Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2004., 00:49   #1
Problematična babysitterica

imam novu zensku sta mi cuva malog, strankinja je i zivi s nama
uhvatila sam sasvim slucajno jedan 'email' na svom kompu u kojem gospodjica kaze da mrzi mog sina iz dna duse i da bi najradije da on nestane s lica zemlje.

Sto biste napravili?
otpustili je odmah?
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 00:59   #2
btw...jesi vodila sina psihologu?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 01:02   #3
ako je strankinja, mozhda si krivo razumjela...mozhda je pisala o tebi
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 01:11   #4
Re: hitno babysitter

Quote:
Ona007 kaže:
imam novu zensku sta mi cuva malog, strankinja je i zivi s nama
uhvatila sam sasvim slucajno jedan 'email' na svom kompu u kojem gospodjica kaze da mrzi mog sina iz dna duse i da bi najradije da on nestane s lica zemlje.

Sto biste napravili?
otpustili je odmah?
ne odmah, pricekala bih dok nadjem zamjenu.
a jel pisao i razlog? znam da svaka mama misli da joj je dijete savrseno i naj, al mozda on nekaj njoj radi
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 08:22   #5
........kao prvo nepoznatim osobama nikada, ama baš nikad nebih ostavljala dijete na čuvanje, a da prije nemam preporuku od nekog poznatog...danas je svijet surov i svega ima, no svatko zna svoje i ma pravo na svoj izbor i mišljenje...

....a što se tiće e-maila možda ju mali malo gnjavi, ne sluša, zafrkava, znaš kaj mislim , djeca vole ispitivati naše granice,dokle mogu ići, možda nije ništa ozbiljno u svakom slućaju obrati pozornost i porazgovaraj s malim, onak neobavezno pa ćeš saznat puno toga)
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 08:47   #6
Otpustila bi je isti tren!
Da je moje dite neznam kakvo, nema prava rec da "mrzi mog sina iz dna duse i da bi najradije da on nestane s lica zemlje".
Ako je imala problema neka rece, a babysitter sa takvim izjavama nema sta raditi sa dicom! Nemogu naci opravdanje za takvu osobu jer je dite u pitanju, a sta se tice dice gora sam od lavice!!!
__________________
... protiv snage ljubavi u vrtovima ne raste lijek ...
Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 11:07   #7
Imala sam bas nesanu noc nakon ovoga..
Cura je mlada ali ovakve izjave su ipak vrlo teske.
Moj sin mi je rekao da ga cura tuce, porazgovarala sam sa oboje, cini se da cu je ipak jos malo ostavit.

Malo mi smeta sto ona ne obavlja svoje duznosti s njim kako treba.
Ako joj je duznost da se ujotro digne i spremi ga i odvede u skolu onda se tu nrma sto vise pricat, za to je placena.

Medjutim, syo se dogadja je da moj sin sve to obavlja sam: obuce se, presvuce donji ves, sam uzme pahuljice i mlijeko za dorucak, nadje carape, umije se i opere zube te spremi knjige.
Onda tako spreman sjedi i ceka ju dok se ona digne.
A ona to istor adi i kad sam ja ovdje.Djetetu je ipak samo sest godina.


Ne mislim da je savrsen ali do sada tko god ga je cuvao, svi su ga obozavali, zato sto je tako organiziran i u svakom trenutku zna sto hoce. Vrlo je veselo dijete i energicno.

I vrlo ga je lako cuvat ako s njim pricas, zainteresiras ga, das mu tablicu mnozenja i dijeljenja da rjesava ili neke druge 'mind games'.

Ako ga ostavis da se sam zabavlja (n ne usmjeris ga) i ti si tu samo fizicki prisutan tad mu zna biti jako dosadno i pocne zanovijetat sa svojim 'planovima'

Ne znam sto da napravim, vjerojatno necu nista neko vrijeme.
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 11:10   #8
Quote:
Ona007 kaže:
.
Moj sin mi je rekao da ga cura tuce, porazgovarala sam sa oboje, cini se da cu je ipak jos malo ostavit.

Ne znam sto da napravim, vjerojatno necu nista neko vrijeme.
Haloooo...tuce ti dijete I ti neces nista napraviti neko vrijeme?
Jel ovo neki vic ili sta?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 12:54   #9
Pa sinoc sam joj rekla da ovoj zemlji nije dozvoljeno tuc djecu i da moze na sudu zavrsit ako ga iti malo takne.
Bila se cijela uspanicila ali je rekla da je i on njoj namjerno bacio loptu u glavu.
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 13:17   #10
Quote:
Noemi kaže:
Haloooo...tuce ti dijete I ti neces nista napraviti neko vrijeme?
Jel ovo neki vic ili sta?
Iskreno govoreci, meni isto vise lici na lakrdiju.

1)'email' na kompu u kojem gospodjica kaze da mrzi mog sina iz dna duse i da bi najradije da on nestane s lica zemlje.
2)sin mi je rekao da ga cura tuce
3)zivi s nama

I oona pita sto da radi???
Denys is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 13:34   #11
da mi se to dogodilo...

...mislim da bi se pobrinula da ona nestane s lica zemlje

a dijete mi više ne bi vidjela, to je valjda suvišno napomenuti...
bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 14:43   #12
Razmisljam cijeli dan sto da radim. Djevojka je jako mlada ( 18 god) i nikad do sada nije nista radila.
Cini mi se trenutno kao da ima dvoje djece i mislim iskreno da ova djevojka nije losa, samo je do boga uplasena novom zemljom, novim obicajima, nostalgijom itd..

Dijete mi se pomalo i naviklo na nju tako da mislim da cu stalnim razgovorom s njom i njim poboljsati situaciju.
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 14:56   #13
Koliko god si mi se cinila ponekad nesigurna u donosenju odluka od kada te citam,mislim da je ovo trenutak kada trebas biti trezvena maximalno i zastiti dijete od potencijalne opasnosti.Ako postoji i najmanja sumnja da maleni nije sretan i komotan s njom nemas sta da se dvoumis oko odluke a da ne spominjem navedeno da ga mrzi iz dna dushe,da ga je udarila jer je on na nju bacio loptu i sl. Nekako mi izgleda da babysitter treba babysitter nazalost.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 15:52   #14
meni, po obichaju, nisi odgovorila
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 16:15   #15
Quote:
Ona007 kaže:

Ne znam sto da napravim, vjerojatno necu nista neko vrijeme.
a zakaj si onda stavila temu na forum?

da nam pijes krv
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 16:18   #16
Problemi sa seksom, šta ćete?!
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 17:42   #17
Quote:
magic kaže:
meni, po obichaju, nisi odgovorila
Jel tebi koji post NE završava s kavom? Kak uspiješ spavati pored tolkih kava
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 18:33   #18
Quote:
Ona007 kaže:
Razmisljam cijeli dan sto da radim. Djevojka je jako mlada ( 18 god) i nikad do sada nije nista radila.
Cini mi se trenutno kao da ima dvoje djece i mislim iskreno da ova djevojka nije losa, samo je do boga uplasena novom zemljom, novim obicajima, nostalgijom itd..

Dijete mi se pomalo i naviklo na nju tako da mislim da cu stalnim razgovorom s njom i njim poboljsati situaciju.
evo ja cu te podrzati. Moze stvarno biti da su mladenacke bubice i vjerojatno prvi odlazak od kuce. Mozda i nju treba usmjeriti. Moze biti i da ne misli stvarno sto je i napisala, nego samo da se nije jos prilagodila.

I ja sam obozavala ogovarati sefove, ali sam i dalje bila najbolji radnik
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 18:34   #19
Ona007, da sam ja ta cura, ja nebi tukla tvog sina, vec tebe draga.
Neznam sta se tu ima razmisljat.
__________________
Nu nje sad...
Tijaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 21:13   #20
Ona007,
je tebi opće ne vjerujem da imaš dijete kad ovak pričaš
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.