Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2010., 14:26   #21
Quote:
Iva_B kaže: Pogledaj post


tek sam s 12 shvatila da ljudi jedu i krave, i bila sam strašno šokirana, mislia sam da nam krave daju samo mlijeko... za "govedinu" sam mislila da je veća svinja
Vrištim!!! Crvena sam sva, pitaju me u uredu čemu tolka buka
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:28   #22
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post

a zakon





carice, udavila sam se kavom.
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:28   #23
sjetih se

ja nisam vjerovala da je amerika postoji već sam mislila da je to neki izmišljeni dio negdje koji služi samo za snimanje filmova.
i nije mi bio previše jasan pojam ''okretanje zemlje oko svoje osi'' pa sam mislila di zemlja ima volan i ko je šofer
TheWho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:31   #24
Dok sam bila ful mala mislila sam da je ime moje mame Mama.
A dok su me pitali kako se zove moj grad redovito sam odgovarala: "Hrvatska"
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:33   #25
Quote:
TheWho kaže: Pogledaj post
i za svakim sam se derala ''vidi mama bob marley!!!''
mislim da im je trebalo 3 godine da me nauče da je bio jedan marley ...


Quote:
Mopsi 7 kaže: Pogledaj post
Ja sam negdje do 13. godine mislila da ono jaje koje jedemo (žutanjak i bjelanjak) je zapravo otopljeno pile jer je kokoš previše sjedila na njemu

Quote:
Iva_B kaže: Pogledaj post

za "govedinu" sam mislila da je veća svinja
rispekt

moja pokojna baka je pričala ako je Isus hodao po zemlji kao gospodin, i ja sam ga duugo dugo zamišljala u sivom prugastom odijelu, s cilindrom i štapom( jer tako gospodin izgleda)
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:34   #26
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
moja pokojna baka je pričala ako je Isus hodao po zemlji kao gospodin, i ja sam ga duugo dugo zamišljala u sivom prugastom odijelu, s cilindrom i štapom( jer tako gospodin izgleda)


Zaboravila si monokl.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:37   #27
moja pokojna baka je pričala ako je Isus hodao po zemlji kao gospodin, i ja sam ga duugo dugo zamišljala u sivom prugastom odijelu, s cilindrom i štapom( jer tako gospodin izgleda) [/QUOTE]


zakon!
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:38   #28
Zakon tema samo nije mi jasno kako se vi toga sječate , i ja sam, garant, brijao sve i svašta ali se ne sječam... doduše eto, palo mi na pamet... neko mi je kad sam bio u prvom osnovne prodao priču da je u parku iza moje kuće (sebi u obranu park je malo veći, ima i šumicu i sve to ) neki srušeni avion iz drugog svjetskog rata... tražio sam ga duže vremena

Nekad sam vidio čik sa tragom ruža i pomislio da ljudi koji puše istovremeno i krvare na usta pa od tud crveno na opušku haha.

Ma sjetit ću se ja još kojeg bisera...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:40   #29
sa 7 godina sam prvi put čula za riječ: "ORGAZAM" na tv-u i onda sam si ja mislila što bi to moglo biti... pa sam zaključila da je to drugi naziv za organizam
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:40   #30
Starija sestra mi je prodala priču da ja uopće nisam "naš" nego da su me starci, ko jako malog, našli ispod savskog mosta i odlučili uzeti ... bio sam u banani neko vrijeme poradi toga sve dok me starci + baka nisu uvjerili da sam ipak naš
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:43   #31
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Nekad sam vidio čik sa tragom ruža i pomislio da ljudi koji puše istovremeno i krvare na usta pa od tud crveno na opušku haha.


Quote:
Gucci girl kaže: Pogledaj post
sa 7 godina sam prvi put čula za riječ: "ORGAZAM" na tv-u i onda sam si ja mislila što bi to moglo biti... pa sam zaključila da je to drugi naziv za organizam
ma, skoro isto.

ja sam zaključila da su asparagus i abortus ista stvar, pa sam imala moment kad sam pričala da nam abortusi rastu doma na prozoru.
zaista, manje bi bilo problema da me netko posjeo i objasnio dio stvari

e da, kad piješ puno mlijeka i zaspeš na livadi onda zmija dođe i uvuče ti se u trbuh jer je namirisala mlijeko ( ovo je na toliko razina čudno)
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:45   #32
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post



ma, skoro isto.

ja sam zaključila da su asparagus i abortus ista stvar, pa sam imala moment kad sam pričala da nam abortusi rastu doma na prozoru.
zaista, manje bi bilo problema da me netko posjeo i objasnio dio stvari

e da, kad piješ puno mlijeka i zaspeš na livadi onda zmija dođe i uvuče ti se u trbuh jer je namirisala mlijeko ( ovo je na toliko razina čudno)
abortus
__________________
*** si portami con te, tra misteri d'angeli e sorrisi demoni...
e li trasformero in coriandoli di luce tenera ***
Gucci girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:45   #33
Ovo nije moj biser majke mi Frendica je jednom pitala mene i još jednu frendicu dal smo ikad vidle bebu goluba. Mi onako pa ne, ali ono tonom kao netreba daljnja rasprava o tome. Ova nastavila kak je to baš čudno i mrtva ozbiljna rekla da je vrabac mali golub
I nije bila dijete
Nije baš skroz u tonu teme al ajde
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:48   #34
E da, i mislila sam da ce mi se u zelucu stvarno izleci zabe ako pijem previse vode.

Te da ce mi od kave izrasti repina.

Kad mi je mama rekla da se drzim ko Drvena Marija mislila sam da joj je neka frendica, samo iz nekog razloga uvijek kaze prvo prezime pa onda ime.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:53   #35
Dugo sam vjerovala da je moj tata najviši čovjek na svijetu.

Za filmove i spotove sam mislila da se snimaju u jednom komadu i uvijek se čudila kako se uspiju tako brzo presvući.

Mislila sam da je engleski glavni jezik svijeta jedino me bunilo zašto se u americi ne govori američki.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:55   #36
Quote:
Torma kaže: Pogledaj post
Kad mi je mama rekla da se drzim ko Drvena Marija mislila sam da joj je neka frendica, samo iz nekog razloga uvijek kaze prvo prezime pa onda ime.
zagrcnula sam se.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:05   #37
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Dugo sam vjerovala da je moj tata najviši čovjek na svijetu.

Za filmove i spotove sam mislila da se snimaju u jednom komadu i uvijek se čudila kako se uspiju tako brzo presvući.

Mislila sam da je engleski glavni jezik svijeta jedino me bunilo zašto se u americi ne govori američki.

a ja sam mislila da se svi jezici svijeta prevode na hrvatski... tj da je naš jezik glavni jezik svijeta !!
TheWho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:07   #38
Meni je stara prodavala foru da od salate rastu sise i da ono kaj se sjaji ulje na salati da to vitamini skaču po salati..

Paradoks: Jela sam salate ko niko nikad a slabo su izrasle.. I pssssst, dugo mi je, ali fakat dugo, trebalo da skužim da me mama lagala..
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:13   #39
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post

Mislila sam da je engleski glavni jezik svijeta jedino me bunilo zašto se u americi ne govori američki.
dobro, ovo ti nije daleko od istine, al američki

predviđam blistavu budućnost ovom topiću
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:14   #40
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Meni je stara prodavala foru da od salate rastu sise i da ono kaj se sjaji ulje na salati da to vitamini skaču po salati..

Paradoks: Jela sam salate ko niko nikad a slabo su izrasle.. I pssssst, dugo mi je, ali fakat dugo, trebalo da skužim da me mama lagala..
iz istog sam razloga ja počela pit pivu.

kao malo starija, of course.

i meni su lagali
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.