Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2009., 00:28   #1
Sportsko penjanje/slobodno penjanje

Tema za sve vezano uz sportsko penjanje!
Pitanja, iskustva itd...

Otvorena nova penjačka dvorana u Zagrebu.
Umjetna stijena za penjanje nalazi se na Zagrebačkom velesajmu u paviljonu 25 u sklopu fitnes centra XXL, slobodno se može doć pogledat svaki dan
fothia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 10:45   #2
Ovo je super tema.
Zanima me jel treba početnicima išta od opreme il se sve nabavi (iznajmi tamo). Jel penjanje za početnike osmišljeno kao tečaj ili? Ako možeš napisat malo više bilo bi super
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 10:50   #3
I mene zanima. Upisat cu se u XXL samo zbog te stijene.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 12:38   #4
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
I mene zanima. Upisat cu se u XXL samo zbog te stijene.
Upiši se jer je odlična teretana, ali ne moraš - uskoro ti se otvara baš penjački centar.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 12:48   #5
Quote:
plavva kaže: Pogledaj post
Upiši se jer je odlična teretana, ali ne moraš - uskoro ti se otvara baš penjački centar.
I ti si u XXL-u? Pa sto ne kazes.

I kaj te se dojmilo u XXL-u?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 12:58   #6
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
I ti si u XXL-u? Pa sto ne kazes.

I kaj te se dojmilo u XXL-u?
Nisam, meni je to ful izvan ruke pa vježbam u svojoj lokalnoj teretani, ali ajmo reć da imam neke posredne veze s njima
Gle, sviđa mi se. Treneri znaju kaj pričaju, prostor je supersređen, ima taman pravi izbor sprava i sviđa mi se što je to prva nekonzervativna teretana u kojoj zasad imaju kettlebell i stijenu, a imat će još điđa za vježbanje koje nisu čisto dizanje utega. I onak, čisto je, kaj je meni veliki plus.

Edit: a ova penjačka dvorana ti se otvara negdje - ako sam dobro zapamtila - iza remize. Baš će biti penjački centar.
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 13:00   #7
Quote:
plavva kaže: Pogledaj post
Nisam, meni je to ful izvan ruke pa vježbam u svojoj lokalnoj teretani, ali ajmo reć da imam neke posredne veze s njima
Gle, sviđa mi se. Treneri znaju kaj pričaju, prostor je supersređen, ima taman pravi izbor sprava i sviđa mi se što je to prva nekonzervativna teretana u kojoj zasad imaju kettlebell i stijenu, a imat će još điđa za vježbanje koje nisu čisto dizanje utega. I onak, čisto je, kaj je meni veliki plus.

Edit: a ova penjačka dvorana ti se otvara negdje - ako sam dobro zapamtila - iza remize. Baš će biti penjački centar.
Super. A daj mi reci, pod nije gumiran, je l' da? Hocu morat paziti da odlozim uteg kao da odlazem testise?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 13:05   #8
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Super. A daj mi reci, pod nije gumiran, je l' da? Hocu morat paziti da odlozim uteg kao da odlazem testise?
Ma nije gumiran, al nekakva je posebna masa na podu. Neš čudno Nećeš morat pazit ne znam kak brijem - tam je bilo mrgana koji su dost nonšalantno baratali girjama i utezima
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 16:36   #9
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Ovo je super tema.
Zanima me jel treba početnicima išta od opreme il se sve nabavi (iznajmi tamo). Jel penjanje za početnike osmišljeno kao tečaj ili? Ako možeš napisat malo više bilo bi super
Što se tiče stijene radno vrijeme je isto kao i teretana:
pon-pet 07-23
sub 10-22
ned 15-22

za prvi put trebate ponijeti samo dobru volju i sve ostale informacije i upute ćete dobit na pultu kod stijene
Inaće se za penjanje koriste penjačice (obuča za penjanje), ali za probat je dovoljno uzet dvoranske tenisice i trenirku
U prvom mjesecu počinju dvotjedni tečajevi penjanja u dvorani gdje će se kroz 4 sata (2xtjedno) učit osnovne tehnike penjanja, ali ako je netko zagrijan može doć već danas do dvorane pogledat i probat, netko od voditelja stijene uvjek je tamo!
fothia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 17:10   #10
što ti treba od opreme

sigurnosna užad , osigurači i kaciga
barem je tako bilo dok sam bio u planinarima
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 19:56   #11
ej, dvorana je ludnica. super je atmosfera, decki koji rade tamo su odlicni, sve ti pokazu kako i sto. plus imas od teretane i svlacionice i ormaric i tus, ma, super je.
treba ti za penjanje samo magnezij i penjacice a ako nemas mozes i s tenisicama. mozda ako imaju broj tamo posude ti da probas.
Veky12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 12:13   #12
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
što ti treba od opreme

sigurnosna užad , osigurači i kaciga
barem je tako bilo dok sam bio u planinarima
Naravno. Ponesi uže, dereze, cepine, vreću za bivakiranje, hrane za dva tjedna i 20 l vode.
elbastardo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 19:22   #13
Quote:
elbastardo kaže: Pogledaj post
Naravno. Ponesi uže, dereze, cepine, vreću za bivakiranje, hrane za dva tjedna i 20 l vode.
wc papir , karte , kompas , drugu robu , lončoć jer koji konj sa sobom nosi 20 l vode nosi se malo jerbo cjela naprtnjača ima 20 kg
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 21:55   #14
Thumbs up

Quote:
elbastardo kaže: Pogledaj post
Naravno. Ponesi uže, dereze, cepine, vreću za bivakiranje, hrane za dva tjedna i 20 l vode.
MORE MORE is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 22:03   #15
Quote:
Veky12 kaže: Pogledaj post
ej, dvorana je ludnica. super je atmosfera, decki koji rade tamo su odlicni, sve ti pokazu kako i sto. plus imas od teretane i svlacionice i ormaric i tus, ma, super je.
treba ti za penjanje samo magnezij i penjacice a ako nemas mozes i s tenisicama. mozda ako imaju broj tamo posude ti da probas.
upisah se samo zbog stijene!!!!Dečki su odlični,strplivi i stvarno sve objasne...mrak.Nije bed penjati se u laganim tenisicama i bez magnezija na rukama ALI-puno je bolje s tim.Bole me dijelovi tijela za koje nisam ni pomišlala da mogu boliti!!!220 kn je članarina i upisnina i možeš dolaziti svaki dan ako imaš snage,volje,vremena....I fakat rade od 7
MORE MORE is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 20:59   #16
Ljudi moze li mi netko preporucit nekakvu opremu pomocu koje se je lako popet na drvo?Imam sumu dosta veliku i visoka je dost,visa od 10 m pa bi htio se popet na drvo i gore si napravit od pa dasaka da mogu stat ili sjest,da mogu malo gore provest vremena!Naravno nebi zabijao cavlima nego bi nesto smislio ali nemam nikakvu opremu a neznam ni kak se zove ta oprema da si pogledam na ebayu i kolko bi otprilike kostala? Nadam se da netko ima iskustva u penjanju na drvo da me malo uputiti.Hvala!
tole1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 18:33   #17
Quote:
tole1710 kaže: Pogledaj post
Ljudi moze li mi netko preporucit nekakvu opremu pomocu koje se je lako popet na drvo?Imam sumu dosta veliku i visoka je dost,visa od 10 m pa bi htio se popet na drvo i gore si napravit od pa dasaka da mogu stat ili sjest,da mogu malo gore provest vremena!Naravno nebi zabijao cavlima nego bi nesto smislio ali nemam nikakvu opremu a neznam ni kak se zove ta oprema da si pogledam na ebayu i kolko bi otprilike kostala? Nadam se da netko ima iskustva u penjanju na drvo da me malo uputiti.Hvala!
Bear Grylls?
__________________
"You called the police because somebody hacked your World of Warcraft account?" - "What choice did I have? The mighty Sheldor, level 85 blood elf, hero of the Eastern Kingdoms, has been picked clean like a carcass in the desert sun! Plus, the FBI hung up on me!"
rainbowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 00:40   #18
Lugarska vjerska zajednica?
kanpai is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 17:07   #19
Thumbs up Penjačko natjecanje

Znam da se sad već u više navrata vrtilo o indoor penjanju na televiziji ali ako nekoga zanima kako izgleda penjačko natjecanje za klince; 21.4. se održava regionalni kup za mlade u Fothia Zapad dvorani (u Škorpikovoj ulici na križanju sa Kovinskom)
cca od 10:00 do 18:00
fothia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 15:40   #20
Penjanje za klince

Ovu nedjelju 20.2.2014.
će se u dvorani Fothia Zapad održati natjecanje u penjanju za djecu i mlade te ako nekoga zanima može slobodno doć pogledat i navijati

Link na raspis:
fothia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.