Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2011., 22:13   #1
Auto osiguranja

Evo ovdje bi mogli pisati sve o osiguranjima, znači koje osiguranje daje nešto gratis, gdje najviše dobijete za najmanje love i tome slično, da uvijek znamo gdje je koja akcija...

Evo kolko sam ja do sada obilazio osiguranja za kasko osiguranje trenutno ima najbolje uvjete Generali osiguranje jer nudi prve dvije štete plaćene 100% , od treće uzima 20% od premije osiguranje, 4. 50%

Croatia za osnovno nudi ovo, ako pređete iz bilo kojeg drugog osiguranja kod njih dobivate besplatan tehnički pregled vozila ili bon od 200 kn. u Konzum trgovinama.

Evo ako ima još tko kakvih saznanja neka piše.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 00:33   #2
generali nije bio u mogucnosti dati komercijalni popust pred kraj godine pa su bili osjetno skuplji od drugih
croatia najvise izlazi u susret i daje najvece popuste, ali druga steta se placa i to ne malo
allianz uz dobar popust dao i konzum bon od 200 kn, sudjelovanje u drugoj steti duplo manje nego u croatiji
euroherc - nisu vrijedni spomena
jadransko - takodjer
Tonii is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 04:41   #3
basler osiguranje nudi besplatne popravke na cesti (ako se može popraviti), besplatne prijevoze u slučaju kvara, prometne nezgode, smještaj do valjda 400kn po danu, valjda za dva dana, plaćanje i rješavanje daljneg putovanja... ne znam, govorim napamet, moram pogledati u njihovoj brošuri
outrager is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 10:53   #4
Croatia kod skupljenog maksimalnog bonusa daje jednu malu štetu i jednu veliku štetu, kod druge vece ili franšiza ili bonus. Cijenom je ultra povoljna kod usporedbe kvalitete spram drugih društava.
Generali daje dosta bonusa, bude povoljan, daje povrat 10% premije ako nebude stete, uvijeti uobicajeni sto se tice steta.
Allianz nazalost neznam, ali posto sam dosta u tom poslu po reakcijama ljudi izgleda jako ozbiljno i kvalitetno.
Svi ostali su tu da rusaju cijene kvalitetnih kuća, a da poso traljavo obavljaju.

Vi kao korisnici bi trebali ispred svakog popusta, gratisa i bona gledat na kvalitetu jer ne želite doc u konflit sa društvom u vama najgorem trenutku kada je šteta već nastupila, stoga pametno birajte, dobro se raspitajte i ne nasjedajte na 200 kn gratisa.
White Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 11:04   #5
Jel zna netko jel ima helios kakve akcije? Steta bez gubljena bonusa itd?
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 13:47   #6
Budući da mi ističe rega i kasko dobio sam ponudu od Croatije koja je bolesno dobra i dođe me dosta jeftinije nego u Eurohercu. Inače svake godine mjenjam osiguranja i idem tamo gdje je jeftinije.



E sad bi molio da mi netko objasni ovo u vezi štete na autu u Croatia osiguranju. Znači imam full kasko na autu i isti takav kasko mi je ponuđen u Croatiji ali dosta jeftinije. ( imam 50% bonusa)

Moram kontatirat i Allianz kod njih sam bio prije 2 godine
robi7007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 14:53   #7
Quote:
White Strike kaže: Pogledaj post
Generali daje dosta bonusa, bude povoljan, daje povrat 10% premije ako nebude stete
Par godina sam tamo i nikakav povrat premije ne spominju.
Krenio sam od 100%, sad sam na nekih 75-80, plaćam preko 3000 kn i nikakve pogodnosti ne nude.
Planiram ove godine negdje dalje.
sasamatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 16:59   #8
Quote:
robi7007 kaže: Pogledaj post
Budući da mi ističe rega i kasko dobio sam ponudu od Croatije koja je bolesno dobra i dođe me dosta jeftinije nego u Eurohercu. Inače svake godine mjenjam osiguranja i idem tamo gdje je jeftinije.



E sad bi molio da mi netko objasni ovo u vezi štete na autu u Croatia osiguranju. Znači imam full kasko na autu i isti takav kasko mi je ponuđen u Croatiji ali dosta jeftinije. ( imam 50% bonusa)

Moram kontatirat i Allianz kod njih sam bio prije 2 godine
Croatia ima dosta dobro kasko jer u njemu imaš i besplatan šlep do 7000 kn., a uz malu doplatu 15 000 kn.
Ali loša stvar croatia osiguranja jest ta da od druge štete odbijaju 30% od učinjene štete, pa tako npr. netko te udari u vrata na prkingu, ti to popraviš da ti lim ne korozira, desi ti se neka druga veće šteta koja je cca. 20 000 kn. i ti u toj šteti sudjeluješ sa 30%, odnosno 6 000 kn.


Ja sam za sada obišao masu osiguranja i za sada ti je najisplativije da kasko uzmeš u generaliju , (zbog mogućnosti više šteta), a osnovno u croatiji, ukoliko si do sada osnovno imao u drugom osiguranju, jer onda dobiješ gratis TP ili bon u konzumu.
Quote:
sasamatic kaže: Pogledaj post
Par godina sam tamo i nikakav povrat premije ne spominju.
Krenio sam od 100%, sad sam na nekih 75-80, plaćam preko 3000 kn i nikakve pogodnosti ne nude.
Planiram ove godine negdje dalje.
Generali vraća samo povrat premije od 10% u kasko osiguranju.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:59   #9
Kvarner nudi popust od 200kn na plaćanje Diners karticom, a može i na rate (obavezno osiguranje)
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 14:17   #10
Koje je najjeftinije Auto osiguranje (Obavezno) za Volkswagena 50% bonusa i 47kW i registracije GS?
jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 14:41   #11
Quote:
jane kaže: Pogledaj post
Koje je najjeftinije Auto osiguranje (Obavezno) za Volkswagena 50% bonusa i 47kW i registracije GS?
Obavezna su ti sva tu negdje u okviru 100 kn. Prošle godine je bilo HOK najeftinije, barem tako mislim.

Sad ćeš dobro proći u Croatia osiguranju, naravno ukoliko do si sada u drugom osiguranju, jer dobiješ besplatan TP ili bon u konzumu.

Pošto imaš GS tablice tebi je rega skoro pa besplatna naspram nas drugih.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 20:24   #12
Zadnje dvije godine nam je kasko bio najpovoljniji u allianzu. Kontaktirao sam jedno 10 društava, euroherc je ima 40% višu cijenu od idućeg najskupljeg. AO je svugdje više manje isto, 50kn plus minus.
S tim da je mazda imala facelift i sad neki u obračun uzimaju sadašnju cijenu koja je nekih 3-4k€ viša od onoga kad smo mi kupovali.
U Allianzu su imali neke bonove za Konzum ja mislim i za benzin na antunović benziskama.
malimrav85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 19:17   #13
Osigurao sam svoj bolid za ravno 1000 kn. Nikada nije bilo tako malo. Polica je 13xx kn a 3xx kn je gratis od osiguranja, nekakvi popust od Nove godine....
jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 19:23   #14
u 9 mj. dobio bon 100kn goriva i besplatno osig. putnika, u eurohercu valjda (polica bila crvenkasta )
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 20:14   #15
Quote:
jane kaže: Pogledaj post
Osigurao sam svoj bolid za ravno 1000 kn. Nikada nije bilo tako malo. Polica je 13xx kn a 3xx kn je gratis od osiguranja, nekakvi popust od Nove godine....
Još da napišeš kod kojeg osiguranja da i drugi znaju.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 20:57   #16
E ljudi imam pitanje....zanima me kolika se steta za kasko u velebit osiguranju moze prijaviti bez gubljnenja bonusa...??
__________________
..................................
zvonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 21:03   #17
Quote:
zvonac kaže: Pogledaj post
E ljudi imam pitanje....zanima me kolika se steta za kasko u velebit osiguranju moze prijaviti bez gubljnenja bonusa...??
Nema šteta bez gubljenja bonusa, osim ako nije drugačije ugovoreno plaćanjem dodatnih kombinacija. Valjda si mislio pitati kolko ti šteta priznaju 100%
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 21:09   #18
ma ne....nego me zanima koliko se izgubi npr. pred kraj osiguranja za one ogrebotine i sl.....sad je 50% bonusa...kolko bi bilo poslije
__________________
..................................
zvonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 21:11   #19
Misliš na kasko? Pa ovisi o ugovoru ali morao bi imat bar jednu štetu pokrivenu bez da ti skucaju malus...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 21:12   #20
Quote:
zvonac kaže: Pogledaj post
ma ne....nego me zanima koliko se izgubi npr. pred kraj osiguranja za one ogrebotine i sl.....sad je 50% bonusa...kolko bi bilo poslije
Za svaku štetu ti uzimaju 20% za kasko, znači ako prijaviš recimo 5 šteta kao ja prošle godine odeš u malus 50% , pa bi tako ako osiguranje plaćeno 100% košta 5000 kn ti ćeš ga sa 50% malusa platiti 7500 kn.

Zato ako naplatiš štete na kasku sljedeće godine jednostavno odeš na drugo kasko osiguranje.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.