nikad nisu bili većina,a i moglo bi se i o masovnom doseljavanju albanaca..
Jel vidis ti kako ''nas'' nekada miroljubivi Illyrian dobi neku silinu nesto. Ni to nije lose,znati kako stvari stoje.
__________________
Cel mai bun cuvânt este cel care nu este pronunțat
Lookey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 19:00   #2093
Quote:
Illyrian. kaže: Pogledaj post
I jeste , tamo gdje ima Srba ste stvarali drazavu u drazvu (Mitrovica , R.Srpka) , ko da vas voli Bog vise
Inace dosao ti Advokat
Pa to su i vasi celnici napravili,samo sto ni RS ni severno Kosovo nisu drzave a nece ni biti.

Ne bih da budem surov,ali muhadzirska naselja po Kosovu su jos vise pomogla da Kosovo dobije vecu etnicku prevlast Albanaca. Dosta muhadzira je primljeno u Vucitrnski i Podujevski kraj,cime je tamo osigurana etnicka vecina Albanaca, sto se pokazalo kao strateski jako dobro da bi se sprecio uticaj i dalje nadiranje Srbije ka Kosovu preko doline Ibra i Sitnice.
__________________
Cel mai bun cuvânt este cel care nu este pronunțat

Zadnje uređivanje Lookey : 15.12.2010. at 19:12.
Lookey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 19:05   #2094
Quote:
Illyrian. kaže: Pogledaj post
I jeste , tamo gdje ima Srba ste stvarali drazavu u drazvu (Mitrovica , R.Srpka) , ko da vas voli Bog vise
Inace dosao ti Advokat
Kako vi Albanci vješto manipulirate... Čudo jedno...I to već jako dugo...Ne znam do kada,ali ne predugo...
Egoran is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 19:06   #2095
Quote:
Lookey kaže: Pogledaj post
Jel vidis ti kako ''nas'' nekada miroljubivi Illyrian dobi neku silinu nesto. Ni to nije lose,znati kako stvari stoje.
Eh ovdje sam te cekao ..
Prelistaj komentare , prvo , od moje zemljake , posle dovoljno je ove zadnje stranice u ovaj Topic i nije potreban za nikakav komentar "zato miroljubivi Illyrian postao nacionaloista"
I ostacu od uvek , kao sto , do pre 2 godine Albanci su bili 95 % za MK , danas su 95% za Albaniju , jer vama nema kraja . To je to .
Illyrian. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 19:06   #2096
Quote:
Lookey kaže: Pogledaj post
Jel vidis ti kako ''nas'' nekada miroljubivi Illyrian dobi neku silinu nesto. Ni to nije lose,znati kako stvari stoje.
A ovaj moj sugrađanin Ilirijan...
Pa svi su oni slični i Honesty ti je isti takav ali on nije toliko svadljiv.
snezana mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 19:07   #2097
Quote:
Lookey kaže: Pogledaj post
Jel vidis ti kako ''nas'' nekada miroljubivi Illyrian dobi neku silinu nesto. Ni to nije lose,znati kako stvari stoje.
A imaju i povijest izgleda...Kada ono nastade Albanija?Poslije I.svj.rata?
Egoran is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 19:09   #2098
Quote:
Egoran kaže: Pogledaj post
Kako vi Albanci vješto manipulirate... Čudo jedno...I to već jako dugo...Ne znam do kada,ali ne predugo...
Na tvoje mjesto normalan covjek bi se izvinjavao http://sh.wikipedia.org/wiki/Zlo%C4%...nskim_ratovima
Koliko ste vi nama naneli zlo , citaj od vasih tamo .
Illyrian. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 19:10   #2099
Quote:
Illyrian. kaže: Pogledaj post
Eh ovdje sam te cekao ..
Prelistaj komentare , prvo , od moje zemljake , posle dovoljno je ove zadnje stranice u ovaj Topic i nije potreban za nikakav komentar "zato miroljubivi Illyrian postao nacionaloista"
I ostacu od uvek , kao sto , do pre 2 godine Albanci su bili 95 % za MK , danas su 95% za Albaniju , jer vama kraja . To je to .
Aj mi ne glumi molim te, do prije 2 godine ste bili za MK 95% ma kakav je taj humora sad ste za Albaniju,pa na vlast ste ,što vam fali
snezana mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 19:11   #2100
Quote:
Egoran kaže: Pogledaj post
Kako vi Albanci vješto manipulirate... Čudo jedno...I to već jako dugo...Ne znam do kada,ali ne predugo...
Najveći glumci ovih prostora nitko im nije ravan ,za oskar.
snezana mk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:05.